מצלמה לבלוג וידאו ZV-1

נוצרה ליצירה

*מצולם עם ידית האחיזה GP-VPT2BT האופציונלית

איור
כעת זמינה תוכנה חדשה.

עדכון התוכנה הזה מאפשר הזרמה חיה באיכות גבוהה ותקשורת מקוונת.

עיצוב שיוצרים יאהבו
צור מחדש את העולם כפי שאתה רואה אותו
צלם ושתף בקלות
נוצרה בשביל בלוג וידאו
צלם כמו מקצוען
עקרונות יצירת תוכן
עיצוב שיוצרים יאהבו

אין צורך בניסיון כדי לצלם סרטונים שנראים נהדר. מצלמת ה-ZV-1 תוכננה לצלם סרטונים מדהימים שלך ושל העולם שלך, בלי הגדרות מסובכות.

גווני עור יפהפיים וטבעיים עבור כולם

ה-ZV-1 גורמת לכל גווני העור להיראות מלאי חיים, טבעיים ובריאים. היא כוללת גם מצב 'אפקט עור חלק' למראה חלק יותר.

אפקט בוקה ברקע למראה מקצועי
אפקט בוקה ברקע למראה מקצועי

חיישן CMOS הגדול מסוג 1.0 והעדשה בעלת הצמצם הרחב מספקים תמונות בעלות אפקט בוקה מקצועי ברקע, וכן פרטים ברורים גם בתנאים מאתגרים של תאורה חלשה.

תן למצלמה לתפוס את העין שלך
תן למצלמה לתפוס את העין שלך

הודות לטכנולוגיית AI, תוכל לסמוך על כך שהמיקוד האוטומטי ייצמד לפנים ולעיניים שלך ולא ינדוד לנושאי תמונה אחרים. כאשר ברצונך להתמקד בנושא תמונה אחר, גע בו במסך ותן למצלמה לכוון את המיקוד.

מעברי מיקוד מדויקים ומהירים

מערכת המיקוד האוטומטי ההיברידי המהיר של ZV-1 מאפשרת לך להעביר את המיקוד בקלות ובמהירות מפנים לרקע, לקבלת סרטונים אלגנטיים וקלים לצפייה יותר.

בקרת בוקה באיכות מקצועית בנגיעה אחת

באמצעות לחיצה פשוטה על מתג הבוקה, ניתן להפעיל ולכבות את אפקט הבוקה ברקע - אין צורך בכוונונים ידניים מורכבים. כעת ניתן לבחור בקלות רקע לא ממוקד בעל מראה מקצועי, או לשמור על כל התמונה במיקוד, בלחיצת כפתור פשוטה.

'הגדרה של הצגת מוצרים', אידיאלית לסרטוני סקירות של מוצרים

התכונה 'הגדרה של הצגת מוצרים' מאפשרת לעבור בלחיצת כפתור להגדרות מושלמות עבור סקירות של מוצרים. היא מרחיבה את זווית הצפייה ומעבירה את המיקוד לאובייקט באופן מיידי, כך שאין צורך לחכות שהמיקוד יעבור או למקם את היד מאחורי המוצר כדי להעביר אליו את המיקוד.

צלם סרטונים נהדרים, מכל מקום
צלם סרטונים נהדרים, מכל מקום

ה-ZV-1 תוכננה לצילום תמונות נהדרות, גם כשנמצאים בתנועה. הודות לייצוב תמונה מדהים, ניתן לצלם סרטונים חלקים במהלך הליכה. וכשהתאורה משתנה מצל לשמש, או מבחוץ לבפנים, החשיפה האוטומטית (AE) עוקבת אחר הפנים ומוודאת שהם תמיד מוארים היטב.

הזרמת וידאו פשוטה

בעזרת כבל בודד, ניתן להשתמש ב-ZV-1 ככלי תקשורת מקוון. כדי להשתמש ב-ZV-1 כמצלמה חיצונית, חבר אותה למחשב או לטלפון חכם מסדרת Sony Xperia™ בחיבור דרך כבל USB Type-C®‎

תמונות של אנשים שמנהלים תקשורת מקוונת על-ידי חיבור ה-ZV-1 למחשב/טלפון חכם
הזרמת וידאו באיכות גבוהה

ניתן להשתמש ב-ZV-1 להזרמה חיה באיכות גבוהה. בעזרת החיישן מסוג 1.0 שלה, תקבל תמונה ברורה גם בסביבה עם תאורה עמומה. כמו כן, תוכל להשתמש במיקרופון הכיוון בעל שלוש הקפסולות להקלטת צליל נקי גם במהלך הזרמה.

צליל אפילו יותר טוב
צליל אפילו יותר טוב

תוכל להקליט קולות ברורים גם בעת צילום בתוך קהל. המיקרופון הכיווני הייחודי בעל 3 הקפסולות של המצלמה מקבל צליל נקי מהאזור שמול המצלמה, תכונה אידיאלית לצילום סרטים. 

מגן רוח לצילומי חוץ
מגן רוח לצילומי חוץ

מגן הרוח המצורף מפחית רעשי רוח ומאפשר צילום בחוץ בראש שקט. בנוסף להשגת איכות צליל מעולה, תוכל גם להקדיש פחות זמן לצילום מחדש ועריכה של צילומי וידאו שהושפעו מרעשי רוח.

השתמש במיקרופון האהוב עליך לקבלת הצליל שאתה רוצה
השתמש במיקרופון האהוב עליך לקבלת הצליל שאתה רוצה

בעזרת תקע של מיקרופון ו-MI Shoe, תוכל לבחור ממגוון המיקרופונים שלך כדי לקבל את הצליל המדויק שאתה רוצה.

צור מחדש את העולם כפי שאתה רואה אותו

ה-ZV-1 נועדה לשלב בין פשטות ועוצמה, ולפתוח הזדמנויות יצירתיות רחבות כמו הדמיון שלך.

וידאו דינמי באמצעות הילוך איטי
וידאו דינמי באמצעות הילוך איטי

הפוך כל תנועה לקולנועית יותר בעזרת וידאו בהילוך איטי במיוחד, שלוכד את הרגעים שחולפים הכי במהירות ומראה אותם במהירות נמוכה פי 40 מהמהירות שלהם בזמן אמת.

שימוש בדולג זמן (time-lapse) לקבלת אפקט קולנועי
שימוש בדולג זמן (time-lapse) לקבלת אפקט קולנועי

מצב צילום במרווחי זמן מצלם באופן אוטומטי רצפי תמונות במרווחים של 1 – 60 שניות, שמהם ניתן ליצור במחשב סרטוני דולג זמן (time-lapse) ברמה קולנועית, שבהם עננים נוסעים כמו מים וימים שלמים חולפים בתוך שניות.

צילום מדהים של תמונות וגם של וידאו
צילום מדהים של תמונות וגם של וידאו

ל-ZV-1 יש את כל מה שצריך כדי לצלם תמונות שבאמת יבלטו בציר הזמן ובתמונות הממוזערות של הסרטונים שלך. העדשה החדה כסיכה ZEISS®‎ ‏24-70 מ"מ ממקדת אור לחיישן תמונה Exmor RS™ CMOS גדול מסוג 1.0, והכול מתחבר במעבד התמונה רב-העוצמה BIONZ X‎™‎.

בטא את עצמך בעזרת אפקטים יצירתיים
בטא את עצמך בעזרת אפקטים יצירתיים

'אפקטי תמונה' ו'סגנונות יצירתיים' מספקים אפשרויות חזותיות כמעט בלתי מוגבלות - מאפקטים בשחור-לבן ובצבעים חלקיים, עד אפקטי מיניאטורה מורכבים.

צלם ושתף בקלות

אין יותר צורך להתפשר ולצלם תמונות במצלמה של הטלפון החכם רק כדי לשתף תוכן במהירות. ה-ZV-1 מספקת גם תמונות מדהימות וגם קישוריות חלקה, כדי שפרסום התמונות יהיה טוב וקל יותר.

העברת סרטים באופן מיידי לטלפון החכם
העברת סרטים באופן מיידי לטלפון החכם

היישום Imaging EdgeTM Mobile עבור iOS ו-Android, שמסופקת ללא תשלום, מאפשר להעביר, לערוך ולהעלות תמונות שצולמו באמצעות ה-ZV-1 לפלטפורמות של מדיה חברתית באופן מיידי, מכל מקום.

התאמה מושלמת לכל פלטפורמה
התאמה מושלמת לכל פלטפורמה

השתמש בתוסף Movie Edit כדי לשפר את הייצוב של תמונות רועדות במיוחד, או כדי לחתוך וידאו בשביל להתאים אותו ליחסי רוחב-גובה של מדיה חברתית פופולרית.

צלם בקלות סרטונים בכיוון אנכי עבור טלפונים ניידים
צלם בקלות סרטונים אנכיים עבור מכשירים ניידים

בעזרת תיוג אוטומטי של סרטונים בכיוון אנכי, תוכל להעלות תוכן שמותאם במיוחד למסכים של טלפונים ניידים.

נוצרה בשביל בלוג וידאו

העיצוב של מצלמת ZV-1 מאפשר ליצור תוכן סלפי ובלוג וידאו יוצאי דופן בקלות. המטרה של ה-ZV-1 היא לאפשר לך ליצור תוכן מעורר השראה, עד הפרט האחרון. 

ראה את עצמך במיטבך

מסך המגע LCD בעל הזווית המשתנה יכול להתהפך בכיוון אנכי, מה שהופך אותו למושלם לצילומי סלפי ולבלוג וידאו. ללא יציאות, מיקרופונים ותושבות התקנה, הוא מאפשר מסגור מדויק והפעלה חלקה גם כאשר נמצאים מול המצלמה.

דע במבט חטוף אם אתה מקליט או לא
דע במבט חטוף אם אתה מקליט או לא

קל לדעת מתי אתה מקליט בעזרת נורת ההקלטה בצד הקדמי של המצלמה - וקל לכבות אותה אם אתה מעדיף. לעולם לא תשכח שוב ללחוץ על כפתור ההקלטה.

אחיזה אופטימלית לצילומי סלפי
אחיזה אופטימלית לצילומי סלפי

ידית האחיזה המעוצבת והעמוקה נוחה יותר בצילומים רגילים, ומספקת אחיזה יציבה להפחתת העייפות במהלך צילום ולוגים או תמונות סלפי.

פועלת עם ידיות אחיזה בעלות בקרה אלחוטית
פועלת עם ידיות אחיזה בעלות בקרה אלחוטית

ה-ZV-1 תואמת ל-GP-VPT2BT של Sony, ידית אחיזה אלחוטית בחיבור Bluetooth®‎ שמספקת שליטה ללא כבלים בזום, בהקלטה ועוד, ומתרחבת לחצובה קטנה לצילומים יציבים ללא שימוש בידיים.

צלם כמו מקצוען

הסתובב עם מצלמת וידאו באיכות מקצועית בכיס שלך, כולל פרטים מדהימים באיכות 4K HDR וכלי חשיפה רבי-עוצמה, ליצירת תוכן מרשים.

פונקציות סרט מקצועיות באיכות 4K HDR
פונקציות סרט מקצועיות באיכות 4K HDR

ה-ZV-1 מקליטה וידאו באיכות 4K HDR עם פרטים עשירים מאוד באמצעות דגימה מחדש של 1.7x פיקסלים, כדי שתוכל לתעד את המציאות ללא פשרות.

גמא S-Log עבור זרימות עבודה מקצועיות
גמא S-Log עבור זרימות עבודה מקצועיות

בקרי גמא S-Log2 ו-S-Log3 זמינים לצורך התאמת מצלמה וגמישות בעיבוד צבע, יחד עם מגוון של הגדרות פרופיל תמונה שיאפשרו לך ליצור את האסתטיקה המושלמת שלך.

פילטר ND מובנה
פילטר ND מובנה

פילטר צפיפות נייטרלית (ND) פותח אפשרויות יצירתיות דרך בקרה של חשיפת וידאו, משפר את עומק השדה ומאפשר תיעוד קסום של מים, אור ותנועה במהירות תריס איטית.

תכונות המצלמה ועקרונות יצירת תוכן

בחן את התכונות של ה-ZV-1 עבור צילום ולוגים ויצירת תוכן.

סקירת התכונות של ZV-1

צפה בסרטון המעמיק שסוקר את התכונות של ZV-1.

Imaging Edge Desktop
‎Imaging Edge Desktop™‎

שפר את הצילום שלך בעזרת יישומי Imaging Edge Desktop. השתמש ב-'Remote' כדי לשלוט ולנטר צילומים בשידור חי על מסך המחשב; ב-'Viewer' כדי להציג בתצוגה מקדימה, לדרג ולבחור תמונות במהירות מספריות גדולות של תמונות; וב-'Edit' כדי לפתח נתוני RAW לתמונות באיכות גבוהה לצורך מסירה. קבל את הטוב ביותר מקבצי RAW של Sony ונהל את ההפקות שלך באופן יעיל יותר.

Capture One עבור Sony
Capture One עבור Sony

Capture One Express (עבור Sony) היא תוכנת עריכה עטורת פרסים המסופקת ללא תשלום ומספקת פיתוח RAW, ניהול פשוט וכלי עריכה רבי-עוצמה. Capture One Pro (עבור Sony) זמינה ומספקת כלי עריכה נוספים ויכולת צילום עם חיבור למחשב.

תמונה של צ'אט בווידאו על המסך הגדול של BRAVIA עם מצלמה מחוברת
אפשר ליהנות מצ'אט בווידאו על המסך הגדול של BRAVIA

התעדכן בנעשה אצל חברים ובני משפחה על המסך הגדול על-ידי חיבור המצלמה לטלוויזיית BRAVIA‏.

איור
Imaging Edge™ Webcam

היישום Imaging Edge Webcam מקל על השימוש במצלמה של Sony כמצלמת אינטרנט באיכות גבוהה, עם תאימות רחבה, להזרמה חיה ושיחות ועידה מרשימות.

מפרטים ותכונות

מצלמת ZV-1 מיועדת ליצירת תוכן עם מסך LCD בעל זווית משתנה הידידותי לסלפי, ידית אחיזה לגוף ומנורת הקלטה. מיקרופון כיווני בעל 3 קפסולות עם מגן רוח קולט את קולך בצורה ברורה עם פחות רעש של הרוח; ומתג הבוקה והגדרת Product Showcase הופכים את הסרטונים למעניינים יותר עם מאמץ מופחת.
  • חיישן תמונה Exmor RS CMOS מסוג 1.0 גדול

  • מנוע עיבוד תמונה BIONZ X‏TM

  • הקלטת סרט באיכות 4K

  • מיקרופון כיווני בעל 3 קפסולות עם מגן רוח

  • מסך LCD בעל זווית משתנה, ידית לאחיזה של הגוף ומנורת הקלטה

סוג חיישן
חיישן סוג 1.0 (13.2מ"מ x‏ 8.8מ"מ) Exmor RS CMOS, יחס רוחב-גובה 3:2
מספר פיקסלים (אפקטיבי)
בערך 20.1 מגה-פיקסל
רגישות ISO (תמונת סטילס)(אינדקס חשיפה מומלץ)
אוטומטי (ISO100-12800, ניתן לבחירה עם מגבלה עליונה / תחתונה), 100/125/160/200/250/320/400/500/640/800/1000/1250/1600/2000/2500/3200/4000/5000/6400/8000/10000/12800 (ניתן להארכה ל-ISO64/80)‏, NR בעל ריבוי מסגרות: Auto (ISO100-12800), 100/ 200/400/800/1600/3200/6400/12800/25600
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות

מה אומרים המשתמשים