α6400

תעד את הרגעים הטובים ביותר.

למרות גודלה הקומפקטי ומשקלה הקל, מצלמתα6400 מספקת ביצועים מהירים ומגוון תכונות שהיית מצפה להם מדגם Full-Frame. בין אם אתה מצלם תמונות סטילס או סרטים, קומפוזיציות יצירתיות או צילומי סלפי יומיומיים, תוכל ליהנות מתמונות נפלאות שתרצה לשתף, בדרכים.

מצלמות עם עדשה ניתנת להחלפה

Alpha 6400 - מצלמת E-mount עם חיישן APS-C

ILCE-6400 / ILCE-6400L / ILCE-6400M
תמונה של Alpha 6400 - מצלמת E-mount עם חיישן APS-C

גוף המצלמה בלבד|גוף + עדשה עם זום חשמלי 16-50 מ"מ|גוף + עדשת זום 18-135 מ"מ

כעת זמינה תוכנה חדשה.
חדשנות בשירות היצירתיות שלך

ממש את הפוטנציאל היצירתי שלך עם ביצועים ברמה גבוהה ותכונות מתקדמות כגון מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת המופעל באמצעות AI; מעקב בזמן אמת חדש ובעל דיוק רב; צילום מתמשך במהירות גבוהה וצילום סרטים באיכות 4K HDR‏ (HLG)‏ .

סיבות לבחירת דגם זה
מיקוד אוטומטי מהיר ומהימן
מיקוד אוטומטי מהיר ומהימן
מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת, מעקב בזמן אמת
מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת, מעקב בזמן אמת
איכות תמונה נפלאה
איכות תמונה נפלאה
סרטים באיכות 4K ותכונות ברמה מקצועית
סרטים באיכות 4K ותכונות ברמה מקצועית
יכולת הפעלה חכמה
יכולת הפעלה חכמה
מיקוד אוטומטי מהיר כברק
מיקוד אוטומטי מהימן עבור צילומי פעולה נפלאים

המיקוד האוטומטי החדשני של המצלמה מזהה במהירות ובאופן מהימן את המיקום של הנושא ולאחר מכן עוקב אחר תנועת הנושא ושומר עליו במיקוד חד. 

4D FOCUS
קרא עוד על 4D FOCUS
צילום מתמשך מהיר עם AF/AE בקצב של עד 11fps
צילום מתמשך מהיר עם AF/AE בקצב של עד 11fps‏

לעולם לא תחמיץ אף רגע מהפעולה הודות לעיבוד פנימי מהיר וחוצץ זיכרון בעל קיבולת גבוהה. צלם תמונות בקצב של עד 11fps‏ עם תצוגה לאחר מכן או 8fps‏ עבור תצוגה חיה, עם השהיית תצוגה מינימלית, וצלם עד כ-116 תמונות ב-JPEG (רגיל) או 46 תמונות בתבנית RAW דחוסה ברצף מתמשך אחד.

צילום מתמשך שקט במהירות גבוהה של עד 8fps‏

כאשר אתה מצלם תמונות, אתה זקוק לשקט מוחלט, למשל כשאתה מצלם הופעה חיה, צילום שקט ללא רעש של תריס מאפשר צילום בקצב של עד 8fps‏ עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית, גם במצב AF-C, עם מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת, או מעקב בזמן אמת, מה שמרחיב את טווח אפשרויות הצילום שלך.

צילום מתמשך שקט במהירות של עד 9fps‏<su
מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת, מעקב בזמן אמת
מעקב חכם אחר נושאים

טכנולוגיית זיהוי נושאים מבוססת-AI שנכנסה לשימוש מעבדת כמות עצומה של נתונים כדי לזהות ולעקוב אפילו אחר נושאים הנעים במהירות.

זיהוי עיניים ומעקב מתוחכמים
זיהוי עיניים מדויק
זיהוי עיניים מדויק

מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת משופר מזהה באופן מהימן פנים של בני אדם, ומתמקד באופן מדויק בעיני אדם. כאשר AF-C מוגדר, מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת שומר על מיקוד יציב בנושא נע, גם כאשר חלק מהפנים מוסתר, קיימת תאורה אחורית לפנים, או שהנושא פונה כלפי מטה.

תעדף את העין השמאלית או הימנית של הנושא
תעדף את העין השמאלית או הימנית של הנושא

בחר מראש מבין אפשרויות התפריט Left Eye (עין שמאל), Right Eye (עין ימין) או Auto (אוטומטי), ותוכל להתרכז יותר בקומפוזיציה. את אפשרויות הבחירה הללו ניתן להקצות ללחצנים מותאמים אישית; כך תוכל לעבור במהירות בין הבחירות השונות תוך כדי הצילום.

תמונות מרהיבות של בעלי חיים עם מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת לבעלי חיים
תמונות בע"ח מרהיבות עם מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת לבע"ח

מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת לבעלי חיים תומך במעקב אחר בעלי חיים, ומאפשר זיהוי ומעקב מהירים, מדויקים ואוטומטיים של עיני בעלי חיים, עם לחיצה חלקית על כפתור התריס. יכולת חדשה זו תגדיל במידה רבה את שיעור ההצלחה של הצלם בעת צילום בעלי חיים בטבע או חיות מחמד אהובות בבית - מצבים שבהם מיקום מיקוד מדויק היווה אתגר בעבר.

מעקב עקבי אחר נושאים בתנועה
מעקב בזמן אמת שומר באופן מהימן על המיקוד

עבור אירועי ספורט ומצבים אחרים שבהם הנושאים שלך נעים במהירות, השמירה עליהם במיקוד קבוע יכולה לחולל את כל ההבדל בין לכידת רגע חשוב ודרמטי לבין פספוס שלו.

אלגוריתם זיהוי נושא חדש מתמקד בנושאים הנעים
אלגוריתם זיהוי נושא חדש מתמקד בנושאים הנעים

אלגוריתם זיהוי נושא חדש שפותח מעבד מידע מרחבי בהתבסס על צבע, מרחק הנושא (עומק), תבנית (בהירות) ומידע פנים ועיניים במהירות גבוהה בזמן אמת.

מעברים חלקים מגוף לפנים ומעקב אחר עיניים
מעברים חלקים מגוף לפנים ומעקב אחר עיניים

בעת צילום אדם מרוחק בתנועה, מערכת המעקב לוכדת את כל הגוף, ואזור המיקוד משתנה בצורה חלקה בין הפנים לעיניים בהתאם למצב הנושא. 

פשוט גע ועקוב
פשוט גע ועקוב

כאשר 'מעקב בנגיעה' מוגדר בתפריט, בחר בנושא שלך פשוט על-ידי נגיעה בצג. עבור תמונות סטילס או סרטים, המצלמה תתחיל לבצע מעקב אוטומטי אחר הנושא.

איכות תמונה נפלאה
תוכל ליהנות מתמונות נפלאות בעלות רמת פירוט מרשימה

הודות לחיישן הגדול ולמנוע עיבוד התמונות העדכני ביותר, באפשרותך לצלם כל מה שאתה נתקל בו בחיי היומיום, עם תמונות חדות וברורות להפליא וצבעים טבעיים גם בהגדרות של תאורה חלשה.

חיישן של 24.2 מגה-פיקסל בתוספת מנוע עיבוד תמונה משופר
חיישן של 24.2 מגה-פיקסל בתוספת מנוע עיבוד תמונה משופר

חיישן APS-C כולל חיווט נחושת ועיבוד מעגל משופר המסייעים בהגברת יעילות איסוף התאורה. בשילוב עם מנוע עיבוד התמונה, זה עוזר להשיג רזולוציית תמונה מעולה ותצוגה טבעית יותר של מרקמים.

תמונות נקיות יותר גם בתאורה מעומעמת

ביטול רעשים משופר הוביל לאיכות תמונה נקייה יותר, גם בסצנות חשושות שבהן נדרש צילום בעל רגישות גבוהה. רגישות ה-ISO המקורית עלתה ל-ISO 32000 לכל היותר (עם רגישות ISO מורחבת ב-ISO 102400 לכל היותר עבור תמונות סטילס). הפחתת רעשים אפקטיבית במיוחד בטווח הרגישות הבינוני עד הגבוה הנמצא בשימוש לעתים קרובות.

תמונות נקיות יותר גם בתאורה מעומעמת
תמונות בעלות מראה טבעי שמתאימות למה שאתה רואה
תמונות בעלות מראה טבעי שמתאימות למה שאתה רואה

אלגוריתמים של עיבוד תמונה שעברו בירושה ממצלמות Full-Frame סללו את הדרך לשחזור צבע מציאותי יותר. גווני עור אנושיים נראים טבעיים יותר, וגם שחזור של צבעי צמחים שופר.

סרטים באיכות 4K ותכונות ברמה מקצועית
הפקת סרטים יצירתית

החל מקריאת פיקסלים מלאה ללא שילוב פיקסלים המאפשרת הקלטת סרטים באיכות 4K ברזולוציה גבוהה וכלה באפשרויות HDR (HLG) ו-S-Log/S-Gamut והקלטת הילוך איטי והילוך מהיר, מצלמת α6400 עמוסה ביכולות מתקדמות כדי לתמוך ביצירתיות שלך ביצירת סרטים.

צור סרטים עם דולג זמן (time-lapse)

צילום במרווחי זמן החדש שהוצג, שהוא צילום מתמשך עם השהיה של 1-60 שניות בין תמונות סטילס, ניתן לביצוע בתוך המצלמה. לאחר מכן ניתן להשתמש בו ליצירת סרטים עם דולג זמן במחשב באמצעות היישום Viewer מתוך יישומי שולחן העבודה Imaging EdgeTM.

ולוג עם תכונות שימושיות

אם אתה מצלם ולוגים, צג ה-LCD הניתן להטיה ב-180 מעלות שימושי למסגור הצילומים שלך. עבור הקלטת צליל, בנוסף לשקע המיקרופון החיצוני, קיים גם מתאם XLR אופציונלי (זמין בנפרד) המקל על השימוש במיקרופונים ברמה מקצועית כדי לספק לך איכות שמע משופרת.

נצל פונקציות סרט שונות
נצל פונקציות סרט שונות

סרטים בהילוך איטי (עד 5x) ותנועה מהירה (עד 60x‏) ניתנים להקלטה במצלמה, ללא שלב לאחר עיבוד במחשב. לחלופין, צילום במהירות גבוהה של 120fps‏ של וידאו באיכות Full HD יכול לשמש ליצירת קטעי וידאו בהילוך איטי ובאיכות גבוהה בשלב שלאחר העיבוד. הקלטת סרט פרוקסי מאפשרת עריכה והצגה בתצוגה מקדימה קלות יותר, ו'לכידת תמונה' מאפשרת לך לחלץ תמונות סטילס מסרטים שהוקלטו.

תמונת תקריב של מצלמת FX6 המשמשת לצילום סרט
יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

יכולת הפעלה חכמה
צג LCD בעל רזולוציה גבוהה עם פונקציות מסך מגע שימושיות

מסך ה-LCD הניתן להטיה ב-180 מעלות מסוג 3.0 לא רק מציג את הסצנה שנמצאת מולך - הוא מספק לך שליטה מהירה במספר פונקציות של המצלמה, עם מגוון פעולות מגע אינטואיטיביות.

משטח מגע מספק בחירת אזור מיקוד חלקה
משטח מגע מספק בחירת אזור מיקוד חלקה

פונקציית משטח המגע מאפשרת לך להזיז בצורה חלקה את מיקום המיקוד הנוכחי בזמן שאתה מסתכל דרך העינית. פשוט החלק את אצבעך לרוחב הצג עד שתמצא את הנקודה הרצויה שבה ברצונך להתמקד.

מיקוד מגע ותריס מגע
מיקוד מגע ותריס מגע

כאשר ברצונך להזיז את המיקוד, גם לשולי המסגרת, מיקוד מגע עושה זאת עם נגיעה פשוטה בצג. עם תריס מגע, באפשרותך להגדיר את המיקוד ולהפעיל את התריס בנגיעה יחידה.

מעקב בנגיעה מפעיל את מעקב בזמן אמת בכל עת
מעקב בנגיעה מפעיל את מעקב בזמן אמת בכל עת

בעזרת פונקציית מעקב בנגיעה, באפשרותך פשוט לגעת בצג כדי להפעיל מעקב בזמן אמת עבור תמונות סטילס או סרטים. המצלמה תינעל מיד על נושא היעד ותשמור עליו במיקוד קבוע.

הגדר את המצלמה שלך בדיוק כפי שאתה רוצה

מערך של תכונות התאמה אישית, שעברו בירושה מדגמים Full-Frame, מספק לך גמישות ושליטה גדולות יותר באופן פעולת המצלמה.

כפתורים מותאמים אישית מציבים פעולות תכופות בקצות אצבעותיך
כפתורים מותאמים אישית מציבים פעולות תכופות בקצות אצבעותיך

ניתן להקצות כל אחד משמונת המקשים והפקדים לכל אחת מ-89 הפונקציות והפעולות, עם פעולות שונות, תלוי אם אתה מצלם תמונות סטילס או סרטים, או מצלם במצב הפעלה מחדש. 

התכונות 'התפריט שלי' ו'החוגה שלי' מאפשרות לך לשלוט
התכונות 'התפריט שלי' ו'החוגה שלי' מאפשרות לך לשלוט

התכונה 'החוגה שלי' מאפשרת לך להקצות פונקציות הנמצאות בשימוש תכוף לחוגת הבקרה ולגלגל הבקרה עבור גישה מהירה יותר כשאתה מצלם. 'התפריט שלי' מאפשר רישום של עד 30 פריטי תפריט שונים עבור גישה מהירה לפריטי תפריט שבהם אתה משתמש לעתים קרובות.

מסך הגדרה מוצג חזותית עבור התאמה אישית
מסך הגדרה מוצג חזותית עבור התאמה אישית

במסך ההגדרות המותאמות אישית, איור המציג את הרכיבים הניתנים להפעלה של המצלמה מציג לך במבט חטוף איזה כפתור או מתג אתה מקצה, וכשאתה מגדיר את תפריט הפונקציה, באפשרותך להציג את המבנה של מסך הפונקציה בפועל. 

Imaging Edge™ Remote‏, Viewer ו-Edit
Imaging Edge™ Remote‏, Viewer ו-Edit

שפר את הצילום שלך בעזרת יישומי Imaging Edge Desktop השתמש ב-"Remote"‎ כדי לשלוט בצילומים ולנטר אותם בשידור חי על מסך המחשב שלך; ב-"Viewer"‎ כדי להציג בתצוגה מקדימה, לדרג ולבחור תמונות במהירות מספריות גדולות של תמונות; וב-"Edit" ‎ כדי לפתח נתוני RAW לתמונות באיכות גבוהה לצורך מסירה. קבל את הטוב ביותר מקבצי RAW של Sony ונהל את ההפקות שלך באופן יעיל יותר.

Capture One עבור Sony
Capture One עבורSony

Capture One Express (עבור Sony) היא תוכנת עריכה עטורת פרסים המסופקת ללא תשלום ומספקת פיתוח RAW, ניהול פשוט וכלי עריכה רבי-עוצמה. ניתן לרכוש את Capture One Pro (עבור Sony) כדי לקבל כלי עריכה נוספים ויכולת צילום עם חיבור למחשב.

איור
Imaging Edge™ Webcam

היישום Imaging Edge Webcam מקל על השימוש במצלמה של Sony כמצלמת אינטרנט באיכות גבוהה, עם תאימות רחבה, להזרמה חיה ושיחות ועידה מרשימות.

הורדת העלון
הורדת העלון

מפרטים ותכונות

α6400 היא קלת משקל, קומפקטית, חזקה - וגם מצוידת ביכולות ותכונות מרשימות. הודות למיקוד אוטומטי מהיר מאוד ומעקב מדויק ביותר אחר נושאים, זוהי המצלמה האידיאלית ללכידת פעולות מהירות. בנוסף, טווח הרגישויות הרחב ואיכות התמונה המעולה שלה הופכים אותה למתאימה כמעט לכל הזדמנות צילום שתיקרה בדרכך - בין אם סטילס ובין אם סרטים.
  • מיקוד אוטומטי מהיר של 0.02 שנ', עם 425 נקודות מיקוד אוטומטי עם זיהוי פאזה

  • מעקב בזמן אמת ומיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת לזיהוי נושאים נעים ולהתמקדות רציפה בהם.

  • חיישן Exmor CMOS של 24.2-מגה-פיקסל עם רגישות מצוינת לאור

  • הקלטת סרט באיכות 4K ברזולוציה גבוהה לתמיכה בהפקת וידאו מתקדמת

  • מסך מגע LCD הניתן להטיה של 180° לצילום קל יותר של תמונות סלפי וצילום בזוויות רחבות וחדות

תאימות עדשה
עדשות חיבור E של Sony
סוג חיישן
חיישן Exmor CMOS מסוג APS-C (23.5‎ x 15.6 מ"מ)
מספר פיקסלים (אפקטיבי)
כ-24.2 מגה-פיקסל
רגישות ISO (אינדקס חשיפה מומלץ)
תמונות סטילס: ISO 100-32000 (ניתן להגדיר מספרי ISO עד ISO 102400 כטווח ISO מורחב), AUTO (ISO 100-6400, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון) סרטים: שווה ערך ל-ISO 100-32000‏, AUTO (ISO 100-6400, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון)
חיי סוללה (תמונות סטילס)
כ-360 צילומים (עינית) / כ-410 צילומים (צג LCD) (תקן CIPA)
סוג עינית
עינית אלקטרונית (סוג 0.39) של 1.0 ס"מ (בצבע)
סוג צג
מסך TFT‏ רחב (סוג 3.0)‏ של 7.5 ס"מ
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות

מה אומרים המשתמשים