קח את הבידור הביתה עם טלוויזיה בעלת מסך גדול

אם אתה מחפש בידור סוחף יותר, טלוויזיית מסך גדול עשויה להתאים לך. תיהנה מהחוויה הקרובה ביותר לעולם האמיתי עם רמות עומק ופירוט עוצרות נשימה, ממש כמו בקולנוע או באצטדיון. בנוסף, הודות לטכנולוגיה והעיצוב החדשניים ביותר, הטלוויזיות הגדולות שלנו משתלבות בצורה חלקה גם בחללי המגורים הקטנים ביותר.

חוויית צפייה שוברת שיאים

רק טלוויזיית מסך גדול עם תמונות בממדים גדולים במיוחד מסוגלת לשחזר את החוויה המלהיבה של קולנוע או אצטדיון. עם זאת, ככל שממדי המסך גדולים יותר, כך עולה ההסתברות להופעת בעיות טשטוש וניגודיות. מערכת Cognitive Processor XRTM‎ הייחודית של Sony מתקנת את הבעיות הללו ומשיגה רזולוציה ותנועה נהדרות ותמונה המדמה את המציאות.

שתי תמונות של כדורגל על מגרש מול כף רגל של שחקן, להשוואת איכויות התמונה
צפה בכל תוכן באיכות 4K מרהיבה

טכנולוגיית XR 4K Upscaling של Sony משתמשת במסד נתונים ייחודי כדי להמיר כל תמונה לתמונה באיכות 4K עם צבע וניגודיות משופרים. התוצאה? רזולוציה מפורטת במיוחד שמאפשרת לך לראות אפילו את התפרים על כדורגל.

סצנות מהירות יותר? התמונה נשארת חלקה

עם XR Motion Motion Clarity™‎ של Sony, אפילו הסצנות המהירות והפעילות ביותר נראות חלקות וברורות. השליטה בתמונות הנעות מדויקת וברורה, כדי שלא תחמיץ אף רגע של הפעולה.

שתי תמונות להשוואת איכות התמונה של שחקן הקופץ מעל מכשול של שחקן אחר
קבוצה של 4 גברים צופים במשחק כדורגל בטלוויזיה של Sony מזוויות שונות
צפה בתמונה באיכות מעולה, גם מהצד

בדרך-כלל, כשצופים בטלוויזיה מהצד איכות התמונה יורדת. כשאתה צופה בטלוויזיה של Sony, ‏X-Wide Angle מאפשרת לך ליהנות מצבע ואיכות תמונה מעולים גם מהצדדים ולשתף את החוויה עם יותר אנשים.

חוויית צליל סוחפת

בטלוויזיות מסך רחב, כשהרמקולים הצדיים מרוחקים זה מזה, הצליל שתשמע עשוי להיות רחוק מהמקום שבו נראית הפעולה. מערכת XR ProcessorTM של Sony לא רק פותרת את הבעיה, אלא גם מעניקה חוויית צליל היקפי, כדי שתוכל להרגיש שאתה חלק מהקהל.

Acoustic Surface Audio
צליל שעוקב אחר הפעולה

עם טכנולוגיית Acoustic Surface Audio הייחודית של Sony, הצליל מגיע מהמקום שבו נראית הפעולה. הודות לקול הסוחף, כל תמונה וכל פעולה נשמעת כאילו התרחשה ממש לנגד עיניך.

מסך מפוצל המציג שתי תמונות של אדם יושב על ספה וצופה בטלוויזיה המותקנת על קיר, עם תמונה משמאל המציגה גלי קול כחולים שבוקעים מטלוויזיה רגילה ותמונה מימין שמציגה גלי קול כחולים שבוקעים מטלוויזיה עם 3D surround upscaling
כל תוכן הבידור שלך משודרג לצליל היקפי בתלת-ממד

כל תוכן שצופים בו מעניק חוויה אמיתית של צליל היקפי. XR Surround יוצר צליל היקפי מהצדדים ובמאונך, כך שניתן ליהנות משמע תלת ממדי ללא צורך בהתקנת רמקולים רצפתיים או בתקרה.

חושב שהשטח שלך קטן מדי? כדאי שתחשוב שוב.

הודות לשיפורים בטכנולוגיית התמונה ובעיצוב, אפילו חדרים קטנים מקבלים את חוויית המסך הגדול.מסכים עם רזולוציה גבוהה מאפשרים לך לשבת קרוב יותר לאקשן, בעוד שמסגרות צג דקות יותר מספקות גודל מסך מרבי בלי להגדיל את גודל הטלוויזיה הכולל.