α7C

גודל קומפקטי,
עוצמה של Full-Frame

בשילוב עם עדשת FE ‏28-60 מ"מ F4-5.6, ה-α7C משיגה איכות Full-Frame בלתי מתפשרת עם מערכת המצלמה והעדשה הקטנה והקלה ביותר בעולם. היא קומפקטית, אבל עומדת בציפיות גבוהות בכל הנוגע לאיכות תמונה, מיקוד אוטומטי ומהירות. הביצועים שלה גבוהים בכל התחומים והיא מוכנה לתמוך ביצירתיות שלך בכל מקום.

מצלמות עם עדשה ניתנת להחלפה

מצלמת Alpha 7C קומפקטית עם Full-Frame

ILCE-7C / ILCE-7CL
תמונת מוצר

גוף המצלמה בלבד|גוף + עדשת זום 28-60 מ"מ|silverblack

כעת זמינה תוכנה חדשה.
בטא את עצמך עד קצה האפשרויות

ביצועים רבי-עוצמה ואיכות תמונה יוצאת דופן

למרות הגודל הקומפקטי של גוף המצלמה, שהוא הקטן והקל ביותר בעולם, ה-α7C מספקת את איכות התמונה המדהימה שלה היה ניתן לצפות ממצלמה עם מסגרת מלאה, גם עבור תמונות סטילס וגם עבור סרטים. מיקוד אוטומטי מהיר, רחב ויציב, צילום מתמשך במהירות הבזק וצג LCD שימושי בעל זווית משתנה מסייעים ללכוד את הפעילות בכל מקום שבו היא מתרחשת. 

תמונת מוצר
ביצועים של Full-Frame בגוף קומפקטי
תמונה לדוגמה
תמונות ייחודיות Full-Frame
תמונה לדוגמה
טכנולוגיה בשירות התמונה
תמונת שימוש
יצירת סרטים שמותירה מקום ליצירתיות
תמונת שימוש
עיצוב ששם דגש על שימושיות אופטימלית
ביצועים של Full-Frame בגוף קומפקטי
איכות ללא פשרות בתמונות סטילס וסרטים

איכות תמונה נפלאה שאפשרית רק עם חיישן Full-Frame

עיבוד תמונה Full-Frame בתוך גוף קומפקטי

קליטת אור מעולה מאפשרת תמונות באיכות גבוהה עם רעש נמוך

חיישנים גדולים יותר יוצרים תמונות טובות יותר, וחיישן המסגרת המלאה של ה-α7C הוא הרבה יותר גדול מאשר חיישנים בטלפונים חכמים, במצלמות דיגיטליות קומפקטיות ובמצלמות עם עדשת APS-C ניתנת להחלפה. קליטת האור המוגברת שמתקבלת מאפשרת תמונות באיכות מקצועית עם פחות רעש ויותר פרטים שנשמרים גם בצללים וגם באזורים מוארים.

חיישן גדול יותר שעושה את ההבדל

הודות לחיישן Full-Frame, זה אפשרי לצלם ולקבל תמונות מרשימות הייחודיות לתבנית הזו. הגודל של החיישן של α7C הוא יותר מכפול מהגודל של חיישנים במצלמות APS-C בעלות גוף בגודל דומה, ועד פי 30 יותר גדול מחיישן של טלפון חכם, דבר שמספק תמונות מהממות בעלות עומק ופרטים רבים יותר.

איור

[1]גודל מלא [2]APS-C [3]Micro Four Thirds [4] סוג 1.0 [5]1/2.3‎~1/3.4 אינץ'

גודל קומפקטי, תפעול קל

ה-α7C עוצבה במטרה להיות קומפקטית, קלת-משקל וקלה לנשיאה מבלי להתפשר על הביצועים של מצלמת Full-Frame אמיתית. המטרה הושגה על-ידי פיתוח רכיבים מכניים חדשים, כגון תריס חסכוני במקום ויחידת ייצוב אופטי, יחד עם שיפורים בפריסה ובמבנה. 

תמונות ייחודיות Full-Frame
ליהנות מהיתרונות של Full-Frame

חיישן המסגרת המלאה של ה-α7C לא רק קולט יותר אור. החיישן הגדול וגודל הפיקסלים מאפשרים גם עומק תמונה, טווח דינמי ורמת פירוט משופרים. 

תמונה לדוגמה
לכוד את כל היופי שבעולם

חיישן 24.2MP Exmor R™ CMOS פועל עם מנוע BIONZ X™‎ של Sony כדי לספק שחזור צבע מעולה וטווח דינמי רחב של 15-תחנות, ומסייע ללכידת פרטים ולמעברים חלקים בכל תנאי התאורה, גם בתמונות סטילס וגם בסרטים.

תמונה לדוגמה
תמונות מדהימות, גם במהירויות תריס גבוהות ובתאורה חלשה

הפיקסלים הגדולים יותר שבחיישן מאפשרים יחס אות-רעש גבוה יותר, דבר שמאפשר תמונות יפהפיות עם יותר פרטים במרקמים ובאזורים מוצללים. הפחתת רעשים יעילה במיוחד ברגישויות עם ISO בינוני וגבוה הדרושות לצילום נושאים שנעים במהירות או שאינם מוארים היטב. ניתן להרחיב את התקן ISO100-51200 ל-ISO50-204800

עדשות שמתאימות לסגנון שלך

מבחר רחב של עדשות עם חיבור E, מעדשות רחבות ועד עדשות טלפוטו, וידאו ומיוחדות

בין אם אתה חובבן או מקצוען, צלם או יוצר סרטים, מגוון רחב של מעל 50 עדשות עם חיבור E זמינות כדי לתמוך ביצירתיות שלך. עדשות קומפקטיות Full-Frame מספקות תמונות בעלות עיוות נמוך באופן יוצא דופן, אפילו באורכי מוקד רחבים, ומאפשרות עומק תמונה ואפקט בוקה יפהפיים.

הרחבת האפשרויות לצילום סרטים

תוכל לצלם סרטים באופן אמנותי הודות לבקרה, לאיכות התמונה ולממדיות המעולות של Full-Frame.

איור
הקלטה באיכות 4K לצילומי סרטים יפהפיים

עומק שדה רדוד מאפשר אפקטי בוקה, אחד היתרונות של מצלמות Full-Frame. קריאת פיקסלים מלאה ללא שילוב פיקסלים מאפשרת דגימת יתר שוות ערך להקלטה באיכות 6K, ומספקת תמונות חדות עם פחות אפקט Moiré וקווים בצורת מדרגות (jaggies).

תמונה לדוגמה
הרחב את יכולת הביטוי בעזרת S-Log‏, HLG ואפשרויות של פרופיל תמונה

תמיכת S-Log3 לוכדת טווח דינמי רחב של 14 תחנות, שמגלה פרטים קטנים גם באזורים מוצללים וגם באזורים מוארים בפוסט-פרודקשן. HLG (Hybrid Log-Gamma) מקל על הפעלה וזרימת עבודה ישירה ב-HDR, ואילו 'פרופיל תמונה' מספק מגוון אפשרויות של הגדרות לצילום תמונות.

טכנולוגיה בשירות התמונה
לכוד את הפעולה ברגע שהיא מתרחשת, עם פרטים יפהפיים 

מיקוד אוטומטי משוכלל ויכולת של צילום מתמשך מהיר מסייעים להבטיח שלא תפספס את הצילום החשוב שחייבים ללכוד תוך שבריר שנייה. יחידת ייצוב התמונה של ה-α7C מספקת צילומים יציבים ולא מטושטשים, גם עבור תמונות סטילס וגם עבור סרטים.

איור
מיקוד אוטומטי מדויק במיוחד מוצא את הנושא במהירות ודואג שהוא יישאר במיקוד

ה-α7C מנצלת את אותם חידושים כמו ה-α9 הידועה שלנו, עם 4D FOCUS ייחודי שמיועד לזיהוי מהיר של נושאים ומעקב יציב על-פני שטח רחב. סך של 693 נקודות של מיקוד אוטומטי עם זיהוי פאזה מכסות כ-93% משטח התמונה. 

תמונה לדוגמה
כדי שלא תחמיץ אף רגע, אפילו כאשר הנושא נע במהירות

כדי ללכוד נושאים בתנועה, ה-α7C מצלמת ברצף מתמשך של עד 10fps עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית, ועד 8fps במצב תצוגה חיה. היא גם תומכת בצילום שקט בקצב של עד 10fps עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית.

הסתמך על מעקב צמוד אחר נושאים

מעקב בזמן אמת ומיקוד אוט' בעין בזמן אמת החכמים ומבוססי ה-AI של Sony

מעקב אמין אחר נושאים מספק תמונות דיוקן מוצלחות יותר. כמו בדגמים קודמים, ניתן לכוון על הנושא וללחוץ חצי לחיצה על כפתור התריס שהוגדר מראש כדי להפעיל את המיקוד האוטומטי בעין בזמן אמת. ל-α7C יש גם תכונה חדשה שמאפשרת ללחוץ על הכפתור AF-ON כדי להפעיל מעקב בזמן אמת גם כאשר לא נמצאים במצב AF-C, דבר שמאפשר להשתמש במעקב בזמן אמת באופן מיידי. המיקוד נשמר גם כאשר הפנים מוסתרים חלקית או כאשר הנושא מרכיב משקפיים.

תמונה לדוגמה
תמונה לדוגמה
תמונות דיוקן של בעלי חיים במיקוד מושלם

מיקוד אוט' בעין בזמן אמת עבור בעלי חיים עוקב אחר העיניים ומתמקד בהן

קל יותר לצלם תמונות מוצלחות של חיות מחמד ובעלי חיים אחרים עם המיקוד האוטומטי של Sony, שמבוסס על אלגוריתם חדשני. הודות לזיהוי מהיר, מדויק ואוטומטי של העיניים של בעלי חיים, במקום של קצה האף או השפם, ומעקב אחריהם, הכול נשמר במיקוד ברור - פשוט תן למצלמה לדאוג לזה. הוא פועל באופן אמין גם כאשר יש מכשול בשדה הראיה או כאשר הכיוון האופקי/אנכי של המצלמה משתנה.

צילום אמין ביד של תמונות סטילס וסרטים

התקרב, צלם תקריבים ולכוד סצינות ליליות בבהירות רבה יותר

יחידת ייצוב התמונה האופטית בעלת 5 הצירים של ה-α7C מפצה על חמישה סוגים של טלטולי מצלמה ללא אובדן באיכות התמונה, אפילו בעת צילום ללא gimbal או צילום בחשיכה. הסוגים הם [1, 2] טלטול זוויתי (עלרוד וסבסוב) שנוטים לקרות עם עדשת טלפוטו, [3, 4] שינויים בצירים (צירי X ו-Y), שהופכים להיות מורגשים יותר ככל שההגדלה עולה ו-[5] טלטול סיבובי (גלגול על ציר Z), שמשפיע על צילומי תמונות ווידאו בשעות הלילה.

איור
יצירת סרטים שמותירה מקום ליצירתיות
איכות תמונה של Full-Frame עבור יוצרי סרטים

ניתן לצפות בקלות בצג עם הזווית המשתנה שנפתח הצידה של ה-α7C. למשל, גם כאשר מחברים מיקרופון, משתמשים ב-gimbal או מצלמים ממספר עמדות. בנוסף, שקעים לאוזניות ולמיקרופון מאפשרים לך להשתמש בציוד המועדף עליך. כמו כן, הסוללה בעלת הקיבולת הגדולה מאפשרת צילומים שנמשכים זמן רב. בסך הכול, ה-α7C מתאימה באופן מושלם לוולוגרים וליוצרים אחרים.

הפקת סרטים בקלות

קומפקטית, קלת-משקל ונוחה לנשיאה אפילו עם אביזרי אחיזה נלווים

צג ה-LCD שנפתח הצידה הופך צילומי סלפי עבור וולוגים לקלים, השילוב של ידית אחיזה ומיקרופון אופציונליים הוא מושלם לצילומי וולוג ללא כבלים, והתמיכה במיקרופון דיגיטלי מספקת צליל נקי במיוחד. קיימת תמיכה גם בווידאו הפופולרי בתבנית אנכית, ונעשה שימוש במטה-נתונים כדי לאפשר להפעיל ולערוך קטעי וידאו שהוקלטו בכיוון אנכי באותו הכיוון מבלי שיהיה צורך לסובב אותם קודם לכן.

תמונת שימוש
אביזרי אחיזה לארגון צילום ולוג מהיר וברמה גבוהה

ידית האחיזה GP-VPT2BT Bluetooth ®‎ שולטת בפעולות ההקלטה והזום ומתפקדת גם כחצובה לצילום ללא שימוש בידיים. כפתור שניתן להתאמה אישית והתאמת זווית נוחה של המצלמה הופכים אותה למושלמת לצילום יעיל. 

תמונה לדוגמה
זום 2x ברור מספק אפשרויות צילום גמישות

הזום לתמונה ברורה של Sony שומר על הרזולוציה של הנושא בלי כמעט שום התדרדרות באיכות התמונה. ניתן להשתמש גם בעדשות בעלות מיקוד בודד כעדשות זום, עם הגדלת זום של עד 2x.

תמונת שימוש
ממשק שמע דיגיטלי להקלטת צליל נקי

כאשר משתמשים במיקרופון ECM-B1M Shotgun או בערכת המתאם XLR-K3M של Sony דרך MI (Multi Interface) Shoe, השמע משודר כאות דיגיטלי כדי לספק הקלטת צליל באיכות גבוהה ללא התדרדרות או כבלי שמע נוספים. 

הגדל את היצירתיות שלך עם אפקטים מיוחדים
תמונת שימוש
כוונן את AF Subject Shift Sensitivity כדי לשמור על מיקוד יציב או לאפשר שינוי במיקוד 

ניתן לכוונן את הרגישות של המיקוד האוטומטי במצבים שבהם מספר נושאים נמצאים בתנועה. טווח הרמות נע בין "1. Persistent" שנועד לשמור על מיקוד יציב על הנושא המקורי, ובין "5. Sensitive" שנועד לאפשר מעבר קל בין נושאים.

תמונת שימוש
השתמש ב-AF Transition Speed לשליטה במהירות של מעברי המיקוד

כאשר המיקוד האוטומטי עובר מנושא אחד לשני, ניתן לציין את מהירות המעבר. ישנן שבע רמות זמינות, החל ממעברים חלקים ונינוחים ועד מעברי מיקוד מהירים. 

צילום בהילוך איטי ובהילוך מהיר

הקלטה במצלמה במהירות איטית פי 5 או מהירה פי 60 מאשר זמן אמת

שינוי הקצב של קטע וידאו הוא אלמנט יצירתי במיוחד שניתן להוסיף לסרטים ומצב S&Q‏ של ה-α7C מאפשר לעשות זאת בקלות. הוא תומך בהקלטה במהירות גבוהה ב-Full HD ובקצב 120fps‏, והאפקטים של הילוך איטי והילוך מהיר אפשריים במצלמה, כאשר קצב רענון הפריימים עומד על 1-120fps‏ . המהירות של קטעי הווידאו שמתקבלים איטית פי 5 או מהירה פי 60 מהפעולה בזמן אמת.

אפקטים חזותיים פשוטים עבור סרטים

התכונות 'אפקט תמונה', 'סגנון יצירתי' ו'פרופיל תמונה' מספקות דרך פשוטה להרחיב את הביטוי היצירתי שלך במהלך צילום סרטים. הן מספקות מגוון רחב של אפקטים חזותיים והגדרות, מרמת מתחילים ועד לרמה מקצועית. התכונות 'אפקט תמונה' ו'סגנון יצירתי' מאפשרות לך לתת למצלמה לבצע פעולות מסוימות, כדי שלא יהיה צורך בעיבוד בשלב הפוסט-פרודקשן.

תמונה לדוגמה
תמונת תקריב של מצלמת FX6 המשמשת לצילום סרט
יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

עיצוב ששם דגש על שימושיות אופטימלית
אמינה ואינטואיטיבית, עם יכולות אלחוטיות שימושיות
איור
צג LCD שנפתח הצידה כדי לאפשר הפעלה גמישה 

צג המגע מסוג 3.0 בעל 921 אלף הנקודות מסתובב 176° במאוזן ו-270° במאונך. השתמש ב'מיקוד במגע' כדי להזיז את המיקוד באופן מיידי או ב'תריס במגע' כדי להתמקד ולצלם תמונות סטילס באמצעות נגיעה אחת במסך.

תמונת מוצר
טעינת סוללה פשוטה אפילו במהלך הצילום    

סוללת Z בעלת קיבולת גבוהה שנמצאת בתוך הגוף הקומפקטי של ה-α7C יכולה לנצל ספק מתח של USB. כל מה שצריך בשביל לטעון זה כבל USB Type-C®‎, וניתן להמשיך לצלם במהלך הטעינה. 

איור
מבנה מוצק שעמיד באבק ולחות

סגסוגת מגנזיום קלת משקל וקשיחה משמשת לכיסוי העליון, הקדמי והאחורי של המצלמה, כאשר איטום מוחל על-פני כל הגוף כדי לצמצם את הכניסה של אבק ולחות.

תמונת שימוש
צילום מרחוק מהתקנים ניידים ומחשבים 

יכולת ה-Wi-Fi®‎ של ה-α7C מקלה על ארגון צילום מרחוק. הצב את המצלמה שלך במרחק וצלם תמונות סלפי או קטעי וידאו לוולוג בעזרת מחשב, טלפון חכם או מחשב לוח כדי להציג בתצוגה מקדימה, לשנות הגדרות ולהפעיל את התריס

תמונת שימוש
העברת נתונים מהירה להתקנים ניידים לצורך שיתוף במדיה חברתית

ניתן להעביר תמונות וסרטונים באופן ישיר ומיידי לטלפונים חכמים ולמחשבי לוח, לצורך צפייה, שיתוף או אחסון בקלות, דרך רשת Wi-Fi®‎ של 2.4 או 5GHz‏. העברה בנגיעה אחת אפשרית בהתקנים מסוימים, ובאחרים עם קוד QR. 

תמונת שימוש
Imaging Edge Desktop

שפר את הצילום שלך בעזרת אפליקציות Imaging Edge Desktop. השתמש בפונקציה "Edit"‎ כדי לפתח נתוני RAW לתמונות באיכות גבוהה לצורך מסירה. הפק את המיטב מקבצי RAW של Sony ונהל את ההפקות שלך באופן יעיל יותר.

איור
האפליקציה Imaging Edge Mobile™‎ ותוסף Movie Edit‏ לעשיית סרטים נוחה יותר

בעזרת רשת ה-Wi-Fi®‎ המובנה של α7C, ניתן לשלוט בשחרור התריס ובהקלטת סרטים מטלפון חכם או ממחשב לוח, וניתן להעביר נתוני תמונה בחיבור אלחוטי. התוסף Movie Edit מתקן את טלטול המצלמה לאחר הצילום.

תמונה של צ'אט בווידאו על המסך הגדול של BRAVIA עם מצלמה מחוברת
אפשר ליהנות מצ'אט בווידאו על המסך הגדול של BRAVIA

התעדכן בנעשה אצל חברים ובני משפחה על המסך הגדול על-ידי חיבור המצלמה לטלוויזיית BRAVIA‏.

איור
Imaging Edge™ Webcam

היישום Imaging Edge Webcam מקל על השימוש במצלמה של Sony כמצלמת אינטרנט באיכות גבוהה, עם תאימות רחבה, להזרמה חיה ושיחות ועידה מרשימות.

מפרטים ותכונות

α7C היא המצלמה הדיגיטלית הקטנה והקלה ביותר שלה עדשה ניתנת להחלפה ו-Full-Frame, וכוללת ייצוב תמונה אופטי מובנה. פריצות דרך בתחומי מכניקת המארז והעיצוב הפנימי הובילו להשגת ביצועים בלתי מתפשרים של מצלמת Full-Frame, עם ממדים ומשקל שלא נראו בעבר, שמאפשרת יצירה פשוטה אך עוצמתית של תכני וידאו וסטילס.
  • המצלמה הקטנה והקלה ביותר בעולם היא בעלת גוף קומפקטי וביצועי Full-Frame בלתי מתפשרים

  • עיבוד תמונה עוצמתי עם BIONZ X™‎ לאיכות תמונה מעולה

  • פונקציות וביצועי מיקוד אוטומטי מתקדמים

  • סרטים באיכות 4K ברזולוציה גבוהה ומגוון פונקציות סרט שמרחיבות את יכולות ההבעה

  • אמינות ויכולת הפעלה לצילום נוח ובטוח

סוג חיישן
חיישן Exmor R CMOS של 35 מ"מ במסגרת מלאה (‎35.6 × 23.8 מ"מ)
מספר פיקסלים (אפקטיבי)
כ-24.2 מגה-פיקסל
רגישות ISO (אינדקס חשיפה מומלץ)
תמונות סטילס: ISO 100-51200 (ניתן להגדיר מספרי ISO החל מ-ISO 50 ועד ISO 204800 כטווח ISO מורחב), AUTO (ISO 100-12800, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון), סרטים: שווה-ערך ל-ISO 100-51200 (ניתן להגדיר מספרי ISO עד ISO 102400 כטווח ISO מורחב), AUTO (‏ISO 100-12800, ניתן לבחור בגבול תחתון ובגבול עליון)
חיי סוללה (תמונות סטילס)
כ-680 צילומים (עינית) / כ-740 צילומים (צג LCD) (תקן CIPA)
סוג עינית
עינית אלקטרונית (סוג 0.39) של 1.0 ס"מ (בצבע), XGA OLED
סוג צג
מסך TFT‏ (סוג 3.0)‏ של 7.5 ס"מ
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות

מה אומרים המשתמשים