BRAVIA XR MASTER Series Z9K

ריאליזם מדהים באיכות 8K, בהירות וניגודיות אולטימטיביות 
כל הטלוויזיות

Z9K | BRAVIA XR | MASTER Series| Mini LED | 8K |טווח דינמי גבוה (HDR) | טלוויזיה חכמה (Google TV)

Z9K Series
תמונה של Z9K | BRAVIA XR | MASTER Series| Mini LED | 8K |טווח דינמי גבוה (HDR) | טלוויזיה חכמה (Google TV)

189 ס"מ (75 אינץ')|215 ס"מ (85 אינץ')

הירשם עכשיו לקבלת העדכונים האחרונים והצעות לזמן מוגבל. לחץ על הקישור הבא כדי שלא תחמיץ דבר.

עטור פרסים
לוגו של CES® 2021 Innovation Awards
פרס CES® 2022 Best of Innovation Awards Honoree הוענק ל-BRAVIA CAM
תמונה וצליל של הדור הבא עם Cognitive Intelligence

שדרג את המראה והקול לרמה חדשה בזכות Cognitive Processor XR™‎. המעבד המהפכני שלנו בטלוויזיות Sony BRAVIA XR™‎ משחזר תוכן בדרך שבה בני אדם רואים ושומעים כדי לספק חוויה נאמנה למציאות באופן יוצא דופן. הוא מבין כיצד העין האנושית מתמקדת, מבצע ניתוח צולב של תמונות כדי להעניק עומק מציאותי, ניגודיות יוצאת דופן וצבעים חיים מרהיבים. 

תמונה מציאותית ללא פשרה באיכות 8K על מסך גדול 

עם Cognitive Processor XR™‎ וטכנולוגיית ה-mini LED החדשה שלנו באיכות 8K, דגם Z9K משדרג את כל התכנים לרזולוציה קרובה ל-8K, כך שעדיין תוכל ליהנות מפרטים ומרקמים נוספים על מסך גדול, בשילוב עם ניגודיות אולטימטיבית. החושים שלך נמתחים עד קצה גבול היכולת ומעניקים לך חוויית טלוויזיה שמעולם לא חווית בעבר. 

סצנות מלאות בניגודיות ובהירות, הנשלטות באופן מדויק

XR Backlight Master Drive הייחודי, המופעל על-ידי Cognitive Processor XR™‎, שולט באופן מדויק בתאורה האחורית של הדור האחרון של Mini LED בטלוויזיית Z9K 8K BRAVIA XR זו להשגת בהירות שתוכל להרגיש. תוכל ליהנות מטווח דינמי חסר תקדים, עם אורות מרהיבים וגווני שחור עמוק, וכן גווני ביניים טבעיים ויפהפיים, כמעט ללא בוהק או הילה מסביב לסימונים.


מוזיקאי בקונצרט מנגן על קונטרה-בס עם גלי קול
המסגרת היא הרמוניה של רמקול, תמונה וצליל

האזן בהנאה לצליל שמתאים בדיוק למה שרואים על המסך באמצעות טכנולוגיית Acoustic Multi-Audio™‎. ארבעה טוויטרים של מסגרת בחלק העליון ובשני צדי הטלוויזיה משפרים את מקורות הצליל הכיווניים, ומבטיחים הרמוניה מלאה בין התמונות לצליל לקבלת חוויית קולנוע מעולה.

גלה דרכים חדשות ליהנות מטלוויזיה בעזרת BRAVIA CAM

עם BRAVIA CAM, אתה יושב תמיד במקום הטוב ביותר בבית. טכנולוגיה זו מזהה היכן אתה יושב וממטבת את התמונה והצליל בהתאם. ישנן גם בקרת מחווות, צ'אט בווידאו וחוויות חדשות ומהנות רבות אחרות, שמחכות שתגלה אותן.

תקריב של אישה ששולטת מרחוק בטלוויזיה באמצעות הקול
אמור מה תרצה לראות עם חיפוש קולי

חפש מועדפים חדשים, מהר יותר, בעזרת חיפוש קולי. כדי לקפוץ ישירות לתוכנית או לסרט, פשוט אמור את שמו, או נסה לחפש בעזרת חיפוש קולי, למשל "חפש סרטי אקשן". לחץ על לחצן הקול בשלט רחוק כדי להתחיל.   

מושלם ל-PlayStation®5‏
תמונה של ארבעה בקבוקי פלסטיק וארבעה דיסקים בצד השמאלי של התמונה, וחץ המצביע על טלוויזיית BRAVA עם תמונת מסך של דג שוחה באוקיינוס בצד הימני של התמונה.
חידוש, מיחזור וצמצום, במיוחד לשמירה על הסביבה 

טלוויזיות BRAVIA XR שלנו מתוכננות לספק חוויות סוחפות ועשירות תוך מחשבה על הסביבה. אנחנו מחויבים להשתמש בפחות פלסטיק בתולי בטלוויזיות ובאריזות שלנו. דגם Z9K משתמש ב-SORPLAS™‎ שפותח על-ידי Sony עם שיעור מיחזור רכיבים של 85%. הטכנולוגיות הייחודיות שלנו לשליטה בתאורה האחורית, BRAVIA CAM והחיישנים מספקים תמונה באיכות גבוהה ואף מפחיתים את צריכת חשמל. 

XR Picture
תמונה של XR Backlight Master Drive המתמקד בתאורה כדי לשלוט ביחידות Mini LED במסך בזווית מלמעלה
תחושת עומק מציאותית עם ניגודיות ובהירות מושלמות

XR Backlight Master Drive משתמש באלגוריתם ייחודי לעמעום מקומי כדי לשלוט באלפי נוריות Mini LED זעירות בצפיפות גבוהה, עם דיוק ועצמאות מוחלטים. הוא מתמקד בתאורה להשגת בהירות כמעט מרבית ללא בוהק או הילה מסביב לסימונים. סצנות מלאות באורות מרהיבים, גווני שחור עמוקים וגווני ביניים טבעיים. 

קשת צבעים רחבה לצללים וגוונים מציאותיים

XR Triluminos Pro, המופעל על-ידי Cognitive Processor XR™‎ מאפשר ל-Z9K לגשת ליותר ממיליארד צבעים ולשחזר כל צבע עם ההבדלים העדינים שנראים בעולם האמיתי. יחד עם לוח סולם הצבעים הרחב שלנו ומעבד המתמקד בבני אדם, הטלוויזיה יכולה לזהות צבע מרוויה, גוון ובהירות כדי לספק צללים טבעיים לכל פרט.

תקריב של פירות, כולל אוכמניות, לימון ואפרסקים
תקריב של צבעי הפרווה של נמר מדגים את האפקט של XR 8K Upscaling
שדרוג כל התכנים שלך ל-8K ושחזור מרקמים שאבדו

בעזרת XR 8K Upscaling, תיהנה מבידור באיכות קרובה ל-8K, ללא קשר לתוכן או למקור. מעבד Cognitive Processor XR™‎ ניגש לכמויות עצומות של נתונים, ומשחזר בצורה חכמה מרקמים ופרטים שאבדו לקבלת תמונות מציאותיות. 

עיבוד תנועה חכם לקבלת סצנות עם תנועה מהירה ללא טשטוש

מעכשיו ניתן לצפות בשידורי ספורט ובסרטים עם סצנות מהירות בצורה טובה בהרבה. מעבד Cognitive Processor XR™‎ עם טכנולוגיית ™XR Motion Clarity מנתח את התנועה לאורך כמה תמונות כדי להבטיח שהתנועה תישאר חלקה, חדה וברורה.

תמונה של גולש גלים שמציגה את פרטי הגל ללא טשטוש
תמונות יפהפיות על גבי המסך

מסך X-Wide Angle™‎ מוודא שהתמונה נראית יפה מכל זווית, כך שאפילו אנשים שצופים מהצד נהנים מאותה חוויה כמו אלה שצופים מלפנים. בזכות X-Anti Reflection, התמונות ברורות בהרבה עם פחות בוהק.

גלה טכנולוגיות לתמונות
 
XR Sound
תמונה של גלי קול מטלוויזיה עם Acoustic Multi-Audio™‎
צליל מהמסך בעזרת טוויטרים של מסגרת

טכנולוגיית Acoustic Multi-Audio™‎ כוללת ארבעה טוויטרים של מסגרת כדי להבטיח שצלילים בתדירות גבוהה יגיעו מהמקום הנכון בסצנה, עם התאמה מדויקת למה שקורה על המסך. סאב-וופרים שפונים קדימה יאפשרו לך ליהנות מבס עוצמתי בכל מקום שבו הטלוויזיה נמצאת. 

כל תוכן הבידור שלך משודרג לצליל היקפי בתלת-ממד

עם ‏BRAVIA XR™‎, כל מה שתצפה בו מקבל חוויה אמיתית של צליל היקפי. XR Surround למעשה יוצר צליל היקפי מהצדדים ובמאונך בעזרת רמקולי הטלוויזיה בלבד, כך שאפשר לחוות שמע תלת-ממדי בלי צורך ברמקולים שמותקנים ברצפה או בתקרה. טלוויזיות BRAVIA XR™‎ תואמות גם ל-Dolby Atmos®‎.

תמונת סלון שבה רואים אישה על ספה צופה בטלוויזיה עם אפקט הצליל ההיקפי של XR Surround
מתאימות ביותר לשמע של Sony

בשילוב עם ציוד השמע של Sony, טלוויזיות BRAVIA XR העדכניות מרחיקות לכת אף יותר ומציגות לך חוויה קולית וחזותית ללא תחרות, בזכות איכות התמונה והקול היוצאת מהכלל של XR.

אישה ברחוב סואן מדברת בטלפון נייד, ומראה איך Voice Zoom 2 מקל על שמיעת דיבור
Voice Zoom™ 2 משפר את הקולות לשמיעת דיאלוגים ברורים יותר

שמע דיאלוגים בטלוויזיה בצורה ברורה יותר מבלי להגביר את הקול. אפילו אם קשה להבין את הדיבור, Voice Zoom 2 מזהה את סוג הקול, מנתח אותו ומשפר את הבהירות שלו. 

גלה טכנולוגיות צליל
 
BRAVIA CAM
חוויית הצפייה האופטימלית, בכל מקום שבו אתה נמצא 

חבר את טלוויזיית BRAVIA XR ל-BRAVIA CAM המצורף ותיהנה מחוויית טלוויזיה שכמוה עוד לא חווית. BRAVIA CAM מזהה היכן אתה נמצא בחדר ומה המרחק בינך לבין הטלוויזיה, ומתאים את הגדרות הצליל והתמונה כך שיתאימו באופן מדויק. המשמעות היא שהשמע - כולל דיאלוגים - ברור יותר וסוחף יותר כשבהירות התמונה מותאמת לסביבת הצפייה שלך.

גרפיקה של מסך מפוצל מציגה אדם שצופה בטלוויזיה מרחוק ואדם שצופה מקרוב
כל תמונה מותאמת בצורה אופטימלית למיקומך בחדר

BRAVIA CAM, שמזהה את המרחק בינך לבין הטלוויזיה, מכוונן את בהירות הטלוויזיה כך שתמיד תיהנה מאיכות תמונה מושלמת, בכל מקום שבו אתה נמצא בחדר. חיישן אור וצבע בטלוויזיה מבטיח תצוגה אופטימלית של תמונות בהתאם לתנאי התאורה להשגת חוויית הצפייה הטובה ביותר שאפשר.

חוויית הצליל האידיאלית מכל מקום

BRAVIA CAM עוקב אחריך ואחרי המיקום שלך, גם אם אתה צופה מהצד, ולאחר מכן מכוונן את איזון הצלילים משמאל ומימין להשגת אקוסטיקה אופטימלית. בכל מקום שבו אתה נמצא בחדר, תיהנה מאותה איכות צליל, כאילו אתה יושב ישירות מול הטלוויזיה.

גרפיקה של מסך מפוצל מציגה אדם שמאזין לטלוויזיה מקדימה ואדם שמאזין לטלוויזיה מהצד
גרפיקה של מסך מפוצל מציגה אדם שמאזין לטלוויזיה מקרוב ואדם שמאזין לטלוויזיה אחרת מרחוק
תמיד תשמע קולות ברורים, בכל מקום שבו אתה נמצא

על-ידי זיהוי מרחק הצפייה שלך, BRAVIA CAM יכול לכוונן את ה- Voice Zoom באופן אוטומטי כך שתוכל לשמוע דיאלוגים בצורה ברורה. עוצמת הקול של הדיאלוגים בטלוויזיה מוגברת כאשר אתה מתרחק מהטלוויזיה ומוחלשת כשאתה מתקרב אליה.

גלה דרכים חדשות ליהנות מטלוויזיה בעזרת BRAVIA CAM

עם BRAVIA CAM תוכל לגלות שורה של חוויות טלוויזיה חדשות ומהנות, כולל בקרת מחוות, צ'אט בווידאו ועוד.

תוכל ליהנות מצ'אט בווידאו עם חברים ומשפחה במסך הגדול

היפגש עם חברים ובני משפחה שלא פגשת הרבה זמן על גבי המסך הגדול. שייך את הטלוויזיה שלך ל-BRAVIA CAM ותוכל להגביר את ההנאה.

תמונה של זוג בסלון, מנופפים לחבר במהלך שיחת צ'אט בווידאו
תמונת תקריב של BRAVIA CAM על-גבי טלוויזיית BRAVIA
קל להתחבר, קל לכבות

חיבור וניתוק של BRAVIA CAM המצורף לטלוויזיית BRAVIA מתבצעים במהירות ובקלות. השתמש במתג שעל כיסוי המצלמה מעל BRAVIA CAM כדי לכבות את המצלמה אם אתה רוצה יותר פרטיות בכל עת.

תכונות של טלוויזיה חכמה
תקריב של אישה ששולטת מרחוק בטלוויזיה באמצעות הקול
כל מה שאתה רוצה לצפות, במקום אחד

גש בקלות לכל התכנים והשירותים המועדפים עליך. צפה ביותר מ-700,000 סרטים ופרקים של תוכניות טלוויזיה במקום אחד. Google TV מרכז את התוכן המועדף עליך מהאפליקציות והמנויים שלך ומארגן אותם עבורך.

רק בשבילך

גלה תוכניות וסרטים חדשים מכל המינויים והתכנים הזמינים לך. תוכל למצוא גם פרופיל ילדים מיוחד שעוזר לכוון ילדים לתכנים מתאימים לגילם, ולהבטיח שהם לעולם לא יצפו במשהו שהם לא אמורים לראות. בחר ערכות נושא מועדפות לילדים, הגבל את משך הזמן שבו הם יכולים לצפות בטלוויזיה ואפילו קבע מתי הם צריכים ללכת לישון.

צילום מסך שמציג תכנים לילדים ב-Google TV
הגדל את המועדפים בטלפון החכם שלך

ניתן ליהנות במהירות מהסרטונים, מהתמונות ומהמשחקים האהובים עליך, ועוד הרבה יותר, ישר ממכשירי iOS או Android על המסך הגדול.

תמונות של חתול ואדם שמשיט קנו משודרות מהטלפון החכם לטלוויזיה
גלה טכנולוגיות חכמות
 
שלט רחוק פשוט
תמונה של שלט בעל תאורה אחורית בסביבות יום ולילה
שלט רחוק פשוט ומעולה, קל לשימוש גם בחושך

השלט רחוק שלנו עוצב מחדש באופן מלא וכעת הוא מאפשר שליטה ללא מאמץ בטלוויזיה, ביום ובלילה. השלט המעולה החדש שלנו קל לשימוש עם לחצנים פשוטים, תאורה אחורית המאפשרת לראות הכל באופן ברור, גם בחושך. שלט רחוק זה, בעיצוב קומפקטי מאלומיניום, מתהדר במראה יפהפה ומעודן ונוח להחזיק אותו ביד.

מצא בקלות את השלט הרחוק שאיבדת באמצעות קולך

לעולם לא תאבד עוד את השלט רחוק מאחורי כריות הספה. בעזרת פונקציית החיפוש, פשוט אמור ''OK Google, מצא את השלט שלי'' או לחץ על הלחצן בצד הטלוויזיה כדי להפעיל את השלט שאינך מוצא. השלט רחוק ישמיע צלצול ויבזיק, כך שתוכל לאתר אותו בקלות.

תמונה של ניקוי שלט רחוק
קל לניקוי, תמיד נשאר נקי

השלט רחוק שלנו, המעוצב עם שטח פנים ישר וכולל לחצנים נמוכים וציפוי פוליאורתן מיוחד, ניתן לניקוי בקלות והניקיון נשמר לאורך זמן. כל הלחצנים מצופים באופן מיוחד עם חומר אנטיבקטריאלי.

שלוט בכל המכשירים שלך בעזרת שלט חכם אחד בלבד

ניתן לשלוט בכל המכשירים המחוברים שלך באמצעות השלט החכם שלנו. גישה באמצעות לחצן אחד לשירותי וידאו לפי דרישה שמציעה מגוון סרטים וסדרות תוך שניות.

תמונה שמראה איך ניתן לשלוט בכל המכשירים המחוברים באמצעות שלט רחוק חכם אחד.
עיצוב
עיצוב יפהפה לחוויית צפייה במסך גדול סוחפת ועשירה

העיצוב המינימליסטי של One Slate מציע חוויית צפייה סוחפת ועשירה, כשהטלוויזיה מונחת על מעמד או תלויה על קיר. עיצוב בסגנון קצה חלק, עם חלונית אחת של זכוכית מחוסמת במסגרת צג מזערית, מאפשר לך להתמקד בתמונה ללא הסחת דעת.

המראה עשוי להשתנות בפועל בהתאם לגודל הטלוויזיה.

יש לגרור
תמונה שמראה מעמד רב-תכליתי ובעל 3 מצבים עם צילומי מסך של קופסאות נוצצות וצבעוניות
מעמד תלת-כיווני, רב-מצבי מאפשר לך להציב את הטלוויזיה איך שתרצה

מעמד מתכוונן עם 3 אפשרויות מאפשר הצבה סטנדרטית, שממקדת אותך יותר בתמונה, הצבה צרה למדפים קטנים יותר והצבה שמתאימה לרמקול מדף, למיקום אידאלי של מערכת השמע שלך.

בידור באיכות קולנועית חסרת תקדים, כפי שהיוצרים התכוונו

עם מגוון טכנולוגיות שמשמרות את כוונתם של היוצרים, כולל מערך משופר של מצבי כיול יוצר,‏ IMAX Enhanced ו-Dolby Vision®‎, טלוויזיה זו משחזרת את כל הדרמה וההתלהבות שהבמאי דמיין. בנוסף, הודות להכנה ל-Calman, היוצרים יכולים לבצע כיול מקצועי אף יותר לשימוש במהלך עריכות ההפקה שלהם.

תמונה של זוג בסלון שצופה בנטפליקס בטלוויזיית BRAVIA תלויה. כשמפעילים או מכבים את המצב המכויל המתכוונן של נטפליקס על ידי לחיצה על הלחצן שמתחת לתמונה, אפשר לראות שהבהירות של המסך משתנה כדי להתאים לסביבה.
תמונה של זוג בסלון שצופה בנטפליקס בטלוויזיית BRAVIA תלויה. כשמפעילים או מכבים את המצב המכויל המתכוונן של נטפליקס על ידי לחיצה על הלחצן שמתחת לתמונה, אפשר לראות שהבהירות של המסך משתנה כדי להתאים לסביבה.
פועל
כבוי
צפה ב-Netflix באיכות קולנוע, עם מיטוב אוטומטי

זה הזמן ליהנות מ-Netflix באיכות קולנוע יוצאת דופן, בדיוק כפי שהיוצר התכוון. Netflix Adaptive Calibrated Mode, שפותח במיוחד לתוכן Netflix, פועל יחד עם תכונת המיטוב של תאורת הסביבה של טלוויזיית BRAVIA XR כדי לסחוף אותך לתוך התוכניות שאתה אוהב על-ידי מיטוב בהירות התמונה בהתאם לתנאי התאורה של החדר.

לוגו של טכנולוגיה מסייעת
טכנולוגיה מסייעת ב-Google TV

הטלוויזיות שלנו כוללות טכנולוגיות נגישות וניידות חזותיות ושמיעתיות.

מפרטים ותכונות

עם מסך ה-Mini LED האחרון שלנו נחצה גבול חדש במציאות 8K על מסך גדול בתמיכת Cognitive Processor XR™‎ ו-XR Backlight Master Drive.

עוצב עם מחשבה על הסביבה

מידע נוסף על Sony והסביבה

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו.

למידע נוסף

תכונות סביבתיות במוצר זה

  • בקרת תאורה אחורית דינמית, או בקרת תאורה ברמת הפיקסל, עוזרת לייעל את צריכת האנרגיה על-ידי כוונון הבהירות של התצוגה בזמן שתוכן התמונה משתנה.

  • מצב החיסכון בחשמל עוזר לחסוך באנרגיה על-ידי כוונון בהירות התצוגה.

  • מצב כיבוי הצג עוזר לחסוך באנרגיה על-ידי כיבוי התצוגה בלי צורך להעביר את הטלוויזיה למצב המתנה מלא, כך שאפשר להמשיך ולהאזין לשמע.