α7S III

דמיון בתנועה

במסגרת השדרוג של סדרה S לרמה חדשה של יצירת סרטים Full-Frame, השילוב של מהירות חדשה ומדהימה עם רגישות מעולה ורעש חלש במיוחד מאפשר לצלם סרטים באיכות 4K באופן שלא היה ניתן לצלם בעבר, עם טווח דינמי גבוה, מיקוד עוצר נשימה וייצוב תמונה חזק במיוחד. הפוטנציאל היצירתי החדש שלך ממתין.

כעת זמינה תוכנה חדשה.
נועדה לפורצי דרך ויזואליים

ה-α7S III, שמספקת ביצועים של צילום סרטים Full-Frame שכוללים רגישות גבוהה (ISO מורחב של עד 409600), טווח דינמי רחב של 15 תחנות, איכות 4K 120p‏, מיקוד אוטומטי מהיר ואמין וייצוב תמונה חזק במיוחד, מעלה שוב את הרף עבור יוצרי סרטים.

תמונת מוצר
אפשרויות ביטוי
תמונה לדוגמה
ביצועי סרטים יוצאי דופן
תמונה לדוגמה
מהפיכה בצילום
תמונה לדוגמה
פונקציות וביצועים מתקדמים של סטילס
תמונת שימוש
יעילות של זרימת עבודה
אפשרויות ביטוי
איור
פיקסלים גדולים מספקים רגישות גבוהה ורעש חלש

חיישן התמונה החדש Exmor RTM CMOS של 12.1-מגה-פיקסל עם Full-Frame ותאורה אחורית כולל חידושים משמעותיים בקליטת אור, חיווט ומיטוב פלט. החידושים האלה מספקים מהירויות קריאה כפולות מסחררות, איכות תמונה מעולה לאורך כל טווח הרגישות, טווח דינמי רחב של 15 תחנות וצמצום של תופעת התריס המתגלגל, כאשר החיישן מספק גם מיקוד אוטומטי עם זיהוי פאזה במישור מוקד.

מעבד תמונה BIONZ XRTM בעל עוצמה הגבוהה עד פי 8

בנוסף לחיישן החדשה ולמהירות חסרת התקדים שלו, בצענו פיתוח חדש גם של מנוע עיבוד התמונה BIONZ XR, והוא מספק עוצמת עיבוד עד פי 8 גבוהה יותר. עם ארכיטקטורה שמכוונת לעתיד, הוא מספק תמונות באיכות גבוהה מהר יותר, דבר שמאפשר ביטוי יוצא דופן בתמונות סטילס ווידאו, וכן שיפור דרמטי במהירות התגובה של ממשק המצלמה.

איור
ביצועי סרטים יוצאי דופן
ביצועים מדהימים של מיקוד אוטומטי, גם באיכות 4K 120p

חיישן התמונה Full-Frame Exmor R ומנוע עיבוד התמונה המהפכני BIONZ XR מספקים מיקוד אוטומטי מדויק ופעיל תמיד שמאפשר רמת פירוט מפתיעה במרחב ובזמן וסרטים מדהימים באיכות 4K, אפילו בקצב של 120 מסגרות לשנייה או בהילוך איטי. הודות לרזולוציה ועומק שדה שאפשריים רק עם חיישן Full-Frame, התוצאות מרהיבות.

תמונה לדוגמה
הקלטת 4:2:2 של 10 סיביות

הקלט ישר במצלמה עם העושר המדהים של עומק של 10-סיביות ודגימת צבע של 4:2:2, שמספקים גמישות הרבה יותר גבוהה בעיבוד תמונות, בפעולות שלאחר העיבוד ובהרכבה.

איור
קידוד All-Intra זמין

בנוסף ל-Long GOP, קידוד All-Intra זמין כעת. מתבצע קידוד של כל מסגרת באופן עצמאי בקצבי סיביות של עד 600Mbps, כדי ללכוד תנועות מורכבות בדיוק רב יותר לצורך הקלטה במדיה פנימית או חיצונית, ולאפשר זרימות עבודה יעילות יותר של עריכה.
[1] All-Intra (All-I)  ‏[2] Long GoP  [3] קבוצת תמונות

איור
איכות מעולה וקבצים קטנים יותר בעזרת XAVC HS

תבנית ההקלטה החדשה XAVC HS משתמשת בקידוד HEVC/H.265 כדי להשיג יעילות דחיסה טובה פי שניים מקידוד AVC/H.264, על-מנת לספק איכות תמונה מעולה וקבצים קטנים יותר.

הרגישות הנודעת שלנו מספקת ISO 409600 מורחב

הרגישות הנודעת של הסדרה מגיעה לגבהים חדשים, עם טווח ISO מורחב עבור סרטים החל מ-80 ועד לרמה יוצאת דופן של 409600 (טווח רגיל 80‎ - 102400). חיישן המסגרת המלאה של 12.1-מגה-פיקסל, שכולל קליטת אור ומיטוב פלט מתקדמים, מספק רעש חלש לכל אורך טווח הרגישות ויכול ללכוד תמונות שניתן להשתמש בהן גם בחשיכה מוחלטת.

תמונה לדוגמה
תמונה לדוגמה
S-CinetoneTM, ממדע הצבעים המתקדם של מצלמות קולנוע

השילוב של פרופיל S-Cinetone‏ הידוע של Sony, תוצר של הפיתוח של מצלמות Cinema Line FX9 ו-CineAlta כגון VENICE, מאפשר להשיג צבע ברמה קולנועית הישר מהמצלמה. פרופיל S-Cinetone ממוטב עבור גווני עור טבעיים וצבעים בטווח הביניים, עם Highlight Roll-Off עדין, ומספק הצגה מרשימה של נושאים ללא עיבוד בפוסט-פרודקשן כזרימת עבודה.

תמונה לדוגמה
S-Log3, סולם צבעים S-Gamut3.Cine כמו במצלמות מקצועיות

עקומת הגאמה S-Log3 וסולם הצבעים S-Gamut3.Cine, שמשותפים למצלמות וידאו מקצועיות, מספקים טווח דינמי רחב יותר והתאמת צבעים פשוטה יותר לצורך זרימות עבודה חלקות יותר בפוסט-פרודקשן. 

איור
HLG‏ (HYBRID LOG GAMMA)

הקלטת HLG ‏(Hybrid Log Gamma) הופכת הפקת HDR לפשוטה יותר ומצלמת במצלמה קטעי וידאו עבור טלוויזיות BRAVIA תואמות HLG ללא פוסט פרודקשן מורכב, ועם מדרגיות חלקה מעומק הצבעים של 10 סיביות.
[1] גמישות גבוהה לכוונן עדין של תמונות לפי הצורך (נדרש עיבוד צבע)
[2] תמונה מיידית באיכות גבוהה (לא נדרש עיבוד צבע)

תמונה לדוגמה
שיפורים באיכות התמונה

מנוע עיבוד התמונה BIONZ XR החדש מספק שיפורים בשחזור צבע, יציבות מול מקורות אור שונים, מדרגיות ו-Roll-Off טבעיים של גוונים, והפחתה של תופעת התריס המתגלגל.

תמונת מוצר
פלט RAW HDMI של 16 סיביות

לזרימות עבודה תובעניות לאחר הצילום, פלט RAW של 16 סיביות זמין דרך חיבור HDMI לאמצעי הקלטה חיצוניים תואמים בעת תיעוד בו-זמני של XAVC HS 4K, ‏XAVC S 4K או XAVC S-I 4K וקובצי פרוקסי במצלמה.

תמונת שימוש
עריכה יעילה באמצעות הקלטת פרוקסי

בעת הקלטת סרטים באיכות 4K עם קצב סיביות גבוה, ייתכן שייווצרו קובצי פרוקסי ב-HD (בעומק 8 או 10 סיביות) במצלמה. עריכת קובצי הפרוקסי הקטנים מפחיתה את העומס על המחשב ומאיצה את זרימת העבודה לפני ההגשה הסופית של 4K.

מהפיכה בצילום
תמונה לדוגמה
מיקוד אוטומטי היברידי מהיר מספק דיוק ועקביות

מיקוד אוטומטי בשטח רחב משתמש במעקב חכם ובזיהוי פאזה מתוך החיישן שמכסה את רוב המסגרת. התוצאה היא ניצול של כל חלקיק של ביצועי המיקוד האוטומטי הצמודים והמדויקים להפליא, בשילוב עם עדשות חיבור E באיכות גבוהה, גם בעת הצילום של נושאים נעים בעומקי שדה רדודים באיכות 4K ובקצב סיביות של 120p‏.

שליטה רבת-עוצמה במיקוד עבור צלמים בודדים

הודות ליכולת לבחור בין 7 רמות של 'מהירות מעבר של מיקוד אוטומטי' ו-5 רמות של 'רגישות מיקוד אוטומטי למעבר בין נושאים', תוכל להביע את הכוונות היצירתיות שלך טוב יותר בעת מעבר בין נושאים או, לדוגמה, בעת שינוי הדרגתי של המיקוד בין נושא אחד לשני. נגיעה פשוטה יכולה להפעיל את המיקוד האוטומטי באופן זמני גם במהלך הפעלה של מיקוד ידני.

תמונה לדוגמה
מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת עבור סרטים

מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת משתמש בבינה מלאכותית כדי להבטיח מיקוד מדויק בעיניים, ושיפור של 30% בביצועים שנוגעים לפנים בתנוחת פרופיל או לפנים מוסתרים חלקית. מעקב צמוד בעין מאפשר לך להתרכז בקומפוזיציה גם עם עומק מיקוד רדוד. 

תמונת שימוש
מעקב בזמן אמת עם תפעול מגע אינטואיטיבי

מעקב בזמן אמת מנתח מידע על הנושא, הצבע, הדפוס, העומק והפנים כדי לעקוב אחר הנושא. מעקב בנגיעה עוקב באופן אוטומטי ואינטואיטיבי אחר נושא שנגעו בו במסך ה-LCD. 

איור
ייצוב תמונה מובנה של 5 צירים

המצלמה כוללת יחידת ייצוב תמונה וחיישן ג'ירו מדויקים מאוד, שמספקים ייצוב תמונה אופטי של 5 צירים.
[1] סבסוב  [2] גלגול  [3] עלרוד

מצב 'פעיל' לצילום ביד

מצב 'פעיל'החדש מספק ייצוב משופר לצילום סרטים. כדי לשמור על איכות התמונה, מעבד BIONZ XR מודד במדויק את טלטול המצלמה ומספק פיצוי אופטי. זה הופך צילום וידאו יציב לאפשרי גם במהלך צילום ביד, כאשר מגבלות שטח מונעות שימוש ב-gimbal, במהלך הליכה וברזולוציית 4K‏.

יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

תמונת מוצר
ממשק שמע דיגיטלי להקלטת צליל נקי

ממשק שמע דיגיטלי שנוסף ל-Multi Interface (MI) Shoe מאפשר קלט ישיר של 24 סיביות. ההגדרות הזמינות הן 48kHz/16-bit 2-ch, ובאמצעות שימוש בערכת המתאם XLR-K3M, גם 48kHz/24-bit 2-ch ו-48kHz/24-bit 4-ch.

איור
פיזור חום ייחודי, להקלטה אמינה

צלעות קירור מגרפיט בצורת Σ (סיגמא) של Sony מובנות לתוך יחידת ייצוב התמונה. הן מפזרות את החום ביעילות גבוהה פי 5 ומאפשרות זמן הקלטה מורחב מבלי להפריע לייצוב התמונה.

תמונת מוצר
נוחות בצילום סרטים

בעקבות משוב ממשתמשים מקצועיים, הכפתור סרט עבר למשטח העליון כדי לשפר את התפעול בכל עמדת צילום. הסדר של חוגת המצבים ומהירות המעברים גם שופרו.

פונקציות וביצועים מתקדמים של סטילס
תמונה לדוגמה
רגישות ISO גבוהה

עם טווח ISO רגיל רחב להפליא של 80-102400 (שניתן להרחיב ל-40-409600 עבור תמונות סטילס), ה-α7S III מספקת הזדמנויות יצירתיות מדהימות. חיישן התמונה והאלגוריתמים לעיבוד תמונה שפותחו לאחרונה מספקים תמונות נקיות יותר ומרקמים טבעיים יותר מדגם α7S II הקודם, אפילו בעת צילום בחשכה כמעט מוחלטת.

תמונה לדוגמה
מיקוד אוטומטי היברידי מהיר עבור תמונות סטילס

מערכת המיקוד האוטומטי ההיברידי המהיר משלבת מהירות ודיוק. עם 759 חיישנים לזיהוי פאזה במישור מוקד ו-425 נקודות לזיהוי ניגודיות שפרוסות על-פני רוב שטח התמונה, ה-α7S III מוצאת את הנושאים שלך במהירות על-פני כל המסגרת ועוקבת אחריהם.

תמונה לדוגמה
ביצועים יוצאי דופן של צילום מתמשך

השתמש בבחירה בין תריס מכני ואלקטרוני לביצוע צילום ברצף מהיר עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית בקצב של עד 10fps‏. לכוד רגעים מכריעים עם מעל 1000 מסגרות אפשריות של צילום RAW לא דחוס מתמשך.

תמונה לדוגמה
מיקוד אוט' בעל רגישות גבוהה למיקוד בתאורה חלשה

שיפורים באלגוריתם של המיקוד האוטומטי מאפשרים ל-α7S III להשיג מיקוד אוטומטי בתנאי תאורה חלשים עד הרמה שלEV-6, שבה בקושי אפשר לראות נושאים בעין בלתי מזוינת.

תמונה לדוגמה
שיפור באיכות של תמונות סטילס הודות לחיישן ומנוע חדשים

חיישן התמונה ומנוע עיבוד התמונה שפותחו לאחרונה מספקים שיפורים בשחזור צבע, במיוחד של גווני עור, ובהצגה של מרקמים בתמונות סטילס. 

תמונה לדוגמה
תבנית HEIF ומצבי צילום תמונה HLG חדשים

קיימת תמיכה בתבנית HEIF של קובץ תמונה, שמספקת איכות תמונה ויעילות דחיסה גבוהות יותר מאשר JPEG, וכן צבע של 10 סיביות. עדיין ניתן לצלם תמונות סטילס בטווח דינמי גבוה במצב HLG, כדי שניתן יהיה להציג אותן בטלוויזיות תואמות.

יעילות של זרימת עבודה
תמונת מוצר
שני חריצי מדיה שתואמים ל-CFexpress Type A

שני חריצי הכרטיסים תומכים גם בכרטיסי CFexpress Type A מהירים במיוחד, שמאפשרים הקלטה בקצב סיביות גבוה וניקוי חוצץ, וגם בכרטיסי SDXC UHS-II. הקלטה במקביל והקלטה ברצף (Relay) גם זמינות.

תמונת מוצר
צג LCD עם זווית משתנה לצילום נוח של סרטים

מסך המגע מסוג 3.0 בעל 1.44 מיליון הנקודות והזווית המשתנה כולל עיצוב שנפתח הצידה, כדי לאפשר תנוחות גמישות וראות משופרת כאשר מחברים התקני gimbal או נשיאה.

איור
עינית אלקטרונית בחדות גבוהה בעלת 9.44 מיליון נקודות

העינית האלקטרונית החדשה מספקת רזולוציה, ניגודיות וצבע שלא משתווה לאף מצלמה בקטגוריה שלה. היא מספקת גם הגדלת עינית מהטובות בעולם של 0.9x, שדה ראייה אלכסוני של 41° ומרחק של עד 25 מ"מ של העין מהעינית.

תפעול מתקדם

מבנה התפריט עוצב מחדש בתגובה למשוב מצלמים וצלמי וידאו מקצועיים. הגדרות המצלמה הן כעת אינטואיטיביות יותר והמצלמה מגיבה מהר יותר לשינויים בהגדרות.

תמונת שימוש
מבנה תפריט חדש

בעקבות בקשות מהמשתמשים המקצועיים התובעניים ביותר שלנו, ביצענו שיפורים משמעותיים במבנה התפריט, כדי לשפר את יכולת הקריאה במבט חטוף ולצמצם את הניווט בתפריט.

תמונת שימוש
פעולת מגע אינטואיטיבית

ניתן להפעיל במגע את מסך התפריט, בעוד מסך ההפעלה מאפשר צביטה להגדלה והחלקה. גם יכולת התפעול של הפונקציות במגע במהלך הצילום השתפרה.

תמונת שימוש
תואם לרשת Wi-Fi של 5GHz

בנוסף לקישוריות Wi-Fi®‎ של 2.4GHz, יש גם קישוריות Wi-Fi®‎ של 5GHz לצורך הפעלה מרחוק, הצגה מקדימה בחיבור אלחוטי והעברת נתונים מהירה ויציבה יותר של תמונות סטילס ווידאו.

תמונת שימוש
קישוריות LAN קווית

במקרה של סביבות מורכבות, בעלות נטייה להפרעות, או כאשר יש צורך ברוחב פס גדול יותר, קישורית LAN קווית 1000BASE-T זמינה על-ידי חיבור כבל של מתאם USB-Ethernet ליציאת ה-USB Type C®‎ של המצלמה.

תמונת שימוש
הצגה מקדימה וצילום מרחוק

צילום מרחוק, קווי או אלחוטי, זמין ממחשב או מהתקן נייד שמותקן בו Imaging Edge MobileTM, ומאפשר זרימות עבודה וצילומים יעילים יותר בסביבות מאתגרות.

תמונת שימוש
Imaging Edge DesktopTM

שפר את הצילום בעזרת אפליקציות Imaging Edge Desktop. השתמש ב-"Remote"‎ כדי לשלוט בצילומים ולנטר אותם בשידור חי על מסך המחשב, ב-"Viewer"‎‏ כדי להציג בתצוגה מקדימה, לדרג ולבחור תמונות במהירות מספריות גדולות של תמונות, וב-"Edit"‎ כדי לפתח נתוני RAW לתמונות באיכות גבוהה לצורך מסירה. הפק את המיטב מקבצי RAW של Sony ונהל את ההפקות שלך באופן יעיל יותר.

תמונת שימוש
Capture One עבור Sony

Capture One Express (עבור Sony) היא תוכנת עריכה עטורת פרסים המסופקת ללא תשלום ומספקת פיתוח RAW, ניהול פשוט וכלי עריכה רבי-עוצמה. Capture One Pro (עבור Sony) גם זמינה ומספקת כלי עריכה נוספים ויכולת צילום עם חיבור למחשב.

איור
Imaging Edge™ Webcam

היישום Imaging Edge Webcam מקל על השימוש במצלמה של Sony כמצלמת אינטרנט באיכות גבוהה, עם תאימות רחבה, להזרמה חיה ושיחות ועידה מרשימות.

הורדת העלון
הורדת העלון

מפרטים ותכונות

α7S III, שתוכננה עבור אנשי מקצוע, מתבססת על היתרונות של סדרה S, כגון רגישות גבוהה וטווח דינמי רחב, וכן מספקת תכונות מקצועיות, כגון מיקוד אוטומטי משופר, ייצוב תמונה אופטי והקלטה באיכות 4K 120p. המצלמה הקומפקטית כוללת מנוע חדש ורב-עוצמה ומציעה מגוון רחב של חוויות חזותיות.
  • חיישן תמונה Exmor RTM CMOS עם תאורה אחורית ו-12.1-מגה-פיקסל שפותח לאחרונה

  • מנוע עיבוד התמונה BIONZ XR - הפיתוח החדש שמציע ביצועי עיבוד משופרים עד פי 8

  • צילום סרטים עם יכולות הקלטה של 4:2:2 ב-10 סיביות ובאיכות של 4K 120p

  • מיקוד אוטומטי היברידי מהיר עם 759 נקודות מיקוד אוטומטי עם זיהוי פאזה ושיפור של המיקוד האוטומטי בעין בזמן אמת

  • ייצוב תמונה אופטי בחמישה צירים המשולב בגוף המצלמה, מצב 'פעיל' לסרטים

סוג חיישן
חיישן Exmor R CMOS של 35 מ"מ במסגרת מלאה (35.6×23.8 מ"מ)
מספר פיקסלים (אפקטיבי)
בערך 12.1 מגה-פיקסל
רגישות ISO (אינדקס חשיפה מומלץ)
תמונות סטילס: ISO 80-102400 (ניתן להגדיר מספרי ISO החל מ-ISO 40 ועד ISO 409600 כטווח ISO מורחב), סרטים: שווה-ערך ל-ISO 80-102400 (ניתן להגדיר מספרי ISO עד ISO 409600 כטווח ISO מורחב)
חיי סוללה (תמונות סטילס)
כ-510 צילומים (עינית) / כ-600 צילומים (צג LCD) (תקן CIPA)
סוג עינית
עינית אלקטרונית (סוג 0.64) של 1.6 ס"מ (בצבע)
סוג צג
מסך TFT‏ (סוג 3.0)‏ של 7.5 ס"מ
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות ופרסים

מה אומרים המשתמשים