ברוך הבא ל-ZONE

מוכן לחדד את החושים ולהגיב מהר יותר למשחק בלתי מנוצח? המשך לקרוא כדי לגלות כיצד תוכל להגדיר את אוזניות INZONE החדשות לגיימינג כדי לקבל את היתרון המרבי.

גלה את כל מה שלאוזניות שלך יש להציע

תפריט ניווט

תחילת העבודה

שנתחיל?

בין אם אוזניות INZONE שלך חוטיות או אלחוטיות, קל מאוד להתחבר להתקן הגיימינג. והודות להשהיה הנמוכה, עם סינכרון הדוק של תמונה וצליל, תוכל ליהנות מחוויית משחקים חלקה.


חיבור למחשב, ל-PS5 ולטלפון החכם
התחברות להתקני Bluetooth
תכונות והתאמה אישית

גלה את הצליל המרחבי 360 לגיימינג

תכונת 360‎ Spatial Sound for Gaming מופעלת באמצעות תוכנת INZONE Hub למחשב ומפיקה צליל מרחבי מאותות שמע בריבוי ערוצים – בדיוק כפי שתכננו יוצרי המשחק. והודות ליישום 360 Spatial Sound Personalizer לטלפון החכם, תקבל צליל מרחבי ממוטב לצורת האוזן שלך, למשחק מותאם אישית באמת.

התאם את המשחק שלך אישית

תוכנת INZONE Hub מאפשרת לך להתאים אישית את החוויה שלך עם INZONE על-ידי התאמה אישית של טווח רחב של פעולות, כולל מגוון הגדרות שמע וחומרה. אפשר לבצע כוונון עדין של תדרי הצליל באמצעות פונקציונליות EQ לצלילים חדים יותר וחוויה סוחפת בזמן משחקים.


התאמה אישית של שדה צליל

כדי ליהנות מהשמע המושלם לצורת האוזן שלך, אפשר ליצור פרופיל שמיעה מותאם אישית על-ידי צילום האוזניים שלך באמצעות היישום לטלפון החכם – 360 Spatial Sound Personaliser.

360‎ Spatial Sound Personalizer
התאמה אישית של צליל ב-INZONE Buds

בוא ליהנות מצליל שמותאם לתעלת האוזן שלך. אוזניות INZONE Buds מנגנות צלילי בדיקה מיחידות דרייבר ומשתמשות במיקרופוני משוב כדי למדוד כיצד הצליל ממלא את תעלת האוזן שלך. לאחר מכן היישום INZONE Hub למחשב משתמש בניתוח האקוסטי כדי להתאים אישית את חוויית ההאזנה המרחבית שלך.

הפעלת אוזניות INZONE Buds

חיישני המגע שעל אוזניות INZONE Buds מציעים שליטה אינטואיטיבית בקצות האצבעות במגוון פונקציות.

הפעלת אוזניות INZONE

אוזניות INZONE H9, ‏INZONE H5 ו-INZONE H3 שלנו כוללות כפתורי בקרה וחוגות בעיצוב ארגונומי, כך שתוכל לשנות פונקציות ולהתאים הגדרות בקלות תוך כדי משחק. 

תמיכה ושאלות נפוצות

עדכוני קושחה

כדי ליהנות מפונקציות חדשות או לפתור בעיות מסוימות, יש להתקין את תוכנת האוזניות העדכנית ביותר באמצעות INZONE Hub.

שאלות נפוצות

יש לך שאלה בנוגע לאוזניות INZONE? עיין בשאלות הנפוצות ביותר ממשתמשים אחרים באוזניות INZONE. יכול להיות שתמצא את התשובה לשאלה שלך.

לוגו מאויר של אדם מרכיב אוזניות
תמיכה וחדשות

קבל מידע, חדשות והתראות על עדכוני הקושחה האחרונים.