רצועת ראש

אוזניות אלחוטיות עם ביטול רעשים WH-CH710N

WH-CH710N
WH-CH710N

bluewhiteblack

WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
WH-CH710N
שמע מושלם ללא הפרעות 

אוזניות אלחוטיות עם ביטול רעשים WH-CH710N מציעות האזנה עוצמתית ללא הסחות דעת בכל מקום שתהיה. עם ביטול רעשים באמצעות טכנולוגיה של חיישן רעש ומצב 'צליל סביבה', תוכל לשלוט במה שאתה שומע – ועם 35 שעות של השמעה אלחוטית, תוכל להאזין למוזיקה כל היום.

צבע
אוזניות שמבטלות
את העולם 

בין אם אתה עולה לטיסה ארוכה או נוסע לעבודה, פונקציית ביטול הרעשים האוטומטית של הבינה המלאכותית (AINC) מנתחת ללא הרף רכיבי צליל של הסביבה, ובוחרת באופן אוטומטי את פילטר ביטול הרעש היעיל ביותר לסביבתך.

קח פיקוד על מה שאתה שומע עם טכנולוגיה של חיישן רעש כפול

לאוזניות WH-CH710N יש מיקרופונים כפולים המזינים הרצות קדימה ואחורה, וכך האוזניות קולטות יותר צלילי סביבה מתמיד. אז לא משנה אם אתה מנסה לחסום את צלילי התנועה העירונית או את הפטפוטים במשרד, תוכל לשקוע לגמרי במה שאתה מאזין לו.

NC
התאמה אישית של הצליל

מצב 'צליל סביבה' מעניק לך שליטה מלאה על חוויית ההאזנה שלך. הפעל אותן ותוכל להאזין למוזיקה שלך תוך כדי שמיעת הצלילים היומיומיים החיוניים ששומרים על ביטחונך, כמו רעשי תנועה וכריזה בתחבורה ציבורית.

סמל טעינה
האזן כל היום עם טעינה מהירה.

עם סוללת ליתיום-יון מובנית, תוכל להאזין לשמע עד 35 שעות בטעינה אחת. בנוסף, עם טעינה מהירה, תקבל 60 דקות של השמעת מוזיקה מטעינה של 10 דקות בלבד.

האזנה נוחה
אל תחמיץ שום צליל עם דרייברים בגודל 30 מ"מ

דרייברים חדשים בגודל 30 מ"מ מספקים צליל נקי וברור גם עם אוזניות קלות משקל ונוחות, מושלם לשחזור טווח של תדרים, ממקצבים נמוכים ועד קולות גבוהים.

אוזניות על השולחן
עזרה מהעוזר שלך ללא שימוש בידיים

לחיצת כפתור פשוטה מחברת אותך לעוזר הקולי של הטלפון החכם, שבעזרתו ניתן לקבל הוראות הגעה, להשמיע מוזיקה ולהיות בקשר עם אנשי קשר.

שיחות ברורות יותר ללא שימוש בידיים
שיחות ברורות יותר ללא שימוש בידיים

השיחה זורמת בחופשיות בעזרת התקשרות ללא שימוש בידיים. השאר את הטלפון שלך במקומו, והתחל לדבר. אוזניות WH-CH710N מעניקות איכות צליל צלולה יותר לאדם מצדו השני של הקו. 

סמל NFC
NFC™ One-touch למוזיקה מיידית

Near Field Communication ‏(NFC™) מאפשר לך להזרים מוזיקה בנגיעה אחת בלבד. פשוט גע בהתקן הנבחר התומך ב-NFC™ בסימון N על גוף ההתקן לחיבור מהיר וקל.

Bluetooth
הזרמה איכותית דרך Bluetooth®

אין ™NFC? אין בעיה.. חבר את ההתקן שלך ידנית באמצעות הפעלת ה-Bluetooth® בתפריט ההגדרות בהתקן שלך.

מפרטים ותכונות

האזן ליותר מוזיקה ופחות רעשי רקע עם אוזניות ביטול רעשים WH-CH710N, וגם ביטול רעשים על ידי בינה מלאכותית (AINC), באמצעות טכנולוגיה של חיישן רעש כפול.
  • ביטול רעשים מתכוונן לסביבה שלך עם טכנולוגיה של חיישן רעש כפול

  • יחידות דרייבר בגודל 30 מ"מ מאפשרות לך לשמוע פרטים רבים יותר

  • האזנה לאורך 35 שעות של חיי סוללה ארוכים וטעינה מהירה

  • הזרמה אלחוטית בחיבור ‎ Bluetooth® עם NFC™ One-touch

  • תאימות לטלפון חכם לשיחות ללא שימוש בידיים ושימוש בעוזר הקולי.

קלט
מיני תקע סטריאו
תגובת תדר
7 Hz - 20,000 Hz (JEITA)
תגובת תדר (תקשורת BLUETOOTH®‎)
תדר 20Hz - 20,000Hz (דגימה 44.1kHz)
תגובת תדר (הפעלה פעילה)
תדר 20Hz-20,000Hz (מופעל) (בחיבור קווי)
NFC
כן
הפעלה פסיבית
כן
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה