LINKBUDS

כל המפרטים והתכונות

WF-L900

גודל ומשקל

משקל
בערך 4.1 גרם x ‏2

תכונות כלליות

סוג אוזניות
פתוח, דינמי
מגנט
מגנט ניאודימיום עוצמתי
תגובת תדר (תקשורת BLUETOOTH®‎)
‎20Hz-20,000Hz (תדר דגימה 44.1kHz)
עמידות במים
כן (IPX4)
DSEE
כן

סוללה

שיטת טעינת סוללה
הטענת USB (עם מארז)
חיי סוללה (זמן השמעת מוזיקה ברצף)
מקסימום 5.5 שעות
חיי סוללה (זמן תקשורת ברצף)
מקסימום 2.5 שעות
חיי סוללה (זמן המתנה)
מקסימום 11 שעות

מפרט Bluetooth®‎

גרסת BLUETOOTH®‎
מפרט Bluetooth גרסה 5.2
טווח אפקטיבי
10 מ'
טווח תדרים
פס 2.4GHz‏ (2.4000GHz-2.4835GHz)
פרופיל
A2DP‏, AVRCP‏, HFP‏, HSP
תבניות שמע נתמכות
SBC‏, AAC
הגנת תוכן נתמכת
SCMS-T

מארז טעינה

משקל
בערך 34 גרם
ממד
בערך 41.4 x‏ 48.5 x‏ 30.9 מ"מ

אפשרויות צבע

whitegray

מה יש בקופסה

  • כבל USB: כבל USB Type-C®‎
Placeholder

תכונות

מבט מהצד על אדם מאזין לאוזניות LinkBuds לבנות

כל העולמות שלך פועלים

LinkBuds מחברות את כל העולמות שלך בצורה מושלמת עם עיצוב טבעת פתוחה שמאפשר לך לשמוע שיחות, מוזיקה ותוכן מקוון אחר בכל עת, כמו גם צלילי סביבה שמקיפים אותך בשקיפות מלאה, בלי כל חוסר נוחות באוזן. הן קטנות, קלות משקל עם עיצוב נוח במיוחד לשעות של שימוש, והן מבטיחות שתמיד תהיה מחובר לנעשה בחיים שלך, כדי שלא תפספס דבר.

אריזת LinkBuds לבנה שחסרה אוזנייה אחת

קטן במיוחד וקל משקל

אוזניות LinkBuds, שמשקלן כ-4 גרם ומידותיהן קטנות במיוחד, הן פלא מיניאטורי. בניגוד לאוזניות כפתור רגילות, השכבה המגנה שעוטפת את הדיאפרגמה של הרמקול משולבת במארז וחוסכת מקום.

איור של אוזניית LinkBud אפורה באוזן

התאמה נוחה והדוקה

אוזניות LinkBuds משלבות צורה שתואמת לאוזן האנושית באופן מושלם עם עיצוב ארגונומי להתאמה יציבה יותר. עיצבנו את LinkBuds באמצעות מצבור נתונים מקיף על צורת האוזן, שנאסף מאז הושקו האוזניות תוך-אוזן הראשונות בעולם ב-1982. צפה בסרטון ההדרכה שלנו לחוויית שימוש והאזנה טובה יותר.

הפעל סרטון "הדרכה"

אדם ברחוב מאזין לאוזניות LinkBuds לבנות

חיבור ומודעות

יחידת דרייבר בעיצוב טבעת חדש, כשמרכז הדיאפרגמה פתוח לשקיפות שמע, מאפשרת לך לשמוע בצורה ברורה את הצלילים סביבך. כך, תוכל לשמוע כאשר קוראים בשמך במהלך השיחה ותוכל לקשקש עם חברים תוך כדי האזנה למוזיקה.

שתי אוזניות LinkBuds אפורות לצד טלפון Sony Xperia על רקע מערבולת בצבע שמנת

שיחות צלולות במיוחד, ללא רעשים

עם טכנולוגיית זיהוי קול מדויק ועיבוד אותות שמע מתקדם, האדם בצד השני של השיחה שומע את קולך באופן ברור, גם אם אתה מוקף רעשים. פיתנו את האלגוריתם שלנו להפחתת רעשים באמצעות למידת מכונה ובינה מלאכותית, בעזרת יותר מ-500 מיליון דגימות קול, כדי לנטרל רעשי סביבה ולהבליט את הקול שלך בצורה ברורה במגוון רחב של סביבות.

מבט מהצד על אישה מאזינה לאוזניות LinkBuds אפורות

צליל אותנטי וטבע

תיהנה מאיכות צליל גבוהה ומאוזנת היטב, עם טווח בינוני-גבוה צלול. מעבד V1 המשולב משחזר את כל הפרטים במוזיקה עם עיוות מינימלי, לחוויית האזנה אותנטית. דרייבר בעיצוב טבעת מיוחד בקוטר 12 מ"מ, עם דיפארגמה בעלת תאימות גבוהה (רתע נמוך), מספק צליל עשיר ומאוזן היטב.

לוגו של DSEE

שדרג את המוזיקה המועדפת עליך

כאשר מקור מוזיקה מקורי נדחס, הוא מאבד את רכיבי התדרים הגבוהים שמוסיפים פירוט ועושר לרצועה. מנוע שיפור הקול הדיגיטלי (DSEE) שלנו משחזר אותם בצורה אמינה, כדי להפיק צליל באיכות גבוהה שקרוב יותר להקלטה המקורית.

אדם מקרב את אצבעו לאוזניית LinkBuds לבנה באוזן שלו

הקשה פשוטה ליד האוזן

אוזניות LinkBuds אולי קטנות, אבל זה לא אומר שקשה להשתמש בהן. עם אזור הקשה רחב, אפשר להשתמש בהקשות כפולות או משולשות בחלק הקדמי של כל אחת מהאוזניות כדי לשלוט בהפעלת המוזיקה – כך שאין צורך לגעת באוזניות LinkBuds עצמן כדי להפעיל אותן.

תמונה של אדם ברחוב עם איורים סביב ראשו שמציגים עוצמות קול שונות

התאמה אוטומטית של עוצמת הצליל לסביבה

בקרת עוצמת קול מתכווננת היא פונקציה חכמה שממטבת את עוצמת הקול באופן אוטומטי בהתאם למיקום שלך. תוכל ליהנות מעוצמת קול נמוכה יותר במקומות שקטים וגבוהה יותר בסביבות רועשות.

שני אנשים משוחיים, אחד מהם מרכיב אוזניות LinkBuds לבנות

לדבר ולשמוע רק צלילי סביבה

אפשר להגדיר את התכונה 'דבר כדי לשוחח' כך שתפסיק אוטומטית את המוזיקה כשאתה מדבר עם מישהו, כדי שתוכל לשמוע רק צלילי סביבה ולנהל שיחה. – תכונה שימושית אם אינך רוצה להוריד את האוזניות או אם הידיים שלך עמוסות. וכאשר השיחה מסתיימת, המוזיקה מתחילה לפעול שוב באופן אוטומטי. היא מבוססת על טכנולוגיית זיהוי קולי מדויק ועיבוד אותות שמע מתקדם.

סמלי לוגו של Microsoft Soundscape ו-Microsoft

ניידות משופרת באמצעות טכנולוגיה

Sony ו-Microsoft שילבו כוחות כדי לפתח טכנולוגיה שמסייעת לאנשים לנווט את דרכם בעולם בצורה טובה יותר. LinkBuds תומכות באפליקציה Microsoft Soundscape. השילוב הייחודי מציע חוויות חדשניות של ניווט תלת-ממדי עשיר יותר שמבוסס על שמע, הודות לשמע השקוף במיוחד בעיצוב אוזניות עצם, בעוד שחיישנים מובנים ב-LinkBuds מאפשר חוויה אמיתית של שימוש ללא ידיים ויכולת להתרכז בסביבה.

סמלי לוגו של Google Assistant ו-Alexa מובנים

שליטה באמצעות הקול

קבל עזרה ללא שימוש בידיים. אפשר פשוט להגיד "OK Google" או "Alexa" כדי להפעיל את העוזר הקולי המועדף. יש לך אפשרות ליהנות מבידור, ליצור קשר עם חברים, לקבל מידע, להאזין למוזיקה ולהודעות, לתזמן תזכורות ועוד. תוכל אפילו לשלוט בתכונות של האוזניות, כגון בדיקת רמת הסוללה שנותרה באמצעות קולך. תוכל גם להאזין להודעות הדוא"ל שלך ב-Microsoft Outlook ולבצע איתן אינטראקציה, ולהצטרף ל-Microsoft Teams באמצעות Google Assistant או Siri.‏

לוגו של התאמה מהירה של Google

מצא את האוזניות שלך בעזרת Fast Pair

LinkBuds תומכות בתכונה 'התאמה מהירה' השימושית והחדשה של Google. בהקשה אחת על הנחיות מוקפצות, ה-LinkBuds מאפשרות התאמה מהירה וקלה באמצעות Bluetooth למכשירי ה-Android שלך. ניתן לאתר בקלות את המקום שבו השארת את האוזניות על-ידי צלצול או בדיקת המיקום האחרון שלהם בטלפון החכם שלך. אפילו תקבל הודעה כשהסוללה שלהן מתרוקנת כדי שתדע מתי לטעון אותן.

לוגו של התאמה מהירה

התאמה קלה למחשב

התכונה 'התאמה מהירה' מאפשרת התאמה במהירות ובקלות של אוזניות LinkBuds למחשב נייד, למחשב שולחני או למחשב לוח עם Windows 11 או Windows 10. הנחיות מוקפצות להתאמה מופיעות במכשירי Windows 11 או Windows 10 קרובים בעת בחירת מצב התאמה.

לוגו של Spotify Tap

גישה מהירה למוזיקה האהובה עליך

עם גישה מהירה, תוכל להגדיר שאוזניות LinkBuds ימשיכו להפעיל תוכן מ-Spotify במספר הקשות בלבד – אין צורך לגעת בטלפון החכם.

מארז LinkBuds אפור עם אוזניות LinkBuds לצדו, וסביבם חלקי פלסטיק אפורים

חומרי פלסטיק ממוחזרים

אוזניות LinkBuds כוללות חומרי פלסטיק ממוחזרים מחלקי רכב.

מארז LinkBuds

ללא פלסטיק באריזות האישיות

חומרי האריזה של LinkBuds נטולי פלסטיק, בהתאם למחויבות של Sony לצמצם את הפגיעה של המוצרים שלנו בסביבה.

אוזניות LinkBuds לבנות על רקע ורוד עם טיפות מים

עמידות במים לשימוש יומיומי

עם דירוג עמידות במים של IPX4‏, נתזי מים וזיעה לא יעצרו בעד האוזניות לאפשר לך להמשיך לנוע לצלילי המוזיקה.

איור שמציג שני אנשים מאזינים למוזיקה עם אוזניות LinkBuds ואת ההבדל בין שידור Bluetooth רגיל לשידור BT בו-זמני ב-LinkBuds

אות Bluetooth ברור ויציב יותר

כדי לקצר את ההשהיה ולספק איכות צליל גבוהה, גם בנוכחות הפרעות אחרות, אות ה-Bluetooth®‎ משודר לשתי האוזניות בו-זמנית. הודות למעבד V1 המשולב ורב-העוצמה, תיהנה מצליל אלחוטי יציב, ללא קיטועים. (א) שידור ממסר BT רגיל משמאל לימין. (ב) שידור BT בו-זמני בשמאל/בימין ב-LinkBuds.

סמלים של חיי סוללה, טעינה מהירה וזמן הפעלה

האזן כל היום, טען בתוך דקות

ניתן ליהנות מיום עבודה מלא ללא טעינה – 5.5 שעות – באוזניות ולשמור 12 שעות נוספות במארז. כלומר, יש לך 17.5 שעות מלאות של זמן האזנה בכל פעם שאתה יוצא מהבית. ממהר? טעינה מהירה של 10 דקות בלבד נותנת לך עד 90 דקות של זמן הפעלה, והאפליקציה Sony | Headphones Connect אפילו מודיעה לך מתי מארז הטעינה צונח מתחת ל-30%.

מארז LinkBuds אפור פתוח

מארז קטן בעיצוב מושלם

מארז הטעינה קטן במיוחד עם עיצוב מסוגנן ומעוגל, נכנס בנוחות לכיס או לכף היד ומאפשר לך להמשיך בשגרה בתנועה. נפתח בלחיצת כפתור פשוטה.

תמונה של מארז LinkBuds אפור עם אוזניות LinkBuds, חמישה גדלים של קשתות תמיכה וכבל טעינה USB-C

מה באריזה

בתוך אריזת ה-LinkBuds תמצא קשתות תומכות בחמישה גדלים, כדי להתאים לאוזניים בצורות שונות, וכן כבל טעינה USB-C.‏

לוגו עבור 360‎ Reality Audio

סוחף כל כך. אמיתי כל כך.

תן לעצמך לשקוע בצליל שמקיף אותך. הוא אמתי כאילו היית שם באולם הקונצרטים או באולפן ההקלטות. עם ‎360 Reality Audio, המוזיקה סוחפת ואמיתית כל כך. האוזניות האלה מאפשרות לך ליהנות מ-‎360 Reality Audio.‏