תמונה של ידית אחיזה אנכית
תמונה של ידית אחיזה אנכית
תמונה של ידית אחיזה אנכית
תמונה של ידית אחיזה אנכית
תמונה של ידית אחיזה אנכית
תמונה של ידית אחיזה אנכית
תמונה של ידית אחיזה אנכית

תכונות

אותה אחיזה ואותה בקרה כמו ב-α9 III

ידית האחיזה האנכית VG-C5 מיועדת לספק אותה אחיזה ואותה גישה לפקדים כמו ידית האחיזה האופקית של המצלמה, וכך לאפשר נוחות ושימוש יוצאים מהכלל במהלך צילומים ממושכים. הידית וכפתור התריס מתפארים באותו עיצוב ארגונומי כמו גוף המצלמה. גם הגישה לפקדים דומה, עם כפתור מותאם אישית נפרד מלפנים (C5), חוגה קדמית, חוגות שמאל וימין אחוריות ופונקציית נעילה בחוגה הימנית. התפעול דומה בעת הצילום בכיוון אופקי ואנכי.

ניצול יעיל של שתי סוללות לצורך צילום ממושך

ידית האחיזה האנכית VG-C5 יכולה להכיל שתי סוללות NP-FZ100, והשיפורים במעגלים החשמליים תומכים באספקת מתח מקבילה כדי לאפשר פעולה ממושכת יותר בהשוואה לידית האחיזה האנכית VG-C4EM. הזמן הנותר לשתי הסוללות מוצג בו-זמנית על גבי צג המצלמה כדי שהמשתמש יוכל להמשיך לצלם בביטחון.

חלק ממערכת יציבה ומהימנה

אם אותו עיצוב עמיד בפני אבק ולחות כמו בגוף המצלמה עצמו, ידית האחיזה האנכית VG-C5 מתפקדת בתור חלק ממערכת אמינה שממשיכה לעבוד בצורה מהימנה גם בתנאים קשים. היא גם בנויה על גבי מסגרת מיוחדת מסגסוגת מגנזיום לקבלת עמידות יוצאת דופן.

תכונות אחרות

ידית האחיזה האנכית VG-C5 מספקת מגש סוללות נפתח בגישה קלה, שקע הרכבה של חצובה, נקודות לחיבור רצועה למצלמה, כפתורי AF ON/‏AEL/‏C1/‏C2/‏C5, רב-בורר ונעילה אחורית של החוגה הימנית, והיא תומכת באספקת מתח ובטעינה באמצעות מחבר USB Type-C®‎ של המצלמה.

חומרי אריזה שאינם מפלסטיק הניתנים למיחזור

Sony עוברת לשימוש בחומרי אריזה שאינם פלסטיק אשר מספקים הגנה נרחבת מפני זעזועים ומכות. בדים לא ארוגים המבוססים על צמחים משמשים לתיקי המוצרים. כל זה עוזר להפחית את הלחץ הסביבתי.

מידע על תאימות

 

עבור לדף התמיכה

מפרטים

  • מידות (רוחב × גובה × עומק): בערך 136.1 x‏ 108.9 x‏ 68.3 מ"מ (‎5 3/8 ‏x‏ ‎4 3/8 ‏x‏ ‎2 3/4 אינץ')

  • משקל: בערך 236 גרם (8.3 אונקיות)

  • סוג סוללה: NP-FZ100

קבל מידע נוסף על תכונות החיסכון באנרגיה ועל מחויבותנו לסביבה ולעתיד יותר בר-קיימא. בקר באתר החיסכון באנרגיה שלנו