תמונת מוצר
מבט על העדשה מצד שמאל
מבט מלמעלה על העדשה
מבט על העדשה מצד ימין
עדשה המחוברת ל-ZV-E10
פריים APS-C‏ 11 מ"מ F1.8 אידאלי לתמונות סטילס ולסרטים

עם אורך מיקוד של 11 מ"מ (שווה ערך ל-Full-Frame של 35 מ"מ: 16.5 מ"מ) לתמונות דינמיות רחבות במיוחד וצמצם גדול עם פתח מקסימלי של F1.8 לבוקה עמוק, עדשה זו שוקלת 181 גרם (6.4 אונקיות) בלבד. זוהי התאמה מושלמת לגופים הקומפקטיים של APS-C, המאפשרת לצלם תמונות סטילס וסרטים מרהיבים בכל מקום. היא כוללת גם שני מנועים לינאריים ל-AF מהיר ומדויק, התומך הן בתמונות סטילס והן בסרטים.

11 מ"מ F1.8 קומפקטית עבור תמונות סטילס וסרטים

צפה בסרטון

תמונות לוגו של APS-C E-mount

יחד עם מצלמות α E-mount של Sony, העדשות מסוג APS-C E-mount מספקות ביצועים של מצלמה גדולה.

גלריית תמונות E‏ 11 מ"מ F1.8
תמונה של
בוקה עמוק ומלא הבעה

צמצם מקסימלי F1.8 גדול מאפשר להשיג בקלות בוקה מלא הבעה ועוצר נשימה בתמונות עמוקות ומרשימות. מיקוד מינימלי של 0.12 מטר (0.4 רגל) והגדלה מקסימלית של 0.2x מאפשרים לצלם תקריבים עם רקעים רחבים, בעלי טשטוש חלק. עיוות ספרי בשליטה מדויקת וצמצם מעגלי עם שבעה להבים הם בעלי תרומה משמעותית לבוקה היפהפה שעדשה זו מסוגלת לספק.

תמונה של מדרגות לולייניות
רזולוציה גבוהה לרוחב שדה ראייה רחב במיוחד של 11 מ"מ

אופטיקה חדשנית מספקת בעקביות רזולוציה גבוהה ממש עד קצוות התמונה. מיקום אופטימלי של שלושה אלמנטים אספריים מתקן בצורה אידאלית את עקמומיות השדה, ומבטיח שהרזולוציה המצוינת תישמר על פני כל שטח התמונה, אפילו בצמצם מקסימלי. שלושה אלמנטים של זכוכית ED (פיזור נמוך) מבטלים בצורה יעילה את העיוות הכרומטי ואת השוליים הסגולים, לאיכות תמונה מצוינת.

דוגמנית מוציאה מצלמה מתיק
קומפקטית וקלת משקל, לחופש צילום יוצא מגדר הרגיל

הגודל הקומפקטי והמשקל הנמוך של עדשה מובחרת זו הופכים אותה להתאמה המושלמת לגופי מצלמה של APS-C. ניידות יוצאת מן הכלל ושימוש קל הם תכונות נהדרות להפעלות צילום עם פרקי זמן ארוכים של החזקה ביד או של התקנה על ידית. שילוב חדשני של אלמנטים ספריים ואספריים משיג ביצועים אופטיים מהממים, בעדשה שגודלה ‎66 x 57.5 מ"מ בלבד (‎2-5/8 x 2-3/8 אינץ') ומשקלה 181 גרם (6.4 אונקיות) בלבד. 

איור של מנועים לינאריים
AF מתקדם מגביר את פוטנציאל המהירות של גופים

שני מנועים לינאריים מעניקים לעדשה זו עם צמצם גדול AF מדויק ומהיר בצורה מרשימה, וביצועי מעקב הן לתמונות סטילס והן לסרטים. מהירות התגובה של AF והמעקב היא כה גבוהה, עד כי פוטנציאל המהירות המלא של הגוף שבו נעשה שימוש ניתן למימוש במלואו, כך שאפשר יהיה לצלם בצורה שקטה ואמינה אפילו נושאי צילום שנעים במהירות או באופן בלתי צפוי.

כלי רב-תכליתי לצלמי סרטים

עם זווית צפייה של 11 מ"מ וצמצם F1.8 גדול, קל לצלם פרספקטיבות דינמיות של נושאים על רקע סוחף עם בוקה יפהפה. עיצוב אופטי מתקדם מקטין את נשימת המיקוד ומפחית תזוזות לא רצויות בזווית הצפייה בסרטים. עדשה ייחודית זו, הרחבה במיוחד, מאפשרת גם שימוש במסננים קדמיים, לתוספת גמישות יצירתית במגוון רחב של מצבי צילום.

איור ותמונה המציגים עיצוב עמיד באבק ובלחות עם כפתורים
תפעול ומהימנות מצוינים

נכון שהיא קטנה, אבל העדשה המרשימה הזו מציעה שליטה ואמינות יוצאות מן הכלל. התכונה 'מיקוד ידני עם תגובה לינארית' מספקת מיקוד ידני מיידי עם תחושה טבעית, ואילו מתג החזקת מיקוד ומתג מצבי מיקוד מציעים רב-תכליתיות לשליטה בהוספת מיקוד. כדי להבטיח אמינות מרבית בתנאי חוץ מאתגרים, היא מציעה עמידות יעילה מלאה באבק ובלחות.

איור של תצורת עדשה
תצורת עדשה 

ביצועים אופטיים מרשימים במצלמות של Sony, שתוכננו באופן מדויק לספק רב-תכליתיות ואמינות במגוון רחב של יישומים.

[1] עדשות אספריות  [2] זכוכית עם פיזור נמוך (ED) 

פונקציית העברת המודולציה של SEL11F18
תרשים MTF 

MTF (Modulation Transfer Function)‎ מתאר את המידה שבה עדשה יכולה לשכפל פרטים עדינים, מה שנמדד כמידת הניגודיות שניתן להשיג בין קווים בעלי מרווחים עדינים.

[1] ניגודיות (%)  [2] מרחק מהמרכז האופטי של עדשה (מ"מ)  [3] צמצם מרבי  [4] צמצם F8‏  [5] תדר מרחבי  [6] 10 צמדי שורות / מ"מ  [7] 30 צמדי שורות / מ"מ  [8] ערכים רדיאליים  [9] ערכים משיקים

תמונת תקריב של מצלמת ILME-FX6 המשמשת לצילום סרט
יתרונות העדשות של Sony לצילום וידאו

למד מהם ארבעת היתרונות הייחודיים של השימוש בעדשת חיבור E של Sony לצילום וידאו. השילוב של העדשות והמצלמות של Sony ישפר את חוויית יצירת הווידאו.

בקרות עדשה
תמונת מוצר המדגישה את הכפתור והמתג

[1] טבעת מיקוד  [2] כפתור החזקת מיקוד  [3] מתג מצבי המיקוד

תאימות ל-E‏ 11 מ"מ F1.8

לחץ על הקישור להלן לקבלת פרטים על תאימות עדשה/גוף.

מפרטים ותכונות

  • פריים עם צמצם גדול וזווית רחבה במיוחד של APS-C, הן לתמונות סטילס והן לסרטים

  • צמצם מקסימלי F1.8 גדול לבוקה עוצר נשימה בתמונות עמוקות ומרשימות

  • שלושה אלמנטים של זכוכית ED (פיזור נמוך) לתמונות באיכות מעולה

  • שני מנועים לינאריים למעקב שקט ואמין של מיקוד אוטומטי

  • עיצוב קומפקטי וקל משקל לניידות יוצאת מן הכלל ולטיפול קל

מרחק מיקוד מינימלי
0.15 מ' (AF)‏, 0.12 מ' (MF)‏ (0.5 רגל (AF)‏, 0.4 רגל (MF))
יחס הגדלה מקסימלי (X)
‎0.13(AF), 0.20(MF)‎
קוטר פילטר (מ"מ)
55
משקל
181 גרם (6.4 אונקיות)
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה