אוזניות

סדרת 1000X משכתב את הכללים להאזנה ללא הסחות דעת. תוכל ליהנות מביטול הרעשים הטוב ביותר ומאיכות צליל ללא תחרות שתאפשר לך לשמוע כל אחד מהפרטים במוזיקה של האמן האהוב עליך.

חיפוש מוצרים

ההמלצות שלנו

גלה את סדרת 1000X

סדרת 1000X משכתב את הכללים להאזנה ללא הסחות דעת. תוכל ליהנות מביטול הרעשים הטוב ביותר0 ומאיכות צליל ללא תחרות שתאפשר לך לשמוע כל אחד מהפרטים במוזיקה של האמן האהוב עליך.
תמונה של שני זוגות אוזניות Sony על רקע שחור, עם הכיתוב "סדרה 1000X" מלפנים בצבע זהב

INZONE

INTO YOUR ZONE

חדד את החושים והכן את עצמך לקרב. עם אוזניות גיימינג INZONE תוכל לשמוע ברור יותר ולהגיב מהר יותר - ולהיות בלתי מנוצח במשחק.
INZONE על רקע בצבע אפור

LinkBuds

תמיד באוזן

עם LinkBuds, אתה תמיד מחובר לחיי היומיום שלך. השתמש בהן בנוחות מסביב לשעון והקשב לצלילים סביבך ללא הפרעות או אי נעימות באוזן, בזמן שאתה שומר על קשר עם אנשים ומקומות, בלי שתצטרך לקטוע לרגע את פס הקול האישי שלך. LinkBuds מאפשרות לך לחבר את הבידור שאתה אוהב לחיי היומיום שלך, לא משנה לאן תלך ומה תעשה.
LinkBuds על רקע בצבע אפור

LinkBuds S

תמיד באוזן

עם אוזניות LinkBuds S, אתה מחובר תמיד לעולמות היומיומיים שלך. ניתן להרכיב את האוזניות הקטנות והקלות האלה בנוחות לכל אורך היממה, והן מאפשרות לך לשמור על קשר עם אנשים ומקומות. אוזניות LinkBuds S עוברות אוטומטית לצלילי סביבה ממוטבים או לביטול רעשים באיכות גבוהה עבור האזנה ללא הסחות דעת.
LinkBuds S על רקע בצבע אפור

WH-1000XM5

העולם שלך. ותו לא.

האוזניות WH-1000XM5 עם ביטול רעשים המוביל בענף0 משכתבות את הכללים להאזנה ללא הסחות דעת ולשיחות ברורות. הן כוללות שני מעבדים השולטים על שמונה מיקרופונים, ממטב NC אוטומטי לביטול רעשים בהתבסס על תנאי ההרכבה שלהן ועל הסביבה, ויחידת דרייבר שפותחה במיוחד.
תמונה באיכות WH-1000XM5

להאזנה משופרת

גלה את תכונות הנגישות של מוצרי השמע של Sony

תמיכה