מהי הטלוויזיה האידיאלית שלך?

בהתחשב במגוון הדגמים והתכונות, אתה עלול להתקשות להחליט איזו טלוויזיה לקנות. תן לנו לעזור לך לבחור טלוויזיה של Sony שתקדם את הבידור לרמה חדשה.

OLED או LCD?

לפי סוג מסך

ישנם שני סוגי מסכים, OLED ו-LCD, שלכל אחד מהם מאפיינים ייחודיים. המומחיות שלנו בטלוויזיות מאפשרת לנו לספק חוויות מלהיבות בשני סוגי המסכים, גם ב-OLED וגם ב-LCD. 

OLED: צללים כהים יותר, אזורים מוארים בהירים יותר

מסכי ה-OLED שלנו מציעים יותר מ-8 מיליון פיקסלים עם תאורה עצמית שנשלטים באופן נפרד ומדויק. ניתן להפעיל או להשבית כל פיקסל בצורה מלאה, כך שהשונות בין האזורים המוארים והמוצללים משתפרת בצורה משמעותית בהשוואה למסכים רגילים, עם צבעי שחור עמוקים להפליא ואורות מרהיבים. הודות ל-XR Processor™‎ ולטכנולוגיית בקרת הצג הייחודית שלנו, הצבע והניגודיות מקבלים חיזוק משמעותי, ויוצרים תמונות שמעניקות תחושה מציאותית במיוחד. הם מספקים רמת הפירוט, עומק ומרקמים משופרים בסצנות חשוכות, לכן טלוויזית OLED טובה במיוחד לצפייה בסרטים.

תוכי מנקה את נוצותיו
קשת צבעים רחבה להפקת צללים וגוונים כמו בעולם האמיתי

הודות לעוצמת ה-XR Processor™‎, טלוויזיות OLED מביאות למסך יותר ממיליארד צבעים. בשילוב עם הצג בעל קשת הצבעים הרחבה שלנו והמעבד הממוקד במאפייני החישה האנושית, הוא מנתח את נתוני הרוויה, הגוון והבהירות של כל צבע ומפיק צללים במראה טבעי וברמת פירוט יוצאת מן הכלל.

שני דגים צבעוניים חגים זה סביב זה על רקע שחור
גווני שחור טהורים להשגת עומק ומרקם מציאותיים

XR Processor™‎ מנתח מידע חזותי ומשפר תמונות באותה דרך שבה העין שלך מתמקדת, כך שלא תחמיץ אף פרט באורות מסנוורים או בצל כהה.

שלושה דינוזאורים בטלוויזיה, עם גלי קול שבוקעים מהמסך כששניים מהדינוזאורים שואגים
רמקול מסך, חוויית צליל תיאטרלית

עם Acoustic Surface Audio+‎ בטלוויזיות OLED של Sony, הצליל מגיע ישירות מהמסך, עם התאמה מדויקת בין מה ששומעים לבין מה שרואים, כך שחוויית הצפייה הופכת לסוחפת ועשירה במיוחד.

LCD: סצנות בהירות וצבעוניות

טלוויזיות ה-LCD שלנו עם תאורת רקע שממלאת את המסך בבהירות ומשחזרת סצנות צבעוניות גם בחדרים מוארים. טלוויזיות ה-Mini LED וה-Full Array LED שלנו מבוססות על XR Processor™‎ להשגת ניגודיות מעולה. בשילוב עם טכנולוגיות השליטה בתאורה האחורית הייחודיות שלנו, תאורת המסך נשלטת במדויק לקבלת סצנות בהירות יותר, מלאות בניגודיות נאמנה למציאות.

מסך טלוויזיה בזווית שמציג חוף ים על רקע שקיעה. תמונה זהה בהמשך, הפעם עם נוריות Mini LED, שמדגישה את האופן שבו הסצנה מוארת במדויק.
Mini LED

טלוויזיות ה-Mini LED החדשות שלנו שולטות באזורים של התאורה האחורית כך שנושאים כהים וגם בהירים יוצגו בצורה ברורה. מכיוון שהנוריות ב-Mini LED קטנות וצפופות הרבה יותר מאשר בדגמי Full Array LED רגילים, הן זקוקות לשליטה מדויקת הרבה יותר. לטלוויזיות ה-Mini LED שלנו יש בקרה מדויקת במיוחד לתאורה האחורית הייחודית ל-Sony – ‏XR Backlight Master Drive. כך תוכל ליהנות מניגודיות חסרת תקדים, ללא בוהק. סצנות מלאות באורות מרהיבים, גווני שחור עמוקים וגווני ביניים טבעיים

אדם מבצע תרגיל על סקייטבורד בחלל אפוף עשן, כאשר צג עם תאורה אחורית ממחיש כיצד הסצנה מוארת
Full Array LED

עם תאורה אחורית של Full Array LED, המסך כולו מכוסה בנוריות LED. פירוש הדבר שהעוצמה והאינטנסיביות של נוריות ה-LED ניתנות להתאמה בצורה מדויקת הרבה יותר, בהתאם לסצנה. כלומר, התאורה מופיעה היכן שהיא נדרשת, והאזורים החשוכים נשארים חשוכים. מעבר לכך, XR Contrast Booster מתאים את הבהירות לשיאים גבוהים יותר בבוהק וגווני שחור עמוקים בצללים. הסצנות נראות מציאותיות עם עומק ופרטים נוספים.

איזה גודל טלוויזיה מתאים לך?

לפי גודל מסך

ישנם כמה שיקולים חשובים בבחירת גודל הטלוויזיה האידיאלי. למד כיצד לבחור את הטלוויזיה המתאימה לצרכים שלך וגלה כיצד למקסם את הגודל שלה. אל תחשוב שאתה צריך חדר עצום כדי לשקול טלוויזיה גדולה יותר. ההתפתחויות הטכנולוגיות והעיצוביות מאפשרות לך ליהנות ממסך גדול יותר בחלל הקיים שלך.

מדוע מרחק הצפייה חשוב
מדוע מרחק הצפייה חשוב

טלוויזיות 4K של היום, בעלות הרזולוציה המשופרת, שומרות על תמונה חדה וחלקה גם כשיושבים קרוב למסך או כשצופים במסכים גדולים. ככלל, מומלץ שגובה הטלוויזיה יהיה שני שליש מהמרחק שבין הטלוויזיה למיקום הצפייה שלך.

מרחק צפייה: ‎①‏90 ס"מ: 49"  ②‏100 ס"מ: 55" ③120 ס"מ: 65" ④140 ס"מ:75" ⑤160 ס"מ: 85"

חדד את הצפייה בעזרת מסגרת צג דקה יותר
חדד את הצפייה בעזרת מסגרת צג דקה יותר

הטלוויזיות החדשות ביותר שלנו כוללות מסגרות דקות יותר, כדי שתוכל ליהנות ממסך גדול יותר מבלי להגדיל את הגודל הכולל של הטלוויזיה. גם הצפייה שלך תהיה סוחפת יותר, מאחר שתוכל להתמקד בפעולה שעל המסך במקום במסגרת שסביבו.

ממה אתה נהנה בטלוויזיה שלך?

לפי התוכן שאתה צופה בו

אולי אתה נהנה מסרטים עם צליל של אולם קולנוע, ממשחקי ספורט עם אווירה של אצטדיון או ממשחקים מפורטים היטב ומלאי אדרנלין. חשוב ממה אתה רוצה ליהנות בטלוויזיה ומצא טלוויזיות שממקסמות את החוויות הללו.

אוהב לצפות בסרטים?

סרטים יכולים לכלול הרבה סצנות כהות, לכן חשוב לבחור טלוויזיה עם גווני שחור עמוקים ואורות מסנוורים כדי להפיח חיים בסצנות באמצעות עומק ופרטים. רצוי גם שתהיה הרמוניה בין מה שאתה רואה לבין מה שאתה שומע כדי שתוכל ליהנות מחוויה מציאותית יותר, בדומה לחוויה באולם הקולנוע.

שלושה דינוזאורים בטלוויזיה, עם גלי קול שבוקעים מהמסך כששניים מהדינוזאורים שואגים
סרטים ב-OLED

עם יותר משמונה מיליון פיקסלים עם תאורה עצמית שמופעלים בנפקד זה מזה, טלוויזיות OLED משפרות את אינטנסיביות האור והחושך, ולכן הן טובות במיוחד לסרטי מדע בדיוני, אימה ואקשן. טכנולוגיית Acoustic Surface Audio™‎, חוויה של צליל שמגיע מהמסך, מתאימה במדויק בין התמונות לצלילים כדי שתשמע את הקולות בדיוק מהמקום שבו עומדת הדמות, לא רק מהצדדים, בדיוק כמו באולם קולנוע.

תמונה מפוצלת שמראה שני מסכים. מתוך התמונה המפוצלת, צד אחד מציג בהירות וניגודיות ברמה גבוהה יותר. מאחורי המסך, תמונה מפוצלת נוספת שמראה איך המסך מלפני מואר באופן שונה בכל צד.
סרטים ב-LCD

טלוויזיות ה-Mini LED ו-Full Array LED שלנו, עם טכנולוגיות ייחודיות לשליטה בתאורה האחורית, מציגות תמונות במראה מציאותי יותר בזכות יכולת להפעיל בנפרד את התאורה האחורית ולחדד את הבהירות של אזורים מוארים. היכולת הזאת הופכת טלוויזיות LCD לבחירה טובה לצפייה בסרטים עם המון סצנות מוארות ושטופות שמש, כמו סרטים לכל המשפחה וסרטי אנימציה.

נהנה מספורט?

הבעיה עיקרית בצפייה של משחקים מהירים, כמו כדורגל ומרוצי מכוניות, היא הטשטוש. הקפד לבחור טלוויזיה עם חדות משופרת כדי שהתנועה תהיה ברורה.

צפייה בהירה בספורט ב-OLED
ספורט ב-OLED

טכנולוגיית OLED כוללת מיליוני פיקסלים שמוארים באופן עצמאי לקבלת חדות בלתי רגילה. אפילו בצפייה בסרטי ספורט עם תנועה מהירה, המריחה והטשטוש יהיו מזעריים. 

Motionflow ו-X-Motion Clarity
ספורט ב-LCD

חפשו את טכנולוגיית XR Motion Clarity™ של Sony שמצמצמת את כמות הטשטוש על ידי הכנסת תמונות שחורות בין תמונות. היא משתמשת בבקרת צג עצמאית כדי למטב את פליטת האור ושומרת על תמונות ברורות בלי לוותר על בהירות.

① תמונה עם XR Motion Clarity
② תמונה ללא XR Motion Clarity

אוהב משחקים?
מושלם ל-PlayStation®5

התאם את טלוויזיית BRAVIA שלך לקונסולת PlayStation®5 כדי ליהנות מחוויית משחקים נהדרת.

עם 4K/120fps אתה הזוכה

עם 4K/120fps המותאם ל-HDMI 2.1, הטלוויזיות שלנו מציעות לך תנועה חלקה וברורה שמאפשרת לך ליהנות מחוויית משחק תגובתי.

שידור טלוויזיה מציג את היתרון הטמון ב-X-Reality PRO
מעוניין לצפות בתוכניות טלוויזיה, בחדשות ועוד?

על אף שטל' 4K הופכות להיות יותר ויותר פופולריות, חלק משידורי הטלוויזיה - כולל תוכניות טלוויזיה ומהדורות חדשות - עדיין משודרים באיכות נמוכה מ-2K. חפש טל' עם XR 4K Upscaling , שמשדרגות תוכן ברזולוציה נמוכה לאיכות של כ-4K באמצעות מסד נתונים ייחודי של Sony.

רוצה ליהנות מאפליקציות?

גלה סרטים וסדרות חדשות עם הצעות שמבוססות על התכנים שבהם צפית בעבר ועל תחומי העניין שלך. תוכל אפילו להוסיף פריטים לרשימת הצפייה שלך ישירות מהטלפון, כדי שההמלצות שלך תמיד יהיו מעודכנות. Google Play מביאה יותר מ-7,000 אפליקציות ומשחקים לטלוויזיה שלך.

צליל שנובע מהמסך, ממש כמו בקולנוע

לפי חוויית צליל

אם אתה מחפש חוויה ייחודית וסוחפת באמת, התאם את הצליל לתמונות. בחר טלוויזיה עם טכנולוגיית sound-from-screen כדי שהצליל שאתה שומע יגיע מהמקום שממנו הוא אמור להגיע. זה חשוב בעיקר בטלוויזיות גדולות שבהן הצליל עשוי להיות רחוק ממרכז המסך.

OLED: אתה מוזמן להיסחף בצליל שנע עם התמונה

הודות לטכנולוגיית Acoustic Surface Audio של Sony, המסך רוטט כדי שייראה כאילו הצליל עוקב אחר התנועה ומגיע מהמקום שממנו הוא אמור להגיע. 

LCD: להיות בלב האקשן עם צליל מהמסך 

הודות לטכנולוגיית Acoustic Multi Audio של Sony, נדמה שהצליל מגיע ישירות ממרכז המסך, ותואם את התמונות.