α9 II

בהשראת התשוקה של המקצוענים

ביצועי המהירות המרהיבים של α9, אשר שינו את כללי המשחק בצילום אירועי ספורט וחדשות, נולדו כעת מחדש עם שיפורים נוספים שמגבירים את הפרודוקטיביות של זרימות עבודה מקצועיות.

כעת זמינה תוכנה חדשה.
נועדה לספק מהירות, מהימנות ופרודוקטיביות

מצלמת α9 II מספקת שיפורים שעונים על הדרישות של זרימות עבודה מקצועיות, לרבות הפעלה מתוחכמת וקישוריות רשת עבור תמיכה משופרת בשדה, מהימנות קשיחה שאפשר לקחת לכל מקום ומהירות חסרת תקדים.

גלריית תמונות של a9 II
גלריית תמונות של α9 II
תמונת מצב של תחרות רכיבה על אופניים לבעלי מוגבלויות
ביצועים במהירות הבזק
מיקוד אוטומטי מתקדם
מיקוד אוטומטי מתקדם
תמונה של הר עם פסגה מושלגת
איכות תמונה גבוהה
תמיכה בתהליכי עבודה מתקדמים
תמיכה בתהליכי עבודה מתקדמים
רב-תכליתיות ומהימנות
רב-תכליתיות ומהימנות
נועדה לספק מהירות
תוכל להשיג רגעים שהיו חמקמקים בעבר אשר יוצרים היסטוריה
20 תמונות רצופות של גולשי סקי
צילום מתמשך במהירות גבוהה של עד 20fps‏

חיישן Exmor RSTM CMOS Full-Frame ומעבד BIONZ XTM פורצי דרך חוברים כדי לספק צילום מתמשך של עד 20fps‏ עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית. ביצועי מהירות גבוהה מרהיבים וחוצץ מספק מאפשרים לך ללכוד את רגע השיא.

צילום ללא החשכות
צילום ללא החשכות

תריס אלקטרוני מבטל את ההחשכה האופניית למצלמות מראה מסוג רפלקס עם עדשה אחת. הנושא גלוי במהלך שחרור התריס, עם Live-view של 60fps והשהיית תצוגה מינימלית בצילום מתמשך.
(A) צילום ללא החשכות  (B) צילום עם החשכות

חישובי מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית עד ל-60 פעם לשנייה
חישובי AF/חשיפה אוטומטית עד ל-60 פעם לשנ'

האור מגיע לחיישן התמונה ללא הפרעה מכנית. מבנה ללא מראה וטכנולוגיות לשיפור המהירות מספקים מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית במישור המיקוד Full-Frame.
(1) חישובי מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית  (2) 60 פעם לשנייה  (3) 20 מסגרות לשנייה

מהירויות תריס אלקטרוני עד ל-1/32000 לשנייה
מהירויות תריס אלקטרוני עד ל-1/32000 לשנייה

מהירויות תריס אלקטרוני עד ל-1/32000 לשנייה עולות על אלה של תריסים מכניים והתוצאה היא ביטוי הדמיה חדש. ניתן גם לשמור על עומק שדה רדוד ללא מסנן ND, גם בתנאים בהירים.
(F8.0 ISO 1000 של 1/20000 שניות, צולם עם α9)

ללא רעשים המסיחים את הדעת
ללא רעשים המסיחים את הדעת

תריס אלקטרוני למניעת עיוות מאפשר לכידה שקטה של הסצנה, ללא סיכון של מראה מכנית או צלילי תריס המפריעים למתח באירוע ספורט, לדוגמה.

צילום עם מניעת הבהוב
צילום עם מניעת הבהובים

מזוהה הבהוב מתאורת פלואורסצנט ותאורה מלאכותית אחרת, ופעולת התריס מתוזמנת כדי לבטל חריגות של חשיפה וצבעים (במהירויות תריס גבוהות) וחוסר עקביות בין צילומים מתמשכים.
מניעת הבהובים [1] מופעל [2] כבוי

10fps עם תריס מכני
10fps עם תריס מכני

התריס המכני מאפשר כעת צילום מתמשך בקצב של עד 10fps, וניתן להשתמש בו עם מבזק. באפשרותך לפרוס צילום מתמשך במהירות גבוהה עבור סצנות בהתאם לצורך.

הערה: מצלמה זו מצוידת בתריס אלקטרוני ובתריס מכני. התכונות המתוארות בסעיף זה קשורות בראש ובראשונה לפעולת תריס אלקטרוני, אלא אם כן מצוין אחרת.

חיישן CMOS בעל זיכרון אינטגרלי בערימה Full-Frame
חיישן CMOS בעל זיכרון אינטגרלי בערימה Full-Frame

חיישן התמונה בערימה במהירות גבוהה Full-Frame של 24.2 מגה-פיקסל מאחסן נתונים בזיכרון האינטגרלי עבור קריאה מהירה להפליא. חיישן CMOS ומנוע עיבוד התמונות המשופר BIONZ X מספקים לך ביחד חופש דיגיטלי אמיתי.
[ מבנה בערימה בעל תאורה אחורית עם זיכרון אינטגרלי ]
(1) אזור פיקסל  (2) זיכרון אינטגרלי  (3) מעגל עיבוד אותות במהירות גבוהה  (4) מנוע עיבוד תמונה

ביצועים יוצאים מן הכלל של AF
4D FOCUS: מיקוד אוטומטי רחב
4D FOCUS: מיקוד אוטומטי רחב

עם 693 נקודות מיקוד אוטומטי עם זיהוי פאזה ו-425 נקודות מיקוד אוטומטי עם זיהוי ניגודיות, החיישן מספק מיקוד אוטומטי רחב ובעל צפיפות גבוהה המכסה 93% מהתמונה.

4D FOCUS: מיקוד אוטומטי מהיר
4D FOCUS: מיקוד אוטומטי מהיר

הודות למיקוד האוטומטי ההיברידי המהיר בעל התגובה המהירה והמשופר, מצלמת α9 II מספקת מיקוד אוטומטי מהיר גם בתנאי תאורה עמומה, עם יכולת מדהימה לצילום נושא.

תמונה של ספורטאי מבצע פעילות גופנית בכיסא גלגלים
4D FOCUS: מעקב Steadfast

מיקוד אוטומטי ללא הפרעה ואלגוריתם מיקוד אוטומטי ממוטב משפרים דרמטית את דיוק המיקוד האוטומטי ואת המעקב. גם במהלך שחרור תריס, הפעלת מיקוד אוטומטי קבועה מאפשרת מעקב מתמשך או תנועת נושא.

4D FOCUS link
קרא עוד על 4D FOCUS
מהירות פוגשת בינה מלאכותית

מעקב בזמן אמת ומיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת נועדו שניהם לספק מעקב מהיר, מדויק וחכם אחר הנושא שלך, באמצעות אלגוריתמים מבוססי בינה מלאכותית ועיבוד כמות נתונים עצומה בזמן אמת.

מעקב בזמן אמת המבוסס על AI
מעקב בזמן אמת המבוסס על AI‏

לאחר שהנושא צוין, מיקוד מדויק נשמר בזמן שכפתור התריס לחוץ חלקית. מתבצע מעקב אחר שינויי מיקום, ומעקב זה מספק גמישות מסגור בזמן שאתה מתרכז בהשגת הצילום הטוב ביותר.

הטכנולוגיה הבסיסית
הטכנולוגיה הבסיסית

אלגוריתם זיהוי ה-AI מעבד ביעילות נתוני צבע, תבנית, מרחק, פנים ועיניים מחיישן התמונה עבור דיוק גבוה.
(1) פנים [AI] (‏2) עין [AI] (‏3) צבע (4) תבנית (5) מרחק (6) עיבוד בזמן אמת

מיקוד מיידי על עין אחת
מיקוד מיידי על עין אחת

אפילו כאשר אובייקט אחר עובר מלפנים, מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת יכול לשמור על המיקוד על אחת מעיני הנושא כאשר התריס לחוץ חלקית, או על-ידי לחיצה על AF-ON או כפתור מותאם אישית. 

בחירה בעין ימין/שמאל כדי לעמוד בדרישות שלך
בחירה בעין ימין/שמאל כדי לעמוד בדרישות שלך

תוכל אפילו לבחור עין ספציפית - שמאל או ימין - לפני או במהלך הצילום באמצעות כפתור מותאם אישית. בחירת העין מאפשרת לך להתמקד בקומפוזיציה, בתאורה ובפרטים אחרים.

מיקוד עין אוטומטי עבור בעלי חיים
מיקוד עין אוטומטי עבור בעלי חיים

זיהוי ומעקב אוטומטיים מהירים ומדויקים בעזרת מעקב אחר בעלי חיים ועיניים של בני אדם מגדילים במידה רבה את שיעור ההצלחה בלכידת תמונות של בעלי חיים בטבע או חיות מחמד בבית.

תכונות מיקוד אוטומטי נוספות לצילום מובטח
אמין אפילו בתאורה חלשה
אמין אפילו בתאורה חלשה

אלגוריתמים מתקדמים של מיקוד אוטומטי תורמים לדיוק המיקוד האוטומטי ברמות תאורה נמוכות של EV-3. אפשרות 'עדיפות המיקוד בכונן הצמצם' מיועדת למיקוד מדויק יותר בתאורה עמומה וכאשר הצמצם נעצר.

שימושיות משופרת של מסגרת מיקוד
שימושיות משופרת של מסגרת מיקוד

גם בעת לחיצה חלקית על כפתור התריס, ניתן כעת להזיז את אזור המיקוד בעזרת הרב-בורר לכל מיקום שהוא. באופן נוח, ניתן להגדיר את צבע מסגרת המיקוד לאדום או לבן כדי להתאים לאווירה.

תמונה באיכות יוצאת מן הכלל
חיישן CMOS בערימה מתקדם במיוחד
חיישן CMOS בערימה מתקדם במיוחד

כ-24.2 מגה-פיקסלים אפקטיביים, רגישות גבוהה, תצורת תאורה אחורית, ארכיטקטורת עדשה בשבב רציף וחידושים נוספים של Sony מספקים תמונות מרהיבות במגוון רחב של מצבי צילום.

מערכת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר
מערכת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר

מנוע עיבוד התמונה BIONZ X המתקדם ביותר פועל בשילוב עם ה-LSI המתקדם כדי להגדיל את ביצועי החיישן בעל הרזולוציה הגבוהה.

תמונה של הר עם פסגה מושלגת
תמונה באיכות מעולה

ביצועי רגישות גבוהה עד ISO 51200 ושיפורי אלגוריתם מספקים ביטוי חלק, כולל צבעי עור טבעיים ומדרגיות חלקה באזורים כמו שמים. פלט RAW של 14 סיביות זמין. 

Quad-VGA OLED Tru-Finder™‎ עם 3.68 מיליון נקודות
 Quad-VGA OLED Tru-Finder™‎ עם 3.68 מל' נק'

העינית האלקטרונית (EVF) בעלת  3.68 מיליון הנקודות מציגה תמונה מפורטת. הגדרת קצב רענון פריימים של 120fps‏ מספקת תמונת עיני חלקה עם טשטוש תנועה מזערי. ציפוי פלואור בעדשה החיצונית דוחה לכלוך ומאפשר ניקוי קל יותר.

ייצוב תמונה מובנה של 5 צירים
ייצוב תמונה אופטי מובנה של 5 צירים

ייצוב תמונה אופטי מובנה של 5 צירים מספק יתרון מהירות תריס של 5.5 שלבים. ייצוב תמונה של צג Live-view מאפשר קומפוזיציית תמונה קלה גם עם נושאים הנעים במהירות.
(1) סבסוב (2) עלרוד (3) גלילה

מבנה המפחית טשטוש
מבנה המפחית טשטוש

Sony תכננה מחדש את מכלול יחידת התריס עם ברגים רכים יותר כדי לספוג כל זעזוע של התריס, ואלגוריתם ייצוב תמונה משופר מפחית ביעילות את טשטוש התמונה. גם צליל התריס הפך לחלש יותר.

הקלטת סרט נפלא באיכות 4K

הקלטת סרט נפלא באיכות 4K מתקבלת. קריאת פיקסלים מלאה ללא שילוב פיקסלים מאפשרת לדחוס פי 2.4 מכמות הנתונים הנדרשים עבור 4K (שווה ערך לכמות הנתונים הנדרשים עבור 6K) לפלט 4K בגודל 3840‎ x 2160. רב-תכליתי עם ביצועי מיקוד אוטומטי היברידי מהיר, פונקציות מיקוד עין אוטומטי, מעקב בנגיעה וכדומה.

הקלטת סרט נפלא באיכות 4K
מגוון רחב של פונקציות סרט
'מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת' כעת לצילום סרטים
'מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת' כעת לצילום סרטים

'מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת' תומך כעת בצילום סרטים באמצעות זיהוי העיניים של הנושא והמשך מעקב אחר עין אחת. מכיוון שמצלמת α9 IV שומרת את העין הזו במיקוד מדויק, תוכל להתרכז בקומפוזיציה.

'מעקב בנגיעה' להתמקדות מתמשכת בנושא שלך
'מעקב בנגיעה' להתמקדות מתמשכת בנושא שלך

בעת צילום סרטים במצלמת α9 II, נושא שנוגעים בו בצג ה-LCD מקבל אוטומטית את המיקוד ולאחר מכן את המעקב בנגיעה. אם מזוהה עין של בני אדם, מיקוד אוטומטי בעין בזמן אמת מופעל ועוקב אחריה גם כן.

תואם למיקרופון חדש רב-פונקציונלי.
תואם למיקרופון חדש רב-פונקציונלי.

ה-Multi Interface Shoe‏ (MI Shoe) משופר הודות לממשק שמע דיגיטלי. השתמש במיקרופון Shotgun ECM-B1M החדש להקלטת צליל באיכות גבוהה עם פגיעה מינימלית.

תמיכה בתהליכי עבודה מקצועיים
העברת נתונים במהירות גבוהה עם ערך של 1000BASE-T
העברת נתונים במהירות גבוהה עם ערך של 1000BASE-T

העברת נתונים במהירות גבוהה חלקה ומהימנה של קובצי תמונות גדולים אל שרת FTP ייעודי זמינה כעת דרך מסוף LAN התומך ב-1000BASE-T‏. FTPS (פרוטוקול העברת קבצים דרך SSL/TLS) המבטיח אבטחה גבוהה.

תמיכה עבור העברות נתונים של FTP ברקע
תמיכה עבור העברות נתונים של FTP ברקע

כדי לענות על הצרכים המקצועיים לביצועים מהירים, מצלמת α9 II תומכת בהעברות נתונים ברקע במהלך צילום עבור אספקת קובצי JPEG ו-RAW ואחריו. ניתן להקצות עד תשעה שרתי FTP מראש.

הוסף תזכורות קוליות לתמונות שלך
הוסף תזכורות קוליות לתמונות שלך

הפונקציה החדשה 'תזכורת קולית' מאפשרת לך להקליט תיאורי שמע של תוכן או תנאי צילום באורך של עד 60 שניות, המצורפים לתמונות כקובצי ‎.wav ניתן גם להטביע מידע על IPTC ומספר סידורי של מצלמה בקובצי תמונות.

פעולה מרחוק בעזרת Remote Camera Tool
פעולה מרחוק בעזרת Remote Camera Tool

פעולה מרחוק זמינה עם יישום שולחן העבודה Remote Camera Tool‏, אשר מספק נוחות כאשר גישת צלם מוגבלת, כגון צילום מראה ממעוף הציפור מגג אצטדיון ספורט.

מסופק Wi-Fi‎ של 5GHz
מסופק Wi-Fi®‎ של 5GHz

בנוסף לפס 2.4GHz, העברה במהירות גבוהה אפשרית כעת דרך Wi-Fi® בפס 5GHz (רשת תקשורת מקומית (LAN) אלחוטית בתקן IEEE 802.11ac). צילום מרוחק במחשב אלחוטי אפשרי כעת גם הוא, ומאפשר לך לבחור בכל סגנון צילום ללא האילוצים של כבלים.

צילום מרוחק במחשב מהיר יותר עם חיבור קווי באמצעות USB
צילום מרוחק במחשב מהיר יותר עם חיבור קווי באמצעות USB

חיבור USB Type-CTM החדש שנעשה בו שימוש ושיפורים באלגוריתם הצילום המרוחק במחשב מספקים שיפורים משמעותיים בקצב ההעברה. באפשרותך להעביר תמונות RAW גדולות ללא דחיסה בצורה חלקה ללא הפרעה לזרימת העבודה.

נבנתה עבור מקצוענים
תפעול קל בכיוון לאורך
תפעול קל בכיוון לאורך

ידית VG-C4EM החדשה מספקת בקרות עם מיקום, גודל, צורה וחומר ממוטבים הדומים לאלה הקיימים בגוף המצלמה כדי לדמות את "התחושה" התפעולית כאשר מחזיקים את המצלמה בצורה אנכית.

קח את הצילום לרמה מקצועית
קח את הצילום לרמה מקצועית

מצלמת α9 II משתמשת בסוללת NP-FZ100 בעלת קיבולת גבוהה. לחלופין, ניתן להשתמש בשתיים מהאפשרויות הללו בידית האחיזה האנכית VG-C4EM עבור פרקי זמן ממושכים יותר של צילום וצילום נטול דאגות בשדה.

שני חריצי מדיה, ששניהם תומכים ב-UHS-II
שני חריצי מדיה, ששניהם תומכים ב-UHS-II

שני חריצי המדיה תואמים ל-UHS-I ול-UHS-II עבור כתיבת נתונים מהירה. מצלמת α9 II יכולה לבצע הקלטת ממסר בו-זמנית, להפריד נתוני RAW/JPEG ותמונות סטילס/סרטים ולהעתיק את הנתונים מכרטיס לכרטיס.

שמור/טען הגדרות
שמור/טען הגדרות

הפונקציה החדשה 'שמור/טען הגדרות' שומרת וטוענת הגדרות מצלמה אל כרטיס זיכרון SD וממנו עבור שיתוף נוח עם מצלמות α9 II אחרות. תחת “פונקציית העברת FTP” נמצאת הפונקציה "שמור/טען הגדרות" ששומרת וטוענת את הגדרות FTP הקשורות.

בחירת תמונות יעילה
בחירת תמונות יעילה

הוסף דירוג כוכבים והגנה על תמונות באמצעות תצוגת בדיקת הפעלה באופן מיידי. כעת באפשרותך גם לסקור אוספי תמונות גדולים ב-10 או 100 קפיצות מסגרת, ולסקור באופן קבוצתי צילומים ברצף מהיר.

ממשק תפריט משופר
ממשק תפריט משופר

איור של הגדרות מקשים מותאמים אישית במסך התפריט מקל על הבנת השימוש. בנוסף, תוכל לעבור בין כרטיסיות התפריט באמצעות החוגה הקדמית או כפתור Fn ביד אחת.

Creators' Cloud
פלטפורמת Creators' Cloud

Creators' Cloud הוא פלטפורמה שתומכת בעבודה יצירתית, החל מצילום וכלה בהפקה, על-ידי שילוב טכנולוגיה מתקדמת של מצלמת Sony עם בינה מלאכותית מבוססת-ענן. זהו גם המקום לגילוי ושיתוף פעולה עם יוצרים אחרים ברחבי העולם. גלה אפליקציות שמבוססות על האינטרנט, על מכשיר נייד ועל מחשב שמספקות פתרונות יעילים המשלבים מצלמות עם אפליקציות ושירותים לצילום והפקה.

מדריך הגדרה מהירה של α9 α9 II
מדריך הגדרה מהירה של המיקוד האוטומטי ב-α9 α9 II
iMovie ו-Final Cut Pro X
פועלת עם iMovie ו-Final Cut Pro X‏

מוצר זה תואם ל-iMovie ו-Final Cut Pro X.

מפרטים ותכונות

כושר ההפעלה, האמינות והקישוריות שופרו כדי לתמוך בצרכים של אנשי מקצוע אשר כוללים, בנוסף למיקוד האוטומטי האמין, גם צילום מתמשך במהירות של עד 20 פריימים לשנייה וללא החשכות, יכולות צילום שקט, ותריס מונע רעידות ועיוותים.
  • חיישן CMOS בערימה עם תמונת 24.2-מגה-פיקסל בצילום 35 מ"מ Full-Frame, עם זיכרון פנימי

  • מנוע העיבוד BIONZ X™‎

  • צילום מתמשך במהירות של 20 פריימים לשנייה עם מעקב של מיקוד אוטומטי/חשיפה אוטומטית מדויק

  • כיסוי AF רחב עם זיהוי פאזה של 693 נקודות ומיקוד אוטומטי עם זיהוי ניגודיות של 425 נקודות

  • מסוף 1000BASE-T LAN, תמיכה ב-5GHz Wi-Fi® להעברת נתונים מהירה

תאימות עדשה
עדשות חיבור E של Sony
סוג חיישן
חיישן Exmor RS CMOS של 35 מ"מ במסגרת מלאה (35.6×23.8 מ"מ)
מספר פיקסלים (אפקטיבי)
כ-24.2 מגה-פיקסל
רגישות ISO
[תמונות סטילס] תריס מכני: ISO 100-51200 (ניתן להגדיר מספרי ISO החל מ-ISO 50 ועד ISO 204800 כטווח ISO מורחב), AUTO (ISO 100-12800, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון), תריס אלקטרוני: ISO 100-25600 (ניתן להגדיר מספרי ISO עד ISO 51200 כטווח ISO מורחב.), AUTO (ISO 100-12800, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון), [סרטים] שווה ערך ל-ISO 100-51200‏ (ניתן להגדיר מספרי ISO של עד ISO 102400 כטווח ISO מורחב), AUTO (ISO 100-12800, ניתן לבחור גבול תחתון וגבול עליון)
חיי סוללה (תמונות סטילס)
כ-500 צילומים (עינית) / כ-690 צילומים (צג LCD) (תקן CIPA)
סוג עינית
עינית אלקטרונית (בצבע) של 1.3 ס"מ (מסוג 0.5), Quad-VGA OLED
סוג צג
מסך TFT‏ (סוג 3.0)‏ של 7.5 ס"מ
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה