מוכן לספר סיפורים מדהימים

FX6 אורזת בתוכה גוף קומפקטי שמוכן לצאת לדרך בכל רגע, חיישן תמונות רגיש מאוד של תמונה מלאה שמרחיב את היצירתיות הקולנועית שלך.

כעת זמינה תוכנה חדשה.

שכלל את המצלמה שלך וצלם ביתר קלות.

סיפורים חזותיים עם חופש יוצא מן הכלל
תמונת שימוש
כושר ביטוי קולנועי מרשים
תמונת שימוש
חולל שינוי ביצירתיות הצילום שלך
תמונת מוצר
יכולת הפעלה ויכולת הרחבה עבור אנשי מקצוע
כושר ביטוי קולנועי מרשים
תמונה לדוגמה
לכוד את הבלתי אפשרי עם רגישות ISO מורחבת

לכוד תמונות שימושיות בחושך כמעט מוחלט עם טווח ISO מורחב מרשים של עד 409600. החיישן במסגרת המלאה בשילוב עם קליטת אור חדשנית מבטיח אפשרויות צילום בלתי מוגבלות.

תמונה לדוגמה
אפקט בוקה מרהיב ויצירתיות Full-Frame

השג תמונות נפלאות באיכות 4K עם החופש היצירתי שמתאפשר הודות לחיישן Full-Frame. לכוד כל פרט מהסצנה עם עומק שדה רדוד ובוקה מרהיב לקבלת מראה קולנועי אמיתי.

פיתוחי צבע קולנועי מדעיים עם S-Cinetone™‎

צבע S-Cinetone שפותח עבור מצלמת FX9 הידועה של Sony, הוא מראה ברירת המחדל ב-FX6. צבע זה, המכוונן באופן מדויק כדי לעמוד בדרישות של יוצרי התוכן של ימינו עם צבעים עשירים וגווני עור טבעיים, יוצר תמונות רעננות ומלאות חיים היישר מהמצלמה ללא עיבוד, תוך שמירה על חופש פעולה רב לצורך השלב שלאחר הצילום.

איור
פיקסלים גדולים מספקים רגישות גבוהה ורעש חלש

חיישן התמונה Exmor R™ CMOS בעל התאורה האחורית Full-Frame של 10.2 מגה-פיקסל מספק יכולת קליטת אור מרשימה. מהירויות קריאה מהירות וטווח דינמי של 15 מצבים ומעלה מספקים איכות תמונה מעולה עם רגישות רחבה ורעש מופחת.

איור
מעבד תמונה BIONZ XRTM עוצמתי 

מנוע עיבוד התמונה BIONZ XR מתאים לקריאה במהירות גבוהה של החיישן עם עוצמת עיבוד עצומה. מנוע עיבוד התמונה, אשר נבנה עם ארכיטקטורה מונחית-עתיד, מספק תמונות באיכות גבוהה מהר יותר ומשפר באופן דרמטי את כושר התגובה של ממשק המצלמה.

איור
טווח דינמי מרשים עבור כושר ביטוי ללא גבולות

עם רגישות בסיסית של ISO800, מצלמת FX6 מספקת טווח דינמי מיטבי עבור חללים סגורים המוארים היטב וצילום תיעודי בחוץ. רגישות ISO 12800 משופרת מיועדת לצילומי תאורה חלשה, בוקר וערב מאתגרים. מצלמת FX6 מספקת למעלה מ-15 מצבים יוצאים מן הכלל של טווח דינמי - מעבר לתפיסת העין האנושית במצבים רבים - מה שמאפשר חופש יצירתי חסר תקדים בעיבוד צבע ובשלב שלאחר מכן.

חולל שינוי ביצירתיות הצילום שלך
מיקוד אוטומטי היברידי מהיר מספק דיוק ועקביות

המיקוד האוטומטי בעל האזור הרחב משתמש במעקב חכם ובזיהוי פאזה בחיישן עבור מעקב בלתי נלאה אחר נושא כמעט בכל המסגרת (מיקוד אוטומטי עם זיהוי פאזה בעל מישור מיקוד של 627 נקודות מכסה כ-89% מאזור התמונה). מערכת המיקוד האוטומטי ההיברידי מספקת מיקוד מדויק גם בעת צילום בעומק שדה רדוד ובקצבי רענון פריימים גבוהים של 120p באיכות 4K‏ (QFHD)‏.

תמונה לדוגמה
תמונה לדוגמה
קיימת תמיכה במיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת וזיהוי פנים

מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת וזיהוי פנים מבטיחים השגת מיקוד מדויק ויציב עבור ריאיונות, אירועים ובכל מקום שבו חיוני מיקוד מדויק באנשים. עיבוד מתוחכם בזמן אמת מספק מיקוד מדויק בעין גם כאשר נושאים מסתכלים למעלה או למטה בזוויות חדות, מה שמאפשר למפעיל להתרכז באופן מלא ביצירת התמונה הטובה ביותר.

תמונת שימוש
שליטה רבת-עוצמה במיקוד עבור צלמים בודדים

עם אפשרות לבחור בין 7 רמות של מהירות מעבר מיקוד אוטומטי ו-5 רמות של רגישות מעבר של נושא מיקוד אוטומטי, תוכל להביע את הכוונות היצירתיות שלך טוב יותר בעת מעבר בין נושאים או לדוגמה, שינוי הדרגתי של המיקוד בין נושא אחד לשני.

תמונת שימוש
בחירת נושא מיקוד אוטומטי באמצעות טבעת עדשה

כאשר פונקציית מסייע המיקוד האוטומטי מופעלת, סיבוב טבעת המיקוד באופן מיידי מעביר ממיקוד אוטומטי למיקוד ידני כך שניתן לבחור במהירות נושא שונה. פעולת המיקוד האוטומטי מתחדשת ברגע שהמשתמש מפסיק לסובב את טבעת מיקוד העדשה.

תמונה לדוגמה
אזור/מיקום של מיקוד אוטומטי

עבור מיקוד אוטומטי, באפשרותך להגדיר את אזור היעד כאזור צילום נקודתי גמיש, אזור או רחב ולשנות את מיקום אזור היעד במהירות במהלך הצילום על-ידי נגיעה פשוטה בצג ה-LCD.

4K 120fps עם כל מסגרת במיקוד

צילומים בקצב רענון פריימים גבוה יכולים להפוך פעולה יומיומית לחגיגה חזותית של תנועה אלגנטית. מצלמת FX6 לוכדת עד 120 מסגרות לשנייה (fps) ברזולוציית 4K‏ (QFHD). מצבי איטי ומהיר (S&Q) מספקים לך שליטה מלאה בקצב רענון הפריימים שנלכד מ-1 עד 120fps, ומאפשרים עלילות בעלות תנועה מדויקת והילוך איטי במיוחד ונפלא של עד 5x (פלט 24fps).

יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

מסנן ND משתנה אלקטרוני מובנה

מצלמת FX6 מציגה את המסנן בעל הצפיפות הנייטרלית (ND) המשתנה האלקטרוני המובנה הייחודי של Sony. בניגוד למסנני ND אופטיים רגילים, מסנן ND האלקטרוני במצלמת FX6 ניתן לשליטה מ-1/4ND עד 1/128ND באופן ליניארי, או להגדיר אותו למצב אוטומטי. מסנן זה הוא אידיאלי בסביבות הניתנות לשינוי, ואינו מצריך החלפת מסננים כאשר תנאי התאורה משתנים או לצורך שמירה על עומק השדה שלך.

יכולת הפעלה ויכולת הרחבה עבור אנשי מקצוע
תמונת מוצר
קל משקל, מודולרי וחזק

למרות גופה הקל להפליא במשקל של 0.89 ק"ג, מצלמת FX6 בעלת סגסוגת המגנזיום היא חזקה דיה עבור מצבי הצילום המחוספסים של העולם האמיתי. ידית חכמה ניתנת לניתוק מציבה פונקציות עיקריות בהישג יד וניתנת לכוונון בקלות עם כפתור יחיד.

תמונת שימוש
ניידות אחיזה וצילום

הידית החכמה, האידיאלית לצילום בזווית נמוכה, מהווה חלק מהעיצוב המודולרי של FX6. קל לקבוע את התצורה שלה עבור כל יישום, כולל הצבה על Gimbal, רחפן או בית מתחת למים.

איור
גוף ומסגרת מגנזיום עבור עמידות גבוהה במשקל קל

כדי לספק ביצועים מהימנים בסביבות מאתגרות, הגוף הראשי, הכיסויים והידית העליונה עשויים מסגסוגת מגנזיום קלת משקל שנבדקה בשלב ההפקה. המסגרת העיקרית מספקת חוזק ועמידות גבוהים עם משקל מינימלי כדי להגדיל את הניידות.

ארכיטקטורה למניעת כיבוי תרמי

מערכת האוורור המותאמת אישית ועיצוב השלדה מסייעים במניעת הכיבוי התרמי של הצילום בקצבי רענון פריימים גבוהים וברזולוציות 4K‏ (QFHD). מספר גופי הקירור, צורת הפתחים ליניקת האוויר ולפליטת האוויר וכן מיקום המאוורר בעל רמת הרעש הנמוכה, ונתיבי זרימת האוויר חושבו בצורה מדויקת כדי לוודא השגת אוורור מיטבי.

איור
תמונה לדוגמה
הקלטת 4:2:2 של 10 סיביות

הקלט ישר במצלמה עם העושר המדהים של עומק של 10-סיביות ודגימת צבע של 4:2:2, שמספקים גמישות הרבה יותר גבוהה בעיבוד תמונות, בפעולות שלאחר העיבוד ובהרכבה.

איור
קידוד All-Intra זמין

בדומה ל-Long GOP, קידוד All-Intra פנימי מסופק כעת. הוא מקודד כל מסגרת באופן עצמאי בקצבי סיביות של עד 600Mbps, כדי ללכוד תנועה מורכבת באופן מדויק יותר, ולאפשר זרימות עבודה יעילות יותר של עריכה.
[1] All-Intra (All-I)‏  [2] Long GOP  [3] קבוצת תמונות

תמונת שימוש
פלט RAW SDI של 16 סיביות 

לזרימת עבודה תובעניות לאחר הצילום, פלט RAW של 16 סיביות זמין דרך חיבור SDI למקליטים חיצוניים תואמים כאשר קובצי XAVC-I נלכדים בו-זמנית במצלמה. פלט וידאו RAW הוא נתונים ברזולוציה של 4096x2160 או 3840x2160 מחיישן התמונה עם בחירה של קצבי רענון פריימים של 120 / 100 / 59.94 / 50 / 29.97 / 25 / 24 / 23.98‏.

תמונה לדוגמה
מצבי צילום שמתאימים לזרימות העבודה של היוצר

מצלמת FX6 מספקת מצבי צילום עם מראות קבועים מראש כגון S-Cinetone שיוצר צילומים בעלי מראה נפלא במצלמה, או S-Log3 / S-Gamut3 עם מצב Cine-EI שלוכדים תמונות בעלות חשיפה מושלמת לשלב שלאחר הצילום.

תמונה לדוגמה
הפונקציה 'קובץ סצנה' מאפשרת שינויי מראה קלים באתר

ארבעה סוגים קבועים מראש של קובץ סצנה זמינים עבור צילום SDR (S-Cinetone, רגיל, סטילס, ITU709) ושניים עבור HDR (HLG Live‏, HLG Natural) בתוספת 16 חריצים עבור ייבוא 3D LUT של משתמש לקבלת המראה המועדף עליך ללא שלב לאחר הצילום.

תמונת מוצר
אחיזה חכמה וידית חכמה נפלאות

התאמה קלה בכפתור אחד של תכונת האחיזה החכמה והידית החכמה הארגונומית של Sony. עם כפתורי זום, הקלטה ובקרה ניתנת להקצאה, וכן חוגה המתאימה לבקרת תריס, תוכל להפעיל בנוחות למשך שעות.

תמונת מוצר
קישוריות מקצועית

מגוון רחב של ממשקים מקצועיים זמין כולל פלט 12G-SDI ו-HDMI‏, ממשק מרוחק, מחברי TC עבור סינכרון של מצלמות רבות ו-SuperSpeed USB 5Gbps‏ (USB 3.2) לתמיכה בזרימות עבודה חלקות.

תמונת מוצר
Multi-Interface (MI) Shoe

Multi-Interface (MI) Shoe של Sony מספק הספק, אותות והחלפת חיבורים לאביזרים תואמים של Sony, כולל עבור מערכות מיקרופון אלחוטי לדוגמה כגון UWP-D21 או UWP-D22‏.

תמונת מוצר
תמיכה עבור קלט שמע והקלטה של ארבעה ערוצים

קלט שמע של ארבעה ערוצים מאפשר לכידה בו-זמנית של מיקרופונים חיצוניים ושל המיקרופון המובנה. מיקרופונים אלחוטיים UWP או מתאמי שמע XLR כגון XLR-K3M יכולים גם לשמש עם Multi Interface Shoe.

תמונת מוצר
קלט XLR כפול ויכולת שמע משופרת

לידית של FX6 יש שני סוגים עצמאיים של קלט שמע, מחברי XLR בגישה נוחה לחיבור מיקרופונים מקצועיים חיצוניים. בנוסף, ניתן לחבר מיקרופונים אלחוטיים מסדרת UWP דרך Multi Interface Shoe.

תמונת מוצר
צג LCD גמיש בחדות גבוהה של 2.76 מיליון נקודות

מסך ה-LCD בגודל 3.5 אינץ' מאפשר מיקוד ידני מדויק במצבי צילום מאתגרים. מיקום גמיש של שני מיקומי התלייה והזוויות מאפשר צילום נוח המתאים להעדפות שונות ולהכנה לשימוש.

תמונת מוצר
בקרת תפריט מהיר עם פעולת מגע

מסך ה-LCD כולל תפריט בקרת גישה מהירה. בנגיעה יחידה, ניתן לשנות Codec, מצב סריקת תמונה, גודל תמונה ותדר, ISO בסיס/רגישות, מצב צילום ורמות שמע.

תמונת מוצר
חריצי מדיה כפולים תואמי CFexpress Type A

חריצי מדיה כפולים תומכים בכרטיסי CFexpress Type A, ביחד עם כרטיסי SDXC UHS-I ו-UHS-II רגילים, עבור ניקוי זיכרון מהיר וניהול נתונים. קיימת תמיכה במצבי בו-זמני, ממסר, מרווח זמן ופרוקסי.

מחובר לרשת עבור ניידות גבוהה

קישוריות Wi-Fi®‎ מאפשרת מגוון תכונות הפקה אלחוטית מתקדמות כגון בקרה חכמה דרך טלפונים חכמים או מחשבי לוח והאפליקציה 'דפדפן תוכן' למכשירים ניידים. התחבר בקלות באמצעות NFC One-touch או קישור ידני.

איור
איור
מטה-נתונים מסייעים לעריכה ב-Catalyst 

מצלמת FX6 מקליטה שלושה סוגים של מטה-נתונים: ייצוב תמונה, דגל קליפ וסיבוב מצלמה. הם עשויים להיות שימושיים בעת הצגה בתצוגה מקדימה והכנה לעריכה בתוכנת Catalyst Browse החינמית או בתוכנת Catalyst Prepare המשתלמת של Sony‏.   
[1] צילום  [2] עריכה

מפרטים ותכונות

מצלמת FX6 Cinema Line Camera מספקת ליוצרים קומפקטיות וביצועים מהפכניים, הודות לחיישן התמונה Full-Frame ולרגישות עוצרת הנשימה שלה. פונקציות סרט מובילות מספקות ביצועים שמשנים את כללי המשחק וספרייה של מראות קולנועיים, לצד ממשקים מקצועיים ומסנן ND משתנה אלקטרוני. הערה: הפעולה של ציוד זה בסביבה ביתית עלולה לגרום להפרעות רדיו.
  • ביצועי Full-Frame עם רגישות גבוהה ומראות קולנועיים קבועים מראש

  • פונקציות סרט מובילות, כולל מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת וזיהוי פנים

  • הקלטת 4K (QFHD) 120fps בעלת קצב רענון פריימים גבוה

  • מסנן ND משתנה אלקטרוני מובנה

  • מדע הצבעים הקולנועיים של S-Cinetone

סוג חיישן
חיישן תמונה CMOS בעל שבב יחיד Full-Frameבגודל 35 מ"מ
פיקסלים
כ-12.9 מגה-פיקסל (סך הכל), כ-10.2 מגה-פיקסל (אפקטיבי)
רגישות
ISO 800/12800 (מצב Cine EI, מקור D55 Light)
פילטרים אופטיים מובנים
ND משתנה ברור וליניארי(1/4ND עד 1/128ND)
סוג מדיה
CF express Type A / כרטיס SD‏ (x2), ניתן להשתמש בחריץ B עבור שמירת נתוני תצורה.
LCD
8.8 ס"מ (סוג 3.5), כ-2.76M נקודות
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות ופרסים

מה אומרים המשתמשים