α7 III

שלמות עבור כולם. כל מה שאתה צריך.

לכוד את רגעי השיא החשובים ביותר בעזרת α7 III דרך חיישן CMOS ב-Full-Frame בעל התאורה האחורית החדש שפותח על-ידי Sony וחידושי עיבוד תמונה מתקדמים יותר, תגובה במהירות גבוהה, הפעלה קלה ועמידות מהימנה המוכנים לצורכי צילום שונים.

מצלמות עם עדשה ניתנת להחלפה

Alpha 7 III עם חיישן תמונה של 35 מ"מ עם Full-Frame

ILCE-7M3 / ILCE-7M3K
תמונה של Alpha 7 III עם חיישן תמונה של 35 מ"מ עם Full-Frame

גוף המצלמה בלבד|גוף + עדשת זום 28-70 מ"מ

כעת זמינה תוכנה חדשה. פונקציות FTP שופרו.

בתוכנה בגרסתה החדשה, פונקציות הקשורות ל-FTP שופרו. באופן ספציפי, תמכנו בהעברה אוטומטית באמצעות FTP, שביקשו לקוחות מקצועיים.

השג שליטה בחופש הביטוי

עם יכולת עיבוד תמונה יוצאת מן הכלל וביצועי מהירות גבוהה הכלולים בגוף קומפקטי, מצלמת α7 III מספקת לך את היכולת, הדיוק והגמישות ללכוד רגעים של פעם בחיים בדיוק כמו שאתה רוצה.

איכות תמונה משופרת באופן דרמטי
איכות תמונה משופרת באופן דרמטי
כוון בעזרת ביצועי מיקוד אוטומטי גבוהים
כוון בעזרת ביצועי מיקוד אוטומטי גבוהים
צילום מתמשך של עד 10fps
צילום מתמשך של עד 10fps‏
סרטים מציאותיים יותר עם 4K HDR
סרטים מציאותיים יותר עם 4K HDR‏
צלם עם מהימנות מובטחת רבה יותר
צלם עם מהימנות מובטחת רבה יותר
איכות תמונה משופרת
עיבוד סצנות בפירוט מציאותי

חיישן תמונה בעל תאורה אחורית שפותח לאחרונה ומערכת עיבוד תמונה משופרת עונים על צורכי צילום שונים עם יכולות עיבוד תמונה באיכות גבוהה שהיית מצפה להן רק במצלמה Full-Frame.

צילומים יציבים יותר עם ייצוב של 5 צירים
צילומים יציבים יותר עם ייצוב של 5 צירים

הייצוב בעל הדיוק הגבוה המתקדם ביותר משתמש ביחידת ייצוב ובחיישני גירו ובאלגוריתמים כדי להשיג יתרון מהירות תריס של 5.0 שלבים במערכת המפצה על חמישה סוגים של טלטול מצלמה עם טווח רחב של עדשות, ומספק ביצועים מצוינים.

פלט RAW של 14 סיביות למעברי אור עשירים
פלט RAW של 14 סיביות למעברי אור עשירים

עבור מדרגיות חלקה וטבעית יותר, מעבד התמונה BIONZ X המתקדם ביותר ו-LSI מתקדם מעבדים אותות תמונה בצורה של 16 סיביות. מעבד זה גם מאפשר פלט נתונים מסוג RAW של 14 סיביות, גם במצב צילום שקט או מתמשך

[1] חיישן תמונה  [2] ה-LSI הקדמי המתקדם ביותר  [a] עיבוד תמונה של 16 סיביות

כוון בעזרת ביצועי מיקוד אוטומטי גבוהים
4D FOCUS — ביצועי מיקוד אוטומטי משופרים

ביצועי המיקוד האוטומטי השתפרו הודות לאותם שיפורי מיקוד אוטומטי כשל α9 והחלתם באופן מיטבי, כך שכאשר α7 III לוכדת נושאים נעים שתנועתם אינה צפויה, כגון רקדנים, מתאגרפים וחיות בר בפעולה, היא לא משחררת אותם בקלות.

4D FOCUS
קרא עוד על 4D FOCUS
מיקוד אוטומטי אמין עד בהירות של EV-3
מיקוד אוטומטי אמין עד בהירות של EV-3‏

אלגוריתמים מתקדמים של מיקוד אוטומטי תורמים לדיוק גבוה של מיקוד אוטומטי גם בעוצמות אור נמוכות של EV-3‏, למיקוד אוטומטי אמין יותר בסצנות חשוכות.

מיקוד אוטומטי עם זיהוי פאזה במישור מוקד תומך בעדשות עם תושבת A‏
מיק' אוט' זיהוי פאזה במישור מוקד תומך בעדשות תושבת A‏

מיקוד אוטומטי בעל זיהוי פאזה עם מישור מיקוד של 693 נקודות לא רק מכסה אזור רחב ומגיב באופן מיידי - הוא מספק את היתרונות של ביצועי מעקב גבוהים גם עם עדשה לתושבת A המותקנת דרך מתאם תושבת LA-EA3‏.

תפוס את העיניים כדי לראות לתוך הנשמה
מיקוד עין אוטומטי מחולל מהפכה בצילומי דיוקן

עם מצלמת α7 III, ניתן כעת להשתמש במיקוד עין אוטומטי עם מצב AF-C, לקבלת ביצועי זיהוי עיניים/מעקב אחר עיניים יעילים בעת צילום תמונות סטילס. התחזוקה הקלה של מיקוד מיטבי בנושאים נעים יכולה לחולל שינוי בצילומי הדיוקן שלך.

גם אם הפנים מוסתרים חלקית
גם אם הפנים מוסתרים חלקית
גם כשמביטים כלפי מטה
גם כשהיא מביטה כלפי מטה
גם כאשר יש תאורה אחורית
גם כאשר יש תאורה אחורית
פקד המיקוד במסך המגע
פקד המיקוד במסך המגע

פונקציית ה-Touch Focus במצלמת ה-α7 III ופונקציית ה-Touch Pad יאפשרו לך להחליק באמצע כל המסך ולגרור את מסגרת המיקוד אינטואיטיבית תוך כדי שימוש בעינית.

מיקוד אוטומטי במגדיל מיקוד
מיקוד אוטומטי במגדיל מיקוד

השתמש במיקוד אוטומטי עבור תמונות סטילס כאשר אזור המיקוד מוגדל בעינית/צג, והגדל את התצוגה לאחר המיקוד האוטומטי. הדבר אידיאלי עבור מיקוד באזור קטן ועבור צילום אחר בעל מיקוד מדויק.

הגדרות מיקוד אוטומטי רב-תכליתיות יותר באופן כללי
הגדרות מיקוד אוטומטי רב-תכליתיות יותר באופן כללי

רגישות מיקוד אוטומטי עבור תמונות סטילס ניתנת לכוונון בחמישה שלבים. אזורים/נקודות של מיקוד אוטומטי ניתנים לשינוי כאשר אתה עובר בין כיוון לרוחב וכיוון לאורך. ניתן להקצות הגדרות של נקודת מיקוד לכפתורים מותאמים אישית.

לכוד רגעי שיא
צילום מתמשך מהיר לוכד את גובה הרגע

מצלמת α7 III יכולה לצלם ברצף תמונות מהיר של עד ‎10 fps עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית וברצף תמונות מהיר של עד 8‎ fps בעת צילום עם מצב תצוגה חיה. המצלמה גם תומכת בצילום מהיר בקצב של עד 10‎ fps עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית ברזולוציה מרבית.

צילום מתמשך המגביר את הביטחון
צילום מתמשך המגביר את הביטחון

לכוד פעולה מיידית עם צילום מתמשך של עד 10‎ fps — או 8‎ fps עבור צילום תצוגה חיה — עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית. ניתן ללכוד עד כ-177 תמונות JPEG (רגיל), 89 תמונות RAW דחוסות, או 40 תמונות RAW לא דחוסות ברצף תמונות אחד.

צילום ברציפות בשקט מוחלט
צילום ברציפות בשקט מוחלט

מצלמה זו מאפשרת צילום שקט עד 10‎ fps עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית. השקט הוא קריטי לסצנות שונות, כאשר אפילו רעש קטן יכול לגרום לפספוס של התמונה המושלמת.

צילום עם מניעת הבהוב
צילום עם מניעת הבהובים

הבהוב תאורה מלאכותי מזוהה והתריס מתוזמן למזעור חשיפה אפשרית ואי עקביות של צבעים בתמונות המצולמות במהירויות תריס גבוהות, וכן בין צילומים מתמשכים.

פעולה טובה יותר במהלך צילום מתמשך
פעולה טובה יותר במהלך צילום מתמשך

קבוצות של צילומים המצולמות במצב מתמשך ניתנות לבדיקה, מחיקה או הגנה במהירות. באפשרותך לגשת למסך תפריט ולשנות הגדרות, וכן להפעיל הפעלת תמונה במהלך כתיבת נתונים.

סרטים מציאותיים יותר ומלאי הבעה
4K HDR ברזולוציה גבוהה 

בנוסף יכולת חדשה להקלטת סרטים מרהיבים באיכות 4K‏ דרך דגימת יתר גבוהה יותר עד פי 2.4, המצלמה מציגה פרופיל תמונה HLG‏ (Hybrid Log-Gamma)‏ חדש התומך בזרימת עבודה מיידית של HDR.

HLG ‏‎ (Hybrid Log-Gamma)לעבודה מיידית ב-HDR
HLG ‏(Hybrid Log-Gamma) לעבודה מידית ב-HDR

פרופיל תמונת HLG חדש תומך בזרימת עבודה מיידית ב-HDR. סרטים שהוקלטו במצב תמונה HLG יופיעו נאמנים למציאות עם הפחתה בצבעים לא עקביים או הדגשות מנופחות שיכולים לפגוע במדרגיות ובפרטים, ללא עיבוד צבע.

[1] גמישות גבוהה לכוונן עדין של תמונות לפי הצורך (נדרש עיבוד צבע)
[2] תמונה מיידית ובאיכות גבוהה (לא נדרש עיבוד צבע)  

תומך ב-S-Log3 ובתנועה איטית ומהירה
תומך ב-S-Log3 ובתנועה איטית ומהירה

S-Log3 משפר את המדרגיות מצללים לגווני ביניים ומרחיב את הטווח הדינמי עד 14 עצירות. בנוסף, בחר קצב רענון פריימים של 1 עד 120/100 fps‎ עבור תנועה מהירה פי 60 והילוך איטי פי 5.

תמונת תקריב של מצלמת FX6 המשמשת לצילום סרט
יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

צלם עם מהימנות מובטחת רבה יותר
תכונות והפעלה מהימנות בגוף קומפקטי

ההפעלה של α7 III השתפרה באמצעות בקרה מהירה במהלך הצילום, תצוגות ברורות להפליא דרך Tru-Finder, קישוריות רב-תכליתית, עמידות מורחבת של צילום ממקורות הספק שונים, בתוסף עמידות גבוהה לתנאי רטיבות ואבק.

צילום מורחב בין החלפות סוללה
חיי סוללה ארוכים יותר לצילום אורכים מקצועיים יותר

מצלמת α7 III יכולה להשתמש בסוללת NP-FZ100 עם קיבולת כפולה פי כ-2.2 מזו של סוללת NP-FW50, המאפשרת לך לצלם עד כ-710 תמונות בטעינה מלאה אחת. מטען סוללה אופציונלית BC-QZ1 מאפשר טעינה מהירה יותר לעומת טעינה דרך USB.

חריצי מדיה כפולים שתומכים ב-UHS-II
חריצי מדיה כפולים שתומכים ב-UHS-II

באמצעות חריצי מדיה כפולים שאחד מהם תואם UHS-II לכתיבת נתונים מהירה, ה-α7 III יכול לבצע הקלטת ממסר בו-זמנית, להפריד נתוני RAW/JPEG ותמונות סטילס/סרטים ולהעתיק את הנתונים מכרטיס לכרטיס.

My Menu: להגיע מהר יותר לפריטים האהובים עליך
My Menu: להגיע מהר יותר לפריטים האהובים עליך

אפשר לרשום עד 30 פריטים שהשתמשת בהם לעתים תכופות לצורך שחזור מיידי ב-My Menu. לנוחותך תוכל ליצור ולהתאים לעצמך תפריט.

פונקציית דירוג
פונקציית דירוג

מאפשרת לדרג תמונות סטילס מוקלטות מכוכב אחד עד חמישה מיידית ובכל מקום. ניתן לבצע זאת באמצעות מסך הפעלה אם הוקצה לפונקציה זו לחצן התאמה אישית.

קישוריות גבוהה לזרימת עבודה חלקה
קישוריות גבוהה לזרימת עבודה חלקה

יציאת USB Type-C™‎ התואמת ל-USB 3.1 מדור 1 הופכת את העברת הנתונים ממחשב מרוחק במהירות גבוהה לחלקה ונטולת מאמץ, לצורך טיפול בקובצי תמונה גדולים המופקים באמצעות צילום מחובר למחשב.

Imaging Edge™ Remote‏, Viewer ו-Edit
Imaging Edge™ Remote‏, Viewer ו-Edit

שפר את הצילום שלך בעזרת יישומי Imaging Edge Desktop השתמש ב-"Remote"‎ כדי לשלוט בצילומים ולנטר אותם בשידור חי על מסך המחשב שלך; ב-"Viewer"‎ כדי להציג בתצוגה מקדימה, לדרג ולבחור תמונות במהירות מספריות גדולות של תמונות; וב-"Edit" ‎ כדי לפתח נתוני RAW לתמונות באיכות גבוהה לצורך מסירה. קבל את הטוב ביותר מקבצי RAW של Sony ונהל את ההפקות שלך באופן יעיל יותר.

Capture One (עבור Sony)
Capture One עבורSony

Capture One Express (עבור Sony) היא תוכנת עריכה עטורת פרסים המסופקת ללא תשלום ומספקת פיתוח RAW, ניהול פשוט וכלי עריכה רבי-עוצמה. ניתן לרכוש של Capture One Pro (עבור Sony) כדי לקבל כלי עריכה נוספים ויכולת צילום עם חיבור למחשב. 

איור
Imaging Edge™ Webcam

היישום Imaging Edge Webcam מקל על השימוש במצלמה של Sony כמצלמת אינטרנט באיכות גבוהה, עם תאימות רחבה, להזרמה חיה ושיחות ועידה מרשימות.

מפרטים ותכונות

מערכת עיבוד תמונה וחיישן תמונה חדשים משפרים את איכות התמונה. ביצועי מיקוד אוטומטי כלליים משופרים, צילום מתמשך במהירות גבוהה של עד 10 פריימים לשנייה, אפשרות להקלטת סרט באיכות 4K, ויכולת הפעלה ששודרגה משמעותית בהשוואה ל-α7 II, מאפשרים ללכוד יותר רגעי מפתח.
  • חיישן CMOS עם תמונת 24.2MP בצילום 35 מ"מ Full-Frame ותאורה אחורית

  • טווח רגישות של עד ISO 51200 (ניתן להרחבה ל-ISO 50-204800 לתמונות סטילס)

  • מיקוד אוטומטי היברידי מהיר עם זיהוי פאזה של 693 נקודות ומיקוד אוטומטי עם זיהוי ניגודיות של 425 נקודות

  • צילום מתמשך במהירות גבוהה של עד 10 פריימים לשנייה עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית

  • יכולת הקלטת סרטים באיכות 4K HDR

תאימות עדשה
עדשות חיבור E של Sony
סוג חיישן
חיישן Exmor R CMOS של 35 מ"מ במסגרת מלאה (35.6×23.8 מ"מ)
מספר פיקסלים (אפקטיבי)
כ-24.2 מגה-פיקסל
רגישות ISO (אינדקס חשיפה מומלץ)
תמונות סטילס: ISO 100-51200 (ניתן להגדיר מספרי ISO החל מ-ISO 50 ועד ISO 204800 כטווח ISO מורחב), AUTO (ISO 100-12800, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון), סרטים: שווה-ערך ל-ISO 100-51200 (ניתן להגדיר מספרי ISO עד ISO 102400 כטווח ISO מורחב), AUTO (‏ISO 100-12800, ניתן לבחור בגבול תחתון ובגבול עליון)
חיי סוללה (תמונות סטילס)
כ-610 צילומים (עינית) / כ-710 צילומים (צג LCD) (תקן CIPA)
סוג עינית
עינית אלקטרונית (סוג 0.5) של 1.3 ס"מ (בצבע), XGA OLED
סוג צג
מסך TFT‏ (סוג 3.0)‏ של 7.5 ס"מ
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות

מה אומרים המשתמשים