עדשות α
עדשות E-mount של Sony ליוצרי וידאו בעלי דרישות גבוהות

האופן שבו יוצרים מצלמים סרטים השתנה משמעותית. ערכים גבוהים של רזולוציה וקצבי רענון פריימים, סביבות מרוחקות וצילום ביד – כל אלה הפכו את ההיבטים של מיקוד אוטומטי וייצוב לחשובים מתמיד. אנחנו ב-Sony, הקשבנו למשוב של הלקוחות ופיתחנו מצלמות ועדשות שנועדו לפעול כישות אחת על מנת לספק ביצועים מקסימליים שיתנו מענה לדרישות של הלקוחות. כדאי לצפות בסרטון כדי ללמוד על היתרונות של העדשות המקוריות של Sony בצילום סרטים.

תמונת דיוקן של אשה, צולמה בלילה
פקדי מיקוד מובחנים לצילום רב-תכליתי

אפשרויות מיקוד מרובות, לכל שימוש. מיקוד אוטומטי צמוד שומר על נושאי צילום נעים חדים כסיכה באיכות של עד 4K 120p עם עומק שדה רדוד. Linear Response MF מספקת את החזרתיות והדיוק של שליטה ידנית. בנוסף, מסייע המיקוד האוטומטי מספק את השילוב המנצח בכך שהוא מאפשר הפעלה מיידית של מיקוד ידני בהתאם לכוונה היצירתית שלך, תוך שימוש במיקוד אוטומטי.

תמונת תקריב של העדשות
זום חשמלי ליכולת ביטוי מדהימה תוך צילום בזום

בשונה מעדשות הזום הידניות, עדשות הזום החשמלי של Sony מספקות שליטה עקבית ושקטה בזום לצילום חלק ומעודן של תנועה, אפילו כשהתנועה איטית במיוחד. טבעת זום, ידית זום ותפעול זום מרחוק מספקים גמישות ללא תחרות.

תמונה של צלם המצלם מודל-גבר בשטח עם מצלמה המוחזקת ביד
ייצוב תמונה מרבי לצילום ביד

המצלמות החדשות של Sony כוללות ייצוב תמונה אופטי מובנה, המחוזק על ידי מצב 'פעיל', כך שניתן לצלם בצורה יציבה כשמחזיקים את המכשיר ביד, ללא ציוד נוסף. השילוב של מצלמות ועדשות – המיוצרות במפעלי Sony – מספק ביצועים מעולים של ייצוב תמונה.

תמונת תקריב של העדשות
בקרת תריס חלקה לביטוי מעודן של עומק שדה

עדשות Sony נבחרות תומכות בכוונון תריס חלק ושקט ליצירת מבע ואפקט בוקה קולנועיים אמיתיים. בשילוב עם מסנן Variable ND (הפחתת רעשים משתנה) האלקטרוני המובנה במצלמות Sony נבחרות, ניתן לשלוט בנוחות בעומק השדה תוך שמירה על החשיפה.

עדשות שעוצבו כדי לשנות את העולם

ההתפתחויות המהירות בביצועי המצלמות משנים את הדרישות והביקושים בתחום העדשות. סדרת G Master של Sony מגדירה מחדש את הביצועים של עדשות, על מנת לפעול יחד עם המצלמות של העתיד. הסדרה משלבת רזולוציה גבוהה, אפקט בוקה מרשים ופוקוס אוטומטי מהיר אך מדויק, וכל זאת כדי לספק לך אפשרויות יצירתיות חדשות לצילום תמונות וסרטים.

תמונת מוצר
G Master

הרזולוציה הגבוהה ואפקט הרקע המרהיב מתאחדים בעדשות בביצועים אולטימטיביים עם גוף מצלמה המתקדם ביותר לשנים רבות.

תמונת מוצר
עדשת G Lens

עדשות G עם צמצם גדול כוללות שילוב של מספר פיתוחים שמאפשרים ביצועים יוצאים מן הכלל. זכוכית מיוחדת מצמצמת את מעברי הצבע שיכולים לנבוע משימשו בצמצם גדול; הצמצם המעגלי עוזר ליצור רקע לא ממוקד ויפיפייה.

תמונת מוצר
עדשות ZEISS®‎

Sony פיתחה סדרה של עדשות יחד עם חברת ZEISS®‎ האגדית, פיתוח שמאפשר לך ליהנות מיותר מ-160 שנים של מומחיות בתחום האופטיקה. השילוב בין זכוכית מיוחדת, ציפויים וייצור מתוחכם מספק לך כלים יצירתיים ומקצועיים במלוא מובן המילה.

מונחים של עדשות α

קבל מידע על הטכנולוגיה העדכנית ביותר

חיבור בין תמונה לדמיון

לבעלים