תמונת תקריב מלפנים של SA-SW5
תמונת תקריב מלפנים של רמקול SA-SW5
צילום בזווית של רמקול SA-SW5
תמונת תקריב מהצד של רמקול SA-SW5
מבט מאחור על רמקול SA-SW5
חזק את חוויית הבידור עם בס עוצמתי

הסאב-וופר האלחוטי SA-SW5 מעשיר את מערכת הקולנוע הביתי בבס עמוק יותר, לחוויה של סרטים ומוזיקה סוחפת הרבה יותר. תרגיש כמה מציאותי תוכן הבידור הופך להיות עם בס צלול ורועם וצלילים עדינים בתדרים נמוכים.


בס עמוק וסוחף

עם 300W של צליל בס עמוק מדרייבר של 180 מ"מ ורדיאטור פסיבי, הסאב-וופר הזה מגביר את ההשפעה של כל הדברים שצופים בהם ומאזינים להם. תיהנה מפיצוצים עזים ומהמקצבים העמוקים ביותר שאי פעם שמעת ללא עיוות. תשמע גם קולות צלולים יותר ונאמנות משופרת לקבלת פסקולים אותנטיים לגמרי.

עיצוב Omnidirectional Block

מערכת הקולנוע הביתי, מקרן הקול והרמקולים האופציונליים עוצבו תחת קונספט משותף של בלוק רב-כיווני. העיצוב של ה- SA-SW5 מתאים באופן מושלם למערכות האלה. הקצוות המעוגלים והמתוחכמים שלו מייצגים גוש יציב המספק צליל רחב טווח. שילוב המרקמים העשירים של החומר מדגיש את הקשר הקרוב לכל סלון.

גלה את הטכנולגיה שבפנים

הודות לטכנולוגיות שמע מובילות שכוללות מעגל מגנטי Σ וחריצי קצה מופרדים, ה-SA-SW5 משפר את הבידור שלך בעזרת בס עמוק ועשיר וצליל נקי בתדר נמוך.

טכנולוגיות לאיכות צליל גבוהה
איור חתוך של מבנה המעגל המגנטי Σ
מעגל מגנטי Σ מספק בס עמוק ורב-עוצמה

המעגל המגנטי Σ (סיגמא), טכנולוגיה קניינית של Sony, מאפשר בס עמוק ורב-עוצמה על-ידי מקסום הכוח המגנטי שמניע את סליל הקול. בניגוד אליו, מעגלים בעלי צורה רגילה מאפשרים לחלק גדול מהכוח המגנטי הזה לזלוג החוצה.

איור תקריב של חריצי קצה מופרדים
חריצי קצה מופרדים

טכנולוגיה קניינית נוספת של Sony, חריצי קצה מופרדים, משפרת את סימטריית המשרעת האנכית, תכונה חיונית לקבלת איכות צליל חדה. היא עושה זאת על-ידי שימוש בחתכים קונצנטריים בקצה, שמסייעים לשלוט בלחץ שבתוך ומחוץ לקצה הדיאפרגמה.

סמל של Wi-Fi
הגדרה פשוטה

פשוט הפעל את הסאב-וופר מדגם SA-SW5 והוא יתחבר באופן אוטומטי ואלחוטי למערכת הקולנוע הביתי או למקרן הקול שלך. זה קל ומהיר ואין צורך בכבלים מסורבלים.

מפרטים ותכונות

הגדל את העוצמה של מערכת הקולנוע הביתי ומקרן הקול שלך. הסאב-וופר האלחוטי הזה מבליט את כל העומקים הנסתרים שבסרטים ובמוזיקה שלך באמצעות בס עשיר ורב-עוצמה של 300W מיחידת דרייבר בגודל 180 מ"מ.
  • 300W של בס עשיר ועוצמתי מדרייבר בגודל 180 מ"מ

  • רדיאטור פסיבי מספק בס חזק יותר ללא רעשי רוח

  • מעגל מגנטי Σ מספק בס צלול ועמוק עם פחות עיוותים

  • קישוריות אלחוט להתקנה קלה

  • עיצוב יוקרתי תואם למערכת הקולנוע הביתי ולמקרן הקול שלנו

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה