אדם ממוקם בתוך מערת קרח אדם ממוקם בתוך מערת קרח

עדשות זמינה כבר היום, מ-Sony

סטנדרטי עדשות משתנים

ביצועים חדשניים ואידיאלים של יצירה עם מעוף ימומשו רק באמצעות גישה חדשה לטכנולוגיית העדשות. 

הן חייבות לצמוח כדי להישאר בחוד החנית.

עם חזון עתידי ברור למצלמות, Sony מגדירה מחדש את מושג העדשה.

רזולוציה גבוהה וטשטוש (בוקה) מלבב יחדיו סוף סוף, מבית היוצר של החברה המובילה בחדשנות בתחום הצילום.

הלוגו של G MASTER
תמונת מוצר עם הסדרה המלאה של עדשות G Master

 

Sony תומכים ביוצרי תוכן ומקשיבים להם כדי לממש את החוויות החזותיות שלהם ביחד. מתמודדים עם ריבוי של אתגרים בעזרת הטכנולוגיה החדישה ביותר, כדי לספק פתרונות ברמה גבוהה עם מגוון העדשות הטובות ביותר שלנו. יש עולם שלם שם בחוץ שניתן ללכוד אותו בעין המצלמה רק עם G Master.

סרטון לדוגמה

4 תמונות לדוגמה שצולמו עם עדשות G Master

תמונות לדוגמה

פותרים בעיות טכניות כדי לספק את היצירתיות שלך במלואה

G Master מעניקה רזולוציה מהממת עם אפקט טשטוש והמסה יפהפה. בקרת המיקוד היא אולטרה-מהירה ומדויקת, עם נשיאה קלה וצילומים ללא דאגות בזכות הקומפקטיות, המשקל הקל, האמינות הגבוהה ויכולת ההפעלה באופן אינטואיטיבי.

תמונה לדוגמה המציגה תמונת תקריב של פנים של שועל, עם העין במוקד, ואפקט טשטוש בקדמה וברקע תמונה לדוגמה המציגה תמונת תקריב של פנים של שועל, עם העין במוקד, ואפקט טשטוש בקדמה וברקע

רזולוציה מדהימה עם אפקט טשטוש יפהפה

רזולוציה מהממת בדיוק איפה שאתה רוצה אותה

ניצול מרבי של ספירת הפיקסלים ההולכת ועולה בגופי המצלמה החדישים ביותר דורש שיפורים המשכיים ברזולוציית העדשה. מגוון המוצרים מסדרת G Master מספקים את השילוב המורכב של רזולוציה גבוהה ואפקט בוקה רך.

G Master כולל עדשות XA (אספריות מעולה) המתקנות הפרעות גאומטריות וכרומטיות שונות הגורמות לחוסר מיקוד. Sony ממשיכה לשפר את ייצור המדויק והסימולציה שלנו כדי לספק תמונות אפילו יותר יפהפיות ועיצובי עדשה בעלי תפקוד עילאי.
תמונת מוצר של רכיב עדשה XA (אספריות מעולה)

פני השטח של עדשת XA מעוצב ברמת דיוק יוצאת דופן של 0.01 מיקרון, כדי להשיג רזולוציה מהממת ביופיה מהמרכז ועד לפריפריה, ואפקט בוקה רך יפהפה המתעלה על האיכות של עדשות G הקונבנציונליות.

[1] פני השטח של עדשה קונבנציונלית

[2] פני השטח של עדשת XA

איור של פני השטח המחוספסים של עדשה קונבנציונלית ושל עדשת G Master

רזולוציה גבוהה

מאז השקתו של מותג G Master, טכנולוגיית הייצור של עדשות XA התפתחה אבולוציונית כדי להעניק זווית אולטרה-רחבה ועדשות בקוטר גדול עם צמצם בעל מספר F קטן.

[1] עדשת אספרי מתקדם (עדשת XA)

איורים של רכיבי XA (אספריות מעולה) בעדשות FE 24-70 מ"מ F2.8 GM ו-FE 12-24 מ"מ F2.8 GM

בנוסף לקוטר גדול, רכיבי XA התפתחו לצורות מורכבות יותר כגון FE 16-35 מ"מ F2.8 GM II. פיתוח זה מאפשר לשפר באופן המשכי את איכות התמונה תוך שמירה על גודל קומפקטי.

(1) תצורת עדשה  [1] עדשה א-ספרית מעולה (עדשות XA)

(2) תרשים MTF  [1] ניגודיות (%)  [2] מרחק מהמרכז האופטי של העדשה (מ"מ)  [3] ב-16 מ"מ / צמצם מרבי  [4] ב-16 מ"מ / צמצם F8  [5] ב-35 מ"מ / צמצם מרבי  [6] ב-35 מ"מ / צמצם F8  [7] תדר מרחבי  [8] 10 צמדי שורות / מ"מ  [9] 30 צמדי שורות / מ"מ  [10] ערכים רדיאליים   [11] ערכים משיקים 

איורים של רכיבי XA (אספריות מעולה) בעדשות FE 16-35 מ"מ F2.8 GM II
תרשים MTF
תמונה לדוגמה (L) עם אזור מורחב (R) מהפריפריה המראה עדשה עם רזולוציה גבוהה, עם הכיתוב “SEL1635GM2”

 

G Master מעניקה ביצועי רזולוציה מדהימים, ממרכז התמונה ועד לקצוות.

בוקה יפיפה

Sony משתמשת בסימולציות, בנוסף לחוקים האמפיריים והידע והניסיון שהצטבר, כדי לבצע מיטוב של איכות אפקט הבוקה תוך הפחתת עיוותים בתמונה והבטחת ביצועים גבוהים של MTF (רזולוציה).

כל עדשה גם מכוילת באופן אינדיבידואלי כחלק מתהליך הייצור כדי למטב את איכות אפקט הטשטוש.

[1] קשה  [2] רך

איור של סימולציית טשטוש
תמונות סימולציית טשטוש
תמונה לדוגמה של cosmos flower

עדשת STF GM OSS ‏100 מ"מ F2.8

תמונה לדוגמה של רוכב אופנוע תחרותי בתנועה, במוקד עם רקע של יער עם אפקט בוקה תמונה לדוגמה של רוכב אופנוע תחרותי בתנועה, במוקד עם רקע של יער עם אפקט בוקה

הנעת מוקד עדשה במהירות גבוהה, ברמת דיוק גבוהה

יוצרי תוכן בדרך כלל משדרגים את גופי המצלמה מספר פעמים במהלך חיי השימוש של העדשות האהובות עליהם. מנגנוני ההפעלה החדשניים של Sony מספקים הנעת מיקוד במהירות גבוהה ורמה גבוהה של דיוק, וממשיכים לממש את החזון היצירתי שאתה שואף לו גם כשגוף המצלמה מתפתח.

מהירות גבוהה

טכנולוגיית מנגנוני ההפעלה של המיקוד היא קניינה הבלעדי של Sony והם עוברים פיתוח באופן המשכי בכל עת כדי להשיג הנעה טובה יותר ושיפור בביצועי מעקב דינמי. סדרת G Master החדשנית מצוידת במנוע XD (דינמיקה עליונה) ליניארי המספק טכנולוגיית בקרה מעולה.

בקרת הנעה של מוקד עדשה ברמת דיוק גבוהה

כדי להשיג הנעת מוקד במהירות גבוהה וברמת דיוק גבוהה, Sony פיתחה את מנוע XD הליניארי. מנגנון ההפעלה קטן אך רב עוצמה, ומאפשר הנעה במהירות גבוהה לקבוצות מיקוד אפילו בעדשות עם צמצם גדול.

צילום תקריב של פני אישה

סרטון של מנוע XD ליניארי בתנועה כשנקודת ההפעלה בגרף של עמדת העדשה לעומת הזמן גם נעה, והתמונה לדוגמה ממוקדת בחדות.

רמת דיוק גבוהה

מנוע XD הליניארי שולט אפילו בקבוצת עדשות עם מוקד כבד במרווחים של מיקרונים בודדים למהירות גבוהה ורמת דיוק גבוהה. מסלול התנועה שקט וחלק וללא רעידות או רעש, כך שיוצרי התוכן יכולים להתרכז בצילומים שלהם.

תמונת תקריב של עיני אישה

סרטון של מנוע XD ליניארי נע במקצת כאשר נקודת התפעול בגרף נעה קצת להתאמת המיקוד.

העדשות של Sony יכולות להוציא מהמצלמה את הביצועים המרביים מכיוון שהן עוצבו עם חזון ברור של מצלמות העתיד, עם מאפייני גוף מתקדמים כגון צילום המשכי עם מעקב AF/AE במהירות גבוהה של 120fps.
תמונה משולבת של אישה מבצעת התעמלות קרקע ותמונה של מצלמה מצלמת תמונות באופן המשכי במהירות גבוהה.
תמונת מוצר המציגה תקריב של ידי המשתמש המפעיל מצלמה עם עדשות telephoto מורכבת עליה תמונת מוצר המציגה תקריב של ידי המשתמש המפעיל מצלמה עם עדשות telephoto מורכבת עליה

משקל קל ואמינות

השימוש בסגסוגת מגנזיום, ורכיבי פלסטיק הנדסי בעל סיבולת גבוהה משולב עם סיבי פחמן וזכוכית, מעניק קשיחות ואמינות בנוסף להפחתה משמעותית במשקל, בייחוד עבור עדשות סופר-טלפוטו עם צמצם גדול.

משקל קל

איור של עדשות עשויות מסגסוגת מגנזיום
סגסוגת מגנזיום משמשת לרכיבים הקשים לעיצוב אך דורשים משקל קל וקשיחות, לשיפור טווח השימוש בצילומים ארוכים ולמשך שנים של ביצועים אמינים.
איור העדשה העשויה מפלסטיק מהונדס.
חומרים פלסטיים מהונדסים בעלי סיבולת גבוהה המכילים סיבי פחמן וזכוכית הופכים את העדשה לקלה יותר במשקלה ובעלת קשיחות רבה יותר.

אמינות

עיצוב קל משקל מעניק מהימנות לשימוש ללא דאגות בתנאי סביבה קשים או נמוכה/גבוהה בכל רחבי העולם, עם עמידות לאבק ולחות.

① * אין התחייבות לעמידות של 100% בפני אבק ולחות.

② *התמונה מציגה סביבה ניסיונית, אין התחייבות לתפעול בתנאי סביבה אלה.

איור של עיצוב העמיד באבק ובלחות
איור של בדיקת העדשות בתנאי סביבה עם טמפרטורה נמוכה וגבוהה
תמונת שימוש של אישה המביטה בעינית המצלמה תמונת שימוש של אישה המביטה בעינית המצלמה

קומפקטיות וקלות שימוש

הטבעות, הלחצנים ומתגי הבקרה השונים מעוצבים בקפידה וממוקמים לתצורה קומפקטית וקלות התפעול, עם אפקט ה"קליק" המספק ושימוש מהנה.

קומפקטי

כדי להפחית את הגודל והמשקל של העדשות, הצורה וההרכב של העדשות, הרכיבים המכניים, והמנגנון המפעיל את מוקד המצלמה, מנגנוני הפעלת הצמצם, והמנגנונים נוגדי-הרעד, ממוטבים עבור כל עדשה.
איור המבנה הפנימי של SEL70200GM2 המציג את מיקומי המנגנונים המפעילים.

קלות תפעול

תמונת מוצר המציגה את המיקומים של טבעות המיקוד, הזום והצמצם

כדי לספק יכולת הפעלה מעולה גם בתמונות וגם בצילום סרטים, המוקד, הזום וטבעות הצמצם כלולים, וממוקמים באותו סדר בכל העדשות. זה מאפשר למשתמשים להפעיל את המצלמה באופן אינטואיטיבי ולהתרכז בצילום, לא משנה איזו עדשה מורכבת על המצלמה.

[1] טבעת מיקוד  [2] טבעת זום  [3] טבעת צמצם

תמונת מוצר המציגה מבט מהצד על העדשה המראה לחצנים ומתגים
הפיתול והמבנה החלק של כל טבעת, מרקם הקליק, והצורה וקלות הלחיצה על הלחצנים והמתגים עוצבו במיוחד כדי לספק יכולת הפעלה גבוהה ותחושה מספקת המאפיינים את סדרת G Master, המבוססים על משוב שהתקבל ממקצוענים רבים בתחום.