מיקוד עין אוטומטי: הסוד לתמונות דיוקן בלתי נשכחות

אפשר לסמוך על מיקוד העין האוטומטי והבלעדי של Sony לקבלת מיקוד חלק וצילומי דיוקן מוצלחים. כלי מהפכני שמיועד לכולם - גם מקצוענים וגם מתחילים.

העין היא הצוהר לנשמה של תמונת הדיוקן 

הניצוץ בעין. זהו סימן ההיכר של דיוקן נהדר; מבט חטוף לתוך נשמתו של המצולם. התכונה הייחודית של Sony למיקוד עין אוטומטי מעניקה את העוצמה הזו לכל צילומי הדיוקן שלך: היא עוקבת ברציפות לא רק אחר המצולם אלא גם אחר עיניו כדי להעניק לך תוצאות נפלאות בכל תמונה - החל מצילומים ספונטניים ועד לצילומי דיוקן מקצועיים. 

חדש: מיקוד עין אוטומטי בזמן אמת לחיות
חדש: מיקוד עין אוטומטי בזמן אמת לחיות

צילום חיות מחמד וחיות בר הופך לפשוט יותר מאי פעם! תכונת המיקוד האוטומטי בעין בזמן אמת של Sony הורחבה לעולם החי, וכעת היא מזהה ועוקבת אוטומטית אחר עיניים של בעלי חיים, ולא רק של בני אדם. 

המפתח לתמונות דיוקן נפלאות
אהודה על אנשי מקצוע

לפעמים רק אורכו של ריס יכול לעשות את ההבדל בין דיוקן עטור פרסים לבין תמונה יומיומית. המקצוענים יודעים שאין כמו מיקוד מושלם בניצוץ שבעין כדי להפיח רוח חיים בתמונה; מסיבה זו תכונת המיקוד האוטומטי בעין של Sony היא חידוש כל משמעותי.

עוצמת המיקוד האוטומטי בעין של Sony
מעקב אמין אחר העיניים בכל מצב

התמקדות נכונה בעיניים לצילום דיוקן מעולה. תכונת המיקוד האוטומטי בעין משתמשת באזור המיקוד האוטומטי הרחב ובזיהוי העיניים המדויק של Sony, כדי להעניק לך חופש קומפוזיציה שלא דמיינת ולאפשר לך לפרוץ לגבולות חדשים של ביטוי יצירתי. 

פנים מוסתרות חלקית
פנים מוסתרות חלקית
מבט כלפי מטה
מבט כלפי מטה
תאורה אחורית
תאורה אחורית
הרכבת משקפיים
הרכבת משקפיים
בתוך מבנה
בתוך מבנה
מושאי צילום קטנים
מושאי צילום קטנים
שיפור המיקוד האוטומטי בעין בזמן אמת
שיפור המיקוד האוטומטי בעין בזמן אמת

חצי לחיצה על כפתור התריס מובילה לזיהוי מיידי של עיני המצולם, ובמצב AF-C המערכת עוקבת אחריהן ברציפות בדיוק יוצא דופן. בעת צילום סרטים, המיקוד האוטומטי בעין בזמן אמת עוזר לך להתרכז בנושא הצילום ולא בפעולת המיקוד.

בחר בעין השמאלית או הימנית של המצולם
בחר בעין השמאלית או הימנית של המצולם 

בחר מראש מבין אפשרויות התפריט Left Eye (עין שמאל), Right Eye (עין ימין) או Auto (אוטומטי), ותוכל להקדיש יותר תשומת לב לקומפוזיציה. את אפשרויות הבחירה הללו ניתן להקצות לכפתורים מותאמים אישית; כך תוכל לעבור במהירות בין הבחירות השונות תוך כדי הצילום. 

זיהוי עיניים ומיקוד אוטומטי בהן
תכנון נטול-מראה שתומך בחדשנות

[1] מצלמות DSLR רגילות   [2] מצלמות ללא מראה של Sony

תכנון נטול-מראה שתומך בחדשנות

Sony, כיצרנית חיישני התמונות המובילה, מציעה עיבוד וטכנולוגיית חיישן שאין שני להם כדי לזהות את המצולמים שלך בזמן אמת, לאתר את מיקום עיניהם במדויק ולהשיג את המיקוד המושלם. נקודות מיקוד אוטומטי מדויקות במיוחד — רחבות בהרבה מאלו המוצעות במצלמות DSLR רגילות — עוזרות לך לעקוב אחר המצולמים בתוך המסגרת וללכוד תמונות נאמנות שלהם בכל רגע.

מבוסס על ידע מעשי מצטבר

לא כל המצלמות ללא מראה שוות זו לזו. ביצועי המיקוד האוטומטי בעין של Sony מתאפשרים בעקבות עשורים של פיתוחים פורצי דרך בטכנולוגיית הדמיה: החל מהפיתוחים המובילים שלנו בתחומי חיישני תמונה, מעבדים ועדשות, ועד לאלגוריתמים של תוכנות לזיהוי עיניים.

מבוסס על ידע מעשי מצטבר

 [1] עדשה  [2] חיישן תמונה  [3] מנוע עיבוד תמונה  [4] אלגוריתם תוכנה 

גלה מצלמות Sony עם מיקוד עין אוטומטי

מצלמות עם עדשה ניתנת להחלפה

מצלמות קומפקטיות