ZV-E10

תעד את כל העולם שלך
מצלמות עם עדשה ניתנת להחלפה

מצלמה לוולוגים עם עדשה ניתנת להחלפה

ZV-E10
תמונת מוצר של ZV-E10 (שחור), עם מגן הרוח מחובר ומחסך ה-LCD הפוך.

גוף המצלמה בלבד|גוף + עדשה עם זום חשמלי 16-50 מ"מ|whiteblack

תמונה של כלב הולך על שפת הים
מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת לבעלי חיים זמין עכשיו לסרטים עם עדכון תוכנה

בגרסת התוכנה החדשה, מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת לבעלי חיים זמין בעת צילום סרטים. אם תגדיר את סוג זיהוי הנושא של המצלמה ל"בעלי חיים" מראש, תוכל לזהות את העיניים של בעלי חיים ולעקוב אחריהן באופן אוטומטי כדי לשפר את ההצלחה בתמונות ובסרטים שאתה מצלם בבית עם חיות המחמד שלך.

תכונות שיכולות להעלות את הוולוג שלך לרמה אחרת
העדשות שמרחיבות את הביטוי החזותי שלך
מצא עשה שתתאים לסגנון שלך

קל ליצור וולוגים מקצועיים עם ה-ZV-E10 בגלל העדשות הניתנות להחלפה שלוכדות את העולם בכל אופן שתבחר לראות אותו. צפה בווידאו שלפניך כדי לגלות חלק ממגוון האפשרויות היצירתיות.

תמונה לדוגמה שצולמה באמצעות ZV-E10 תוך שימוש בעדשות בעלות זווית רחבה
צילומים רחבים ודינאמיים

עם עדשה עם זווית צפייה רחבה קל ליצור צילומים דינמיים ולהבליט אותך וגם את המיקום שבו אתה נמצא כשאתה מצלם סלפי. צלם עוד תמונות עירוניות או רקע מהטבע ומי שצופה בך יתלווה אליך לחוויה משותפת.

רקע שמושך את תשומת הלב

אורך מוקד קבוע מקל על צילום ולוג שמושך את תשומת לב הצופה. העדשות האלה יוצרות טשטוש רקע רך וטבעי שמאפשר לנושא הצילום לבלוט. הן שימושיות גם כשרוצים תמונה בהירה יותר כשמצלמים בסביבה המוארת בעמעום.

תמונה לדוגמה שצולמה באמצעות ZV-E10 תוך שימוש בעדשות עם אורך מוקד קבוע
תמונה לדוגמה שצולמה באמצעות ZV-E10 תוך שימוש בעדשות מאקרו
תקריבים נפלאים מדגישים את הפרטים

בשונה מסוגי עדשות אחרים, עדשת מאקרו יכולה לקרב אותך יותר לנושא הצילום ולקלוט את הפרטים הקטנים בגודל גדול יותר יחסית לעדשה רגילה. אם זה אקססורי שאתה לובש או ארוחה שאת מכינה, עדשת מאקרו מקרבת מאוד את נושא הצילום ומראה כל פרט במלוא תפארתו.

פעולה במרחק

עם עדשת טלפוטו אפשר לצלם עצמים רחוקים, תמונות נוף או פעולות בבירור, אם אתה יוצר ולוג כשאתה בנסיעות או סתם כך בשגרה היומיומית. כדי לכוון את הזום אפשר להוסיף אלמנט דינמי לסיפור.

תמונה לדוגמה שצולמה באמצעות ZV-E10 תוך שימוש בעדשות טלפוטו
תמונת אדם מחליף עדשה
הרחב את הוולוג שלך עם מעל 60 עדשות

מערך העדשות של Sony יכול להוסיף ממד נוסף לוולוגים שאתה יוצר באמצעות ZV-E10. Sony מציעה יותר משישים עדשות שתוכננו במיוחד למצלמות Sony כולל עדשות שמותאמות לצילום סרטים. בחר מתוך מערך ייחודי של עדשות וגלה כוחות של ביטוי עצמי.

תמונת תקריב של מצלמת FX6 המשמשת לצילום סרט
יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

ולוגים קלים ומרשימים
שליטה בנגיעה אחת בטשטוש הרקע

אין צורך בהתאמות ידניות מורכבות – לחץ על כפתור אחד כדי להפעיל ולכבות את הטשטוש (בוקה) ברקע. בחר "Defocus" ותקבל רקע מטושטש במקצועיות ותמונה שמושכת את תשומת הלב לנושא המרכזי, או "Clear" כדי להציג את כל הסצנה במיקוד חד.

הוסף דרמה עם תנועה אטית ומהירה

עם כפתור הסטילס/סרט של ה-ZV-E10, תוכל לגשת בקלות למצב Q ולצלם סרטון בהילוך איטי במהירות אטית פי ארבעה מהזמן האמתי . או אם תשנה את ההגדרות, תוכל לצלם בהילוך מהיר עד 60 פעם מהר יותר. אפשר לצלם תמונות כאלה ללא עריכה לאחר הצילום במשב באיכות HD מלאה וברורה.

אידאלי לסרטוני סקירת מוצרים

מייתרת את התסכול שבצילום סרטוני סקירת מוצרים. כאשר מופעלת התכונה Product Showcase Setting המצלמה מזיזה את המיקוד במהירות ובצורה אוטומטית מהפנים אל המוצר שמוחזק לפני המצלמה מבלי שתצטרך לשים את היד מאחורי המוצר כדי להעביר אליו את המיקוד.

גווני עור טבעיים ורכים

ללא הגדרות מיוחדות ה-ZV-E10 תצלם את העור שלך בגוון הטבעי שלו. יש במצלמה גם אפקט עור חלק שמרכך את מראה העור עם אפשרות לכוונון OFF/ Low/ Mid /High על פי העדפותיך.

וידאו באיכות גבוהה גם בתנועה

מערכת ייצוב התמונה של ZV-E10 יכולה לצלם צילומי וידאו רכים וחלקים אפילו בהליכה . תכונה נוספת היא עדיפות חשיפה מוקדמת לפנים רשומים, שתבהיר אוטומטית את התאורה על הפנים המצולמים. גם בזמן הליכה, היא מאתרת אוטומטית את הפנים ומבצעת את השינויים שיאירו את הפנים אפילו בתנועה מתוך הביתה אל מחוצה לו, מאור לצל.

מיקוד אוטומטי מדויק

גם אם לא הגדרת בה כלום, ה-ZV-E10 יכולה לעקוב אוטומטית אחר פניך ועיניך ולייצב את המיקוד מבלי לסטות לנושאי צילום אחרים. כשבוחרים כן לשנות את המיקוד, נוגעים בצג ה-LCD והמצלמה תעקוב אחר הנושא שבחרת עם AI מופעל במעקב בזמן אמת.

מעבר מיקוד רך ומקצועי

עם ה-ZV-E10, אפשר להתאים את מהירות המיקוד כדי שתתאים למצב הרוח, למראה מרשים יותר. המצלמה מאפשרת בחירה בין שבע מהירויות שונות, ממעבר מהיר ועד למעבר רך יותר. צפה בסרטון מטה כדי לקבל השראה.

אחיזה בזמן הצילום לוולוג מרוכך

ה- האופציונלי יקל עליך לצלם סלפי ולצלם בזוויות צילום נמוכות וגבוהות. הגישה לפקדים נוחה בעת האחיזה במצלמה. באמצעות הפקדים אפשר להתחיל או לסיים את ההקלטה לטפל בזום ולקבוע את מתג הבוקה ל-"Defocus" או "Clear".

תמונות של ה-GP-VPT2BT, במצב סלפי ובצילום במיקום נמוך וגבוה
תמונות בחיישן גדול יותר
החיישן הגדול משפיע משמעותית על האיכות

התמונות המרשימות של מצלמת ה-ZV-E10 מתאפשרות הודות לחיישן התמונה הגדול בגודל APS-C של המצלמה. זהה לסוג שקיים במצלמות רגילות ועד לדגמי הקולנוע המקצועיים. החיישן גדול פי עשרה מהחיישנים בטלפון החכם הטיפוסי, ולכן הוא אוסף הרבה יותר אור ויותר נתוני תמונה ויוצר תמונות עם אפרטים של בוקה.
[1]APS-C ‏[2] סוג 1.0 [3] סוג 1/2.3~1/3.4

איור שמשווה גדלי חיישנים של ZV-E10, מצלמה קומפקטית עם חיישן של אינץ' אחד וטלפון חכם עם חיישו של 1/2.3 אינץ'
תמונה לדוגמה שצולמה באמצעות ZV-E10 תוך שימוש בעדשות עם אורך מוקד קבוע
בוקה בעל מראה מקצועי כפי רצונך

ה-ZV-E10 נותנת לך תמונות מרשימות עם רקע מטושטש ברכות כמו בסרטים. זה בזכות החיישן הגדול של המצלמה. בזכותו תצלם צילומים מהממים שמבליטים באמת את נושא הצילום יחסית לרקע.

סרטוני 4K מרשימים

קל לצלם סרטוני 4K ברזולוציה גבוהה כמו ללחוץ על כפתור סרט וחיישן התמונה הגדול של ה-ZV-E10 מאפשר טווח צבעים יפיפים. למקסימום פרטים חיישן התמונה מקליט 2.4x נפח הנתונים הדרוש ל-4K, ודוחס את הנתונים ליצירת הקלטה סופית.

תמונה לדוגמה של סרטון מרשים 4K ססגוני
תמונה לדוגמה שצולמה בחושך
צילום נקי בתאורה מעומעמת

גם כשתנאי התאורה גרועים, ה-ZV-E10 תצלם עבורך תמנוות יפייפיות ועשירות בפרטים במינימום רעשים. כל זה בזכות חיישן התמונה הגדול של המצלמה הזו שממטב איסוף אור. מתקבלות תמונות נקיות וברורות אפילו בצילום בתוך מבנה בתאורה עמומה או בחוץ בלילה.

לשמע ברור כשמש
מיועדת להקלטת קול ברורה

מקלה על המשתמש להקליט את קולו בצורה ברורה ובקלות. המיקרופון הכיווני הייחודי בעל 3 הקפסולות של המצלמה מקבל צליל נקי מהאזור שמול המצלמה, ומקליט את הקול בצורה ברורה אפילו כשאתה מוקף אנשים.

תמונה של המיקרופון הכיווני הייחודי בעל 3 הקפסולות בתוך ה-ZV-E10
צליל מוקלט נקי אפילו בחוץ ברוח

יש לה מסך רוח שמפחית את רעשי הרוח כשמצלמים באוויר הפתוח. מחברים אותו למצלמה ואין צורך לכוונן את רמות הרעש לאחר הצילום.

לשיפור נוסף באיכות השמע

בניגוד לשידור שמע אנלוגי רגיל, לעולם לא תצטרך לדאוג לגבי הפרעה לאות הכבל. פשוט שייך את ZV-E10 לכל מיקרופון שנתמך ע"י Sony שתומך בממשק שמע דיגיטלי דרךMulti Interface (MI) Shoe לקבלת שמע חד וללא רעשים שכולו דיגיטלי.

תמונה של ZV-E10 עם ECM-W2BT מחובר
שתף והתחבר
קישוריות פשוטה מרחוק ותמונות באיכות גבוהה

ניתן להשתמש ב-ZV-E10 ככלי תקשורת מקוון, כמצלמה להזרמה חיה, ולנצל את החיישן הגדול והמיקרופון המובנה שלה. כדי להשתמש ב-ZV-1 כמצלמה חיצונית, חבר אותה למחשב או לטלפון חכם מסדרת Sony Xperia™ בחיבור דרך כבל USB Type-C® ‎

תמונה של אדם שמשתמש ב-Imaging Edge Mobile להעברת סרט לטלפון החכם שלו
צלם עכשיו, שתף עכשיו

שתף סרטונים של מקצוענים ברשתות החברתיות ממש אחרי הצילום. תוכנת ה-Imaging Edge Mobile™ החינמית מאפשרת לך לשלוח במהירות את הסרטים או תמונות הסטילס שצילמת ב-ZV-E10 לטלפון הנייד שלך .

תמונה של אדם המצלם סרטון במצב אנכי
צילום סרטים אנכי – זה בא בקלות

אפשר להפעיל מחדש או לערוך סרטונים שצולמו אנכית עם תיוג אוטומטי של הכיוון האנכי שלהם, כדי שניתן יהיה להעלות תוכן מותאם אישית למסכי הטלפונים החכמים.

תמונה של אדם המשתמש בטלפון החכם שלו לערוך סרט
עריכת וידאו קלה בטלפון החכם

התוסף Movie Edit יקל עליך לערוך סרטונים בטלפון הלכם שלך. השתמש בייצוב משופר של תמונות רועדות במיוחד כדי למסגר מחדש ולחתוך וידאו בשביל להתאים אותו ליחסי רוחב-גובה הנהוגים ברשתות החברתיות.

ספק מתח נטול מתח

אין צורך לדאוג למקור מתח בזמן יצירת הוולוג – יש ב-ZV-E10 מגוון אפשרויות אספקת מתח שמאפשרות צילום נטול מתחים.

איור של חיי הסוללה
חוסכת מתח לתמונות באוויר הפתוח

הסוללה של ה-ZV-E10 מספקת 123 דקות של צילום סרטים רציף או עד 440 תמונות סטילס, כך מתאפשרים צילומים ארוכים באוויר הפתוח.

תמונת מוצר של ZV-E10 נטען באמצעות כבל USB-C
אספקת מת חיצונית בצילומים ארוכים

המצלמה מאפשרת גמישות רבה עוד יותר מכיוון שהיא תומכת באספקת מתח חיצונית באמצעות מחבר ®USB Type-C, ואפשר להשתמש בסוללות מהטלפון הנייד כדי להאריך את זמן ההקלטה.

תמונת מוצר של ZV-E10 נטען באמצעות AC-PW20AM
מתח AC אופציונלי מתאים להזרמה חיה

כאשר יש לך גישה למתח AC תוכל להשתמש במתאם AC כמו ה-AC-PW20AM ולא לחשוש שהטעינה תיגמר, יעיל במיוחד בהזרמה חיה.

הוסף דרמה לוולוג שלך
תמונה לדוגמה שצולמה באמצעות ZV-E10 תוך שימוש ב'אפקט תמונה'
הוסף אפקטים מיוחדים בתוך המצלמה

ניתן להחליף את הצבע כדי ליצור מגוון של אפקטים אמנותיים. שנה את ההגדרות של Creative Style, או בחר באחד משבעת האפקטים החזותיים ע"י שימוש במצבי Picture Effect.

תמונה לדוגמה לפני ואחרי עיבוד צבע
תמיכה ב-S-Log3 בגווני צבע במראה יצירתי

יש במצלמת ZV-E10 את גל ה- S-Log3, שמשתמשים בו במצלמות מסדרת Alpha מתקדם לגוון צבע יצירתי יותר. בעריכה לאחר הצילום במחשב, S-Log3 מאפשרת טווח דינמי רחב לשליטה רחבה יותר בצבעים הסופיים.

תמונה של Hybrid-Log Gamma
סרטוני 4K HDR מידיים ונאמנים לחיים עם HLG

מצלמת ZV-E10 מאפשרת צילום סרטים ב-4K HDR (טווח דינמי גבוה) בצבעים טבעיים, נאמנים למקור ללא עריכה מורכבת לאחר הצילום או עיבוד צבע .

קבל מידע נוסף על ZV-E10
תמונת מצב של סטודיו עם לוגו של Imaging Edge Desktop
TMImaging Edge Desktop לשליטה מרחוק מהמחשב

שדרג את התמונות שלך עם אפליקציות Imaging Edge Desktop, תוכנה לשליטה ולניטור של צילום חי ממסך המחשב, מאפשרת גם לארגן ולערוך תמונות.

תמונה של צ'אט בווידאו על המסך הגדול של BRAVIA עם מצלמה מחוברת
אפשר ליהנות מצ'אט בווידאו על המסך הגדול של BRAVIA

התעדכן בנעשה אצל חברים ובני משפחה על המסך הגדול על-ידי חיבור המצלמה לטלוויזיית BRAVIA‏.

מפרטים ותכונות

מצלמת ZV-E10, שתוכננה במיוחד עבור ולוגרים יצירתיים ששואפים למראה אומנותי, מטפלת בפרטים הקטנים של הפקת וידאו. צור ולוג יפהפה על-ידי ניצול העדשות הניתנות להחלפה, חיישן ה-APS-C הגדול, המיקרופון הכיווני בעל 3 הקפסולות ותכונות מיוחדות עבור צילום ולוגים - לקבלת ולוג בעל מראה מקצועי ללא כל קושי.
  • מצלמה לוולוגים עם עדשה ניתנת להחלפה

  • חיישן Exmor™ CMOS גדול מסוג APS-C עם 24.2-מגה-פיקסל

  • מצורף מיקרופון כיווני בעל 3 קפסולות עם מגן רוח

  • תכונות שנועדו לוולוגרים – הגדרת הצגה של מוצרים, מתג בוקה, כפתור לתמונות סטילס/סרטים/הילוך איטי ומהיר

  • קישוריות גמישה לשיתוף פשוט וקל

סוג חיישן
חיישן Exmor CMOS מסוג APS-C (23.5‎ x 15.6 מ"מ)
מספר פיקסלים (אפקטיבי)
כ-24.2 מגה-פיקסל
רגישות ISO (אינדקס חשיפה מומלץ)
[תמונות סטילס] ISO 100-32000 (ניתן להגדיר מספרי ISO החל מ-ISO 50 ועד ISO 51200 כטווח ISO מורחב.), AUTO (ISO 100-6400, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון), [סרטים] שווה ערך ל-ISO 100-32000‏, AUTO (ISO 100-6400, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון)
חיי סוללה (תמונות סטילס)
כ-440 צילומים (צג LCD) (תקן CIPA)
סוג עינית
-
סוג צג
מסך TFT‏ (סוג 3.0)‏ של 7.5 ס"מ
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות ופרסים

מה אומרים המשתמשים