HD

מצלמתCX405 Handycam®‎ עם חיישן  Exmor R™ CMOS

HDR-CX405
תמונה של מצלמתCX405 Handycam®‎ עם חיישן  Exmor R™ CMOS
תמונה של מצלמתCX405 Handycam®‎ עם חיישן  Exmor R™ CMOS
תמונה של מצלמתCX405 Handycam®‎ עם חיישן  Exmor R™ CMOS
תמונה של מצלמתCX405 Handycam®‎ עם חיישן  Exmor R™ CMOS
תמונה של מצלמתCX405 Handycam®‎ עם חיישן  Exmor R™ CMOS

תכונות

Optical SteadyShot™‎ עם מצב 'פעיל חכם'

ייצוב תמונה מתקדם מגן על התמונה מפני טשטוש, גם כשנסיבות ההקלטה מורכבות או כשידי המשתמש רועדות.

עדשת זווית רחבה של 26.8 מ"מ

כשאתה מצלם סרטים או תמונות סטילס - עדשה איכותית בעלת זווית רחבה יכולה לעזור לך לצלם תמונות נוף רחבות יותר, וללכוד שטח גדול יותר בחללים סגורים שבהם אין לך מספיק מקום להתרחק מהנושא המצולם. גם ללא עדשת בקרה עם זווית רחבה, מצלמות וידאו נבחרות מצלמות תמונה רחבה של עד 26.8 מ"מ (יחס רוחב-גובה של 16:9) במצב סרט.

איכות תמונה יוצאת דופן

תבנית ה-XAVC S, המתאפיינת בקצב סיביות גבוה, מותאמת לצלמי וידאו שמוכנים לקחת את עבודותיהם צעד אחד קדימה. XAVC S מציעה איכות יוצאת מן הכלל. היא מבוססת על תבנית XAVC, אשר משמשת צלמים מקצועיים וגופי שידור, ומשתמשת בדחיסת נתונים חכמה כדי לייצא קבצים בנפחים ידידותיים.

Highlight Movie Maker

הכלי הרב-תכליתי Highlight Movie Maker מפשט עריכת סרטים ומציע תכונות שונות לחיסכון בזמן. הוסף נקודות לסימון רגעי מפתח בעל ההקלטה, ואפשר לתוכנה לסנכרן אוטומטית את המעברים לפסקול שתבחר.

Motion Shot Video

Motion Shot Video מציג רצף של תמונות רבודות שעוקבות אחר כל שבריר שנייה של פעולה שאותם תוכל לנתח לפרטי פרטים. בזמן הצפייה אפשר לכוונן את מרווחי הזמן או להשהות את הצפייה כדי לשתף תמונת סטילס.

כבל USB מובנה

כבל ה-USB המובנה ברצועת היד נוח במיוחד לטעינה זריזה ולחיבור למחשב, וחוסך את הצורך לארוז כבל USB נוסף או מתאם AC. לטעינה ללא מחשב השתמש במתאם AC-USB קומפקטי (אופציונלי).

חיישן Exmor R™ CMOS

חיישן גדול פורץ דרך זה משפר את בהירות התמונה, מפחית רעשים בסביבות חשוכות ומאפשר טשטוש רך של הרקע.

מעבד תמונה BIONZ X™‎

מנוע עיבוד התמונה המתקדם BIONZ X™‎ עוזר להשיג תמונות בעלות מראה טבעי, חי ומציאות יותר יחד עם יכולות עיבוד מהירות יותר.

עדשת ZEISS

על-בסיס מחויבותן המשותפת לביצועים ועיצוב פורצי דרך, Sony ו-Carl Zeiss שיתפו פעולה בפיתוח עדשות המשלבות יכולות אופטיות מובילות, טכנולוגיות אלקטרוניות מעולות וחיישנים מתקדמים - למצלמות מדגמי Handycam®‎ של Sony.

צילום תמונות סטילס 9.2MP

לפעמים אינך צריך — או רוצה — צילום וידאו. העבר את מצלמת הווידאו שלך למצב תמונות סטילס וצלם תמונות יחידות של 9.2 מגה-פיקסל באיכות מעולה, ממש כמו במצלמת סטילס.

הקלטה מתקדמת

ניתן להקליט סרטים ברורים שכוללים פי שניים נתוני תמונה של סרטים שהוקלטו במצב שזירה, ב-Full HD ב-60p/50p במצב הקלטה מתקדמת. התמונות חלקות כי הן מצולמות במסגרות 60/50 לשנייה וכל אחת מוקלטת כתמונה מלאה אחת. כך תמונת סטילס שצולמה מסרט שהוקלט במצב מתקדם נראית חדה במיוחד.

הקלטת וידאו כפולה

הקלט שני סרטים בו-זמנית — אחד באיכות XAVC S מרבית או בתבנית AVCHD ושני בתבנית MP4. כך יהיו לך גם קובץ קטן שיהיה מוכן לשיתוף מיידי, וגם קובץ ברמה מקצועית לעריכה נוספת.

מצב הקלטה כפולה

מצב הקלטה כפולה מאפשר לצלם וידאו באיכות HD ותמונות סטילס ברזולוציה גבוהה בו-זמנית, כדי ללכוד את הצילום הטוב ביותר בכל דרך.

זיהוי פנים

כך מתקבלים אוטומטית מיקוד, חשיפה וצבע אופטימליים. תוכל לתת עדיפות לפנים של אדם מסוים, כשאתה מצלם באירוע הומה אדם, על-ידי נגיעה בצג ה-LCD במקום המתאים. גם אם המצולם יוצא מהמסגרת המכשיר יזכור אותם ויתעדף אותם בכניסה לסצנה.

אוטומטי חכם

תכונה זו קובעת אוטומטית את סוג האווירה המצולמת ומבצעת אופטימיזציה של הגדרות שונות בהתאם לשלוש קבוצות (פנים, אווירה, טלטול מצלמה). היא מספקת את התוצאות המיטביות ב-90 סוגי אווירות, גם בלילה ובתנאי תאורה אחורית. ההגדרות הנבחרות מוצגות כסמלים על מסך ה-LCD כדי להקל על המשתמש.

תריס חיוך

אין מראה יפה יותר מחיוכים ספונטניים. תכונה זו מבטיחה שלא ילכו לאיבוד. צלם פנים מחייכות באופן אוטומטי - גם בעת הקלטת וידאו.

עיון באירועים

כדי לאפשר עיון והפעלה קלים, מצלמת Handycam®‎ זו מציגה סרטונים ותמונות סטילס קבוצתיים שהוקלטו כאילו היו אירועים נפרדים. תוכל לבחור מבין סכימות תצוגה שונות בהתאם לצורך, החל מתצוגת אירועים ועד לתצוגת וידאו, כדי לשפר את יכולות הארגון, החיפוש, ההצגה והשיתוף של התכנים האישיים שלך.

אפקט תמונה

תן לדמיון להוביל אותך. אפקטי תמונות מרחיבים את ההנאה מסרטים ומתמונות עם עד שבעה אפקטים יצירתיים (צבע חלקי, תמונת רטרו, לחצן בחירה מתקדם, תמונה מונוכרומטית בניגודיות גבוהה, מצלמת צעצוע, צבעים עזים, פוסטריזציה) ללא עריכה מייגעת במחשב.

הגדרות ידניות לתריס הצמצם ולמהירות התריס

מצלמת הווידאו משחררת אותך לבחור הגדרות ידניות לשליטה במהירות התריס ותריס הצמצם בזמן הצילום בתנאי תאורה אחורית ותת-חשיפה וגם במצבים אחרים.

תאימות לכרטיס זיכרון כפול

מצלמת Handycam®‎ זו כוללת חריצים לכרטיסי Memory Stick Micro™‎ ו-Micro SD/SDHC, כדי שתוכל להקליט בנוחות בכרטיס הזמין יותר מביניהם.

™PlayMemories בבית

כשתוכנת PlayMemories™ Home מותקנת במחשב , קל לייבא קטעי וידאו ממצלמת וידאו ®‎ Handycam כדי לצפות, לערוך, להדפיס, לשתף ברשת, לצרוב קבצים על דיסק ואפילו ליצור סרט עם צפייה בו זמנית בעד ארבעה מקטעי סרט על מסך מפוצל.

ר' פרטים

הפעלה עם סוללה מסוג X

השתמש בסוללה קלילה וקומפקטית במיוחד מסוג X כדי למזער את הגודל והמשקל הכוללים של ה-Handycam®‎.

מפרטים

חזור לזיכרונות יקרים ותהנה משלמות אמינה וקלות שימוש רב-תכליתית של ®CX405 Handycam. Optical SteadyShot™ עם מצב פעיל חכם שמונע רעד וטלטול במצלמה שיכול להרוס את התמונות. פורמטי AVCHD ו-XAVC S תורמים להקלטות אמינות ומלאות חיים. הכול כל כך קומפקטי ותמיד מוכן לפעולה.
  • Optical SteadyShot™‎ עם מצב 'פעיל חכם'

  • הקלטת XAVC S ‏(HD עם ‎50 Mbps) ו-AVCHD recording

  • חיישן Exmor R™ CMOS

  • עדשת ZEISS בזווית רחבה של 26.8 מ"מ עם זום אופטי 30x

  • 60x זום לתמונה ברורה

סוג חיישן
חיישן Exmor R CMOS מסוג 1/5.8 (‏3.1 מ"מ) עם תאורה אחורית
פיקסלים אפקטיביים (וידאו)
בערך 2.29 מגה-פיקסל(16:9)
סוג עדשה
ZEISS Vario-Tessar
זום אופטי
30x
זום לתמונה ברורה
60x
סוג מסך
צג Clear Photo LCD בגודל 6.7 ס"מ(230 400 נקודות) (230K) עם מסך רחב (16:9)
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה