עדשות חיבור E של Sony לצלמי וידאו בעלי דרישות.

העדשות והמצלמות של Sony, השילוב הטוב ביותר לצילום וידאו

רזולוציה גבוהה וקצב רענון פריימים, גדרה מרחוק וצילום ביד הפכו את יכולות המיקוד האוטומטי והייצוב לחשובות אף יותר עבור צלמי וידאו, ו-Sony מיטבה את העיצובים של העדשות והמצלמות כאחד כדי לספק מענה לצרכים של צלמים אלה. צפה ביתרונות השימוש בעדשות חיבור E של Sony בסרטון.

מיקוד
מיקוד אוטומטי מהיר ומדויק מאפשר רב-תכליתיות יוצאת דופן

השילוב של עדשות חיבור E והמצלמות של Sony מבטיח ביצועים מיטביים של מיקוד אוטומטי, גם בעת צילום באיכות 4K 120p עם עומק שדה רדוד, כשניתן להבחין בקלות רבה בטשטוש עדין. עדשות חיבור E של Sony משלבות אקטואטורים של מיקוד עם יעילות גבוהה, כדי לאפשר יכולת תגובה ייחודית לפקודות המיקוד האוטומטי של המצלמה עם רמת דיוק גבוהה ומהירות יוצאות דופן.

מיקוד ידני עם תגובה לינארית לשליטה אינטואיטיבית במיקוד ידני

מיקוד ידני של תגובה לינארי מאפשר להשיג בקלות שליטה במיקוד ידני מדויק ויצירתי. בניגוד לעדשות קונבנציונליות עם בקרת מיקוד אלקטרוני, שבהן המיקוד משתנה עם מהירות הסיבוב, מיקוד ידני של תגובה לינארי משנה את מיקום המיקוד באופן קווי עם זווית הסיבוב. הדבר מאפשר בקרת מיקוד ידני מכוונת שמסייעת לתפעול ודיוק ניתנים לשחזור.

מסייע מיקוד אוטומטי למיקוד מקצועי

מסייע מיקוד אוטומטי מאפשר סגנון צילום חדש המשלב מיקוד אוטומטי ומיקוד ידני, אידאלי לצלמי וידאו. בעזרת תכונה זו, ניתן להפעיל בצורה חלקה את המיקוד הידני כדי לבצע מיקוד מכוון תוך סיבוב טבעת המיקוד גם בזמן שמצלמים במצב מיקוד אוטומטי. בניגוד לתפעול באמצעות מגע, מסייע המיקוד האוטומטי מאפשר לצלמי וידאו לשנות את המיקוד ללא הפרעה בזמן הצילום.

נשימת מיקוד מינימלית למיקוד בין נושאים

מכיוון שהמצלמות והעדשות של Sony מתוכננות יחד, ניתן לפצות באופן אוטומטי על גורמים אופטיים כמו שינוי מינורי של שדה הראייה שעשוי להתרחש בזמן המיקוד. בעזרת השילוב של מצלמות ועדשות תואמות, תוכל להשיג בקלות מיקוד מושלים ומרהיב בין נושאים.

שימוש בזום
זום חשמלי מאפשר ייצור שוטף וגמיש

בשונה מעדשות הזום הידניות, עדשות הזום החשמלי של Sony מספקות שליטה עקבית ושקטה בזום לצילום חלק ומעודן של תנועה, אפילו כשהתנועה איטית במיוחד. טבעת זום, ידית זום ויכולת זום מרחוק מספקים גמישות ללא תחרות.

ייצוב תמונה
ייצוב תמונה מרבי לצילום ביד

המצלמות החדשות של Sony כוללות ייצוב תמונה אופטי מובנה, המחוזק על ידי מצב 'פעיל', כך שניתן לצלם בצורה יציבה כשמחזיקים את המכשיר ביד, ללא ציוד נוסף. השילוב של עדשות ומצלמות – המיוצרות במפעלי Sony – מספק ביצועים מעולים של ייצוב תמונה.

מטה-נתונים של העדשה לתפעול יעיל לאחר הצילום

תקשורת חלקה בין העדשה למצלמה תורמת גם לתפעול יעיל יותר לאחר הצילום. המטה-נתונים של טלטול המצלמה מתועדים משתמשים בג'ירו מובנה, ובאמצעות יישום שולחן העבודה Catalyst Browse / Catalyst Prepare של Sony תוכל לאזן בקלות בין פיצוי אוטומטי על רעידות ובין רמות החיתוך של התמונה.

תמונה של אדם יושב ליד שולחן, עובד על מחשב כשהמצלמה מונחת על השולחן
בקרת תריס
תמונה שמציגה את שליטת עדשת המצלמה בתריס
שליטה חלקה בתריס

עדשות חיבור E של Sony שולטות בתריס כדי לעמוד בסטנדרטים מקצועיים. בעדשות נבחרות, מתג הלחיצה על הצמצם מאפשר לשחרר את מעצור טבעת הצמצם לפי הצורך. השילוב של טבעת הצמצם ומתג הלחיצה על הצמצם מאפשר שליטה חלקה, שקטה ונטולת מעצורים בתריס על-ידי העדשה.

ביטוי מעולה של עומק השדה

ניתן להשיג מעבר בוקה קולנועי על-ידי שילוב בין מצלמה שכוללת מסנן ND משתנה אלקטרוני מובנה, כגון FX6, עם עדשות נבחרות של Sony המאפשרות התאמה חלקה ושקטה של התריס. ניתן לשלוט בנוחות בעומק השדה תוך שמירה על החשיפה.