מבט מלפנים על העדשה
מבט על העדשה מצד שמאל
מבט מלמעלה על העדשה
מבט על העדשה מצד ימין
מבט מלפנים על עדשה שמחוברת למצלמה
מבט מלפנים על עדשה שמחוברת למצלמה
עדשת פְּרַיים עם זווית רחבה הבנויה בצורה נפלאה

עדשת פְּרַיים עם זווית רחבה מספקת את איכות התמונה הגבוהה ואפקט הבוקה היפהפה של עדשת ה-G Lens בתוך עיצוב קומפקטי עם מבנה איכותי ביותר ויכולת תפעול אינטואיטיבית. מצלמה זו, שניתן לשאת אותה לכל מקום בקלות, הנה אידיאלית לצילומי נוף בזווית רחבה, אשר מושכים את העין. ה-AF המהיר, המדויק והשקט אידיאלי לצילום של תמונות סטילס וסרטים כאחד - בעזרתו תצליח ללכוד את הרגעים החשובים באמת.

עדשת פְּרַיים F2.8 בגודל 24 מ"מ קומפקטית ומדויקת
גלריית תמונות FE 24 מ"מ F2.8 G
ערכה תואמת של עדשות פְּרַיים נישאות

זוהי אחת מעדשות הפְּרַיים שלנו מסוג G Lens (נמכרת בנפרד), המציעה אורכי מוקד שונים אך אותו מראה חיצוני, קוטר מסנן של 49 מ"מ, עיצוב ופריסה קומפקטיים. הן קומפקטיות מספיק כדי לשאת את כל שלוש הפונקציות ומאפשרות לך לצלם תמונות נהדרות במגוון נופים ומושאי צילום מרובים; והמשקל הדומה אפילו מאפשר איזון קל מחדש של gimbal.

עיצוב אינטואיטיבי מטאלי ואופטיקה ברורה

הגימור המטאלי (אלומיניום) של גוף העדשה וסך האור של העדשה, בנוסף לסימונים החרוטים של אורך המוקד והצמצם מעידים על מבנה איכותי ביותר. העיצוב קל-המשקל והקומפקטי במיוחד, איכות התמונה הגבוהה של עדשת ה-G Lens, טבעת הצמצם וה-MF עם התגובה הלינארית מספקים יכולת תפעול אינטואיטבית שהופכת את הצילום לתענוג צרוף.

דיוקן של אישה המצלמת תמונות בחוץ
קומפקטית וקלת-משקל לנשיאה תכופה וצילום נוח

העיצוב המכני מנצל עד תום את האופטיקה המתקדמת עם פריסה אפקטיבית של שלושה אלמנטי עדשה אספריים, וגב אוגן קצר הייחודי למצלמות ללא מראה, כדי להשיג קומפקטיות נפלאה, במשקל של 162 גר' (5.8 אונקיות) בלבד. העדשה אידיאלית לצילום של נופים או תמונות, או צילום סרטים עם gimbal (מייצב), או צילום סלפי באמצעות הצפייה בזווית רחבה. העיצוב הקומפקטי מאפשר ניידת שמתאימה הם לגופים מסוג מסגרת מלאה והן לגופי APS-C.

תמונה של ספרייה מבפנים שצולמה עם עדשה זו ברזולוציה גבוהה בכל פינה
איכות תמונה גבוהה מפינה-לפינה הודות לאופטיקה מתקדמת

איכות תמונה גבוהה מושגת הודות לאופטיקה מתקדמת המשתמשת בשלושה אלמנטים אספריים ואלמנט זכוכית אחד מסוג ED (פיזור נמוך), המספקים רזולוציה גבוהה ומונעים שוליים סגולים בכל חלקי התמונה. האלמנטים האספריים מפצים על עיוותים שונים, ומספקים ביצועי רזולוציה גבוהים מפינה-לפינה בתמונה, גם עם מפתח הצמצם הרחב ביותר עם עומק שדה רדוד. אלמנט הזכוכית עם פיזור נמוך מונע עיוות כרומטי ומפחית בצורה יעילה את השוליים הסגולים שנוטים להתרחש בשולי התמונה.

צילום תקריב של עשב בעל זיפים וזרי פרחים אחרים
אפקט בוקה טבעי ויפהפה

המצלמה מספקת צמצם מעגלי עם שבעה להבים ובקרה מדויקת של העיוות הספרי אשר משפיע על אפקט הבוקה (bokeh) המספק את אפקט הבוקה הטבעי והיפהפה של עדשת G Lens.

