צילום בזווית של WH-XB910N
צילום צד קדמי של WH-XB910N
צילום מהצד של WH-XB910N
צילום צד אחורי של WH-XB910N
צילום מהצד של WH-XB910N עם אוזניות מקופלות
WH-XB910N בנרתיק עם המכסה פתוח
צילום בזווית של WH-XB910N
צילום צד קדמי של WH-XB910N
צילום מהצד של WH-XB910N
צילום צד אחורי של WH-XB910N
צילום מהצד של WH-XB910N עם אוזניות מקופלות
WH-XB910N בנרתיק עם המכסה פתוח
תן לבס לסחוף אותך כמו במועדון

התקרב למוזיקה שאתה אוהב. עם בס יוצא מן הכלל וביטול רעשים משופר, אוזניות WH-XB910N שלנו גורמות לך להרגיש כאילו אתה במועדונים ובפסטיבלים האהובים עליך.

הבט לעומק באוזניות WH-XB910N
סמל של EXTRA BASS
EXTRA BASS™‎ לצליל עשיר וקצבי

אוזניות WH-XB910N עם ביטול רעשים משפרות את כל התדרים הנמוכים לקבלת צליל בס יוצא מן הכלל. פורט בס ייעודי על מעטפת האוזנייה ואטימות מוגברת לאוויר בין יחידות הדרייבר לתוף האוזן יוצרים קצבים מדויקים ועשירים שמרימים כל רצועה. עם זאת, אוזניות אלחוטיות אלה משמרות גם בהירות קולית ומעניקות למאזין חוויית האזנה בעלת גוף ועשירה במיוחד. 

ביטול רעשים לאושר מוזיקלי

עם טכנולוגיה של חיישן רעש כפול, אוזניות WH-XB910N משדרגות את ביטול הרעשים הדיגיטלי. כעת תוכל להשתיק באמת את העולם סביבך וליהנות ממסיבה של איש אחד, בליווי המוזיקה שלך. 

אוזניות WH-XB910N בצבע שחור, על שולחן, ליד כוס קפה וסמארטפון
שיחות חדות וצלולות

הודות לטכנולוגיית זיהוי קולי מדויק, המשלבת שני מיקרופונים מובנים עם עיבוד אות שמע מתקדם, אוזניות WH-XB910N מספקות איכות שיחה ברורה במיוחד.

שדרג את המוזיקה המועדפת עליך

כאשר מקור מוזיקה מקורי נדחס, הוא מאבד את רכיבי התדרים הגבוהים שמוסיפים פירוט ועושר לרצועה. מנוע שיפור הקול הדיגיטלי (DSEE) שלנו משחזר אותם בצורה אמינה, כדי להפיק צליל באיכות גבוהה שקרוב יותר להקלטה המקורית.

לוגו של DSEE

איור המסביר כיצד להתאים אישית צלילים באמצעות תכונת ה-EQ באפליקציית Sony Headphones Connect
הצליל שלך, בדיוק כפי שאתה אוהב אותו

התאם את הצליל להעדפות האישיות שלך. בחר מתוך מגוון של הגדרות קבועות מראש כדי להתאם בין איכות הצליל לז'אנר המוזיקה שלו אתה מאזין. או צור ושמור הגדרות קבועות מראש משלך, בעזרת התכונה EQ Custom באפליקציה Sony│Headphones Connect.

צלילי סביבה טבעיים יותר

הודות לשני מיקרופונים בעלי משוב חוזר ומשוב מקדים, דגם WH-XB910N לוכד יותר צלילים בסביבה שמקיפה אותך. תוכל ליהנות מחוויית האזנה טבעית בזמן שאתה ממשיך להיות מחובר לסביבה. תוכל אפילו להתאים את צלילי הסביבה בעזרת האפליקציה Sony ‏| Headphones Connect כדי לבטל רעשים אך להמשיך לשמוע צלילים חיוניים.

תמונת תקריב של התושבת באוזניות WH-XB910N עם הכפתורים מוצגים
תמונת תקריב של רצועת הראש והתושבת הימנית של אוזניות WH-XB910N
מתאימות את הצליל לכל דבר שאתה עושה

בקרת צליל מתכווננת היא פונקציה חכמה שחשה את המיקום שלך והפעילות שאתה מבצע, ואז מכווננת את הגדרות צלילי הסביבה לקבלת חוויית האזנה מושלמת.

מפת רשת של רחובות עם סמני מיקום של בית, בית ספר ומשרד
לומד את המיקומים המועדפים שלך

לאורך זמן, בקרת קול מתכווננת מזהה מיקומים שאתה מגיע אליהם בתדירות גבוהה, למשל, המשרד שלך, חדר הכושר או בית הקפה המועדף עליך, ומתאימה את הצליל לסביבה.

סמל של סוללה ל-30 שעות + 10 דקות/4.5 שעות טעינה מהירה
האזן כל היום, טען בתוך דקות

הודות לחיי סוללה של עד 30 שעות, הסוללה תספיק לך גם למספר ימי טיול בדרכים ולפסטיבלים בסופי שבוע ארוכים. ואם אתה זקוק ל"מילוי מצברים" מהיר, טעינה מהירה של 10 דקות תעניק לך עד 4.5 שעות הפעלה נוספות עם מתאם AC אופציונלי.

שליטה בקצות אצבעותיך

עבור בין שירים, התאם עוצמת קול וענה לשיחות או התקשר בהקשה או בהחלקה על צג המגע שבצדי האוזניות. עליך לשמוע במהירות קולות או צלילים מסביבך? פשוט הנח את ידך על התושבת כדי להגביר או להנמיך באופן מיידי את עוצמת המוזיקה ולהניח לצלילי הסביבה לחדור.

פקדי אצבע באוזנייה הימנית של אוזניות WH-XB910N
סמלי לוגו של OK Google ו-Alexa built-in
תאימות ל-Google Assistant ו-Alexa

תוכל ליהנות מתוכן בידורי, ליצור קשר עם חברים, להשיג מידע, להאזין למוזיקה ולהודעות, להגדיר תזכורות ועוד. ובשביל להפעיל את Alexa צריך רק לומר: "Alexa".‏

סמל של Fast Pair
מצא את האוזניות שלך בקלות בעזרת Fast Pair

Fast Pair מקל על התאמת האוזניות להתקני Android™‎ שלך בלחיצה אחת על הנחיות מוקפצות, ה-WH-XB910N מאפשרות שיוך מהיר וקל באמצעות Bluetooth®‎ להתקני Android™‎ שלך. כמו כן, ניתן לאתר בקלות את המקום שבו השארת את האוזניות על-ידי צלצול או בדיקת המיקום הידוע האחרון שלהם בטלפון החכם שלך. אפילו תקבל הודעה כשהסוללה שלהן מתרוקנת כדי שתדע מתי לטעון אותן.

סמל של Swift Pair
התחבר למחשב בקלות בעזרת Swift Pair

התכונה 'התאמה מהירה' מאפשרת להתאים במהירות ובקלות את אוזניות WH-XB910N למחשב של Windows 10 דרך Bluetooth®‎. הנחיות מוקפצות להתאמה מופיעות במכשירי Windows 10 בקרבת מקום בעת בחירת מצב התאמה. 

אדם יושב ליד שולחן ועובד על מחשב נייד כשהוא לובש אוזניות WH-XB910N
מעבר חלק בין התקנים

כדי להגדיל את הנוחות, ניתן לשייך אוזניות WH-XB910N עם נקודות חיבור מרובות לשני התקני Bluetooth®‎ בו-זמנית. באופן זה, כשתתקבל שיחה, האוזניות שלך יזהו את ההתקן המצלצל ויתחברו באופן אוטומטי להתקן הנכון. תוכל גם להעביר את האוזניות שלך במהירות ובצורה חלקה לכל אחד משני ההתקנים בנגיעת כפתור.

הן כל כך נוחות, עד שתשכח שהרכבת אותן
התאמה מושלמת שמשאירה את המוזיקה בפנים

התאם את המחוון כדי למצוא את ההתאמה המושלמת עבורך ותיהנה משעות של האזנה נוחה. המוזיקה נשארת בפנים והרעש נשאר בחוץ לחוויה אקוסטית מעולה.

מוזיקה ונוחות לאורך כל היום 

אוזניות WH-XB910N שלנו כוללות רפידות אוזנייה רכות בצורה אובלית, כך שלא תצטרך להיפרד מהמוזיקה, מתוכניות הטלוויזיה ומהסרטים האהובים עליך. עור סינתטי נוח וחומרי אורתאן משתלבים ויוצרים רפידת אוזנייה עם ממדים ומבנה מיטביים לנוחות שימוש מרבית.

אוזניות WH-XB910N בצבע שחור, מקופלות
עיצוב מתקפל לנוחות יומיומית

כיסויי האוזנייה מסתובבים כלפי פנים כך שקל לארוז אותם בצורה מסודרת במארז הקומפקטי שלהם.

אוזניות WH-XB910N בצבע שחור, בנרתיק עם המכסה פתוח
תיק נשיאה לנוחות בדרכים

תיק הנשיאה שסופק הוא עמיד וכולל כבל עבור האזנה קווית.

אוזניות מאושרות לחוויה מותאמת אישית

אוזניות עם אישור ‎360 Reality Audio ואפליקציית Sony | Headphones Connect מאפשרות לך להתאים אישית את החוויה שלך על-ידי ניתוח צורת האוזניים ומספקות לך חוויית האזנה סוחפת.

תמונה של שלוש קעריות שמכילות חומרים ברי-קיימא.
לא שכחנו את הקיימות

עיצוב המוצרים שלנו לא רק אופנתי: הוא גם ידידותי לסביבה. חומר האריזה של WH-XB910N לא כולל פלסטיק, ובכך משקף את המחויבות של Sony לצמצום ההשפעה של המוצרים ושיטות העבודה שלנו על הסביבה.

מפרטים ותכונות

תן לבס לסחוף אותך כמו במועדון ותיהנה מחוויה אמיתית כאילו אתה בהופעה חיה, עם ביטול רעשים משופר וחופש אלחוטי. אוזניות Bluetooth®‎ אלה נוחות לשימוש ומאפשרות לך ליהנות ממוזיקה לאורך כל היום, תוך כדי שאתה יכול לשמור על קשר עם חברים הודות לנקודות חיבור מרובות ואיכות שיחה חדה וצלולה.
  • צליל EXTRA BASS™‎ וביטול רעשים דיגיטלי

  • DSEE™‎ משחזר צלילים בתדר גבוה ודעיכות (fade-out) צליל עדינות שאבדו בדחיסה

  • האזנה לאורך 30 שעות של חיי סוללה ארוכים

  • התקשרות בקלות ללא שימוש בידיים ועוזר הקולי עם מילת הפעלה

  • חופש אלחוטי עם טכנולוגיית Bluetooth®‎ ונקודות חיבור מרובות.

יחידת דרייבר
40 מ"מ
קלט
מיני תקע סטריאו
תגובת תדר
7Hz-‏25,000Hz ‏(JEITA)
תגובת תדר (תקשורת BLUETOOTH®‎)
20Hz-‏20,000Hz (דגימת 44.1kHz‏) 20Hz-‏40,000Hz‏ (דגימת LDAC 96kHz‏, 990kbps)
תגובת תדר (הפעלה פעילה)
7Hz-‏25,000Hz
הפעלה פסיבית
כן
אורך הכבל
בערך 1.2 מטרים
DSEE
כן
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה