α9

עולמות מלאי השראה מחכים לך

תשוקה המרחיבה את גבולות הדמיון
אבל האם הכלים עוצרים את הזרימה?
פוטנציאל אמיתי יכול רק להמריא כשנותנים לו דרור
חלום פוגש טכנולוגיה ונולדת מצלמה חדשה, וכעת היא נולדת מחדש
העתיד הוא שלך, בכל מקום שאליו תפנה

כעת זמינה תוכנה חדשה
כעת זמינה תוכנה חדשה

הודות לעדכון התוכנה של גרסה 6.0 (ואילך), מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת חדש שפותח עבור בעלי חיים זמין כעת.

גלריית תמונות של α9
גלריית תמונות של α9
ממד חדש של מהירות צילום

חיישן תמונה המשנה את כללי המשחק מבית Sony הופך את מנגנוני המצלמה הרגילים למיותרים, ומשיג מהירות וביצועים שהם מעבר ליכולות של התקנים מכניים. ואם לא די בכך, חופש מרעש מכני ורטט פותח עולם חדש ורחב של הזדמנויות לעיבוד תמונה.

כוח הינע עבור מהפכה אלקטרונית מלאה

חיישן CMOS Full frame חדשני בערימה עם זיכרון אינטגרלי

α9 משחררת אותך ממגבלות מצלמות ה-SLR הרגילות שמסתמכות על מערכות מכניות. היא הראשונה להשתמש בעיצוב מוערם במהירות גבוהה, וחיישן התמונה Full-Frame ה שלה בעל 24.2 מגה-פיקסל מאחסן זמנית נתונים בנפח גבוה בזיכרון האינטגרלי עבור מהירות קריאה מהירה יותר פי 20 בסך הכל. השילוב של חיישן CMOS ומנוע עיבוד תמונה BIONZ X משופר מספק לך חופש דיגיטלי אמיתי.
[ מבנה בערימה בעל תאורה אחורית עם זיכרון אינטגרלי ]
(1) אזור פיקסל (2) זיכרון אינטגרלי (3) מעגל עיבוד אותות במהירות גבוהה (4) מנוע עיבוד תמונה

לכוד את מה שהיה עד כה בלתי ניתן ללכידה
צילום מתמשך במהירות גבוהה של עד 20fps
צילום מתמשך במהירות גבוהה של עד 20fps‏

חיישן Exmor RS CMOS פורץ דרך Full-Frame ומעבד BIONZ X חוברים עבור צילום מתמשך של20fps עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית. ביצועי מהירות גבוהה מרהיבים וחוצץ מספיק מאפשרים לך ללכוד את רגע השיא.

צילום ללא החשכות
צילום ללא החשכות

תריס אלקטרוני שאינו מכני מפחית החשכות עם פעולת מראת SLR אופיינית. תצוגה ללא הפרעות של הנושא זמינה גם במהלך שחרור התריס, עם יכולת תצוגה חיה של 60fps והשהיית תצוגה מינימלית בצילום מתמשך.
(A) צילום ללא החשכות  (B) צילום עם החשכות

הערה: מצלמה זו מצידת בתריס אלקטרוני ובתריס מכני. התכונות המתוארות בסעיף זה קשורות בראש ובראשונה לפעולת התריס האלקטרוני.

עקוב אחר הפעולה עם תצוגה ללא הפרעה
חישובי מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית עד ל-60 פעם לשנייה
חישובי AF/חשיפה אוטומטית עד ל-60 פעם לשנ'

האור מגיע ישירות לחיישן התמונה ללא הפרעה מכנית. מיזוג מתוחכם של מבנה ללא מראה וטכנולוגיות חדשות לשיפור מהירות מספקים מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית במישור המיקוד במסגרת המלאה.
(1) חישובי מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית  (2) 60 פעמים/שנייה  (3) 20 מסגרות/שנייה

מהירויות תריס אלקטרוני עד ל-1/32000 לשנייה
מהירויות תריס אלקטרוני עד ל-1/32000 לשנייה

מהירויות תריס אלקטרוני של עד 1/32000 שניות עולות לאין שיעור על תריסים מכניים ומספקים יכולת ביטוי חדשה של עיבוד תמונה. ניתן גם לשמור על עומק שדה רדוד ללא מסנן ND, גם בתנאים בהירים.
(מצב A‏ 1/20000 שניות F8.0‏ ISO 1000)

הערה: מצלמה זו מצידת בתריס אלקטרוני ובתריס מכני. התכונות המתוארות בסעיף זה קשורות בראש ובראשונה לפעולת התריס האלקטרוני.

השקט מרחיב את הפוטנציאל הצילומי
ללא הסחת דעת כתוצאה מרעש
ללא הסחת דעת כתוצאה מרעש

תריס אלקטרוני עם מניעת עיוות מאפשר צילום שקט ללא מראה מכנית ורעש של תריס. הוא אידיאלי עבור ספורט ונושאים שדורשים הפעלה שקטה, ומרחיב במידה רבה את הרב-תכליתיות של המצלמה.

ללא רטט לא רצוי
ללא רטט לא רצוי

במהלך צילום SLR, זעזוע של המראה וזעזוע של שחרור תריס גורמים לרטט עדין. אולם ל-α9 יש תריס אלקטרוני ללא רטט ששומר על המצלמה יציבה, לקבלת תמונות חדות להפליא.

הערה: מצלמה זו מצידת בתריס אלקטרוני ובתריס מכני. התכונות המתוארות בסעיף זה קשורות בראש ובראשונה לפעולת התריס האלקטרוני.

מיקוד אוטומטי מהיר, מדויק ומהימן

כעת עם תכונות מיקוד אוטומטי חדשות שפותחו והוצגו בעדכון תוכנה, מיקוד אוטומטי משופר מבטיח מיקוד מדויק ומעקב יציב באופן קבוע.

לוגו 4D focus
קרא עוד על 4D FOCUS
מהירות פוגשת בינה מלאכותית

עם זיהוי נושא מבוסס בינה מלאכותית, הבינה של המיקוד האוטומטי מתפתחת

מעקב בזמן אמת ומיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת תוכננו שניהם עבור מעקב מהיר, מדויק וחכם של הנושא שלך, תוך שימוש באלגוריתמים מבוססי בינה מלאכותית ועיבוד כמות עצומה של נתונים בזמן אמת.

שיפור המיקוד האוטומטי בעין בזמן אמת

כשיפור נוסף של יכולת המעקב אחר נושא של המצלמה, ניתן לזהות כעת עיניים של נושא בעת לחיצה חלקית על התריס או לחיצה על כפתור AF-ON, ולאחר מכן לעקוב אחריהם באופן רציף. ניתן גם לבחור את עין ימין או עין שמאל של הנושא.

תכונות מיקוד אוטומטי נוספות לצילום מובטח
אמין אפילו בתאורה חלשה
אמין אפילו בתאורה חלשה

לכוד נושאים עם דיוק מיקוד אוטומטי גבוה עד לרמות תאורה נמוכות של EV-3 ב-ISO 100, הודות לחיישן התמונה בעל הרגישות הגבוהה.

תמיכת מיקוד אוטומטי של עדשה לתושבת A
תמיכת מיקוד אוטומטי של עדשה לתושבת A

מערכת AF עם זיהוי פאזה בעלת מישור מיקוד עם 693 נקודות מיקוד אוטומטי פועלת באופן מהימן. תוכל ליהנות מצילום מתמשך של עד 10fps‏ עם מעקב של AF/AE גם כשאתה משתמש בעדשות עם חיבור A‏ עם מתאם תושבת (LA-EA3)‏.

מיקוד אוטומטי היברידי מהיר מתקדם עבור סרטים
מיקוד אוטומטי היברידי מהיר מתקדם עבור סרטים

מיקוד אוטומטי יציב יותר עבור סרטים הושג הודות לשימוש יעיל יותר במערכת זיהוי הפאזה עם מישור המיקוד של המיקוד האוטומטי ההיברידי המהיר. אפילו אובייקטים שעוברים לפני הנושא הראשי לא מפריעים למיקוד האוטומטי.

תמונה באיכות יוצאת מן הכלל

חיישן Full-Frame של 24.2 מגה-פיקסל עם רגישות של עד ISO 204800‏‎ וטווח דינמי רחב לוכד תמונה באיכות יוצאת מן הכלל.

CMOS חדש
חיישן CMOS חדש עבור מצוינות עיבוד תמונה

רגישות גבוהה, תצורה בעלת תאורה אחורית, ארכיטקטורה של עדשה נטולת רווחים בשבב וחידושים אחרים של Sony מספקים תמונות מרהיבות במגוון רחב של מצבי צילום. טווח ISO רגיל הוא ISO 100-51200, הניתן להרחבה ל-ISO 50-204800‏ עם רעש מינימלי.

BIONZ X
מעבד תמונה BIONZ X במהירות משופרת

האלגוריתמים של עיבוד התמונה של המצלמה שודרגו עם עדכון התוכנה האחרון, מה שמאפשר רמות גבוהות יותר של מדרגיות גוונים טבעית ו-AWB יציב יותר עבור צילום מתמשך.

עיבוד תמונה יפהפה באיכות 4K

איכות של רזולוציה גבוהה של סרטים באיכות 4K‏

קריאת פיקסלים מלאה ללא שילוב פיקסלים מאפשרת לדחוס פי כ-2.4 מכמות הנתונים שנדרשת עבור 4K (שווה ערך לכמות הנתונים הנדרשת עבור 6K) אל פלט 4K ברזולוציה של 3840‎ x 2160. תהליך דגימת היתר בתוספת קריאת פיקסלים Full-Frame ללא שילוב גורם לקבלת איכות התמונה של סרט באיכות 4K הגבוהה ביותר האפשרית.

4K
זרימת עבודה יעילה ומהימנות מקצועית

בנוסף לגוף סגסוגת מגנזיום שמבטיח את החוזק והמהימנות הכוללים של המצלמה, תכונות מחוזקות במידה רבה משפרות את יכולת ההפעלה, ותומכות בשימוש מחוספס בצילום מקצועי.

Tru-Finder
Quad-VGA OLED Tru-Finder™‎

העינית האלקטרונית החדשה בעלת רזולוציית 3686K גבוהה מציגה תמונה ברורה עם פרטים עדינים. ציפוי ZEISS® T* Coating אגדי מפחית השתקפויות. תמונות EVF חלקות המתקבלות על-ידי קצב רענון פריימים של 120fps‏ מאפשרות לך לעקוב בקלות אחר נושאים בתנועה מהירה. ציפוי פלואור על העדשה החיצונית מספק הגנה מפני לכלוך.

5 צירים
ייצוב תמונה של 5 צירים

יחידת ייצוב תמונה של 5 צירים חדשה המשולבת בגוף מספקת יתרון מהירות תריס של 5.0 מצבים. תמונת הצג בעלת התצוגה החיה גם מיוצבת, כך שתוכל ליצור תמונות בקלות גם בעת צילום נושא הנע במהירות.  (1) סבסוב  (2) עלרוד  (3) גלילה

משך חיי הסוללה עבור שימוש מקצועי
משך חיי הסוללה עבור שימוש מקצועי

סוללת NP-FZ100 חדשה שפותחה מספקת פי שתיים לערך ממשך חיי סוללת NP-FW50 הקודמת. לכוד עד כ-480 תמונות סטילס בטעינה אחת - והגדל עוד יותר את מספר הצילומים עם ידית אחיזה אנכית אופציונלית מצורפת (נמכרת בנפרד) שיכולה להכיל שתי סוללות.

חריצי מדיה כפולים שתומכים ב-UHS-II
חריצי מדיה כפולים שתומכים ב-UHS-II‏

באמצעות חריצי מדיה כפולים שאחד מהם תואם UHS-II לכתיבת נתונים מהירה, ה-α9 יכולה לבצע הקלטת ממסר בו-זמנית, להפריד נתוני RAW ו-JPEG ותמונות סטילס וסרטים ולהעתיק את הנתונים מכרטיס לכרטיס.

העברת קבצים של FTP
תמיכה בהעברת רקע FTP‏

כדי לעמוד בדרישת הצלמים המקצועיים לאספקה מיידית של תמונות, המצלמה תומכת כעת בהעברה ברקע של FTP תוך צילום מתמשך או לאחר שהצילום מסתיים.  שיטת ההעברה ושיטות הסינון שופרו כדי להקל עליך לציין אילו קבצים אתה רוצה להעביר.

פונקציית דירוג
פונקציית דירוג

פונקציית הדירוג מאפשרת לך לדרג תמונות סטילס עם 1 עד 5 כוכבים, ומספקת לך גמישות נוספת עבור זרימת העבודה שלך. ניתן לדרג תמונות סטילס במסך ההפעלה, וניתן להקצות את הפונקציה לכפתור מותאם אישית.

תצוגת קיבוץ
תצוגה מקובצת לצילומים מתמשכים

ניתן לסקור, למחוק או להגן במהירות על קבוצות של צילומים שמתקבלות במצב מתמשך. ניתן לגשת למסך התפריט ולשנות הגדרות, וכן להפעיל תמונות תוך כתיבת נתונים.

'התפריט שלי'
יכולת הפעלה משופרת ו'התפריט שלי'

רשום פריטי תפריט עם 'התפריט שלי', קבל גישה לפונקציות המצלמה דרך הקצאות כפתור מותאם אישית, השתמש בחוגות מצב 'כונן' ומצב מיקוד מוערמים עבור גישה מהירה והשתמש בכפתור AF-ON כדי להפעיל מיקוד אוטומטי ואת כפתור הרב-בורר כדי להחליף נקודות מיקוד אוטומטי.

Imaging Edge™ Remote‏, Viewer ו-Edit
Imaging Edge™ Remote‏, Viewer ו-Edit

שפר את הצילום שלך בעזרת אפליקציות Imaging Edge Desktop השתמש ב-"Remote" כדי לשלוט מרחוק בצילום; ב-"Viewer" כדי להציג בתצוגה מקדימה, לדרג ולבחור תמונות במהירות מספריות גדולות של תמונות; וב-"Edit" כדי לפתח נתוני RAW לתמונות באיכות גבוהה לצורך מסירה. קבל את הטוב ביותר מקובצי RAW של Sony ונהל את ההפקות שלך באופן יעיל יותר.

איור
Imaging Edge™ Webcam

היישום Imaging Edge Webcam מקל על השימוש במצלמה של Sony כמצלמת אינטרנט באיכות גבוהה, עם תאימות רחבה, להזרמה חיה ושיחות ועידה מרשימות.

מדריך הגדרה מהירה של המיקוד האוטומטי ב-α9 α9 II
מדריך הגדרה מהירה של המיקוד האוטומטי ב-α9 α9 II
התכונה פועלת עם iMovie ו-Final Cut Pro X
פועלת עם iMovie ו-Final Cut Pro X‏

מוצר זה תואם ל-iMovie ו-Final Cut Pro X.

מפרטים ותכונות

צילום מתמשך במהירות גבוהה של עד 20fps‏, צילום ללא החשכות, מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית בתצוגה חיה, מהירות תריס של עד 1/32000 שניות, תריס מונע עיוות שקט ללא רטט, רגישות של עד ISO 204800(מורחב), יכולת שימוש מצוינת בסגנון מקצועי וסרט באיכות של 4K מתקדם.
  • חיישן CMOS בערימה בגודל 35 מ"מ בעל Full-Frame של 24.2 מגה-פיקסל עם זיכרון אינטגרלי

  • מנוע עיבוד BIONZ X

  • צילום מתמשך במהירות גבוהה של עד 20fps‏ עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית

  • כולל הן מיקוד אוטומטי עם זיהוי פאזה באזור רחב של 693 נקודות והן מיקוד אוטומטי עם זיהוי ניגודיות של 425 נקודות

  • ייצוב תמונה של 5 צירים עם יעילות שווה ערך למהירות תריס איטית יותר של 5.0 מצבים

תאימות עדשה
עדשות חיבור E של Sony
סוג חיישן
חיישן Exmor RS CMOS של 35 מ"מ במסגרת מלאה (35.6×23.8 מ"מ)
מספר פיקסלים (אפקטיבי)
כ-24.2 מגה-פיקסל
רגישות ISO
[תמונות סטילס] תריס מכני: ISO 100--51200 (ניתן להגדיר מספרי ISO החל מ-ISO 50 ועד ISO 204800 כטווח ISO מורחב), AUTO (ISO 100--6400, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון), תריס אלקטרוני: ISO 100-25600 (ניתן להגדיר מספרי ISO החל מ-ISO 50 כטווח ISO מורחב.), AUTO (ISO 100-6400, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון), [סרטים] שווה ערך ל-ISO 100-51200 (ניתן להגדיר מספרי ISO עד ל-ISO 102400 כטווח ISO מורחב)‏, AUTO (ISO 100-6400, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון)
חיי סוללה (תמונות סטילס)
כ-480 צילומים (עינית) / כ-650 צילומים (צג LCD) (תקן CIPA)
סוג עינית
עינית אלקטרונית (בצבע) של 1.3 ס"מ (מסוג 0.5), Quad-VGA OLED
סוג צג
מסך TFT‏ (סוג 3.0)‏ של 7.5 ס"מ

מה יש בקופסה

כבל חשמל, סוללה נטענת NP-FZ100, מגן כבל, מתאם AC‏:AC-UUD12, מטען סוללה BC-QZ1, רצועת כתף, מכסה לגוף, כיסוי לתושבת לחיבור אביזר, תושבת לעדשת העין, כבל Micro USB

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה