תמונת מוצר
תמונת מוצר
תמונת מוצר
תמונת מוצר
תמונת מוצר
תמונה של עדשת GM FE ‏14 מ"מ F1.8
G Master
קבל מידע נוסף על G Master
טווחי ראיה חדשים מיצירת מופת של 14 מ"מ F1.8

עדשת הפריים עם הצמצם הגדול וזווית הצפייה הרחבה במיוחד מספקת איכות G Master בעיצוב חדשני בעל קומפקטיות יוצאת דופן. טכנולוגיה מתקדמת בענף מספקת רזולוציה עוצרת נשימה ואפקט בוקה מעודן גם בפתיחת צמצם מקסימלית של F1.8. הוסף לזה מיקוד אוטומטי מהיר ומדויק וניידות יוצאת דופן ותקבל עדשה שיכולה להפיק מבטים מרעננים על סצנות יומיומיות.

עדשת פריים G Master, חסרת תקדים, 14 מ"מ, F1.8
גלריית תמונות FE 14 מ"מ F1.8 GM
תמונה של החלל הפנימי של ספרייה גדולה בעלת עיצוב מרוב פרטים שכולל חיפוי עץ בתקרה, ברזולוציה מפינה לפינה
Spectacular image-wide resolution all the way to F1.8

שני אלמנטי XA (אספריים מתקדמים) בעיצוב שעומד בסטנדרטים המחמירים של ה-G Master משיגים רזולוציה מדהימה מפינה לפינה עד למקסימום טווח צמצם של F1.8. אלמנט אחד עם פיזור נמוך ושני אלמנטי זכוכית עם פיזור נמוך מדכאים ביסודיות דימום צבע ומשיגים חדות ובהירות מזהירות לכל רוחב התמונה, בעוד שציפוי Nano AR II של Sony מחליש ביעילות את הבוהק והצללים.

תמונה של SEL14F18GM מוחזקת ביד אחת
פרספקטיבות רחבות במיוחד עם צמצם גדול בעדשה קומפקטית להפליא

אלמנטים אספריים מדויקים, כולל שני אלמנטי XA מדויקים במיוחד בעיצוב G Master אופטי חדשני עם שניים ממנועי XD הלינאריים המתקדמים של Sony, שמאפשרים לממש ביצועים יוצאי דופן בעדשה קומפקטית במיוחד ששוקלת רק 460. את העדשה הזו בעלת הצמצם הרחב במיוחד תיקח אתך לכל מקום, ותעצב מחדש פרספקטיבות יצירתיות חדשות על העולם.

תמונה של צפייה בשביל החלב מעל הים הפתוח
רזולוציה וקומפקטיות נוחה לשמי לילה מרשימים

אופטיקה מתקדמת עם אלמנט קדמי XA (אספרי במיוחד) בעל עקמומיות גבוהה שמצמצמת את הבוהק הסגיטלי (sagittal flare) בעת צילום שמיים זרועי כוכבים וסצנות ליליות אחרות מוסיפה לגיוון של הצמצם הרחב וזווית הצפייה הרחבה במיוחד. הצמצם המקסימלי הגדול של F1.8 מאפשר צילום בתאורה חלשה ללא צורך להשתמש במהירות תריס איטיות במיוחד, בעוד הממדים הקומפקטים מאפשרים לצלם בכל מקום בנוחות.

תמונה של פרח קטן על בולדר ביער עם טשטוש קדמי ואחורי גדול
בוקה חלק ועוצר נשימה בתצוגות רחבות במיוחד

עם אלמנטי XA מדויקים, מנגנון צמצם מעגלי בעל 9-להבים ועיוותים בניהול אופטימלי, העדשה האולטרה-רחבה הזו יכולנ ליצור רקע בוקה יוצא מן הכלל ללא עיוותי טבעות בוקה בלתי רצויים. מינימום מרחק מיקוד הוא 0.25 בלבד, ואפשר להתקרב ולשלב תקריב עם פרספקטיבה דינמי לבוקה יפיפה על רקעים רחבי ידיים.

תמונה של אדם קופץ לאדמה מקרוב מאוד
מיקוד אוטומטי שקט, מהיר ומדויק לתמונות סטילס וסרטים

שני מנועים לינאריים XD (דינמיים במיוחד) מספקים את היעילות הנחוצה למיקום מדויק של העדשה בקבוצות מיקוד ולהשיג מיקוד אוטומטי מהיר, מדויק ושקט, שימטב את פוטנציאל המהירות של גוף מעמד E. מיקוד אוטומטי שקט במינימום רעידות הוא יתרון חסר תקדים בצילום סרטים בזוויות רחבות במיוחד, בעוד שהניידות והתגובה המהירה נותנים ליוצר את החופש לעבוד בצור יעילה עם כל נושא צילום.

תמונת מוצר משולבת המדגימה מבנה עמיד באבק ובלחות וגימור פלואור
אמינות יוצאת דופן לכל שימוש

בנוסף לציפוי הפלואור על האלמנט הקדמי, שעמיד בפני מים, שמן וחומרים מזהמים אחרים, גם האלמנט האחורי מצופה בפלואור כדי להבטיח שהמשטח יישאר נקי במהלך ההחלפה של הפילטר האחורי. עיצוב עמיד בפני אבק ולחות ממקסם את האמינות במהלך השימוש בעדשה זו, בעלת הצמצם הגדול והזווית הרחבה במיוחד, בתנאי חוץ מאתגרים.

איור של תצורת עדשה
תצורת עדשה

עדשות מסדרת G Master לוקחות את התמונות ואת יכולת הביטוי לרמות שלא התאפשרו בעבר הודות לשילוב מרהיב של רזולוציה גבוהה במיוחד ובוקה ברקע שנעלם ברכות.

[1] עדשות אספריות במיוחד (עדשות XA)  [2] עדשות אספריות [3] זכוכית עם פיזור זכוכית נמוך (ED) מאוד [4] פיזור נמוך (ED) במיוחד

פונקציית העברת המודולציה של SEL14G18GM
תרשים MTF

MTF (Modulation Transfer Function)‎ מתאר את המידה שבה עדשה יכולה לשכפל פרטים עדינים, מה שנמדד כמידת הניגודיות שניתן להשיג בין קווים בעלי מרווחים עדינים.

[1] ניגודיות (%)  [2] מרחק מהמרכז האופטי של עדשה (מ"מ)  [3] צמצם מרבי  [4] צמצם F8‏  [5] תדר מרחבי  [6] 10 צמדי שורות / מ"מ  [7] 30 צמדי שורות / מ"מ  [8] ערכים רדיאליים  [9] ערכים משיקים

תמונת תקריב של מצלמת FX6 המשמשת לצילום סרט
יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

בקרות עדשה

1. טבעת מיקוד / 2. כפתור החזקת מיקוד / 3. טבעת צמצם / 4. מתג מצבי המיקוד / 5. אינדקס צמצם / 6. מתג לחיצה על צמצם

תאימות FE 14 מ"מ F1.8 GM

לחץ על הקישור להלן לקבלת פרטים על תאימות עדשה/גוף.

חלק מגופי המצלמה עשויים לדרוש עדכון תוכנה עבור פונקציונליות מלאה.

מפרטים ותכונות

  • עדשת פריים מסדרת Premium G Master עם זווית צפייה רחבה במיוחד

  • אביזרי XA וזכוכית Super ED (פיזור נמוך במיוחד) ושני אלמנטי ED (פיזור נמוך) לקבלת רזולוציה גבוהה על-פני כל אזור התמונה.

  • פרספקטיבות רחבות במיוחד עם צמצם גדול בעדשה קומפקטית להפליא

  • מנועי XD ליניאריים מציעים תגובה מעולה ורטט נמוך כדי להעניק לך מיקוד אוטומטי מהיר, מדויק ושקט

  • כפתור החזקת המיקוד ותכונות אחרות תומכים בצורכי צילום מקצועי

מרחק מיקוד מינימלי
0.25 מטר (0.82 רגל)
יחס הגדלה מקסימלי (X)
0.1
קוטר פילטר (מ"מ)
-
משקל
460 גרם ‎(16.3 אונקיות)‎‎

מה יש בקופסה

מכסה עדשה קדמי: כלול, מכסה עדשה אחורי:ALC-R1EM, תיק רך, תבנית פילטר

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

פרסים

פרסים