מבט משמאל על העדשה
מבט משמאל על העדשה
מבט מלמעלה על העדשה
מבט מימין על העדשה
מבט מימין על העדשה
מבט מלפנים על העדשה עם חיבור של α1
G Master
קבל מידע נוסף על G Master
הדור הבא של עדשות זום רגיל G Master

FE 24-70mm F2.8 GM היא עדשת זום רגיל עדכנית המציעה את "השילוש הקדוש". ביצועי אופטיקה ומיקוד אוטומטי משופרים משולבים בעדשה נוחה, קומפקטית, קלת-משקל וקלה לנשיאה, שמותאמת לצילומי סטילס וסרטים. היא אידאלית לגופי מצלמות α קומפקטיות ועתירות-ביצועים, ומתאימה למגוון רחב של מצבי צילום.

FE 24-70mm F2.8 GM II
גלריית תמונות של FE 24-70mm F2.8 GM II
תמונה לדוגמה של קיר עם בקבוקים צבעוניים
הרזולוציה הגבוהה מתחרה בעדשות הפריים הטובות ביותר

ניגודיות מצוינת בתדרים מרחביים גבוהים מפיקה רזולוציה מעולה גם במפתח צמצם של F2.8. שני רכיבי XA (עדשה אספרית במיוחד) מדויקים ביותר שני רכיבי זכוכית ED (עם פיזור נמוך), שני רכיבי זכוכית Super ED (עם פיזור נמוך במיוחד), ומנגנון מיקוד צף שולטים בעיוות הכרומטי, באסטיגמציה, בעיוותים ובקומה בכל הגדרות הזום והצמצם. ציפוי Nano AR Coating II מפחית את הבוהק והצללים ומעניק רמת בהירות יוצאת מן הכלל.

תמונה לדוגמה של אישה מביטה כלפי מטה
אפקט בוקה מרהיב של G Master

אפקט בוקה מרהיב עם מפתח צמצם של F2.8 מכסה את כל טווח הזום, הודות לעיצוב אופטי מתקדם וליחידת צמצם חדשה בעלת 11 להבים. אפקט הבוקה משופר על-ידי בקרה מדויקת של העיוות הכדורי בשלב התכנון ועבור כל עדשה ועדשה במהלך הייצור. שני רכיבי XA עם דיוק של 0.01 מיקרון מבטלים טבעות בוקה. מרחק המיקוד המינימלי הוא 0.21 מטר ב-24 מ"מ ו-0.30 מטר ב-70 מ"מ, עם הגדלה מרבית של 0.32x.

תמונה של SEL2470GM2 מוחזקת ביד אחת
הקומפקטית, הקלה והרב-תכליתית ביותר מסוגה

העדשה הקטנה והקלה ביותר מסוגה, שלה צמצם F2.8 וזום 70 מ"מ, מציעה גמישות וחופש שלא הכרת עד כה. היא שוקלת 695 גרם בלבד - 191 גרם פחות מהדגם הקודם. אורכה קוצר ב-16 מ"מ ונפחה הכולל צומצם בכ-18%. ניידותה וכושר הנשיאה המרשימים שלה הופכים אותה לבחירה איכותית לאנשי מקצוע או לחובבים, לצילומי וידאו או סטילס, ולמגוון רחב של מצבי שימוש.

תמונה לדוגמה של אישה הולכת
מיקוד אוטומטי מהיר ומדויק ותגובה מצוינת

בעת השימוש בזום, ארבעה מהמנועים הלינאריים המקוריים מסוג XD (דינאמיים במיוחד) של Sony, יחד עם מנגנון מיקוד צף ובקרת עדשה מתקדמת, משיגים מיקוד אוטומטי ברמת דיוק גבוהה וביצועי מעקב משופרים בערך פי 2 בהשוואה למצב הקודם. בשילוב גוף מתאים היא מסוגלת לצלם עד 30 פריימים בשנייה. יחידת הצמצם החדשה גם מגבירה את המהירות, ומאפשרת ביצועי מעקב מיקוד אוטומטי מלא גם כשהצמצם נעצר במהלך הצילום.

תכונות סרטים מדויקות יותר עבור יוצרי תכנים חזותיים

טכנולוגיית עיצוב העדשה העדכנית ביותר מצמצמת מצבים לא רצויים של תזוזות תמונה ושינויים בזווית הצפייה, כדי להפיק תמונה מוסרטת חלקה ומלאת ביטוי. מנועים לינאריים XD משפרים את המיקוד האוטומטי וביצועי המעקב, ומאפשרים הקלטה בעלת קצב פריימים גבוהה ועשירה בפרטים. העדשה כוללת טבעות צמצם ומיקוד נפרדות, והתכונה 'מיקוד ידני עם תגובה לינארית' מבטיחה תגובה ישירה ולינארית של טבעת המיקוד בעת השימוש במיקוד ידני.

תמונה משולבת - מבנה עמיד באבק ובלחות והדגמת מיקום הכפתורים
שליטה ואמינות מצוינות בכל סביבה

עיצוב עדכני לעמידות באבק ולחות מספק אמינות נוספת לשימוש בתנאים מאתגרים, וציפוי פלואור שומר על ניקיון הרכיב הקדמי שלה. פתח מיוחד בסך האור לעדשה הנלווה מאפשר הפעלה נוחה של מסנני ND מקטבים עגולים ומסנני ND משתנים (המסננים אופציונליים). לעדשה שני כפתורי החזקת מיקוד הניתנים להתאמה אישית, שמאפשרים גישה קלה ושליטה נוחה בצילום מכל כיוון שהוא.

איור של מבנה עדשה
תצורת עדשה

עדשות מסדרת G Master מביאות את התמונות ואת יכולת הביטוי לרמות שלא התאפשרו בעבר הודות לשילוב מרהיב של רזולוציה גבוהה במיוחד ובוקה ברקע שנעלם ברכות.

[1] עדשות אספריות במיוחד (XA) ‏  [2] עדשות אספריות  [3] זכוכית Super ED (עם פיזור נמוך במיוחד)  [4] זכוכית עם ED (פיזור נמוך)

איור של תרשים MTF
תרשים MTF

MTF (Modulation Transfer Function)‎ מתאר את המידה שבה עדשה יכולה לשכפל פרטים עדינים, מה שנמדד כמידת הניגודיות שניתן להשיג בין קווים בעלי מרווחים עדינים.

[1] ניגודיות (%)  [2] מרחק מהמרכז האופטי של עדשה (מ"מ)  [3] צמצם מרבי  [4] צמצם F8   [5] תדר מרחבי [6] 10 צמדי שורות / מ"מ  [7] 30 צמדי שורות / מ"מ [8] ערכי רדיאליים  [9] ערכים משיקים

יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו 

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו. 

בקרות עדשה

1. טבעת מיקוד / 2. כפתור החזקת מיקוד / 3. טבעת זום / 4. טבעת צמצם  / 5. מתג מצבי המיקוד / 6. מתג התריס  / 7. מתג לחיצה על צמצם / 8. מתג החלקת תנועת הזום

תאימות FE 24-70mm F2.8 GM II

לחץ על הקישור להלן לקבלת פרטים על תאימות עדשה/גוף.

מפרטים ותכונות

  • עדשת זום G Master רגילה מסדרה Premium.

  • ארבעה מנועים לינאריים מסוג XD (דינאמיים במיוחד), מקוריים ובעלי כוח דחף גבוה, מספקים ביצועי מיקוד אוטומטי יוצאים מן הכלל.

  • 5 רכיבים אספריים הכוללים 2 סוגי XA ועוד 2 רכיבי זכוכית עם פיזור נמוך ועם פיזור נמוך במיוחד, להשגת רזולוציה גבוהה.

  • אפקט בוקה עמוק ורך במפתח צמצם של F2.8 לכל אורך טווח הזום, יחד עם ביצועים מצוינים בצילום תקריב.

  • עיצוב עמיד באבק ובלחות מבטיח אמינות וביצועים אופטימליים בכל מצב.

מרחק מיקוד מינימלי
0.21-0.3 מ' (0.69-0.99 רגל)
יחס הגדלה מקסימלי (X)
0.32 x
קוטר פילטר (מ"מ)
82
משקל
695 גרם ‎(‏24.6 פאונד)‎
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות

מה אומרים המשתמשים