תמונת מוצר
תמונת מוצר
תמונת מוצר
תמונת מוצר
תמונת מוצר
תמונת מוצר
תמונת מוצר
תמונת מוצר
תמונת מוצר
המיקרופון האלחוטי האידיאלי עבור וולוגים

הוצא את הטרחה משמע של בלוג וידאו וריאיונות בעזרת ECM-W2BT האלחוטי. משום שהוא אלחוטי, הוא מאפשר צילום נטול לחץ ומספק שמע ברור בסביבות מגוונות, מבלי לדאוג לגבי כיוון המיקרופון או המרחק מהמיקרופון. 

שמע נטול מאמץ באיכות גבוהה 
תמונה של אדם המדבר לתוך המשדר בזמן ההקלטה
זיהוי שמע ברור מכל כיוון

ניתן למקם את ECM-W2BT בקרבת פיו של הדובר בעזרת תפס. קפסולת המיקרופון הרב-כיוונית עוזרת גם לזהות את קולך בבירור מכל מקום שממנו הוא מגיע, ולכן לא צריך לדאוג לגבי הכיוון שאליו פונה היחידה.

תמונת מוצר של ECM-W2BT המחובר אל α7C
ביטול רעשים יעיל במהלך שידור שמע

בניגוד לשידור שמע אנלוגי רגיל, לעולם לא תצטרך לדאוג לגבי הפרעה לאות הכבל. פשוט שייך את ECM-W2BT למצלמת Sony התואמת עם ממשק שמע דיגיטלי דרך Multi Interface (MI) Shoe לקבלת שמע חד וללא רעשים שכולו דיגיטלי.

תמונת מוצר המציגה את לחצן המתג של הפחתת העוצמה
מיטוב שמע פשוט עבור כל מקור

פונקציית הפחתת עוצמה מאפשרת לך להתאים בקלות רמות הקלטה בהתאם למקור. פשוט לחץ על מתג כדי להפחית את הרמה של צלילים חזקים מאוד או להגביר את הצלילים השקטים, עבור רמות שמע ממוטבות. 

תמונה של אדם המניח את מגן הרוח שסופק על-גבי ECM-W2BT
צליל נקי אפילו בחוץ ברוח 

היחידה כוללת מגן רוח, המאפשר הקלטה נוחה בעת צילום בחוץ. פשוט חבר את מגן הרוח למיקרופון, והוא יפחית ביעילות את רעש הרוח וכן את רעש הנשימות, והתוצאה שתתקבל היא צליל נקי ויציב גם בעת צילום בחוץ ביום סוער.

איור של קובץ ה-Codec של AptX Low Latency Bluetooth עבור שידור שמע אלחוטי
שידור יציב בין המיקרופון למקלט

קובץ Codec של Qualcomm® aptX™ Low Latency Bluetooth®‎ משמש עבור שידור בין יחידת המיקרופון ליחידת המקלט, ומבטיח השהיה נמוכה ואיכות שמע שאינה מושפעת. הוא עוזר למנוע את הלחץ של הצורך להקליט מחדש שמע עקב הפרעות בצליל המוקלט, והשהיה נמוכה מאפשרת התאמה טובה יותר של רצועת השמע לתמונת הווידאו.  

[1] Qualcomm® aptX™ Low Latency

צילום ללא לחץ עם אמינות מרבית
איור המציג את מרחק החיבור המרבי של עד 200 מ' / 600 רגל
הקלטת שמע יציבה

הודות לקיבולת של פי שתיים מזו של הגדרות רגילות, הקישוריות האלחוטית המשופרת מפחיתה במידה רבה את הסיכון להפרעה לזרם השמע, גם בהגדרות צפופות עם פעילות אלחוטית רבה. במיקום בעל ראות טובה ללא מכשולים, התקשורת אפשרית במרחק של עד 200 מטר, ומאפשרת גמישות רבה יותר בהגדרות המצלמה והשמע.

[1] עד 200 מ' (600 רגל) במיקומים עם ראות טובה.

חיי סוללה ארוכים עבור צילום ממושכים 

אין צורך לדאוג לגבי חיי הסוללה, גם במהלך יום של צילום ממושך בחוץ, הודות לחיי הסוללה הארוכים של ECM-W2BT. בעת השיוך למצלמות התומכות באספקת מתח דרך MI Shoe, ניתן לצלם עד תשע שעות באופן אלחוטי.

איור המציג את חיי הסוללה המרביים של תשע שעות עם חיבור אלחוטי
תמונה של אדם המשתמש ב-ECM-W2BT בקרבת המים, בחוץ
מבנה עמיד באבק ובלחות

הודות לעיצוב העמיד בפני לחות ואבק שלו, ה-ECM-W2BT מותאם לצילום נוח בחוץ. הרכיבים שלו משלבים חיבורים וכיסויי יציאה אטומים מפני נזקי מזג האוויר כדי לסייע בהגדלת העמידות בפני אבק ולחות.

מיקרופון אחד, הגדרות מרובות
תמונה של שני אנשים המקליטים את קולותיהם עם ECM-W2BT, המשתמשים הן במשדר והן במקלט
תמיכה עבור צילומים של שני אנשים 

כשאתה מצלם עם תצורה של שני אנשים (המציג למצלמה ומפעיל המצלמה), עדיין תוכל להסתמך על ECM-W2BT עבור צורכי השמע שלך. בנוסף למיקרופון האלחוטי הראשי, קיים גם מיקרופון פנימי בתוך יחידת המקלט המאפשר לך להקליט הן את מפעיל המצלמה והן את הנושא הראשי. 

אפילו צילומים של אנשים רבים מטופלים בקלות

הגדר את המיקרופון במיקום מרכזי באמצעות תושבת ההגנה על המחבר המצורפת ליחידה כמעמד למיקרופון. המיקרופון הרב-כיווני ילכוד שמע מכל אחד, גם בעת צילום אנשים רבים. 

תמונה של ECM-W2BT על שולחן, כאשר נעשה שימוש בתושבת המחבר שסופקה כמעמד למיקרופון
תמונת מוצר המציגה את המיני תקע סטריאו בגודל 3.5 מ"מ מעל המשדר
יכולת הרחבה עם מיני תקע סטריאו של 3.5 מ"מ

הוסף את המגע המקצועי הנוסף הזה להפקת בלוג הווידאו שלך עם רצועת שמע הנשמעת מציאותית יותר. המיקרופון ניתן להרחבה דרך המיני תקע סטריאו של 3.5 מ"מ במשדר, וניתן לחבר את ECM-LV1 לקבלת צליל סטריאו באיכות גבוהה.

אדם המחבר את ECM-W2BT באמצעות כבל למצלמה תואמת דרך מיני תקע סטריאו של 3.5 מ"מ
קישוריות גמישה

בנוסף לחיבורים פשוטים למצלמות Sony המצוידות ב-MI Shoe, ניתן להשתמש ב-ECM-W2BT גם עם מגוון רחב של מצלמות וציוד אחרים. יציאת מיני תקע סטריאו של 3.5 מ"מ מאפשרת לך לחבר את המקלט למצלמות, מחשבים או מקליטי קול דיגיטליים אחרים, או לכל התקן בעל כניסת שמע אנלוגי. 

אדם המשתמש ב-ECM-W2BT עם ECM-LV1
מותאם באופן מושלם למיקרופון ECM-LV1

העיצוב השחור לגמרי, הפשוט והבלתי מורגש של  ECM-LV1 מאפשר הקלטת שמע ללא הסחות דעת, לצורך שימוש עם כל סוג של בגדים. התפס מסתובב ב-360 מעלות ומאפשר מיקום שלו בכל מקום על בגדיך.

נייד ונוח 
תמונה של אדם המוציא את ECM-W2BT מכיסו
עיצוב קומפקטי וקל משקל עבור ניידות

ה-ECM-W2BT הוא קל משקל וקל לנשיאה, ומספק ניידות מצוינות, בפרט בעת צילום בחוץ. יחידת המיקרופון שוקלת 27 גרם בלבד בעוד שהמקלט שוקל 28 גרם, ולכן הם לא יכבידו עליך במהלך צילום.

תמונה של אדם המשתמש במצלמה עם ECM-W2BT, ללא כבלים המחברים אותו
תצורה פשוטה ונטולת כבלים לצילום נטול לחץ

עם מצלמת Sony המצוידת ב-MI Shoe, תוכל ליהנות מהגדרה ללא כבלים, המונעת דאגות לגבי כבלים מעיקים והתנתקות מקרית. ממשק השמע הדיגיטלי הזמין במצלמות תואמות גם מבטיח צליל דיגיטלי צלול באיכות גבוהה. 

תמונת מוצר המציגה לחצנים דו-מצביים
מצבי זיהוי שמע ניתנים לכוונון בנוחות

מתג במקלט מאפשר לך לבחור מבין שלושה מצבי זיהוי זמינים - מיקרופון בלבד, מקלט בלבד, או שילוב של מיקרופון ומקלט. 

תמונת מוצר המציגה את נורית LINK
הגנה מפני כשלי הקלטה

ל-ECM-W2BT יש נוריות LED לחיווי ברור במקלט שמעניקות לך שלוות נפש בזמן ההקלטה. נורית LINK מציגה את מצב התקשורת בין המיקרופון למקלט, בעוד שנורית POWER מציינת את רמת טעינת הסוללה שנותרה.

תמונת מוצר של ECM-W2BT, עם המשדר והמקלט מוחזקים ביחד באמעות תושבת ההגנה שסופקה.
ניידות קלה

ניתן להשתמש בתושבת ההגנה על המחבר המצורפת אל ECM-W2BT לצורך נשיאת המקלט והמיקרופון ביחד כיחידה אחת. התושבת נועדה להפוך את השימוש במקלט ובמיקרופון ביחד לפשוט, ומשמשת גם כיחידת אחסון שימושית כשאתה רוצה לקחת איתך את ה-ECM-W2BT למקום כלשהו. 

מפרטים ותכונות

שפר את איכות ההקלטה שלך ותיהנה מרב-תכליתיות גדולה יותר עם ECM-W2BT, הגדרת מיקרופון אלחוטי המותאמת באופן אידיאלי לבלוג וידאו. תוכל לסמוך על זיהוי שמע צלול ונטול לחץ מבלי לדאוג לגבי רעשי הסביבה או כיוון המיקרופון, הודות לתצורה האלחוטית ולעיצוב הרב-כיווני, הממוטבים לזהות קולות אנושיים מכל זווית.
  • מיקרופון אלחוטי האידיאלי לבלוג וידאו

  • תואם לממשק השמע הדיגיטלי של MI Shoe עבור רעשים חלשים וצליל באיכות גבוהה

  • הקלטת מיקרופון כפול של מקלט ומשדר עבור לכידת נושא ומפעיל מצלמה פשוטה ללא צורך בציוד נוסף

  • קישוריות גבוהה ואמינה גם בסביבות צפופות

  • קבל חיבור אלחוטי של עד 9 שעות עם סוללה מובנית ומתח שמספקת המצלמה

קבל מידע נוסף על תכונות החיסכון באנרגיה ועל מחויבותנו לסביבה ולעתיד יותר בר-קיימא. בקר באתר החיסכון באנרגיה שלנו