סדרת הדגל

מגיע לך לפנק את עצמך במצוינות שמע

מוצרי סדרת הדגל מגלמים את שיאו של חיפוש אחר מצוינות שמע שנמשך חיים שלמים. המוצרים פורצים את הגבולות המוכרים של שמע ברזולוציה גבוהה ומספקים חוויית האזנה שאין כמותה.

סדרת הדגל

צליל ייחודי אחד

מרומם את חוויית הצליל ברזולוציה גבוהה מצליל שמאזינים לו לכזה שאפשר לחוש.

לרומם כל תו עם צליל חותמת דגל אחד

זה התחיל מהפכה מוזיקלית שחולל ה-®Walkman האיקוני של Sony בשנת 1979. הוא משך מיליוני אנשים מכל העולם ושחרר אותנו ליהנות ממוזיקה באוזניות בכל מקום ובכל זמן. סדרת הדגל מקדמת את המהפכה לממד חדש לחלוטין של נאמנות שמע משוכללת - עכשיו אנחנו רוצים להרגיש את זה, לא רק לשמוע את זה. מפגש הפסגה בין החוויה לתעוזה. סדרת הדגל מפגישה את האנלוגי האיכותי ביותר וטכנולוגיות דיגיטליות ומרוממת את החוויות המוזיקליות לממדים עילאיים. מהאקוסטיקה המלכותית של התזמורת הפילהרמונית להופעה חיה מסעירה ואנרגטית, כל פרט בולט - אפילו הלהט והאנרגיה - משוחזר ממש כמו שהאמן התכוון. 

 המהנדסים שלנו — חדורי התלהבות כמו היוצר והמבצע המוזיקלי — יצרנו את חוויית הצליל האולטימטיבית באוזנייה בקו יוצא דופן של ארבעה מוצרים איכותיים. זו חותמת ההתחייבות שלהם להעביר במדויק את כל הלהט והאנרגיה של היצירה המקורית. 

מכווננת היטב ומדויקת ע"י מהנדסי קול מובילים

במאמץ להגיע למושלמות אולטימטיבית, המהנדסים שלנו חתרו ללא ליאות להגיע לטוהר צליל באלפי בדיקות וניסויים. כל ואריאציית צליל עדינה, מהרגע הראשון של הופעה גרנדיוזית, דרך תהודה סביבתית ועד צלילים חמקמקים סיום הופעה עד השקט המוחלט, נקלטים נאמנים למקור ומשוחזרים. התוצאה היא ביטוי צלילי מעבר למה ששמעת או הרגשת, אפשר לחוש בצפיפות הלחה בקהל. מתקבל שחזור נאמן להפליא ליצירה המקורית, מלא הבעה וברור כולל הניואנסים והדקויות, וגם כשהדינמיקה עוצמתית יותר. מחובבי המוזיקה המושבעים ועד לאוהב המוזיקה שבך, הצלילים נחווים בצורה מלאה כפי שלא חווית מעולם.

חדשנות שמע חלוצית

מה-®Walkman האיקוני ששוחרר ב-1979 דרך שמע אליפות ברזולוציה גבוהה כסטנדרט חדש באיכות צליל ב-2013. אין למורשת של Sony מתחרים באיכות השמע. סדרת הדגל היא החדשנות העדכנית ביותר שסללה את הדרך בנוף השמע הטכנולוגי.

מהפכה בהאזנה אישית

היסטוריה של חדשנות בעולם האוזניות

לאורך השנים המהנדסים שלנו פיתחו את מגוון האוזניות הידוע של Sony בטכניקות תכנון חדשניות ובטכנולוגיית צליל בדיוק גבוה והעניקו לנו חוויית האזנה אותנטית באמת.

Media Object

צפה בהיסטוריית האוזניות

קירב את המוזיקה עוד יותר

היסטוריה של אוזניות תוך-אוזן

Sony היא מחדשת אוזניות תוך-אוזן, MDR-E252. מאז הכנסתן לשימוש Sony המשיכה לחפש דרכים להעניק למשתמש את חוויית ההאזנה במלואה גם בתנועה.

Media Object

צפה בהיסטוריית אוזניות תוך-אוזן

הגדלת איכות השמע

היסטוריית השמע וההגברה הדיגיטליים

תכנון מערכות שמע מעצימות ללא עיוותים היא מלאכת מחשבת אותה Sony משכללת מזה חצי מאה. מצוינות הנדסית, רכיבים מעולים ואקוסטיקה מתקדמת פועלים במשולב להעלאת רמת איכות הצליל.

Media Object

צפה היסטוריה דיגיטלית של שמע/הגברה

יצירת אייקון

ההיסטוריה של ה-®Walkman

®Walkman הגדיר מחדש לדור שלם המושג ההאזנה למוזיקה. פתאום אפשר להתנייד עם מוזיקת סטריאו וליהנות ממנה בכל מקום. אנחנו משכללים את האייקון הזה מאז ועד היום.

Media Object

צפה בהיסטוריה של ®Walkman

הוא תוכנן באהבה והורכב להפליא
תכנון קפדני

מהחומרים ועד להלחמה ולשיטות הנדסת הבניין שהשתמשנו בהן. הפעלנו רק תהליכי הייצור ופתרונות המוצר המתקדמים ביותר כשיצרנו את סדרת הדגל. היה חשוב לנו שהסטנדרטים יהיו גבוהים כדי שהאיכות תהיה גבוהה ואיכות השמע מצוינות.