WH-1000XM4 

רק מוזיקה.
ותו לא.

רק אתה והמוזיקה שלך עם אוזניות WH-1000XM4. דרך פשוטה ליהנות מפחות רעש וצליל טהור יותר עם טכנולוגיית האזנה חכמה שמתאימה אישית את החוויה שלך באופן אוטומטי.

רצועת ראש

אוזניות אלחוטיות עם ביטול רעשים WH-1000XM4

WH-1000XM4
תמונה של אוזניות אלחוטיות עם ביטול רעשים WH-1000XM4

bluewhiteplatinumsilverblack

התאחד עם המוזיקה שלך

גלה כיצד אוזניות WH-1000XM4 משלבות את ביטול הרעשים הכי מתקדם שלנו עם איכות צליל יוצאת מן הכלל ומגוון תכונות חכמות, לחוויית האזנה שאין לה מתחרים.

הבט לעומק באוזניות WH-1000XM4
התכונות המובילות
אוזניות עם ביטול רעשים ברכבת
ביטול רעשים מתקדם
צליל מעולה בפלטפורמה
צליל מעולה
אוזניות עם טכנולוגיה חכמה במסעדה
טכנולוגיית האזנה חכמה
ביטול רעשים מתקדם

בין אם אתה טס למרחקים ארוכים או נרגע בבית קפה, אוזניות WH-1000XM4 מספקות את ביצועי ביטול הרעשים המתקדמים שלנו ומסננות החוצה אפילו יותר צלילים בתדר גבוה ובינוני.

הטכנולוגיה שמאפשרת הכול

טכנולוגיית חיישן רעש כפול, הכוללת שני מיקרופונים בכל כיסוי אוזנייה, לוכדת את רעש הסביבה ומעבירה את הנתונים אל שבב QN1 של מעבד ביטול רעשים באיכות HD. באמצעות אלגוריתם חדש, שבב QN1 של מעבד ביטול הרעשים באיכות HD מפעיל לאחר מכן את עיבוד ביטול הרעשים בזמן אמת על מגוון סביבות אקוסטיות. יחד עם רכיב חדש של Bluetooth® Audio SoC (System on Chip), הוא חש ומתאים את המוזיקה ואת אותות הרעש, וכן את המאפיינים האקוסטיים שבין יחידת הדרייבר לאוזניים, במהירות של למעלה מ-700 פעמים בשנייה.

שבב QN1 של מעבד ביטול רעשים באיכות HD
ביטול רעשים ממוטב

כדי למקסם את ביצועי ביטול הרעשים, אוזניות WH-1000XM4 משלבות שתי טכנולוגיות: ממטב ביטול רעשים אישי, המתוכנן במיוחד בשבילך, ואופטימיזציית לחץ אטמוספרי, המתוכנן במיוחד לטיסה שלך.

חופש אלחוטי, צליל מעולה

טכנולוגיית LDAC משדרת בערך פי שלושה נתונים (קצב העברה מקסימלי של ‎990 kbps) מהשמע הרגיל של Bluetooth®‎, וכך מאפשרת לך ליהנות מתוכן של שמע ברזולוציה גבוהה באיכות יוצאת דופן, הכי קרוב שאפשר לחיבור קווי ייחודי.

תצוגה מפורטת של חלקים בתוך אוזניות WH-1000Xm4
צליל שאפשר להאמין בו

מגבר אנלוגי מובנה המשולב בשבב QN1 של מעבד ביטול רעשים באיכות HD מבצע יחס אות לרעש חסר מתחרים לקבלת עיוות נמוך ואיכות צליל יוצאת דופן עבור התקנים ניידים. מנהלי התקנים עוצמתיים של 40 מ"מ עם דיאפרגמות Liquid Crystal Polymer (LCP)‎ הופכים את האוזניות למושלמות לטיפול בצלילים כבדים ויכולים לשכפל טווח מלא של תדרים עד ל-40kHz.

שחזור בזמן אמת של כל הקבצים הדחוסים

באמצעות Edge-AI (בינה מלאכותית), DSEE Extreme™‎‏ (מנוע לשיפור סאונד דיגיטלי) משדרג קובצי מוזיקה דיגיטליים בתבנית דחוסה בזמן אמת. בזכות זיהוי דינמי של כלי נגינה, ז'אנרים מוזיקליים ומרכיבים נפרדים בכל שיר, כגון קולות או קטעי ביניים, הוא משחזר את הקול בטווח הגבוה שהולך לאיבוד בדחיסה לקבלת חוויית האזנה מלאה ועשירה יותר.

סמל DSEE Extreme
טכנולוגיית האזנה חכמה לשיפור ההאזנה שלך

אוזניות WH-1000XM4 משתמשות במערך של טכנולוגיות חכמות כדי ליצור חוויית האזנה נעימה, ללא שימוש בידיים. לדוגמה, פשוט התחל לדבר כדי להשהות באופן אוטומטי את המוזיקה במצב 'דבר כדי לשוחח'. כמו כן, אתה מוזמן ליהנות מהפעלה מותאמת הודות לחיישן הקרבה ולשני חיישני התאוצה אשר מזהים אם אתה מרכיב את האוזניות או לא.

עבור נוחות יומיומית, דבר כדי לשוחח

ברגע שאתה מדבר למישהו, התכונה 'דבר כדי לשוחח' מפסיקה באופן אוטומטי את המוזיקה ומאפשרת לקול הסובב להישמע כדי שתוכל לנהל את השיחה – תכונה שימושית אם אתה רוצה להמשיך להרכיב את האוזניות או אם הידיים שלך עסוקות. תכונה חכמה זו, המבוססת על טכנולוגיית זיהוי קולי מדויק, משתמשת בחמישה מיקרופונים המובנים באוזניות שלך ובעיבוד אותות שמע מתקדם כדי לזהות את קולך ולהגיב אליו. וכאשר הצ'אט מסתיים, המוזיקה מתחילה לפעול שוב באופן אוטומטי.

בקרת קול מתכווננת מכוונת את ההגדרות באופן אוטומטי לפי מה שאתה עושה

בקרת צליל מתכווננת היא פונקציה חכמה שחשה את המיקום שלך והפעילות שאתה מבצע, ואז מכווננת את הגדרות צלילי הסביבה לקבלת חוויית האזנה מושלמת.

אוזניות WH-1000XM4 בנסיעה באוטובוס
נסיעה

תן לעצמך לשקוע במסע שלך, ללא רעשי רקע שמפריעים לך ליהנות מקטעי המוזיקה שאתה אוהב.

אוזניות WH-1000XM4 בנסיעה ברחוב
הליכה

שים לב לכל מה שקורה סביבך, מהרחוב למשרד, והמשך ליהנות מהמוזיקה שלך.

אוזניות WH-1000XM4 בהמתנה על פלטפורמה
המתנה

שמע הודעות חשובות כשאתה ממתין מבלי לשים לב לרעשי רקע אחרים.

לומד את המיקומים המועדפים שלך

עם הזמן, בקרת קול מתכווננת לומדת לזהות מיקומים שבהם אתה מבקר לעתים קרובות, כגון מקום העבודה, מכון הכושר או בית הקפה האהוב עליך, ומתאימה את הצליל למצב.

מפה
אוזניות שמגיבות אליך

חיישן קרבה ושני חיישני האצה באוזניות יכולים לזהות אם אתה מרכיב אותן או לא, ולאחר מכן להתאים את ההפעלה כדי לסייע לך לחסוך במתח סוללה.

אוזניות WH-1000XM4 סביב הצוואר בבית קפה
השהה את המוזיקה

הסר את האוזניות, והמוזיקה תושהה באופן אוטומטי.

הרכבת אוזניות WH-1000XM4 בבית קפה
חדש הפעלה

הרכב שוב את האוזניות, והמוזיקה תתחדש באופן אוטומטי.

תשומת לב מהירה בבית קפה
תשומת לב מהירה

עליך לשמוע במהירות קולות או צלילים מסביבך? פשוט הנח את ידך על התושבת כדי להגביר או להנמיך באופן מיידי את עוצמת המוזיקה ולהניח לצלילי הסביבה לחדור.

הרכב כל היום בנוחות מוחלטת

אוזניות WH-1000XM4 משלבות סגנון מתוחכם עם נוחות יוצאת מן הכלל. רפידות אוזנייה רכות במיוחד שמקלות על הלחץ עשויות אורתאן מרופד מפזרות את הלחץ בצורה שווה ומגדילות את המגע בין האוזניים לרפידה לצורך התאמה יציבה. ועם עיצוב קל יותר, בקושי תבחין בכך שאתה מרכיב אותן.

עוצמה לכל היום וטעינה מהירה

עם מספר עצום של 30 שעות חיי סוללה, תהיה לך עוצמה שתספיק לך אפילו לנסיעות ארוכות. ואם עליך לטעון במהירות, תוכל לקבל טעינה שוות ערך ל-5 שעות לאחר 10 דקות בלבד בעזרת מתאם AC האופציונלי.

תפעול ללא מאמץ

החל משליטה במוזיקה ועד גישה לעוזר הקולי או ביצוע שיחות ללא שימוש בידיים – עם WH-1000XM4, כל זה קל מתמיד.

WH-1000XM4 עם עוזר קולי
החכם בעזרת עוזר קולי

לקבל עזרה ללא שימוש בידיים. אפשר פשוט להגיד "OK Google" או "Alexa" כדי להפעיל את העוזר הקולי המועדף. יש לך אפשרות ליהנות מבידור, ליצור קשר עם חברים, לקבל מידע, להאזין למוזיקה ולהודעות, לתזמן תזכורות ועוד. אפשר אפילו לשלוט בתכונות של האוזניות, כמו ביטול רעשים, באמצעות פקודות קוליות.

WH-1000XM4 עם שיחה ללא שימוש בידיים
התקשרות ברורה יותר ללא שימוש בידיים 

השיחה זורמת בחופשיות בעזרת התקשרות ללא שימוש בידיים. השאר את הטלפון שלך במקומו, ודבר באמצעות הקשה כפולה. הודות לטכנולוגיית זיהוי קולי מדויק, המשלב חמישה מיקרופונים מובנים עם עיבוד אותות שמע מתקדם, WH-1000XM4 מספק איכות קול ברורה יותר לאדם השני בשיחה. 

WH-1000XM4 עם שליטה בקצות האצבעות
שליטה בקצות אצבעותיך

החלף את הרצועה, הגבר או הנמך את עוצמת הקול וענה לשיחות או בצע שיחות פשוט על-ידי הקשה או החלקה על הצג.

אפליקציית Sony | Headphones Connect

עם היישום Sony | Headphones Connect, בקרת צלילי הסביבה מאפשרת לך לכוונן את העוצמה של צלילי הרקע ולאפשר שמיעה של קולות בלבד. במקביל, האקולייזר מאפשר לך להתאים אישית את רמות הקול בהתאם למוזיקה שלך.

סמל Headphones Connect
חיבור רב-נקודתי

לנוחות מלאה, ניתן להתאים את אוזניות WH-1000XM4 לשני מכשירי Bluetooth בו-זמנית. לכן כשמתקבלת שיחה, האוזניות מזהות את המכשיר שמצלצל ומתחברות באופן אוטומטי לטלפון הנכון. בנוסף, תוכל להעביר במהירות ובצורה חלקה את האוזניות לכל אחד משני המכשירים בנגיעת כפתור.

אדם במסעדה מרכיב אוזניות WH-1000XM4
סמל Fast Pair

ה-WH-1000XM4 תומכות בתכונה Fast Pair השימושית והחדשה של Google. היא מאפשרת לך לאתר היכן השארת את אוזניות WH-1000XM4 לפי צליל תו, או לבדוק בטלפון החכם את המיקום הידוע האחרון שלהן, ביישום 'מצא את המכשיר שלי' של Google.

WH-1000XM4 מקופלות פנימה
מבנה מתקפל מסתובב

כיסויי האוזניות מסתובבים פנימה כך שניתן לארוז אותם באופן מסודר במארז קומפקטי.

WH-1000XM4 בתיק נשיאה עם כבל
תיק נשיאה עם כבל

תיק הנשיאה שסופק הוא עמיד וכולל כבל עבור האזנה קווית.

אוזניות מאושרות לחוויה מותאמת אישית

אוזניות עם אישור ‎360 Reality Audio ואפליקציית Sony | Headphones Connect מאפשרות לך להתאים אישית את החוויה שלך על-ידי ניתוח צורת האוזניים ומספקות לך חוויית האזנה סוחפת.

חוויה קולנועית אישית

עם BRAVIA XR™‎ ומשדר אלחוטי WLA-NS7 ‏

זה הזמן ליהנות מחוויית Dolby Atmos®‎ מלהיבה וצליל מרחבי 360 המותאם לאוזניך עם BRAVIA XR ואוזניות אלה, באמצעות משדר אלחוטי WLA-NS7.  

Artist_connection
נסה את המוזיקה לדוגמה בנגן לדוגמה על-ידי הורדת היישום Artist Connection

מפרטים ותכונות

אוזניות WH-1000XM4 החכמות והאינטואיטיביות מספקות שיפורים נוספים לביטול הרעשים המתקדם, לאיכות הצליל יוצאת הדופן ולהאזנה החכמה שלנו, המותאמים להתנהגות ולמיקום שלך.
  • שבב QN1 של מעבד ביטול רעשים באיכות HD‏, SoC של שמע Bluetooth וחיישן רעש כפול מאפשרים לך להאזין ללא הסחות דעת

  • ממטב ביטול רעשים אישי ואופטימיזציית לחץ אטמוספרי

  • איכות שמע גבוהה עם DSEE Extreme™‎ ו-LDAC

  • בקרת קול מתכווננת מתאימה אוטומטית את הגדרות צלילי הסביבה למיקום ולהתנהגות שלך

  • חופש אלחוטי עם טכנולוגיית BLUETOOTH®‎

יחידת דרייבר
40 מ"מ, סוג כיפה (סליל קול מחוט אלומיניום עטוף נחושת (CCAW))
DSEE קיצוני
כן
תגובת תדר
4Hz-40,000Hz
תגובת תדר (תקשורת BLUETOOTH®‎)
20Hz - 20,000Hz (דגימת 44.1kHz‏) / 20Hz - 40,000Hz‏ (דגימת LDAC 96kHz‏, 990kbps)
תגובת תדר (הפעלה פעילה)
4Hz-40,000Hz
הפעלה פסיבית
כן
NFC
כן
אורך הכבל
כבל אוזניות (כ-1.2 מ', חוטי OFC, מיני תקע סטריאו בציפוי זהב)
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה

פרסים

פרסים