LinkBuds

תמיד באוזן

עם LinkBuds, אתה תמיד מחובר לחיי היומיום שלך. השתמש בהן בנוחות מסביב לשעון והקשב לצלילים סביבך ללא הפרעות או אי נעימות באוזן, בזמן שאתה שומר על קשר עם אנשים ומקומות, בלי שתצטרך לקטוע לרגע את פס הקול האישי שלך. LinkBuds מאפשרות לך לחבר את הבידור שאתה אוהב לחיי היומיום שלך, לא משנה לאן תלך ומה תעשה.

הלוגו של LinkBuds
כל העולמות שלך פועלים

אוזניות LinkBuds נוחות מספיק לשימוש לאורך כל היום וחכמות מספיק כדי להתאים את עצמן לנעשה בחייך – כך שתישאר מחובר לאנשים ולבידור שאתה אוהב.

הירשם עכשיו לקבלת העדכונים האחרונים והצעות לזמן מוגבל. לחץ על הקישור הבא כדי שלא תחמיץ דבר.

העף מבט ב-LinkBuds‏
כל העולמות שלך מחוברים תמיד

ראה כיצד LinkBuds משאירות אותך מחובר ובשליטה במוזיקה שלך לשימוש יומיומי, על ידי שילוב של עיצוב אוזניות עצם נוח במיוחד עם איכות צליל ושיחות גבוהה.

כל העולמות שלך פועלים

אוזניות LinkBuds קלות משקל בעיצוב טבעת פתוחה ומחברות אותך לכל העולמות שלך, לאורך כל היום.

לשמוע שיחות ומוזיקה בצלילות

השיחות נהנות מצלילות גבוהה במיוחד לחוויית האזנה אותנטית וכל המוזיקה שלך נהנית משדרוג.

נוחות יומיומית

בזכות התכונות החכמות שלנו, קל מאוד להשתמש ב-LinkBuds ולשלוט בהן ללא מאמץ.

נוצר עם מחשבה על הסביבה

LinkBuds כוללות חומרי פלסטיק ממוחזרים בחלקים האסתטיים ואריזה נטולת פלסטיק.

להתכונן להתזות וליום שמחכה לך

עם עמידות במים בדירוג IPX4 וחיי סוללה ארוכים, אוזניות LinkBuds מאפשרות לך להמשיך להתקדם, בכל עת ובכל מקום.

כל העולמות שלך פועלים

LinkBuds מחברות את כל העולמות שלך בצורה מושלמת עם עיצוב טבעת פתוחה שמאפשר לך לשמוע שיחות, מוזיקה ותוכן מקוון אחר בכל עת, כמו גם צלילי סביבה שמקיפים אותך בשקיפות מלאה, בלי כל חוסר נוחות באוזן. הן קטנות, קלות משקל עם עיצוב נוח במיוחד לשעות של שימוש, והן מבטיחות שתמיד תהיה מחובר לנעשה בחיים שלך, כדי שלא תפספס דבר.

חיבור ומודעות

יחידת דרייבר בעיצוב טבעת חדש, כשמרכז הדיאפרגמה פתוח לשקיפות שמע, מאפשרת לך לשמוע בצורה ברורה את הצלילים סביבך. תשמע כאשר קוראים בשמך במהלך השיחה ותוכל לקשקש עם חברים תוך כדי האזנה למוזיקה.

קטן במיוחד וקל משקל

אוזניות LinkBuds, שמשקלן כ-4 גרם ומידותיהן קטנות במיוחד, הן פלא מיניאטורי. בניגוד לאוזניות כפתור רגילות, השכבה המגנה שעוטפת את הדיאפרגמה של הרמקול משולבת במארז וחוסכת מקום.

מארז LinkBuds לבן ואוזניית LinkBud אחת מחוצה לו
איור של אוזניית LinkBud אפורה באוזן
התאמה נוחה והדוקה

אוזניות LinkBuds משלבות צורה שתואמת לאוזן האנושית באופן מושלם עם עיצוב ארגונומי להתאמה יציבה יותר. עיצבנו את LinkBuds באמצעות מצבור נתונים מקיף על צורת האוזן, שנאסף מאז הושקו האוזניות תוך-אוזן הראשונות בעולם ב-1982.

לשמוע שיחות ומוזיקה בצלילות

תיהנה משיחות קוליות חדות וצלולות, ללא רעש. האזן למוזיקה עם איכות צליל גבוהה בזכות רצועות דחוסות שמשוחזרות על ידי המנוע לשיפור סאונד דיגיטלי (DSEE) שלנו, כך שהלהקות והאמנים האהובים עליך תמיד יישמעו מעולה.

מבט מבפנים על אוזניית LinkBud
שיחות צלולות במיוחד, ללא רעשים

עם טכנולוגיית זיהוי קול מדויק ועיבוד אותות שמע מתקדם, האדם בצד השני של השיחה שומע את קולך באופן ברור, גם אם אתה מוקף רעשים. פיתנו את האלגוריתם שלנו להפחתת רעשים באמצעות למידת מכונה ובינה מלאכותית, בעזרת יותר מ-500 מיליון דגימות קול, כדי לנטרל רעשי סביבה ולהבליט את הקול שלך בצורה ברורה במגוון רחב של סביבות.

צליל אותנטי וטבע

תיהנה מאיכות צליל גבוהה ומאוזנת היטב, עם טווח בינוני-גבוה צלול. מעבד V1 המשולב משחזר את כל הפרטים במוזיקה עם עיוות מינימלי, לחוויית האזנה אותנטית. דרייבר בעיצוב טבעת מיוחד בקוטר 12 מ"מ, עם דיפארגמה בעלת תאימות גבוהה (רתע נמוך), מספק צליל עשיר ומאוזן היטב.

אישה עם אוזניית LinkBud אפורה
לוגו של DSEE
שדרג את המוזיקה המועדפת עליך

כאשר מקור מוזיקה מקורי נדחס, הוא מאבד את רכיבי התדרים הגבוהים שמוסיפים פירוט ועושר לרצועה. מנוע שיפור הקול הדיגיטלי (DSEE) שלנו משחזר אותם בצורה אמינה, כדי להפיק צליל באיכות גבוהה שקרוב יותר להקלטה המקורית.

נוחות יומיומית

בזכות התכונות החכמות שלנו, קל מתמדי ליהנות מבידור ולשמור על קשר.

הקשה פשוטה ליד האוזן

אוזניות LinkBuds אולי קטנות, אבל זה לא אומר שקשה להשתמש בהן. עם אזור הקשה רחב, אפשר להשתמש בהקשות כפולות או משולשות בחלק הקדמי של כל אחת מהאוזניות כדי לשלוט בהפעלת המוזיקה – כך שאין צורך לגעת באוזניות LinkBuds עצמן כדי להפעיל אותן.

אדם מקרב את אצבעו לאוזניית LinkBuds לבנה באוזן שלו
תמונה של אדם ברחוב עם איורים סביב ראשו שמציגים עוצמות קול שונות
התאמה אוטומטית של עוצמת הצליל לסביבה

בקרת עוצמת קול מתכווננת היא פונקציה חכמה שממטבת את עוצמת הקול באופן אוטומטי בהתאם למיקום שלך. תוכל ליהנות מעוצמת קול נמוכה יותר במקומות שקטים וגבוהה יותר בסביבות רועשות.

לדבר ולשמוע רק צלילי סביבה

אפשר להגדיר את התכונה 'דבר כדי לשוחח' כך שתפסיק אוטומטית את המוזיקה כשאתה מדבר עם מישהו, כדי שתוכל לשמוע רק צלילי סביבה ולנהל שיחה. – תכונה שימושית אם אינך רוצה להוריד את האוזניות או אם הידיים שלך עמוסות. וכאשר השיחה מסתיימת, המוזיקה מתחילה לפעול שוב באופן אוטומטי.

זוג בשיחה. אחד מהם מרכיב LinkBuds
סמלי לוגו של Google Assistant ו-Alexa מובנים
שליטה באמצעות הקול

קבל עזרה ללא שימוש בידיים. אפשר פשוט להגיד "OK Google" או "Alexa" כדי להפעיל את העוזר הקולי המועדף. יש לך אפשרות ליהנות מבידור, ליצור קשר עם חברים, להאזין למוזיקה ולהודעות, לתזמן תזכורות ועוד. תוכל אפילו לשלוט בתכונות של האוזניות, כגון בדיקת חיי הסוללה שנותרו, באמצעות קולך. תוכל גם להאזין ולבצע אינטראקציה עם הדוא"ל שלך ב-Microsoft Outlook ולהצטרף לפגישה ב-Microsoft Teams באמצעות Google Assistant או Siri.‏

לוגו של התאמה מהירה של Google
מצא את האוזניות שלך בעזרת Fast Pair

LinkBuds תומכות בתכונה 'התאמה מהירה' השימושית והחדשה של Google. בהקשה אחת על הנחיות מוקפצות, ה-LinkBuds מאפשרות התאמה מהירה וקלה באמצעות Bluetooth למכשירי ה-Android שלך. ניתן לאתר בקלות את המקום שבו השארת את האוזניות על-ידי צלצול או בדיקת המיקום האחרון שלהם בטלפון החכם שלך. אפילו תקבל הודעה כשהסוללה שלהן מתרוקנת כדי שתדע מתי לטעון אותן.

לוגו של התאמה מהירה
התאמה קלה למחשב

התכונה 'התאמה מהירה' מאפשרת התאמה במהירות ובקלות של אוזניות LinkBuds למחשב נייד, למחשב שולחני או למחשב לוח עם Windows 11 או Windows 10. הנחיות מוקפצות להתאמה מופיעות במכשירי Windows 11 או Windows 10 קרובים בעת בחירת מצב התאמה.

לוגו של Spotify Tap
גישה מהירה למוזיקה האהובה עליך

עם גישה מהירה, תוכל להגדיר שאוזניות LinkBuds ימשיכו להפעיל תוכן מ-Spotify במספר הקשות בלבד – אין צורך לגעת בטלפון החכם.

ניידות משופרת באמצעות טכנולוגיה

Sony ו-Microsoft שילבו כוחות כדי לפתח טכנולוגיה שמסייעת לאנשים לנווט את דרכם בעולם בצורה טובה יותר. LinkBuds תומכת באפליקציה Microsoft Soundscape. השילוב הייחודי מציע חוויות חדשניות של ניווט תלת-ממדי עשיר יותר שמבוסס על שמע, הודות לשמע השקוף במיוחד בעיצוב אוזניות עצם, בעוד שחיישנים מובנים ב-LinkBuds מאפשר חוויה אמיתית של שימוש ללא ידיים ויכולת להתרכז בסביבה.

סמלי לוגו של Microsoft Soundscape ו-Microsoft
נוצר עם מחשבה על הסביבה

אוזניות LinkBuds לא נועדו רק למראה מסוגנן אלא גם מתחשבות בסביבה – הן כוללות חומרי פלסטיק ממוחזר בחלקים האסתטיים ואריזה נטולת פלסטיק.

מארז LinkBuds אפור עם אוזניות LinkBuds לצדו, וסביבם חלקי פלסטיק אפורים
חומרי פלסטיק ממוחזרים

LinkBuds כוללות חומרי פלסטיק ממוחזרים מחלקי רכב.

ללא פלסטיק באריזות האישיות

חומרי האריזה של LinkBuds נטולי פלסטיק, בהתאם למחויבות שלנו לצמצם את הפגיעה של המוצרים שלנו בסביבה.

אריזת LinkBuds
להתכונן להתזות וליום שמחכה לך

האזן בכל עת, בכל מקום עם עמידות במים בדירוג IPX4 ומתח סוללה שמספיק ליום שלם.

לוגו של IPX4
עמידות במים לשימוש יומיומי

עם דירוג עמידות במים של IPX4‏, התזות וזיעה לא יעצרו בעד האוזניות כדי לאפשר לך להמשיך לנוע לצלילי המוזיקה.

אות Bluetooth ברור ויציב יותר

כדי לקצר את ההשהיה ולספר איכות צליל גבוהה, גם בנוכחות הפרעות אחרות, אות ה-Bluetooth®‎ משודר לשתי האוזניות בו-זמנית. הודות למעבד V1 המשולב ורב-העוצמה, תיהנה מצליל אלחוטי יציב, ללא קיטועים.

איור שמציג שני אנשים מאזינים למוזיקה עם אוזניות LinkBuds ואת ההבדל בין שידור Bluetooth רגיל לשידור BT בו-זמני ב-LinkBuds

(א) שידור ממסר BT רגיל משמאל לימין. (ב) שידור BT בו-זמני בשמאל/בימין ב-LinkBuds

סמלים של חיי סוללה, טעינה מהירה וזמן הפעלה
האזן כל היום, טען בתוך דקות

ניתן ליהנות מיום עבודה מלא ללא טעינה – 5.5 שעות – באוזניות ולשמור 12 שעות נוספות במארז. כלומר, יש לך 17.5 שעות מלאות של זמן האזנה בכל פעם שאתה יוצא מהבית. ממהר? טעינה מהירה של 10 דקות בלבד נותנת לך עד 90 דקות של זמן הפעלה, והאפליקציה Sony | Headphones Connect אפילו מודיעה לך מתי מארז הטעינה צונח מתחת ל-30%.

מארז קטן בעיצוב מושלם

מארז הטעינה קטן במיוחד עם עיצוב מסוגנן ומעוגל, נכנס בנוחות לכיס או לכף היד ומאפשר לך להמשיך בשגרה בתנועה. נפתח בלחיצת כפתור פשוטה.

מארז LinkBuds אפור
תמונה של מארז LinkBuds אפור עם אוזניות LinkBuds, חמישה גדלים של קשתות תמיכה וכבל טעינה USB-C
מה באריזה

בתוך האריזת ה-LinkBuds תמצא עזרי התאמה בחמישה גדלים, כדי להתאים לאוזניים בצורות שונות, וכן כבל טעינה USB-C.

סוחף כל כך. אמיתי כל כך.

תן לעצמך לשקוע בצליל שמקיף אותך. הוא אמיתי כאילו אתה נמצא שם באולם הקונצרטים או באולפן ההקלטות. עם ‎360 Reality Audio, המוזיקה סוחפת ואמיתית כל כך. האוזניות האלה מאפשרות לך ליהנות מ-‎360 Reality Audio.‏

מפרטים ותכונות

הישאר מחובר לאנשים ולמקומות והישאר מודע אליהם בחיי היום-יום, בלי שתצטרך לקטוע לרגע את פס הקול האישי שלך. LinkBuds מאפשרות לך לחבר את הבידור שאתה אוהב לחיי היומיום שלך, לא משנה לאן תלך ומה תעשה.
  • עיצוב הטבעת הפתוחה עם שקיפות השמע מקשר בין העולם המקוון לבין העולם הלא מקוון שלך

  • קטנות במיוחד, קלות משקל עם עיצוב נוח במיוחד

  • לשמוע שיחות ומוזיקה בצלילות

  • חיי סוללה של 5.5 שעות, בסך-הכול 17.5 שעות עם מארז הטעינה, טעינה מהירה

  • עמידות בפני התזות וזיעה עם דירוג IPX4

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

ביקורות

מה אומרים המשתמשים