תמונת תקריב מלפנים של SA-SW3
תמונת תקריב מלפנים של רמקול SA-SW3
צילום בזווית של רמקול SA-SW3
תמונת תקריב מהצד של רמקול SA-SW3
מבט מאחור על רמקול SA-SW3
להרגיש את כוח הבס העמוק

הסאב-וופר האלחוטי והקומפקטי SA-SW3 משדרג את מערכת הקולנוע הביתי ומקרן הקול שלנו עם תוספת בס וסוחף אותך עמוק יותר לתוך הסרטים והמוזיקה. תיהנה מבס צלול וחזק יותר ותיהנה מחוויית צליל היקפי קולנועית יותר.


בס עשיר ועמוק

עם 200W של צליל בס עמוק מדרייבר רב-עוצמה של 160 מ"מ, הסאב-וופר עם הבס רפלקס הזה מגביר את ההשפעה של כל הדברים שאתה צופה בהם ומאזין להם. תוכל להרגיש את הרעם המתגלגל ואת מקצבי הבס הכבדים ללא עיוות. תשמע גם קולות צלולים יותר ונאמנות משופרת לקבלת פסקולים אותנטיים לגמרי.

עיצוב Omnidirectional Block

מערכת הקולנוע הביתי, מקרן הקול והרמקולים האופציונליים עוצבו תחת קונספט משותף של בלוק רב-כיווני. העיצוב של ה- SA-SW3 מתאים באופן מושלם למערכות האלה. הקצוות המעוגלים והמתוחכמים שלו מייצגים גוש יציב המספק צליל רחב טווח. שילוב המרקמים העשירים של החומר מדגיש את הקשר הקרוב לכל סלון.

טכנולוגיות לאיכות צליל גבוהה
איור חתוך של מבנה המעגל המגנטי Σ
מעגל מגנטי Σ מספק בס עמוק ורב-עוצמה

המעגל המגנטי Σ (סיגמא), טכנולוגיה קניינית של Sony, מאפשר בס עמוק ורב-עוצמה על-ידי מקסום הכוח המגנטי שמניע את סליל הקול. בניגוד אליו, מעגלים בעלי צורה רגילה מאפשרים לחלק גדול מהכוח המגנטי הזה לזלוג החוצה.

איור תקריב של חריצי קצה מופרדים
חריצי קצה מופרדים

טכנולוגיה קניינית נוספת של Sony, חריצי קצה מופרדים, משפרת את סימטריית המשרעת האנכית, תכונה חיונית לקבלת איכות צליל חדה. היא עושה זאת על-ידי שימוש בחתכים קונצנטריים בקצה, שמסייעים לשלוט בלחץ שבתוך ומחוץ לקצה הדיאפרגמה.

סמל של Wi-Fi
הגדרה פשוטה

פשוט הפעל את הסאב-וופר מדגם SA-SW3 והוא יתחבר באופן אוטומטי ואלחוטי למערכת הקולנוע הביתי או למקרן הקול שלך. זה קל ומהיר ואין צורך בכבלים מסורבלים.

מפרטים ותכונות

הגדל את ההשפעה של מערכת הקולנוע הביתי ושל מקרן הקול שלך. הסאב-וופר האלחוטי הזה מעניק לך חוויית צליל היקפי קולנועית יותר בעזרת 200W של בס עשיר ורב-עוצמה מיחידת דרייבר בגודל 160 מ"מ.
  • 200W של בס עשיר ורב-עוצמה מדרייבר בגודל 160 מ"מ

  • יחידת רמקול עם בס רפלקס מספקת בס עמוק יותר

  • מעגל מגנטי Σ מספק בס צלול ועמוק עם פחות עיוותים

  • קישוריות אלחוט להתקנה קלה

  • עיצוב יוקרתי תואם למערכת הקולנוע הביתי ולמקרן הקול שלנו

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה