ציוד לגיימינג

ציוד לגיימינג

ציוד לגיימינג
INZONE | FANTIC

התכנון המדויק לניצחון.
המלצה של Fnatic.

ההצטיינות של Fnatic בגיימינג פוגשת את החדשנות הטכנולוגית של INZONE. הצוותים שלנו שיתפו פעולה כדי לייצר את INZONE Buds ו-INZONE H5, שני הדגמים שזכו לתמיכה מלאה מהשחקנים המקצוענים של Fnatic. INZONE לא רק מעניק לשחקנים את הטכנולוגיה שהם צריכים כדי ליהנות מיתרון תחרותי: הוא עוזר לתרבות המשחקים לצמוח בעולם כולו – ולכן ‏Fnatic הפכה לשותפה המושלמת בפיתוח ציוד הגיימינג INZONE.

ערך ריק: מפתח [Fnatic — לפני כולם ב-eSports: תמונה חלופית]

Fnatic –
לפני כולם
ב-eSports

קבוצת Fnatic, שהוקמה בשנת 2004 ובסיסה בלונדון, מרכזת כמה ממותגי ה-eSports המצליחים ביותר בכל הזמנים וקטפה יותר זכיות בטורנירים של משחקי tier 1 מכל צוות אחר בעולם. לקבוצת Fnatic צוותים בלונדון, ברלין, טוקיו ועוד, ועוקבים אחריה יותר מ-30 מיליון אוהדים. זהו ארגון מוביל ברמה העולמית, ששובר שיאים ומגדיר את רוח התקופה - ומבחינתנו העבודה איתו היא גאווה עצומה.

 • 20 שנים בפעולה
 • 380 אליפויות
 • 30 M אוהדים בכל העולם
 • 30 + גיימרים מקצועיים
 • 5 משחקים VALORANT
  APEX LEGENDS
  LEAGUE OF LEGENDS
  COUNTER-STRIKE 2
  RAINBOW SIX SIEGE

זיווג שנוצר
בניצחון

שיתוף הפעולה של Fnatic עם המהנדסים ומתכנני המוצרים של Sony הוליד את היצע מוצרי INZONE. שחקני VALORANT ו-Apex Legends המקצוענים מ-Fnatic בחנו את מוצרי INZONE בשלבי הפיתוח והעניקו משוב על נתוני פלט שונים, ביניהם איכות צליל, יכולת הרכבה, חיי סוללה, והשהיה; בנוסף, Fnatic אישרה שהתוצאות הסופיות שהתקבלו תואמות לציוד המועדף עליהם.

תמונה של בוסטר, שחקן VALORANT מקצועי מ-Fnatic, בוחן אוזניות INZONE Buds תמונה של אלפג'ר, שחקן VALORANT מקצועי מ-Fnatic בשיתוף פעולה עם צוות עיצוב המוצר של Sony INZONE תמונה של בוסטר, שחקן VALORANT מקצועי מ-Fnatic בשיתוף פעולה עם צוות עיצוב המוצר של Sony INZONE תמונה של כרוניקל, שחקן VALORANT מקצועי מ-Fnatic, בוחן אוזניות INZONE H5 תמונה של בוסטר, שחקן VALORANT מקצועי מ-Fnatic משוחח עם צוות עיצוב המוצר של Sony INZONE תמונה של דרק, שחקן VALORANT מקצועי מ-Fnatic בשיתוף פעולה עם צוות עיצוב המוצר של Sony INZONE

בשימושם של הטובים ביותר

גלה מהם הדגמים שבחרו שחקני ה-VALORANT המקצוענים של Fnatic.

תמונת פרופיל של בווסטר מכניס אוזניות INZONE Buds לאוזניים

הבחירה של בוסטר

 • אוזניות כפתור INZONE גלה
תמונת פרופיל של כרוניקל שעונד אוזניות INZONE Buds שחורות ומצביע עליהן בידו השמאלית

הבחירה של כרוניקל

 • אוזניות כפתור INZONE גלה
תמונת פרופיל של דרק עם אוזניות INZONE H5 שחורות

הבחירה של דרק

תמונת פרופיל של אלפג'ר עם אוזניות INZONE Buds לבנות

הבחירה של אלפג'ר

תמונת פרופיל של לאו עם אוזניות INZONE H5 שחורות

הבחירה של לאו

INTO YOUR ZONE

חדד את החושים והכן את עצמך לנצח. עם אוזניות גיימינג INZONE תוכל לשמוע ברור יותר ולהגיב מהר יותר - ולהיות בלתי מנוצח במשחק.
תמונה של אוזניות INZONE לבנות על רקע בגוון המשתנה מכחול לסגול