WF-SP800N

אוזניות קשוחות כמו האימון שלך

אוזניות הספורט האלחוטיות WF-SP800N משלבות חיי סוללה ארוכים, עמידות במים וזיעה, וצליל בס עמוק עם ביטול רעשים דיגיטלי. אז כשהמצב קשה, האוזניות לא יאכזבו אותך.

TRULY WIRELESS

אוזניות אלחוטיות עם ביטול רעשים WF-SP800N לספורט

WF-SP800N
תמונה של אוזניות אלחוטיות עם ביטול רעשים WF-SP800N לספורט

bluewhiteblack

הבט לעומק באוזניות WF-SP800N
מיועדות לסגנון חיים פעיל

עם דירוג IP55 השפרצת מים, זיעה ואבק לא יעצרו את האוזניות החסינות למים - ולא את האימון שלך. אפשר לשטוף אותן במים אחרי אימון מיוזע במיוחד.

זמינות הצבעים עשויה להשתנות מאזור לאזור.

לוגו של 18hr סוללה
חיי סוללה ארוכים – 9 שעות (אוזניות כפתור) + 9 שעות (מארז טעינה) וטעינה מהירה

אחרי טעינה מלאה, תקבל 9 שעות שימוש וממארז הטעינה שנמצא תמיד בהישג יד תקבל עוד 9 שעות. מדובר בעד 18 שעות של האזנה נטולת רעשים. כאשר ביטול הרעשים כבוי, זה מספיק לאפילו יותר – 13 שעות של הפעלה כאשר האוזניות טעונות באופן מלא, עם 13 שעות נוספות ממארז הטעינה, לעד 26 שעות של הפעלה.  ואם אתה ממהר, 10 דקות של טעינה מהירה יתנו לך 60 דקות של השמעת מוזיקה עם ביטול רעשים.

לוגו של IP55
עמידות במים ובאבק

אוזניות WF-SP800N מתהדרות בדירוג IP55[FN_02 ] על עמידות במים ואבק, ואפשר אפילו לשטוף אותן במים. ולכן הן אידיאליות לאורח חיים פעיל ולשימוש מחוץ לבית.

אוזניות כפתור בהתאמה הדוקה
התאמה הדוקה

הקשתות התומכות עם הריפוד הרך והעיצוב הקעור התלת ממדי מבטיחים התאמה הדוקה ובטוחה. כך שאתה תהיה בתנועה, לא האוזניות.

איור המציג קישוריות Bluetooth אמינה

ישן (A): שידור ממסר BT משמאל לימין.
חדש (B): שידור BT בו-זמני בשמאל/בימין

קישוריות Bluetooth® יציבה ואמינה

שבב Bluetooth, אשר משדר צליל לאוזן שמאל ולאוזן ימין באופן סימולטני ומשולב עם עיצוב אנטנה ממוטב, מבטיח חיבור יציב והאזנה מדהימה. השהיית שמע נמוכה עוזרת גם לצפייה מהנה.

בחר את הגודל המתאים לך.

בעזרת אוזניות קשתות תומכות ב-2 גדלים שיבטיחו התאמה הדוקה גם באימוני כושר מפרכים ואוזניות כפתור ארוכות מגומי-סיליקון היברידי ב-5 גדלים המצורפות, תוכל למצוא את ההתאמה המושלמת לאוזניים שלך בשביל למקסם את איכות הצליל ולצמצם את הרעשים החיצוניים.

תמונה שמציגה שני סוגים של קשתות תומכות וחמישה סוגים של אוזניות כפתור מגומי-סיליקון היברידי
ניידות, מוגנות וכל ההספק שאתה צריך

מארז טעינה הקומפקטי מגן על אוזניות ה-WF-SP800N הוא גם מענן את הסוללה בדרכים. מארז הטעינה מספק טעינה מלאה נוספת ונותן לך 18 שעות של השמעת מוזיקה בפעלה של ביטול רעשים ועד 26 שעות בלעדיה . ניתן גם לבצע טעינה מלאה. 

לוגו Extra Bass
שפר את הביצועים למקסימום עם EXTRA BASS™‎

הגבר את הקצב – ואת הביצועים. EXTRA BASS מספק צליל בר-השגה, חזק וקצבי, שאיתו תוכל להמשיך כל היום.

הסמל של Sony | Headphones Connect
צריך יותר בס?

בין אם אתה מחפש יותר בס או פחות, אפליקציית Sony | Headphones Connect תאפשר לך להתאים אישית את רמות הצליל באמצעות האקולייזר כדי להתאים למוזיקה שלך.

בלי הסחות דעת עם ביטול רעשים דיגיטלי

כשאתה צריך רשימת השמעה מיוחדת כדי להעלות את האימון שלך לרמה הבאה, ביטול הרעשים חוסם את הסחות הדעת – כמו הצלילים מחדר הכושר או הרחוב. זה רק אתה והקצב. 

לוגו של Digital NC.
שמור על מודעות במצב 'צליל סביבה'

מצב 'צליל סביבה' מאפשר לך להתמקד כשאתה בתנועה. המוזיקה שאתה אוהב תתערב עם צלילי הסביבה – אתה תיהנה מהרצועות האהובות עליך ועדיין תוכל לשמוע את החבר שמתאמן לידך או לשמור על מודעות בזמן ריצה בחוץ.

סמל 'לרוחב'.
בקרת קול מתכווננת מתכווננת אוטומטית לכל מה שאתה עושה או לאיפה שאתה נמצא

בקרת קול מתכווננת היא פונקציה חכמה שמזהה אוטומטית מה אתה עומד לעשות – לדוגמה, לטייל, ללכת או להמתין – ומתאימה את הגדרות צליל הסביבה למצב. אפשר גם להתאים אישית את ההגדרות להעדפות שלך באמצעות אפליקציית Sony | Headphones Connect – היא אפילו יכולה ללמוד את המיקומים האהובים עליך כמו חדר הכושר או הפארק.

הסבר על בקרת קול מתכווננת
סמל 'שליטה בקצות אצבעותיך'.
דבר בעזרת נגיעה עם תשומת לב מהירה

הנחת אצבע על האוזניה מנמיכה את עוצמת הקול ומאפשרת לקולות מהסביבה להיכנס. כך שתוכל לנהל שיחה עם מישהו באופן מיידי מבלי להסיר את האוזניות. 

סמל שליטה במגע
שליטה בקצות אצבעותיך

הכפתורים מאפשרים להפעיל רצועות, לעצור אותן או לדלג עליהן ולכוון את עוצמת הקול. אם ברצונך להתאים אישית את בקרות המגע שלך, אין בעיה. היישום Sony | Headphones Connect מאפשר הקצאה של אפשרויות אחרות.

לוגו של Google Assistant ו-Alexa built-in
היה חכם יותר בעזרת עוזר קולי - Google Assistant ו-Amazon Alexa ו-Siri

נהל את יומך בעזרת הפניית שאלות לעוזר שלך. תוכל ליהנות מתוכן בידור, ליצור קשר עם חברים, להשיג מידע, להאזין למוזיקה ולהודעות, להגדיר תזכורות ועוד.

סמל התקשרות ללא שימוש בידיים
שיחות ברורות יותר ללא שימוש בידיים

אוזניות WF-SP800N מספקות איכות קול צלולה יותר לשיחות ללא שימוש בידיים. אפשר לקבל שיחות בעזרת שתי האוזניות או כל אחת מהן בנפרד. זה מאפשר לטעון אותן לסירוגין או לשמוע שיחות באופן ברור בסביבות רועשות.

סמל Fast Pair

ה-WF-SP800N תומכות בתכונה Fast Pair השימושית והחדשה של Google. היא מאפשרת לך למצוא היכן השארת את אוזניות WF- לפי צליל תו, או לבדוק בטלפון החכם את המיקום הידוע האחרון שלהן, ביישום 'מצא את המכשיר שלי' של Google.

זמינות הצבעים עשויה להשתנות מאזור לאזור.

אוזניות מאושרות לחוויה מותאמת אישית

אוזניות עם אישור ‎360 Reality Audio ואפליקציית Sony | Headphones Connect מאפשרות לך להתאים אישית את החוויה שלך על-ידי ניתוח צורת האוזניים ומספקות לך חוויית האזנה סוחפת.

Artist_connection
נסה את המוזיקה לדוגמה בנגן לדוגמה על-ידי הורדת היישום Artist Connection

מפרטים ותכונות

התמקד רק במטרות שלך עם אוזניות ספורט אלחוטיות WF-SP800N עם ביטול רעשים. הן כוללות עמידות IP55‏ במים וזיעה, ומציעות גם חיי סוללה ארוכים, קישוריות Bluetooth® יציבה, ו-EXTRA BASS™ לצליל עמוק וקצבי.
  • עיצוב Truly wireless עם קישוריות BLUETOOTH® יציבה

  • רמת אטימות IP55 לשימוש מחוץ לבית וניקוי קל

  • עד 18 שעות של חיי סוללה ארוכים עם מארז טעינה

  • EXTRA BASS™‎ לצליל עשיר ומרשים

  • ביטול הרעשים הדיגיטלי מאפשר לך להאזין ללא הסחות דעת

יחידת דרייבר
6 מ"מ (בצורת כיפה)
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה