הפק את המרב מהטלוויזיה שלך
הגדרות תמונה וצליל

הגדרות התמונה והצליל הקלות לשימוש שלנו יעזרו לך ליהנות מחוויית צפייה והאזנה מיטבית.


חיישן בהירות

כוונן אוטומטית את רמות הבהירות במסך בתלות בתאורה שבחדר. אפשר לשכוח מתמונות חשוכות: תמונות ברורות יותר מעניקות חוויית צפייה מהנה יותר.להגדרת איכות התמונה, הקש על כפתור ההגדרות (סמל גלגל השיניים) בשלט הרחוק ובחר [Settings] (הגדרות) -[Display & Sound] (תצוגה וצליל) -[Picture] (תמונה) -[Light sensor] (חיישן תאורה) מופעל / כבוי.


תיקון מובנה של הצליל בחדר

הגדרות הצליל בהתאם לחדר יאפשרו לך ליהנות מחוויית קולנוע עם צליל סוחף ועשיר בכל חדר שהוא, ללא תלות במבנהו או בגודלו.כדי לכוונן את איכות הצליל בצורה אוטומטית, לחץ על כפתור ההגדרות (סמל גלגל השיניים) בשלט הרחוק ובחר [Settings] (הגדרות) -[Display and Sound] (תצוגה וצליל -[Sound] (צליל) -[Acounstic auto calibration] (כיול קול אוטומטי).


התאמה אישית של איכות התמונה

שנה את הגדרות התמונה של הטלוויזיה כדי ליהנות מחוויית צפייה מיטבית, בכל מקור שהוא; YouTube; ‏Netflix או קלט HDMI. הסרטים האהובים עליך, משדרי ספורט, מוזיקה חיה ותוכניות אחרות מוצגים בצבעים מרהיבים ומלאי חיים.

הקש על כפתור ההגדרות (סמל גלגל השיניים) ובחר את ההגדרה הרצויה. כדי לכוונן את איכות התוכן הנצפה, לחץ על כפתור ההגדרות (סמל גלגל השיניים) בשלט הרחוק כדי לבחור בו.


הצג את פריטי התפריט שאתה מרבה להשתמש בהם

כיצד להתאים אישית (לערוך ולהוסיף) את "כפתור ההגדרה"

אם אתה לוחץ על כפתור ההגדרות (סמל גלגל השיניים) והאפשרות [Picture mode] (מצב תמונה) לא מופיעה, באפשרותך להוסיף צג.

לחץ על [Gear icon] (סמל גלגל השיניים) בשלט הרחוק ולאחר מכן לחץ על הכפתור > כדי להתקדם אל [Edit] (עריכה). לחץ על [Edit] (עריכה) כדי להציג את  [Picture mode] (מצב תמונה), ולאחר מכן ודא שהאפשרות מסומנת.


מצב 'קולנוע'

צפה בסרטים בדיוק כפי שהבמאי התכוון עם מצב "Cinema‏" (קולנוע), שפותח בשיתוף עם Sony Pictures Entertainment Inc.‎. זהו המצב המומלץ להנאה מאיכות התמונה המיטבית.

הודות לתכונת ה-HDR (טווח דינמי גבוה), מצב 'קולנוע' מספק צבעים ססגוניים אפילו בסצנות חשוכות, כדי שתוכל ליהנות בדיוק מהחוויה שהבמאי התכוון ליצור.


מצב מכויל של נטפליקס

תכונת 'מצב מכויל של נטפליקס', אשר בלעדית לטלוויזיות Bravia ותוכננה בשיתוף עם Netflix, מאפשרת לך ליהנות בדיוק מאיכות התמונה שיוצרי הסרט תכננו להעניק. תוכל להרגיש שאתה בקולנוע גם כשאתה יושב על הספה בבית.

מצב מכויל של נטפליקס

1. התחבר אל Netflix

2. הקש על כפתור ההגדרות (סמל לחצן השיניים) בשלט הרחוק תוך כדי הצפייה

3. הפוך את "מצב מכויל של נטפליקס" לזמין דרך "הגדרות התמונה" שבכפתור ההגדרות.


התאם אישית את איכות הצליל כרצונך

שנה את איכות הצליל בהתאם לתוכן הצפייה - סרטים, משחקי ספורט או מוזיקה חיה.

כדי לכוונן את איכות הצליל של התוכן, לחץ על כפתור ההגדרות (סמל גלגל השיניים) בשלט הרחוק כדי לבחור בו.

הקש על  [Sound mode] (מצב צליל) ובחר את ההגדרה הרצויה.


Voice Zoom

*לא זמין בסדרה X80J

פונקציית ה-"‏Voice Zoom" של BRAVIA מאפשרת לך לכוונן את עוצמת הקול כרצונך כדי לעזור לך ליהנות מהאזנה ברורה יותר לדיאלוגים.

יותר לא תצטרך להתאמץ לשמוע לחישות או קולות חלשים בסרט. הגבר את הקולות כשאתה צופה במשחק ספורטיבי סוער ורוצה גם לשמוע את הפרשנויות וגם ליהנות מהאווירה.כדי להגדיר את הזום הקולי, לחץ על כפתור ההגדרות (סמל גלגל השיניים) בשלט הרחוק כדי לבחור בו. בחר [Settings] (הגדרות) -[Display and sound] (תצוגה וצליל) -[Sound] (צליל) -[Sound Customisation] (התאמה אישית של צליל) -[Voice Zoom] (זום קולי) וכוונן כרצונך.