WF-1000XM4 

הקול שלך. ותו לא.

חוויית האזנה יוצאת דופן שמותאמת במיוחד עבורך. האוזניות האלחוטיות WF-1000XM4 משדרגות את ביטול הרעשים ואיכות השמע המובילים בתעשייה לרמה הבאה. עיצוב האוזניות נועד להתאים לכל אוזן, והן מספקות חוויה מותאמת אישית לכל מצב.

אוזניות

אוזניות אלחוטיות עם ביטול רעשים WF-1000XM4

WF-1000XM4
מבט מלפנים ומהצד על אוזניות WF-1000XM4 בצבע שחור

silverblack

עטור פרסים
הבט לעומק באוזניות WF-1000XM4
גלה את החופש

ראה כיצד האוזניות מדגם WF-1000XM4 משלבות בין ביטול הרעשים המתקדם ביותר שלנו לבין ביצועי שמע יוצאים מהכלל ותכונות חכמות ומותאמות אישית שמתכווננות בהתאם למיקום שלך.

סמל של ביטול רעשים דיגיטלי
ביטול רעשים המוביל בתעשייה
תצוגה מורחבת של האוזניות
איכות צליל יוצאת דופן
איור של שני אנשים מדברים
דבר כדי לשוחח
סמל טלפון מצלצל
איכות שיחה מעולה
תקריב של האוזניה באוזן
מיועדות להתאים לך
סמלי עמידות בפני מים וסוללה
עמידות בפני מים וחיי סוללה
ביטול רעשים המוביל בתעשייה – השתפר עכשיו עוד יותר

כל היבט באוזניות WF-1000XM4 תוכנן מההתחלה. כמו המעבד המשולב החדש V1, שפותח במיוחד על-ידי Sony, אשר מבטל יותר רעשים מבעבר, יחידת דרייבר חדשה עם ביצועים טובים יותר, מיקרופונים על חישת רעשים וקצוות חדשניים של אוזניות כפתור לבידוד רעשים עם התאמה יציבה יותר.

התנסה בביטול רעשים בעצמך
אישה רצה בחוץ כשהיא מרכיבה אוזניות WF-1000XM4
צמצום רעשי רוח

אפילו בימים שבהם הרוח חזקה, תוכל לשקוע במוזיקה שלך. מצב של הפחתת רעשי רוח אוטומטית מזהה מתי יש רוחות חזקות ומשקיט את הרעש באופו אוטומטי.

שמע יותר ממה שקורה סביבך

במצב 'צליל סביבה', אוזניות WF-1000XM4 קולטות יותר צלילים מהסביבה מבעבר, כך שאתה נהנה מחוויית האזנה טבעית יותר ונשאר מחובר לסביבה שלך.

גבר ממתין על ספסל בתחנה כשהוא מרכיב אוזניות WF-1000XM4
איכות צליל יוצאת דופן

אוזניות WF-1000XM4 תומכות עכשיו בשמע ברזולוציה גבוהה באופן אלחוטי.הודות לדרייברים בעיצוב מיוחד בגודל 6 מ"מ, הן משכפלות צליל דינמי למרות גודלן הקטן, והדיאפרגמה הגמישה משכפלת טווח עשיר של צלילי בס. המעבד המשולב מסוג V1 גם משפר את איכות הצליל ומפחית עיוותים, ומאפשר את העיבוד ב-LDAC Codec ואת DSEE Extreme.

סמל של שמע ברזולוציה גבוהה באופן אלחוטי
שמע ברזולוציה גבוהה ללא חוטים

אוזניות WF-1000XM4 תומכות עכשיו בשמע ברזולוציה גבוהה באפן אלחוטי, הודות ל-LDAC, טכנולוגיית קידוד השמע שלנו המקובלת בכל התעשייה. טכנולוגיית LDAC משדרת בערך פי שלושה נתונים (קצב העברה מקסימלי של ‎990 kbps) מהשמע הרגיל של Bluetooth®‎, וכך מאפשרת לך ליהנות מתוכן של שמע ברזולוציה גבוהה באיכות יוצאת דופן, הכי קרוב שאפשר לחיבור קווי ייחודי.

סמל DSEE Extreme
שחזור בזמן אמת של כל הקבצים הדחוסים

באמצעות Edge-AI (בינה מלאכותית), DSEE Extreme™‎ ‏(Digital Sound Enhancement Engine) משדרג קובצי מוזיקה דיגיטליים דחוסים בזמן אמת. בזכות זיהוי דינמי של כלי נגינה, ז'אנרים מוזיקליים ומרכיבים נפרדים בכל שיר, כגון קולות או קטעי ביניים, הוא משחזר את הקול בטווח הגבוה שהולך לאיבוד בדחיסה לקבלת חוויית האזנה מלאה ועשירה יותר.

חוויית האזנה חכמה יותר

ברגע שאתה מדבר למישהו, התכונה 'דבר כדי לשוחח' משהה באופן אוטומטי את המוזיקה ומאפשרת לקול שמסביבך להישמע כדי שתוכל לנהל את השיחה – תכונה שימושית אם אתה רוצה להמשיך להרכיב את האוזניות או אם הידיים שלך מלאות. וברגע שהשיחה נגמרת, המוזיקה מתחילה להתנגן שוב באופן אוטומטי. התכונה 'דבר כדי לשוחח' מזהה את קולך ומגיבה לו. היא מבוססת על טכנולוגיית זיהוי קולי מדויק, המשלבת ארבעה מיקרופונים וחיישנים עם עיבוד אותות שמע מתקדם.

בקרת קול מתכווננת מכוונת את ההגדרות באופן אוטומטי לפי המצב שלך

בקרת קול מתכווננת היא פונקציה חכמה שחשה את המיקום שלך והפעילות שאתה מבצע, ואז מכווננת את הגדרות צלילי הסביבה לקבלת חוויית האזנה מושלמת.

מפת רחובות בסגנון ניווט לווייני שמציגה נקודות עניין
אוזניות שלומדות להכיר אותך

ניתן לבחור להפעיל בקרת צליל מתכווננת שלומדת לזהות מקומות שאתה מרבה לבקר בהם, כמו המשרד שלך, חדר הכושר שלך או בית הקפה האהוב עליך, ומתאימה את הצליל למצב.

איכות שיחה מעולה

טכנולוגיה מדויקת של זיהוי קול משתמשת במיקרופונים מסוג עיצוב אלומה וחיישן הולכת-עצם כדי לאפשר לאוזניות WF-1000XM4 לקלוט את הקול שלך בצורה ברורה ומדויקת לשיחות ללא שימוש בידיים – בבית, בבתי קפה או בכל מקום אחר. בנוסף, ביטול רעשים מאפשר לך לשמוע את הדובר בצד השני של השיחה בצורה ברורה יותר, אפילו במצבים רועשים.

איור של אדם מרכיב אוזניות WF-1000XM4 ומראה איך מיקרופונים מסוג עיצוב אלומה עובדים
מיועד לקלוט כל מילה

מיקרופונים מסוג עיצוב אלומה מכוילים לקלוט קולות הבוקעים מהפה שלך בלבד. עם יחס אות לרעש משופר, הם יקלטו כל מילה אפילו כשאתה נמצא בסביבה רועשת.

איור של אדם מרכיב אוזניות WF-1000XM4 שמראה איך חיישן הולכת-העצם מזהה תנודות דיבור
מזהה תנודות דיבור לשיפור הבהירות

חיישן הולכת-עצם מזהה תנודות של קולך בלבד – הוא לא קולט צלילים מהסביבה – ומאפשר דיבור ברור עוד יותר בעת ביצוע שיחות.

שליטה באמצעות הקול

לקבל עזרה ללא שימוש בידיים. אפשר פשוט להגיד "OK Google" או "Alexa" כדי להפעיל את העוזר הקולי המועדף. יש לך אפשרות ליהנות מבידור, ליצור קשר עם חברים, להאזין למוזיקה ולהודעות, לתזמן תזכורות ועוד. אפשר אפילו לשלוט בתכונות של האוזניות, כמו ביטול רעשים, באמצעות פקודות קוליות.

גבר מרכיב אוזניות WF-1000XM4 ומדבר ללא שימוש בידיים בטלפון החכם שלו
סמל Fast Pair
מצא את האוזניות שלך בעזרת Fast Pair

אוזניות WF-1000XM4 תומכות בתכונה Fast Pair השימושית והחדשה של Google. בהקשה אחת, אוזניות WF-1000XM4 מאפשרות קישור Bluetooth מהיר וקליל עם מכשירי Android. ניתן לאתר בקלות את המקום שבו השארת את האוזניות על-ידי צלצול או בדיקת המיקום האחרון שלהם בטלפון החכם שלך. אפילו תקבל הודעה כשהסוללה שלהן מתרוקנת כדי שתדע מתי לטעון אותן.

איור של מחשב נייד משדר אותות אלחוטיים
התאמה קלה למחשב

התכונה 'התאמה מהירה' מאפשרת להתאים במהירות ובקלות את אוזניות WF-1000XM4 למחשב נייד, למחשב שולחני או לטאבלט של Windows 10. הנחיות מוקפצות להתאמה מופיעות במכשירי Windows 10 בקרבת מקום בעת בחירת מצב התאמה.

עיצוב משטח ארגונומי להתאמה טובה יותר

מאז שהצגנו את האוזניות הראשונות בעולם בתוך האוזן ב-1982 (MDR-E252), סקרנו כמויות עצומות של נתונים לגבי צורות אוזניים מכל העולם. אוזניות WF-1000XM4 הן התוצר של המחקר הזה, והן משלבות צורה שתואמת לחלל האוזן עם עיצוב של משטח ארגונומי חדש לקבלת התאמה יציבה יותר.

השתמש ביישום למציאת הגודל המושלם

מצא את ההתאמה הנכונה לאוזניים שלך בעזרת היישום Sony | Headphones Connect. היישום יבקש ממך לבצע כמה מדידות פשוטות כדי למצוא את הגודל המושלם של אוזניות כפתור לבידוד רעשים כדי להבטיח איכות צליל מקסימלית וכדי לצמצם למינימום את הרעשים מבחוץ.

תמונה המציגה את ממשק המשתמש של היישום Sony | Headphones Connect
אישה מרכיבה אוזניות WF-1000XM4, צופה בתוכן בטלפון החכם שלה
הפתרון המושלם לתוכניות טלוויזיה, לסרטים ועוד

צופה בתוכן וידאו בטלפון החכם או במחשב הלוח שלך? החיבור האלחוטי המתקדם ב-WF-1000XM4 מסנכרן את מה שאתה רואה על המסך במדויק עם מה שאתה שומע באוזניות, לקבלת חוויית צפייה מהנה יותר.

אות Bluetooth ברור ויציב יותר

המיטוב של אלגוריתם השידור עם המעבד המשולב V1 מייצב את החיבור ומונע דילוג על קול, אפילו בסביבה הכוללת הפרעות. הוא מאפשר את שידור הקול לשתי האוזניים באותו הזמן עם השהיה נמוכה מאוד, ועם עוצמת אות גבוהה יותר מבעבר.

איור שמשווה בין שידור ממסר BT משמאל לימין באוזניות WF-1000X לבין שידור BT בו-זמני בשמאל/בימין באוזניות WF-1000XM4

(א) שידור ממסר BT משמאל לימין ב-WF-1000X
(ב) שידור BT בו-זמני בשמאל/בימין ב-WF-1000XM4

עמידות במים לשימוש יומיומי

עם דירוג עמידות במים של IPX4‏, התזות וזיעה לא יעצרו בעד האוזניות כדי לאפשר לך להמשיך לנוע לצלילי המוזיקה.

האזן כל היום, טען בתוך דקות

ניתן ליהנות מיום עבודה מלא ללא טעינה – 8 שעות – באוזניות ולשמור 16 שעות נוספות במארז. כלומר, יש לך 24 שעות מלאות של זמן האזנה בכל פעם שאתה יוצא מהבית. ממהר? טעינה מהירה של 5 דקות בלבד נותנת לך עד 60 דקות של זמן הפעלה, והיישום Sony | Headphones Connect אפילו מודיעה לך מתי מארז הטעינה צונח מתחת ל-30%.

איור של זמני טעינה
חפצים על שולחן עבודה, כולל מארז הטעינה של WF-1000XM4 על גבי משטח טעינה אלחוטית.
טעינה אלחוטית קלה עם טכנולוגיית Qi

אין צורך בשום כבלים משום שאוזניות WF-1000XM4 כוללות את טכנולוגיית Qi לטעינה אלחוטית קלה. אפשר אפילו להשתמש בטלפון חכם עם טכנולוגיית Qi, כמו דגם Xperia האחרון עם פונקציית שיתוף סוללה, לטעינת האוזניות ומארז הטעינה.

הכול נמצא בקצות האצבעות

אוזניות WF-1000XM4 כוללות הגדרות אינטואיטיביות של בקרת מגע, לדוגמה, הקש על אוזניית הכפתור השמאלית כדי לעבור מביטול רעשים לצליל סביבה, והקש ממושכות לצורך תשומת לב מהירה, או הקש פעמיים על האוזניה הימנית כדי לדלג לרצועה הבאה. בנוסף, תוכל להקצות פונקציות משלך לכל אוזניה באמצעות היישום Headphones Connect.‏

השהיה מיידית. הפעלה מיידית.

הוצא את אוזניות הכפתור מהאוזניים והמוזיקה נפסקת – חיישן קרבה יודע מתי אתה מרכיב אוזניה אחת או שתי אוזניות. החזר את האוזניות פנימה והמוזיקה תימשך.

אישה יושבת על ספה כשהיא מרכיבה אוזניות WF-1000XM4, ומביטה בטלפון החכם שלה
איך אתה אוהב להאזין?

עם היישום Sony | Headphones Connect, בקרת צלילי הסביבה מאפשרת לך לכוונן את העוצמה של צלילי הרקע ולאפשר שמיעה של קולות בלבד. במקביל, האקולייזר מאפשר לך להתאים אישית את רמות הקול בהתאם למוזיקה שלך.

בחר את הצבע שלך

אוזניות WF-1000XM4 זמינות בשחור או בכסף, לבחירתך.

זוג אוזניות WF-1000XM4 ומארז טעינה בשחור, לצד מארז טעינה בלבן
יד מחזיקה במארז טעינה פתוח וחושפת את אוזניות WF-1000XM4 בפנים
גודל קטן, ללא פשרות

עיצבנו מחדש את הפריסה הפנימית כדי להקטין את אוזניות WF-1000XM4 ב-10% בהשוואה לדור הקודם, מבלי להתפשר על איכות הקול או חיי הסוללה. במשקל של 7.3 גרם בלבד, הן קלות מספיק כדי להרכיב אותן כל היום. גם מארז הטעינה קטן יותר ב-40%, אבל עדיין מספק לך 16 שעות של טעינה תוך כדי תנועה.

זוג אוזניות WF-1000XM4 עם מארז טעינה, שלושה גדלים של קצוות אוזניות כפתור לביטול רעשים וכבל טעינה מסוג USB-C.
מה באריזה?

פתח את האריזה של אוזניות WF-1000XM4 ותגלה שלושה גדלים של קצוות אוזניות כפתור לביטול רעשים, וכן כבל טעינה מסוג USB-C.

סוחף כל כך. אמיתי כל כך.

אוזניות עם צליל סוחף שמקיף אותך מכל הכיוונים ויוצר חוויה מציאותית לגמרי, כמו בהופעה חיה או באולפן הקלטות. עם ‎360 Reality Audio, מעולם לא שמעת מוזיקה כל כך אמיתית וסוחפת.

סמל היישום Artist Connection
נסה את המוזיקה לדוגמה בנגן לדוגמה על-ידי הורדת היישום Artist Connection

מפרטים ותכונות

אוזניות WF-1000XM4 אלחוטיות באמת ומשלבות ביטול רעשים המוביל בתעשייה עם צליל באיכות גבוהה, תכונות האזנה חכמה, עמידות במים, חיי סוללה לכל היום ונוחות בשימוש לאורך זמן.
  • ביטול רעשים דיגיטלי משופר עם מעבד משולב V1

  • איכות צליל עם שמע אלחוטי ברזולוציה גבוהה

  • האזנה חכמה ואיכות שיחה צלולה

  • עיצוב ארגונומי של פני השטח להתאמה יציבה

  • עמידות במים וחיי סוללה ארוכים לשימוש יומיומי

יחידת דרייבר
6 מ"מ
DSEE קיצוני
כן
תגובת תדר (תקשורת BLUETOOTH®‎)
20Hz-‏20,000Hz (דגימת 44.1kHz‏)/20Hz-‏40,000Hz‏ (דגימת LDAC 96kHz‏, 990kbps)
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות

מה אומרים המשתמשים