דיוקן של אישה בחוץ
מנועים לינאריים כפולים ל-AF מהיר, מדויק ושקט

שני מנועים לינאריים מספקים מיקוד אוטומטי (AF) מהיר ומדויק עם ביצועי מעקב נפלאים אשר ממקסמים את הביצועים של גוף המצלמה כדי לצלם רגעים חשובים בצילומי רחוב ודומיהם. ה-AF המהיר, המדויק והשקט, המציע ביצועי מעקב מעולים הנו אידאלי לצילום סרטים וגם תמונות סטילס.

תמונה של ממתקים
ביצועי תקריב מצוינים

מרחק מיקוד מינימלי של 24 ס"מ (‎0.79 רגל)‏ (AF)‏ / 18 ס"מ (0.59 רגל) (MF) מספק ביצועי תקריב מצוינים. צילום תקריב מאפשר למצולם לבלוט על-פני רקע מטושטש. עם זווית רחבה של 24 מ"מ, העדשה היא גם אידאלית לצילום סלפי עם חיבור gimbal (מייצב) או ידית אחיזה.

תמונת מוצר משולבת המדגימה מבנה עמיד באבק ובלחות וגימור חיצוני מטאלי של עדשה
יכולת תפעול ואמינות גבוהות בעיצוב קומפקטי

למרות גודלה הקומפקטי, העדשה מספקת מיקוד וכפתור החזקת מיקוד, מתג מצב מיקוד, טבעת צמצם, מתג לחיצה על צמצם ו-MF של תגובה ליניארית עבור יכולת תפעול אינטואיטיבית וצילום נוח. הגימור החיצוני המטאלי (אלומיניום) של גוף העדשה וסך האור של העדשה תורמים למהימנות באמצעות כוח מוגבר ועמידות. העיצוב גם עמיד בפני אבק ולחות, ומספק מהימנות בסביבות צילום בתנאי חוץ קשים.

איור של תצורת עדשה
תצורת עדשה

עיצוב מושלם של עדשת G Lens של Sony מדגיש איזון עדין בין רזולוציה גבוהה לבוקה נפלא ברקע שיכול לשפר את חזון האמן.
[1] עדשות אספריות  [2] זכוכית עם פיזור נמוך (ED)

פונקציית העברת המודולציה של SEL24F28G
תרשים MTF

MTF (Modulation Transfer Function)‎ מתאר את המידה שבה עדשה יכולה לשכפל פרטים עדינים, מה שנמדד כמידת הניגודיות שניתן להשיג בין קווים בעלי מרווח עדין.
[1] ניגודיות (%)  [2] המרחק בין המרכז האופטי של העדשה (מ"מ)
[3] צמצם מרבי  [4] צמצם F8‏  [5] תדר מרחבי
[6] 10 צמדי שורות / מ"מ  [7] 30 צמדי שורות / מ"מ
[8] ערכים מוקדיים [9[ ערכים משיקים

תמונת תקריב של מצלמת FX6 המשמשת לצילום סרט
יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

בקרות עדשה

1. טבעת מיקוד / 2. טבעת צמצם / 3. כפתור החזקת מיקוד / 4. אינדקס צמצם / 5. מתג מצב מיקוד / 6. מתג לחיצה על צמצם

תאימות FE 24 מ"מ F2.8 G

לחץ על הקישור להלן לקבלת פרטים על תאימות עדשה/גוף.

מפרטים ותכונות

  • G Lens Prime, זווית רחבה

  • קומפקטית וקלת-משקל לנשיאה תכופה וצילום נוח

  • איכות תמונה גבוהה מפינה-לפינה הודות לאופטיקה מתקדמת

  • אפקט בוקה טבעי ויפהפה

  • מנועים לינאריים כפולים ל-AF מהיר, מדויק ושקט

מרחק מיקוד מינימלי
0.24 מ' (AF)‏, 0.18 מ' (MF)‏ (0.79 רגל (AF)‏, 0.59 רגל (MF))
יחס הגדלה מקסימלי (X)
x 0.13 (AF),x 0.19 (MF)‎
קוטר פילטר (מ"מ)
49
משקל
162 גרם ‏(5.8 אונקיות)‎‎

מה יש בקופסה

סך אור (דגם): ALC-SH165, מכסה קדמי של העדשה: ALC-F49S, מכסה אחורי של העדשה: ALC-R1EM

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה