HD

מצלמת Handycam®‎ מדגם PJ410 עם מקרן מובנה

HDR-PJ410
תמונה של מצלמת Handycam®‎ מדגם PJ410 עם מקרן מובנה
תמונה של מצלמת Handycam®‎ מדגם PJ410 עם מקרן מובנה
תמונה של מצלמת Handycam®‎ מדגם PJ410 עם מקרן מובנה
תמונה של מצלמת Handycam®‎ מדגם PJ410 עם מקרן מובנה
תמונה של מצלמת Handycam®‎ מדגם PJ410 עם מקרן מובנה

תכונות

Optical SteadyShot™‎ עם מצב 'פעיל חכם'

ייצוב תמונה מתקדם מגן על התמונה מפני טשטוש, גם כשנסיבות ההקלטה מורכבות או כשידי המשתמש רועדות.

עדשה בעלת זווית רחבה של עד 26.8 מ"מ

כשאתה מצלם סרטים או תמונות סטילס - עדשה איכותית בעלת זווית רחבה יכולה לעזור לך לצלם תמונות נוף רחבות יותר, וללכוד שטח גדול יותר בחללים סגורים שבהם אין לך מספיק מקום להתרחק מהנושא המצולם. גם ללא עדשת בקרה עם זווית רחבה, מצלמות וידאו נבחרות מצלמות תמונה רחבה של עד 26.8 מ"מ (יחס רוחב-גובה של 16:9) במצב סרט.

איכות תמונה יוצאת דופן

תבנית ה-XAVC S, המתאפיינת בקצב סיביות גבוה, מותאמת לצלמי וידאו שמוכנים לקחת את עבודותיהם צעד אחד קדימה. XAVC S מציעה איכות יוצאת מן הכלל. היא מבוססת על תבנית XAVC, אשר משמשת צלמים מקצועיים וגופי שידור, ומשתמשת בדחיסת נתונים חכמה כדי לייצא קבצים בנפחים ידידותיים.

מקרן מובנה

צלם והצג סרטונים באמצעות התקן אחד בלבד. מקרן מובנה ואיכותי מאפשר לך להציג את הסרטון שלך — או תכנים אחרים, באמצעות קלט חיצוני — על כל משטח חלק וזמין.

בקרת ריבוי מצלמות

צילומים רבים יותר לאפשרויות עריכה מעניינות יותר. המצלמות המחוברות מקליטות בקלות קטעי וידאו מזוויות שונות, בין אם הן מותקנות ישירות על HDR-PJ410 ובין אם הן מחוברות אלחוטית. בקרת ריבוי מצלמות מאפשרת לסנכרן בקלות את הגדרות הצילום בכל ההתקנים.

Highlight Movie Maker

הכלי הרב-תכליתי Highlight Movie Maker מפשט עריכת סרטים ומציע תכונות שונות לחיסכון בזמן. הוסף נקודות לסימון רגעי מפתח בעל ההקלטה, ואפשר לתוכנה לסנכרן אוטומטית את המעברים לפסקול שתבחר.

הזרמה חיה באמצעות Ustream (כעת IBM Cloud Video)

יש דברים שהכי טוב לראות בזמן אמת. הופעות ואירועי ספורט למשל! שתף סרטונים תוך כדי האירוע, ובאיכות תמונה וצליל מעולה.

שלט בנגיעה אחת ושיתוף בנגיעה אחת

בלחיצה אחת תוכל להפוך את הטלפון החכם או המחשב הלוח שלך לעינית ושלט רחוק של מצלמה דיגיטלית; בנוסף, תכונת השיתוף בלחיצה תאפשר לך להעביר תמונות וסרטונים מהמצלמה שלך להתקנים אחרים. בכל צורת שימוש שתבחר - פשוט התקן את האפליקציה Imaging Edge Mobile בטלפון חכם או במחשב לוח Android התומכים ב-NFC ותוכל להימנע מתהליכי הגדרה מורכבים וליהנות מחיבור אלחוטי קל על-ידי נגיעה פשוטה בהתקן. עכשיו אתה מוכן לשלוט במצלמה שלך באמצעות הטלפון החכם: תוכל לצלם תמונות מזוויות שלא היו נגישות לך בעבר, להצטרף בעצמך לתמונות קבוצתיות, וגם להעביר תמונות במהירות לטלפון החכם כדי לשתפן ב-SNS. אין לך תקשורת NFC? אין בעיה. תוכל לשייך בין ההתקנים גם באופן ידני.

מידע נוסף

Motion Shot Video

Motion Shot Video מנגן רצף של תמונות רבודות שעוקב אחר הפעולה המוקלטת במרווחי זמן של שבריר שנייה, כדי שכל הפרטים יוצגו במדויק על מסך ה-LCD. במהלך הנגינה תוכל לכוונן את מרווחי הזמן או להשהות את ההצגה כדי ללכוד ולצלם תמונת סטילס.

כבל USB מובנה

כבל ה-USB המובנה ברצועת היד נוח במיוחד לטעינה זריזה ולחיבור למחשב, וחוסך את הצורך לארוז כבל USB נוסף או מתאם AC. לטעינה ללא מחשב השתמש במתאם AC-USB קומפקטי (אופציונלי).

חיישן Exmor R™ CMOS

חיישן גדול פורץ דרך זה משפר את בהירות התמונה, מפחית רעשים בסביבות חשוכות ומאפשר טשטוש רך של הרקע.

מעבד תמונה BIONZ X™‎

מנוע עיבוד התמונה המתקדם BIONZ X™‎ עוזר להשיג תמונות בעלות מראה טבעי, חי ומציאות יותר יחד עם יכולות עיבוד מהירות יותר.

עדשת ZEISS

על-בסיס מחויבותן המשותפת לביצועים ועיצוב פורצי דרך, Sony ו-Carl Zeiss שיתפו פעולה בפיתוח עדשות המשלבות יכולות אופטיות מובילות, טכנולוגיות אלקטרוניות מעולות וחיישנים מתקדמים - למצלמות מדגמי Handycam®‎ של Sony.

צילום תמונות סטילס 9.2MP

לפעמים אינך צריך — או רוצה — צילום וידאו. העבר את מצלמת הווידאו שלך למצב תמונת סטילס וצלם תמונות יחידות באיכות מעולה של 9.2 מגה-פיקסל, ממש כמו במצלמת סטילס.

הקלטה מתקדמת

במצב ההקלטה המתקדם ב-Full HD עם 60p/50p תוכל לצלם סרטים ברורים במיוחד, חעם כמות נתוני תמונה גבוהה פי 2 מסרטים המוקלטים במצב 'שזירה'. התמונות המתקבלות חלקות כמו צילומים במהירות של 60/50 מסגרות לשנייה, וכל אחת מהמסגרות מוקלטת כתמונה מלאה אחת, כך שתמונות הסטילס הנלכדות מתוך הסרט המוקלט במצב המתקדם נראות חדות במיוחד.

הקלטת וידאו כפולה

הקלט שני סרטים בו-זמנית — אחד באיכות XAVC S מרבית או בתבנית AVCHD ושני בתבנית MP4. כך יהיו לך גם קובץ קטן שיהיה מוכן לשיתוף מיידי, וגם קובץ ברמה מקצועית לעריכה נוספת.

מצב הקלטה כפולה

מצב הקלטה כפולה מאפשר לך לצלם וידאו באיכות HD ותמונות סטילס ברזולוציה גבוהה בו-זמנית, כדי ללכוד את הצילום הטוב ביותר בכל דרך.

זיהוי פנים

תכונה זו יוצרת אופטימיזציה אוטומטית של המיקוד, החשיפה והצבע כדי להעניק תוצאות מיטביות. תוכל לתת עדיפות לפנים של אדם מסוים, כשאתה מצלם באירוע הומה אדם, על-ידי נגיעה בצג ה-LCD במקום המתאים. גם אם האדם המצולם יצא ממסגרת התמונה, המצלמה עדיין תזכור אותו ותתן לו עדיפות כשיחזור לסביבה המצולמת.

אוטומטי חכם

תכונה זו קובעת אוטומטית את סוג האווירה המצולמת ומבצעת אופטימיזציה של הגדרות שונות בהתאם לשלוש קבוצות (פנים, אווירה, טלטול מצלמה). היא מספקת את התוצאות המיטביות ב-90 סוגי אווירות, גם בלילה ובתנאי תאורה אחורית. ההגדרות הנבחרות מוצגות כסמלים על מסך ה-LCD כדי להקל על המשתמש.

תריס חיוך

אין מראה יפה יותר מחיוכים ספונטניים. תכונה זו מבטיחה שלא ילכו לאיבוד. צלם פנים מחייכות באופן אוטומטי - גם בעת הקלטת וידאו.

אפקט תמונה

תן לדמיון שלך להמריא. מצב אפקט תמונה משדרג את הנאתך מהסרטים והתמונות: הוא מאפשר לך להוסיף עד שבעה אפקטים יצירתיים (צבע חלקי, צילום רטרו, לחצן בחירה מתקדם, תמונה מונוכרומטית בניגודיות גבוהה, מצלמת צעצוע, צבעים עזים, פוסטר) ללא צורך בפעולות עריכה מייגעות במחשב.

הגדרות ידניות לתריס הצמצם ולמהירות התריס

מצלמת וידאו זו מעניקה לך את החופש לבחור את הגדרות תריס הצמצם ומהירות התריס באופן ידני. היא אידיאלית לצילום בתנאי תאורה אחורית ותת-חשיפה ובמצבים אחרים.

עיון באירועים

כדי לאפשר עיון והפעלה קלים, מצלמת Handycam®‎ זו מציגה סרטונים ותמונות סטילס קבוצתיים שהוקלטו כאילו היו אירועים נפרדים. תוכל לבחור מבין סכימות תצוגה שונות בהתאם לצורך, החל מתצוגת אירועים ועד לתצוגת וידאו, כדי לשפר את יכולות הארגון, החיפוש, ההצגה והשיתוף של התכנים האישיים שלך.

תאימות לכרטיס זיכרון כפול

מצלמת Handycam®‎ זו כוללת חריצים לכרטיסי Memory Stick Micro™‎ ו-Micro SD/SDHC, כדי שתוכל להקליט בנוחות בכרטיס הזמין יותר מביניהם.

הפעלה עם סוללה מסוג X

השתמש בסוללה קלילה וקומפקטית במיוחד מסוג X כדי למזער את הגודל והמשקל הכוללים של ה-Handycam®‎.

מפרטים

תעד את הרגעים החשובים בצורה אמינה ושלמה: עם מצלמת ה-Handycam®‎ מדגם PJ410 תעשה זאת בקלות. Optical SteadyShot™‎ עם מצב פעיל חכם מונע רעידה של המצלמה וטלטול של התמונות. תבניות AVCHD ו-XAVC S מבטיחות הקלטות אמינות ומלאות חיים. והכל במבנה קומפקטי וקל לנשיאה.
  • Optical SteadyShot™‎ עם מצב 'פעיל חכם'

  • הקלטת XAVC S ‏(HD עם ‎50 Mbps) ו-AVCHD recording

  • חיישן Exmor R™ CMOS

  • עדשת ZEISS בזווית רחבה של 26.8 מ"מ עם זום אופטי 30x

  • מקרן מובנה

סוג חיישן
חיישן Exmor R CMOS מסוג 1/5.8 (‏3.1 מ"מ) עם תאורה אחורית
פיקסלים אפקטיביים (וידאו)
בערך 2.29 מגה-פיקסל(16:9)
סוג עדשה
ZEISS Vario-Tessar
זום אופטי
30x
זום לתמונה ברורה
60x
סוג מסך
צג Clear Photo LCD בגודל 6.7 ס"מ(230 400 נקודות) (230K) עם מסך רחב (16:9)
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה