גלה חוויית צליל חדשה לגמרי 

יחד עם השותפים שלנו, אנחנו מביאים אליך חוויית צליל שהולכת צעד אחד קדימה

מה מקבלים כשמשלבים את המותגים המובילים בעולם עם טכנולוגיית החיישנים המתקדמת של Sony? מקבלים חוויית אוזניות מדהימה שתעניק לכם צליל מותאם אישית בכל פעם שתרצו. בכל פעם שתאזין למוזיקה, בעבודה או במנוחה, תוכל לקבל את הצלילים שאתה אוהב בכך שתהפוך את האוזניות שלך לשער כניסה לצלילים. תוכל להתחיל על-ידי התאמה לאוזניות בעלות החיישנים המובנים של Sony ולאפליקציות תואמות.

הפק יותר מהשירותים שאתה אוהב
גישה מהירה

שליטה קלה מאפשרת לגשת במהירות למוזיקה המתנגנת שלך.

Spotify Tap TM

שמע מ-Spotify Tap‏  הוא מוזיקה לאוזניך, פשוטו כמשמעו. הרכב את האוזניות והפעל את הצלילים בהקשה פשוטה. נתחיל להשמיע מהמקום שבו הפסקת. לא מתאים לך? הקשה נוספת מעלה המלצה רק עבורך. לא משנה לאן תגיע במהלך היום, שמע מ-Spotify Tap הוא הדרך הקלה והאישית ביותר לקחת את המוזיקה שלך איתך, והיא מוכנה בתוך שניות.

Quick Access ב-Endel

Endel מסייעת לך להתרכז, להירגע ולישון, והיא מגובה במדעי המוח. היא יוצרת סביבות שמע שמותאמות לקצב הלב שלך, לתנועה שלך, לשעה ביום, למזג האוויר ולשעון הביולוגי שלך. הגדר Quick Access ב-Endel כדי להפעיל את סביבת השמע האחרונה שהאזנת לה. המשך להפעיל את סביבת השמע האחרונה שהתנגנה בעזרת כמה הקשות על האוזניות. 

צליל AR

שכבת צליל וירטואלי בעולם האמיתי.

Microsoft Soundscape

Sony ו-Microsoft שילבו כוחות כדי לפתח טכנולוגיה שמסייעת לאנשים לנווט את דרכם בעולם בצורה טובה יותר. מגוון אוזניות של Sony תומכות באפליקציה Microsoft Soundscape. השילוב הייחודי מציע חוויות חדשניות של ניווט תלת-ממדי עשיר יותר שמבוסס על שמע, בעוד שחיישנים מובנים באוזניות של Sony מאפשרים חוויה אמיתית של שימוש ללא ידיים ויכולת להתרכז בסביבה .

הגדרה קלה עם "Sony | Headphones Connect" 

1. התקן את האפליקציה Sony | Headphones Connect בטלפון החכם שלך.
2. פעל בהתאם להוראות בתוך האפליקציה כדי להגדיר כל שירות.
 

תמונה של הסמל ושל האפליקציה של Headphones Connect