WH-XB900N

שמע כל תו באמצעות EXTRA BASS™‎

עם צלילי בס יוצאים מהכלל וביטול רעשים מתקדם, אוזניות WH-XB900N נותנות לך להתמקד במוזיקה. זה הזמן להתחיל לחגוג בעצמך.

רצועת ראש

אוזניות אלחוטיות עם ביטול רעשים WH-XB900N

WH-XB900N
תמונה של אוזניות אלחוטיות עם ביטול רעשים WH-XB900N

blueblack

ראה את XB900N בפעולה

גלה את האוזניות האלחוטיות עם ביטול הרעשים ומבחר פונקציות חכמות כמו, פקדי מגע אינטואיטיביים, תשומת לב מהירה לשיחה קלה, וחיי סוללה ארוכים, ארוזים בעיצוב חכם המיועד להאזנה לכל אורך היום עם צליל עמוק ועשיר.

לוגו EXTRA BASS™‎
EXTRA BASS™‎ לצליל עשיר וקצבי

כחלק מסדרת ™EXTRA BASS של Sony, אוזניות עם ביטול רעשים WH-XB900N משפרות את כל התדרים הנמוכים ויוצרות בס יוצא דופן. פורט בס ייעודי על מעטפת האוזניה ואטימות מוגברת לאוויר בין יחידות הדרייבר לתוף האוזן יוצרים קצבים מדויקים ועשירים שמרימים כל רצועה. עם זאת האוזניות משמרות גם בהירות קולית ומעניקות למאזין חוויית האזנה בעלת גוף ועשירה במיוחד.

טכנולוגיית ביטול הרעשים

התנתק מהעולם ותיהנה ממסיבה פרטית עם ביטול רעשים דיגיטלי וגם איכות צליל של EXTRA BASS.

סמל של ביטול רעשים דיגיטלי
סדרת גרפים המציגים איך ביטול הרעשים הדיגיטלי עובד על אוזניות WH-1000XM4.
איך זה עובד?

מיקרופון קטן בתוך האוזניות אוסף את צלילי הסביבה (רעשי תנועה למשל) ומעגל חשמלי לביטול רעשים מנתח את אות הגל שמתקבל (A). אז האוזניות מייצרות צורת גל הפוכה המנוגדת בדיוק לצליל הסביבתי (B). בגלל כיסוי הצליל המקורי ע"י הצליל ההפוך (C), הם מבטלים זה את זה ומה ששומעים הוא המוזיקה בלבד.

ליהנות מחופש אלחוטי בעזרת טכנולוגיית NFC ו-Bluetooth®‎

Near Field Communication ‏(NFC) וטכנולוגיית Bluetooth®‎ חוסכות את הצורך בחיבורים קוויים ובתהליכי הגדרה מורכבים. פשוט גע ברמקול עם ההתקן התומך ב-NFC כדי לחבר ביניהם במהירות ובקלות, ולאחר מכן הזרם את אוסף המוזיקה שלך. אין לך תקשורת NFC? אין בעיה. התחבר באמצעות Bluetooth וזהו – אתה מוכן.

הלוגו של Bluetooth®‎
הזרמה אלחוטית עם חיבור ®Bluetooth

טכנולוגיית האלחוט של Bluetooth®‎ מאפשרת לך לשייך את הטלפון החכם או מחשב הלוח ולהאזין לרצועות האהובות עליך בהזרמה אלחוטית.

לוגו NFC™ One-touch
NFC™‎ One-touch לקישוריות מיידית

™Touch selected NFC מאפשר להתקנים עם N-Mark חיבור ®Bluetooth חלק ומהיר.

סמל חיי סוללה של 30 שעות.
חיי סוללה ארוכים לשימוש לאורך כל היום

טעינה של כ-4 שעות תספיק לכל היום, ז"א בערך 30 שעות הפעלה . או שטעינה מהירה של 10 דקות יכולה לספק עד 60 דקות האזנה.

עיצוב אלגנטי ונוחות להאזנה ארוכה

לא משנה מה הסגנון שלך, העיצוב הפשוט, האלגנטי והמתוחכם של אוזניות WH-XB700 עם ביטול הרעשים ופס הדגשה בצבע אחד על המארז הוא ההתאמה המושלמת. רפידות אוזניה בעלות ריפוד רך מספקות נוחות לאורך זמן, אידאלי להאזנה לאלבומים האהובים עליך, מההתחלה עד הסוף.

תמונה של העיצוב המתקפל של אוזניות WH-1000XM4.
עיצוב מתקפל לנוחות יומיומית

סיימת את ההאזנה נכון לעכשיו? אוזניות עם ביטול רעשים WH-XB900N המתקפלות הן אוזניות קומפקטיות שאפשר לארוז בתיק במהירות ובקלות.

תמונת מוצר של אוזניות WH-1000XM4
מיקרופון מובנה לשיחה נוחה

קל לדבר, אפילו עם אוזניות – מיקרופון מובנה מאפשר לך לקבל שיחות מטלפונים חכמים נבחרים ללא שימוש בידיים. צריך רק להקיש פעמיים על המעטפת הימנית של האוזניות כדי לענות לשיחה ולהחליק למעלה או למטה כדי לכוונן את עוצמת הקול.

שליטה בקצות אצבעותיך

החלף את השיר, הגבר או החלש את עוצמת הקול וענה לשיחות או בצע שיחות על-ידי הקשה או החלקה על מעטפת האוזניות שלך. לפונקציית תשומת לב מהירה, רק גע במעטפת הימנית ועוצמת המוזיקה תפחת מיד. כך תוכל לשמוע צלילים מהסביבה – החל ממישהו ששואל אותך שאלה בבית קפה ועד לכריזה בתחנת הרכבת.

הסמל של Sony | Headphones Connect
אפליקציית Sony | Headphones Connect

הורד את היישום Sony | Headphones Connect כדי לבצע התאמה אישית של חווית ההאזנה שלך. התכונות כוללות אקולייזר לכוונון רמות הצליל, ובקרת קול מתכווננת, שמתכווננת אוטומטית ומתאימה את הגדרות צליל הסביבה למצב.

סמלי הלוגו של Google Assistant ו- Amazon Alexa.
היה חכם יותר בעזרת עוזר קולי - Google Assistant ו-Amazon Alexa ו-Siri

נהל את היום שלך על-ידי התחברות לעוזר הקולי של הטלפון החכם שלך באמצעות המיקרופון המובנה של האוזניות. תוכל ליהנות מתוכן בידור, ליצור קשר עם חברים, להשיג מידע, להאזין למוזיקה ולהודעות, להגדיר תזכורות ועוד.

אוזניות מאושרות לחוויה מותאמת אישית

אוזניות עם אישור ‎360 Reality Audio ואפליקציית Sony | Headphones Connect מאפשרות לך להתאים אישית את החוויה שלך על-ידי ניתוח צורת האוזניים ומספקות לך חוויית האזנה סוחפת.

חוויה קולנועית אישית

עם BRAVIA XR™‎ ומשדר אלחוטי WLA-NS7 ‏

זה הזמן ליהנות מחוויית Dolby Atmos®‎ מלהיבה וצליל מרחבי 360 המותאם לאוזניך עם BRAVIA XR ואוזניות אלה, באמצעות משדר אלחוטי WLA-NS7.  

גבר יושב על ספה בסלון ומאזין לאוזניות באמצעות משדר  אלחוטי
360‎ Spatial Sound Personalizer

היישום Sony | 360 Spatial Sound Personalizer מספקת חוויית צליל שמותאמת במיוחד לצרכים שלך. היישום מתעד ומנתח את צורת האוזניים שלך, כדי לאפשר לאוזניות ליצור שדה צליל מרחבי שמותאם לך באופן אישי תוך כדי שיוך לטלוויזיות BRAVIA XR™‎.‏

משדר אלחוטיWLA-NS7  עם אוזניות על ארון, מחובר לטלוויזיית BRAVIA המותקנת על הקיר
חוויית Dolby Atmos

עם משדר אלחוטי Sony WLA-NS7 המחובר לטלוויזיית BRAVIA XR™‎ , האוזניות שלך יוצרות את הסידור האידיאלי של רמקולי פנטום מסביבך כדי לאפשר לך ליהנות מחוויית Dolby Atmos. תן לעצמך לשקוע לחלוטין בסצנה ולהרגיש שאתה במרכז ההתרחשות.

Artist_connection
נסה את המוזיקה לדוגמה בנגן לדוגמה על-ידי הורדת היישום Artist Connection

מפרטים ותכונות

שקע במסיבה פרטית עם צליל EXTRA BASS™. עם סוללה שמחזיקה מעמד כל היום, טכנולוגיית Bluetooth®‎ אלחוטית, נוחות בהאזנה ארוכה ושימושיות יומיומית, אוזניות WH-XB900N עם ביטול רעשים מאפשרות לך ליהנות ממוזיקה בדיוק איך שאתה רוצה.
  • צליל EXTRA BASS™ וביטול רעשים דיגיטלי

  • האזנה לאורך 30 שעות של חיי סוללה ארוכים

  • האזנה בנגיעה אחת באמצעות NFC וטכנולוגיית Bluetooth® אלחוטית

  • עיצוב אלגנטי ומתקפל

  • התקשרות ללא שימוש בידיים לנוחותך

יחידת דרייבר
40 מ"מ
S-Master HX
לא
תגובת תדר (תקשורת BLUETOOTH®‎)
20Hz - 20,000Hz (דגימת 44.1kHz‏) / 20Hz - 40,000Hz‏ (דגימת LDAC 96kHz‏, 990kbps)
הפעלה פסיבית
כן
NFC
כן
אורך הכבל
בערך 1.2 מ' (47 1/4 אינץ') (כבל אוזניות מצורף)
DSEE
כן
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה