רצועת ראש

אוזניות ZX110

MDR-ZX110 / MDR-ZX110AP
תמונה של אוזניות ZX110

רגיל|טלוויזיה Android|pinkwhiteblack

תמונה של אוזניות ZX110
תמונה של אוזניות ZX110
תמונה של אוזניות ZX110
תמונה של אוזניות ZX110
תמונה של אוזניות ZX110
תמונה של אוזניות ZX110
תמונה של אוזניות ZX110

תכונות

יחידות דרייבר ניאודימיום דינאמיות להשמעת קול מדויק

יחידות דרייבר ניאודימיום 30 מ"מ, דינאמיות וקלות-משקל, מאפשרות לאוזניות לספק תגובה קצבית וחדה גם ברצועות התובעניות ביותר. האוזניות מצוידות בדיאפרגמה רגישה במיוחד שמאפשרת להגביר את עוצמת הקול – ללא צורך במגבר – ועדיין ליהנות משמע ברור ומדויק בכל טווח התדרים.

מבנה מסתובב ומתקפל שמאפשר ניידות בקלות

האוזניות שילוו אותך לכל מקום. מבנה האוזניות, הכולל רמקולים מסתובבים, מאפשר אחסון קל גם כשאינך משתמש בהם, משפר את הניידות כשאתה בדרכים. סיבוב הרמקולים יוצר מבנה שטוח, כדי שתוכל לארוז אותם במזוודה או בתיק מבלי לחשוש שיתפסו מקום יקר.    

שלט קווי מובנה ומיקרופון מאפשרים לנהל שיחות ללא שימוש בידיים

עם שלט קווי ומיקרופון המובנים בכבל האוזניות, תוכל לנהל שיחות בידיים חופשיות ממבחר טלפונים חכמים תוך כדי האזנה למוזיקה. עבור בקלות בין שירים ושיחות ללא צורך להוריד את האוזניות.* *קיים רק בדגם MDR-ZX110AP

רמקולים מרופדים לנוחות מלאה

האזנה בנוחות מוחלטת. אוזניות אלו כוללות רצועת ראש עם כוונון עצמאי ורמקולים בעלי ריפוד רך שמכסים את האוזן כולה. האזן לאלבומים האהובים עליך מתחילתם ועד סופם בנוחות נפלאה לאורך זמן.

מבנה מתקפל בעל גב סגור שמשאיר את הצליל קרוב לאוזן

מבנה מתקפל בעל גב סגור שעוטף את האוזן ועוזר להרחיק את הסחות הדעת. שיקוף הקולות לעבר האוזן מאפשר לך לשמוע גם את הצלילים העדינים ביותר. בנוסף תוכל לחוש בכל פעימת מקצב, הודות לגב הסגור שעוזר למקסם את אותות הבס של המוזיקה. 

טווח תדרים רחב להשמעה ברורה של קולות גבוהים ונמוכים 

טווח התדרים הרחב, המשתרע על טווח של 12Hz עד 22kHz – מעביר בסים עמוקים, תדרי ביניים עשירים וקולות גבוהים במיוחד. האזן לכל פרט בכל רצועה ותיהנה מכל רצועות המוזיקה שלך. 

מפרטים

עם אוזניות MDR-ZX110 הכוללות יחידות דרייבר 30 מ"מ דינאמיות תיהנה מצליל ברור ומאוזן גם בדרכים. הרמקולים המרופדים מעניקים לך נוחות משופרת כשאתה בתנועה. אוזניות MDR-ZX110AP משפרות את פונקציונליות הטלפון החכם של Android.
  • יחידות דרייבר במבנה כיפה 30 מ"מ לצליל מאוזן

  • מגנטי ניאודימיום בעלי אנרגיה גבוהה מפיקים צלילים עוצמתיים

  • טווח תדרים של 12Hz עד 22kHz

  • רמקולים מרופדים להאזנה נוחה

  • מבחר צבעים שמתאימים לסגנון שלך

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה