α1

האחת

Sony ממשיכה לאתגר את המגבלות של כלי עיבוד התמונה הרגילים עם טכנולוגיה חדשנית המספקת שילוב חסר תקדים של רזולוציה ומהירות בתוספת הפעלה אינטואיטיבית. מצלמת α1 מספקת ממדים חדשים של ביצועי עיבוד תמונה וכן זרימת עבודה יעילה, המספקת למשתמש חופש יצירתי חדש.

כעת זמינה תוכנה חדשה.
4 סוגים שונים של נושא תמונה
גלריית תמונות של α1
המשימה של α

המשימה של α היא להעניק ליוצרים את היכולת להגשים את חלומותיהם. מצלמת α1 היא המצלמה המספקת את כושר הביטוי הרב ביותר עד כה.

50‎ MP בקצב של 30‎ fps

טכנולוגיית Sony המתקדמת ביותר מספקת מהירות ורזולוציה חסרות תקדים עבור אפשרויות וזרימת עבודה יצירתיות חדשות. 

מכונית מרוץ מבצעת פנייה
שילוב מבריק של רזולוציה ומהירות
גלים הפוגעים בסלעים
איכות תמונה יוצאת מן הכלל
שועל מביט קדימה
מיקוד אוטומטי בלתי ניתן להשוואה
צילום סרטים עם α1
ביצועי סרט חסרי תקדים
עבודה עם מחשב בסטודיו
שליטה ומהימנות עבור כל סצנה
צילום בחוץ עם α1
פתרון זרימת עבודה חדש עבור צרכים מקצועיים
רזולוציה ומהירות
30 תמונות בצילום מתמשך של מכונית מרוץ
50.1 מגה-פיקסל בקצב של עד 30 תמונות /שנייה

מצלמת α1 מספקת שילוב יוצא מן הכלל של רזולוציה גבוהה ומהירות מסחררת. קריאה מהירה במיוחד מחיישן 50.1‎ MP מאפשרת צילומים ברצף בקצב של עד 30‎ fps עם מעקב של מיקוד אוטומטי וחשיפה אוטומטית באמצעות התריס האלקטרוני. מושלם עבור אירועי ספורט או כל מצב שבו הפעולה הקריטית מסתיימת כהרף עין.

רצפי תמונות עם החשכות ובלעדיהן
ללא החשכות עבור תצוגה ללא הפרעות

תצוגה נטולת החשכות ללא הפרעות של הנושא מאפשרת לך להגיב באופן מיידי וחלק. העינית האלקטרונית מתעדכנת כדי למזער את ההשהיה במהלך צילום מתמשך.
(A) צילום ללא החשכות  (B) צילום עם החשכות

120 חישובי מעקב מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטו' לשנייה

קריאת חיישן מהירה מאפשרת 120 חישובי AF/AE לשנייה, גם במהלך 30 רצפי fps, עבור דיוק מעקב של מיקוד אוטומטי נקודתי עם נושאים מהירים ולא יציבים. השהיית AE נמוכה מ-0.033 שניות.
(1) AF/AE‏  (2) 60 פעם/שנ'  (3) 20 מס'/שנ'

שני איילים נלחמים
תריס שקט ללא רטט

תריס אלקטרוני שקט מספק הזדמנויות רבות יותר לצילום אירועי ספורט ונושאים אחרים שבהם לא ניתן לאפשר רעש. פעולה ללא רטט תורמת לאיכות תמונה גבוהה.

דוגמאות לעיוות של תריס מתגלגל
תריס מונע עיוות

קריאת חיישן מהירה ממזערת את העיוות של תמונת הסטילס בעת השימוש בתריס האלקטרוני. מנוע BIONZ XRTM וחוצץ גדול משיגים פי 1.5 פחות עיוות לערך לעומת α9 II.
[1] תריס אלקטרוני רגיל [2] תריס מונע עיוות

חסימת שחקן כדורעף המזוהה על-ידי מיקוד אוטומטי
תריס אלקטרוני ותריס מכני ללא הבהובים

עולם חדש תחילה: תריס אלקטרוני ותריס מכני ללא הבהובים. אתה מקבל צילום ללא הבהובים בתנאי תאורת פלואורסצנט/תאורה מלאכותית עם כל היתרונות של תריס אלקטרוני.
מניעת הבהובים [1] כבוי  [2] מופעל

חיישן תמונה Exmor RS CMOS
חיישן Exmor RS™ CMOS בערימה 50.1‎ MP Full-Frame עם זיכרון אינטגרלי

ארכיטקטורת ערימה בחיישן תמונה זה בעל התאורה האחורית Full-Frame של 50.1‎ MP תורמת לרזולוציה ולמהירות גבוהות. שכבות פיקסלים ומעגל נפרדות והמרת A/D מתקדמת פירושן עיבוד מהיר יותר.

מנוע עיבוד תמונות BIONZ X‎‎
ארכיקטורה חדשה לגמרי ומנוע עיבוד תמונות BIONZ XR

מנוע BIONZ XR החדש מציג ארכיטקטורה מתקדמת המספקת יכולת עיבוד גדולה פי 8. התוצאה היא איכות תמונה יוצאת מן הכלל וכן תגובת ממשק מצלמה משופרת.

תכונות מבזק מתקדמות עבור כושר ביטוי רחב יותר
צילום דיוקן של דגם
סנכרון מבזק עם תריס אלקטרוני

לראשונה במצלמת α, סנכרון מבזק ותריס אלקטרוני אפשרי הודות למהירות הקריאה הגבוהה מחיישן CMOS בערימה. כל יתרונות התריס האלקטרוני נשארים זמינים עבור צילום באמצעות מבזק.

רוכב אופניים בשקיעה
מנוע תריס בהפעלה כפולה עבור סנכרון של עד 1/400 שניות.

מערכת התריס בהפעלה כפולה הראשונה בעולם מאפשרת סנכרון מבזק של עד 1/400 שניות, ובכך מאפשרת ללכוד פעולה דינמית ופותחת את הדלת לאפשרויות יצירתיות חדשות.

פרטים מרהיבים
רזולוציה ואיכות תמונה עוצרות נשימה

חיישן 50.1 MP Exmor RS CMOS החדש מספק רזולוציה ורגישות גבוהות עם רעש נמוך, בתוספת עד 15 עצירות של טווח דינמי. מנוע עיבוד תמונות חדש משיג דיוק צבעים טוב אף יותר לעומת דגמים קודמים.

תצוגת לילה של העיר בתאורה חלשה
טווח רגישות רחב של ISO100 ~ 32000

למרות ספירת הפיקסלים הגבוהה של החיישן, מבנה רגיש בעל תאורה אחורית עם עדשות בשבב רציף וזכוכית אטומה בציפוי AR מאפשר טווח ISO רגיל של ISO100~32000, הניתן להרחבה ל-ISO50~102400‏.

איורים של Pixel Multi Shift עם צבעי RGB
Pixel Shift Multi Shooting

עד 16 תמונות המצולמות עם בקרת ייצוב תמונה מובנית מדויקת ניתנות לשילוב באמצעות תוכנת מחשב כדי ליצור תמונות עם עד 199 מיליון פיקסלים עבור רזולוציה, צבע ואווירה יוצאים מן הכלל.
[1] צילום רגיל  [2] Pixel Shift Multi Shooting של 16 תמונות

שתי תמונות של דגם עם פרופילי צבע שונים
מראה יצירתי תומך בהבעות שונות

התכונה 'מראה יצירתי' מספקת 10 הגדרות שנקבעו מראש שניתנות לשימוש ללא שינוי או ערוכות כדי ליצור מגוון "מראות" שיכולים לעזור ליוצרים לכוונן את מצב הרוח של תמונות הסטילס או הסרטים שלהם בתוך המצלמה.

איור של ייצוב תמונה של 5 צירים
ייצוב תמונה אופטי מובנה של 5 צירים עבור יתרון של 5.5 שלבים

יחידת ייצוב מדויקת וחיישני גירו בתוספת האלגוריתמים המתקדמים ביותר לייצוב תמונה מספקים יתרון של מהירת תריס ב-5.5 שלבים, תוך הגדלת האיכות של תמונות ברזולוציה גבוהה.
[1] סבסוב [2] עלרוד [3] גלילה

מיקוד אוטומטי ללא מתחרים
ציפור עפה עם מסגרת מיקוד אוטומטי על פניה
מיקוד עין אוטומטי בזמן אמת עבור ציפורים

טכנולוגיית זיהוי נושא ברמה גבוהה כעת מאפשרת לפונקציית המיקוד האוטומטי בעין בזמן אמת של Sony לעקוב ולהתמקד באופן מדויק בעיני ציפור, גם אם הציפור עפה פתאום או שהמסגור משתנה. פונקציה חדשנית זו עונה בקלות על האתגרים הרבים של צילום ציפורים.

דוב עם מסגרת מיקוד אוטומטי על עינו
מיקוד עין אוטומטי משופר בזמן אמת עבור בע"ח

תכונה זו שתוכננה במקור עבור חתולים וכלבים, משתמשת בטכנולוגיית זיהוי נושא מתקדמת כדי לעקוב ולהתמקד בעיני בעל חיים באופן מהימן. היא פועלת אפילו אם פני בעל החיים הפוכים.

שחקן כדורעף עם מסגרת מיקוד אוטומטי על עינו
מיקוד עין אוטומטי בזמן אמת

מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת ב-α1, המשלב טכנולוגיית AI מתקדמת ואלגוריתמים משופרים של מיקוד אוטומטי היברידי מהיר, עוקב ומתמקד בעיני אדם עם דיוק גדול יותר בכ-30% לעומת α9 II.

משתתף במרוצי סקי עם מסגרת מיקוד אוטומטי על ראשו
מעקב בזמן אמת

בחר נושא, לחץ לחיצה חלקית על התריס והמצלמה תעקוב ותשמור על המיקוד באופן אוטומטי. הפעל עדיפות פנים/עין במיקוד אוטומטי עבור מעקב חלק מבוסס-AI של עיני בני אדם, בעלי חיים או ציפורים.

אזורי חיישן מיקוד אוטומטי מכסים כמעט את כל התמונה
מעקב רחב, מהיר ומדויק של מיקוד אוטומטי

מצלמת α1 כוללת מיקוד אוטומטי עם זיהוי פאזה בעל מישור מיקוד שהוא רגיש, מהיר ומדויק. חיישן 50.1 MP ומנוע BIONZ XR מספקים 759 נקודות זיהוי פאזה הניתנות לבחירה אשר מכסות כ-92% מהתמונה.

פוטנציאל סרט חדש
הקלטת 8K 30p של הדור הבא

חיישן התמונה ומנוע BIONZ XR החדשים במצלמת α1 מספקים יכולת הקלטת סרט באיכות 8K(7680×4320) 30p עבור חוויה מציאותית יוצאת מן הכלל. פי ארבע מהרזולוציה של 4K עם פונקציונליות מלאה של מעקב בזמן אמת ומיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת. גם קטעי וידאו ב-8K מותאמים אידיאלית לעריכה גמישה ב-4K. הקלטה באיכות 8K 4:2:2 10bit זמינה החל מגרסה α1. 1.3, מאפשר ביטוי מגוון יותר ויכולת עריכה ברמה גבוהה ברזולוציה של 8K.

סרטים באיכות 4K בקצב רענון פריימים של120‎ fps

מצלמת α1 תומכת בהקלטת סרט באיכות 4K פנימית בקצב רענון פריימים גבוה של עד 120‎ fps, עבור הפעלת הילוך איטי חלקה ומלאת הבעה של עד 5x. ניתן להשתמש בדגימת משנה chroma ביחס 4:2:2 של 10 סיביות עם דחיסת Long-GOP או Intra (All-I) עבור איכות תמונה יוצאת מן הכלל, בעוד שחיישן התמונה ומנוע BIONZ XR החדשים ממזערים את עיוות התמונה.

איור של תמונת דגימת יתר
4K עם קריאת חיישן מלאה, ללא שילוב פיקסלים, ודגימת יתר של 5.8K

במצב Super 35 פי 2.3 לערך מכמות הנתונים הנדרשים עבור QFHD 4K מושגים דרך קריאת Full-Frame ללא שילוב פיקסלים לקבלת תמונות נפלאות העשירות בפרטים.
(A) פי 2.3 מהמידע

רקדנית יפנית מסורתית
דגימת משנה chroma ביחס 4:2:2 של 10 סיביות

עומק של 10 סיביות, דגימת משנה chroma ביחס של 4:2:2, MPEG-H HEVC/H.265 codec ביעילות גבוהה, קידוד בין מסגרות ועוד, תומכים בעריכה גמישה ובמגוון תבניות אספקה.

מסגרת מיקוד אוטומטי על עין שמאל של הרקדן
מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת ומעקב בזמן אמת לסרטים

מנוע BIONZ XR מציג זיהוי משופר במידה ניכרת, ועוקב במדויק אחר עיניים של בני אדם במגוון רחב של זוויות ראש. זמין גם עבור הקלטת 8K ו-4K 120p.

תמונת נוף עם ערכי חצי של ניגודיות נמוכה וניגודיות גבוהה
S-Log עבור תאימות עם מצלמות pro cine

S-Log2 ו-S-Log3 כלולים. S-Log3 מספק מעברי אור חלקים של 10 סיביות וטווח דינמי של +15 עצירות. קיימת תמיכה במרחבי צבע של S-Gamut‏, S-Gamut3, ו-S-Gamut3.Cine.

שתי תמונות עם חיצים ארוכים וקצרים יותר המעידים על זמני ייצור שונים
תמיכת 10-bit 4:2:2 HLG (Hybrid Log-Gamma)

סרטי HLG של טווח דינמי גבוה תומכים במרחב הצבעים של BT.2020 בעל מכלול הצבעים הרחב, וניתן להפעיל אותם ישירות בטלוויזיה תואמת HDR (‏HLG). הקלטות HLG של 10 סיביות משחזרות מדרגיות עדינה ופירוט.
[1] גמישות גבוהה לכוונון התמונות באופן הרצוי (יש צורך בעיבוד צבע)  [2] תמונה מיידית באיכות גבוהה (אין צורך בעיבוד צבע)

כבל USB חיצוני המחובר ל-α1
פלט RAW של 16 סיביות

דגם α1 מאפשר העברת פלט RAW של 16 סיביות לאמצעי הקלטה חיצוני דרך HDMI לשיפור הגמישות שלאחר הצילום. פלט RAW דרך HDMI זמין בעת הקלטת 4K בכרטיס מדיה פנימי.

מיקרופון חיצוני מחובר ל-α1
ממשק שמע דיגיטלי לקבלת איכות צליל מעולה

ממשק שמע דיגיטלי מספק איכות צליל יוצאת מהכלל עם התקני שמע תואמים המחוברים באמצעות Multi Interface Shoe. שמע דיגיטלי צלול מועבר ישירות למצלמה.

איור של המבנה הפנימי
מבנה המאפשר פיזור חום לצורך הקלטה ממושכת

מבנה שפותח לאחרונה מאפשר פיזור חום ומונע התחממות יתר במהלך הקלטה ממושכת, מבלי להגדיל את גודל הגוף. הקלט וידאו באיכות 8K/30p או 4K/60p באופן רצוף עד 30 דקות

מראה S-Cinetone הקולנועי

מצלמת α1 כוללת את אותה מטריצת צבעים של S-Cinetone המפיקה צבעים וגווני עור נפלאים במצלמות FX9‎‏, FX6, ובמצלמות אחרות מסדרת Cinema Line. S-Cinetone מספקת גווני ביניים טבעיים החיוניים לצבע עור בעל מראה בריא, בתוספת צבעים רכים וגוונים נפלאים, כתגובה לצורך ההולך וגדל בעומק ביטוי גדול יותר.

ייצוב תמונה של מצב 'פעיל'

מצב 'פעיל' חדש המיועד לצילום סרטים הופך את ייצוב התמונה האופטית של 5 צירים ליעיל במיוחד עבור צילום ביד. הוא משתמש ביכולת העיבוד בזמן אמת של מנוע BIONZ XR כדי ליישם פיצוי מיטבי בכל התבניות, כולל 4K‏. כל זה מתקיים מבלי לפגוע בגודל הקומפקטי ובניידות של מערכת α.

תמונת תקריב של מצלמת FX6 המשמשת לצילום סרט
יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

שליטה, מהימנות
איור של עינית אלקטרונית
עינית אלקטרונית בעלת ביצועים גבוהים

עינית OLED של 9.44 מיליון נקודות (בשיעור) ב-α1 מספקת את הרזולוציה הגבוהה ביותר בתעשייה לעת עתה. היא כוללת הגדלה של פי 0.90 עם FOC של 41° עבור תצוגה ברורה ורחבה, ומבנה מעודכן שגורם לנקודת עין בגובה של 25 מ"מ. קצב רענון של 240fps עם UXGA FOV הוא עולם נוסף שהתגלה לראשונה, ומעניק תצוגה ברורה של פעולה מהירה.

קופץ סקי
צילומים פנורמיים עם תריס אלקטרוני

שימוש בתריס האלקטרוני במהירויות תריס נמוכות עשוי להפחית את תגובת התצוגה, ולהקשות על המעקב אחר נושאים מהירים. הפעל את [Low Frame Rate Limit] (מגבלת קצב רענון פריימים נמוך) כדי לשפר את תגובת התצוגה ולאפשר צילומים פנורמיים.

תמונת שחקן גולף עם מסגרת מרכזית לבנה
עבור בצורה חלקה בין תבניות Full-Frame ו-APS-C

לתמונות בגודל M ו-S‏ יש את אותו מספר פיקסלים ואזור מיקוד אוטומטי במצבי ה-Full-Frame ו-APS-C, כך שבאפשרותך לעקוב בצורה חלקה בין Full-Frame [M:21MP] ו-APS-C‏ [M:21MP] בעת צילום אותה הסצנה.
[1] Full-Frame  [2] APS-C

הגדר את התפריט "Operation Customize" (התאמה אישית של הפעלה) כשהסמן על "Different Set for Still/MV"
הגדרות נפרדות עבור סטילס וסרטים

ערכת משנה של ההגדרות משתנה כעת בהתאם למצב שנבחר. זה אידיאלי כאשר ברצונך להשתמש בצמצם, מהירות תריס והגדרות שונות אחרות לצילום סטילס וסרטים.

התפריט "Shooting" (צילום) עם הסמן על "Image Quality" (איכות תמונה)
מבנה תפריט חדש

תכונה נוספת שביקשו צלמים וצלמי וידאו מקצועיים: מבנה תפריט מתוקן עבור ניווט קל יותר, ופעולת תפריט המגיבה למגע עבור שליטה אינטואיטיבית יותר.

התפריט "Custom Key Setting" (הגדרת מפתח מותאמת אישית)
פונקציות ניתנות להתאמה אישית

164 פונקציות ניתנות להקצאה ל-17 מקשים מותאמים אישית וכן לחוגה הקדמית ולחוגה האחורית. ניתן להקצות קבוצות עצמאיות של פונקציות לתמונות סטילס, סרטים והפעלה.

אצבע נוגעת במסך תפריט
בקרת תפריט מגע

תפריטים ראשיים ותפריטי פונקציה המגיבים למגע עם כרטיסיות תפריט בצד שמאל של התצוגה וקבוצות פרמטרים ופרמטרים קשורים בצד ימין מאפשרים ניווט ובקרת מעקב קלים.

מבט מלפנים על המצלמה
תריס מכני בעל מהימנות גבוהה

רטט תריס מופחת שמאפשר צילומי רצף בקצב של עד ‎10 fps. יחידת התריס החדשה עם מנוע, בלם ומשככים מתקדמים פועלת במשך יותר מ-500,000 מחזורים.

מבט אחורי על המצלמה עם שני כרטיסי SD
שני חריצי מדיה תואמים ל-CFexpress Type A

חריצי מדיה כפולים תומכים בכרטיסי UHS-I ו-UHS-II SDXC/SDHC וכן בכרטיסי CFexpress Type A חדשים עבור קיבולת כוללת גבוהה יותר ומהירויות קריאה/כתיבה גבוהות יותר.

מבט אחורי על מצלמה עם שתי סוללות Z
סוללה מסדרה Z בקיבולת גבוהה עבור הקלטה ממושכת

צלם עד 530 תמונות סטילס לכל טעינה. גם הרכיבים והמעגל עוצבו כדי למטב את השימוש במתח. קבל קיבולת נוספת עם שתי סוללות Z בידית האחיזה VG-C4EM.

שרטוט של המבנה הפנימי
עיצוב משופר עמיד באבק ובלחות

האיטום מסופק בכל חיבורי הגוף וכיסוי הסוללה. לחריצי המדיה יש כיסוי כפול בהחלקה ונעילה שמרחיקה את המים. גם כפתור נעילת עדשה ורפידת תושבת עוזרים.

תצוגה מפוצלת של המצלמה
שלדה מסגסוגת מגנזיום עמידה

סגסוגת מגנזיום קלה וחזקה משפרת את עמידות הכיסוי העליון, הקדמי והאחורי וכן את המסגרת הפנימית. 6 ברגים לחיבור תושבת לעדשה מוסיפים חוזק וקשיחות.

זרימת עבודה מקצועית
שימוש בטלפון חכם עם α1
ה-Wi-Fi המובנה המהיר ביותר בתעשייה תומך ב-2x2 MIMO

LAN אלחוטי מובנה מאפשר תקשורת בפסי תדרים של 2.4‎ GHz ו-5‎ GHz‏, כאשר השני עם תמיכת 2x2 MIMO‏ (IEEE 802.11a/b/g/n/ac). אנטנות כפולות מבטיחות תקשורת מהימנה.

מבט מצד שמאל על המצלמה המציג מחבר SuperSpeed USB
מחבר SuperSpeed USB 10Gbps (USB 3.2) Type-C®‎

מחבר USB Type-C® אשר תומך בהעברת נתונים מהירה של USB 3.2 SuperSpeed USB 10Gbps הופך העברת נתונים מהירה ממחשב מרוחק (מחובר) לזמינה עבור טיפול חלק בקבצים גדולים.

מבט מצד שמאל על המצלמה המציג מחבר 1000BASE-T Ethernet
1000BASE-T Ethernet עבור תקשורת מהירה

מחבר מובנה עבור חיבור 1000BASE-T קווי מאפשר העברות נתונים מהירות ויציבות במהירויות של gigabit. FTPS נתמך, ומאפשר הצפנת SSL או TLS עבור אבטחה גדולה יותר.

חיבור טלפון חכם ל-α1
קישוריות FTP רב-תכליתית

העלאות תמונות סטילס וסרטים ל-FTP, וכן שליטה מרחוק במצלמה ניתנות להשגה באמצעות LAN אלחוטי, LAN קווי מהיר או טלפון חכם בחיבור USB. ניתן לציין סוגי קבצים להעברה.

צילום עם α1
העברת FTP של קובצי סטילס וסרטים

ניתן להעביר תמונות סטילס וסרטים אל שרת FTP מרוחק דרך LAN אלחוטי, LAN קווי במהירות גבוהה או חיבור טלפון חכם קווי. תפוקת נתונים אלחוטיים מהירה פי 3.5 לערך ממצלמת α9 II.

עבודה עם מחשב בסטודיו
פונקציות צילום רב-תכליתיות מרחוק (בחיבור)

היישום "המרוחק" Imaging Edge Desktop יכול לשמש עבור צילום מחשב מרוחק (מחובר) דרך LAN אלחוטי או חיבור USB קווי. גם שליטה מרחוק דרך מכשיר נייד אפשרית.

תפריט המצלמה "RAW File Type" (סוג קובץ RAW) עם סמן על "Lossless Comp" (דחיסה ללא אובדן
RAW דחוס ללא אובדן

מצלמת α1 כוללת דחיסה יעילה ללא אובדן בנוסף ל-RAW דחוס ולא דחוס.

תפריט המצלמה "JPEG Quality" (איכות JPEG) עם סמן על "Light" (קל)
גודל JPEG "קל" חדש

הגדרת גודל JPEG "קל" חדש גורמת לקבצים קטנים יותר לעומת ההגדרה "הרגילה", מה שמאפשר אספקה מהירה יותר עבור צלמי חדשות וספורט שתלויים במהירות.

הר ועצים
HEIF של 10 סיביות עבור מעברי אור חלקים יותר

תבנית HEIF יכולה לספק מעברי אור חלקים יותר של 10 סיביות עבור שחזור מציאותי יותר של שמים ונושאי דיוקן. דחיסה מתקדמת מפחיתה את גודל הקובץ עבור יעילות זרימת עבודה משופרת.

מגוון יישומי תמיכה שימושיים
איש מחזיק מצלמת α1 וטלפון חכם ולוגו של Imaging Edge Mobile
Imaging Edge Mobile

Imaging Edge Mobile מאפשר כעת העברה של קובצי RAW וקבצים המשתמשים בדחיסה ללא אובדן. הוא אף יכול לשלוט מרחוק במעקב בנגיעה ובמיקוד מגע עבור פעולת מיקוד אוטומטי נוחה.

צילום בחוץ עם מצלמת α1 ולוגו של תוסף Transfer & Tagging
תוסף Transfer & Tagging

תוסף Transfer & Tagging (גרסה 1.3 ואילך) יכול להמיר אוטומטית תזכורות קוליות המצורפות לקובצי תמונה לכתוביות טקסט או להעביר את הקבצים אל שרת FTP ממכשיר נייד.

עבודה עם מחשב בסטודיו והלוגו של כלי Remote Camera tool
Remote Camera Tool

שנה מרחוק את הגדרות המצלמה וצלם ממחשב המחובר באמצעות כבל LAN. מספר ליטושים עבור α1: העברה מהירה יותר, תגובת מגע, חריץ כפול ותמיכת HEIF, ועוד.

סטודיו צילום עם Imaging Edge logo
יישומי שולחן העבודה Imaging Edge™ Remote, ‏Viewer ו-Edit

שפר את הצילום שלך בעזרת יישומי שולחן העבודה Imaging Edge. השתמש ב-Remote‎ כדי לשלוט בצילומים ולנטר אותם בשידור חי על מסך המחשב שלך; ב-Viewer‎ כדי להציג בתצוגה מקדימה, לדרג ולבחור תמונות במהירות מספריות גדולות של תמונות; וב-Edit‎ כדי לפתח נתוני RAW לתמונות באיכות גבוהה לצורך מסירה.

איור של מצלמה ומחשב
Imaging Edge™ Webcam

היישום Imaging Edge Webcam מקל על השימוש במצלמה של Sony כמצלמת אינטרנט באיכות גבוהה, עם תאימות רחבה, להזרמה חיה ושיחות ועידה מרשימות.

תמונה של עלון α1
הורדת העלון

מפרטים ותכונות

עם טכנולוגיה והתקני מפתח חדשים לחלוטין, α1 מציעה רזולוציה גבוהה ומהירות חסרת-תקדים יחד עם רגישות וטווח דינמי שמסוגלים להפוך את חזון היוצר למציאות. כל אלה מגובים באמצעות תכונות וזרימת עבודה מקצועיות, שמאפשרות להשיג תמונות סטילס וסרטים המתאימים לעידן חדש של תקשורת חזותית.
  • חיישן CMOS בערימה עם תמונת 50.1MP בצילום 35 מ"מ Full-Frame, עם זיכרון פנימי

  • מנוע BIONZ XR מתקדם מגביר את המהירות בשיעור של עד פי 8

  • צילום מתמשך של 30 פריימים לשנייה עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית מדויק

  • צילום סרטים באיכויות 8K 30p ו-4K 120p

  • כיסוי AF רחב עם זיהוי פאזה של 759 נקודות ומיקוד אוטומטי עם זיהוי ניגודיות של 425 נקודות

סוג חיישן
חיישן Exmor RS CMOS של 35 מ"מ במסגרת מלאה (‎35.9×24.0 מ"מ)
מספר פיקסלים (אפקטיבי)
בערך 50.1 מגה-פיקסל
רגישות ISO (אינדקס חשיפה מומלץ)
תמונות סטילס: ISO 100-32000 (ניתן להגדיר מספרי ISO החל מ-ISO 50 ועד ISO 102400 כטווח ISO מורחב), AUTO (ISO 100-12800, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון), סרטים: שווה ערך ל-ISO 100-32000‏, AUTO (ISO 100-12800, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון)
חיי סוללה (תמונות סטילס)
כ-430 צילומים (עינית) / כ-530 צילומים (צג LCD) (תקן CIPA)
סוג עינית
עינית אלקטרונית (סוג 0.64) של 1.6 ס"מ (בצבע)
סוג צג
מסך TFT‏ (סוג 3.0)‏ של 7.5 ס"מ
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות ופרסים

מה אומרים המשתמשים