תמונות שחורות טהורות. צליל מותאם בצורה יפהפייה. זה ה-OLED של Sony.

תמונות איכותיות עם שחור באיכות טהורה וצבעים ססגוניים בטלוויזיית OLED. טלוויזיות ה-OLED שלנו, הפועלות עם XR Processor™‎, מזניקות מעלה את איכות הצליל והתמונה עם ניגודיות שמדמה את העולם האמיתי וצליל סוחף ועשיר שמותאם לתמונה.

מיליוני פיקסלים עם תאורה עצמית שמבוקרים במומחיות

הביקורת על הפיקסלים מבוצעת באופן פרטני על מסך ה-OLED, עם גווני שחור עמוקים וגווני לבן מסנוורים. הודות ל-XR Processor™‎ ולטכנולוגיית בקרת הצג הייחודית שלנו, הצבע והניגודיות מקבלים חיזוק משמעותי, ויוצרים תמונות שמעניקות תחושה מציאותית במיוחד.

קשת צבעים רחבה להפקת צללים וגוונים כמו בעולם האמיתי

עם XR Triluminos Pro™‎, אשר פועלת עםProcessor XR™‎, המסך מציג תמונות ביותר ממיליארד צבעים. בשילוב עם הצג בעל קשת הצבעים הרחבה שלנו והמעבד הממוקד במאפייני החישה האנושית, הוא מנתח את נתוני הרוויה, הגוון והבהירות של כל צבע ומפיק צללים במראה טבעי וברמת פירוט יוצאת מן הכלל.

ערכת הצבעים הרחבה ביותר שלנו, לצבעים טבעיים ובהירים

לטלוויזיית ה-OLED ‏(QD-OLED) החדשה שלנו יש מיליוני פיקסלים עם תאורה עצמית המפיקים כמות צבעים גבוהה יותר מאי פעם. בשילוב עם Processor XR™‎, הרוויה, הגוון והבהירות של כל צבע מוצגים ברמת פירוט מעולה וחושפים צללים ומעברי צבע עדינים שלרוב ניתן לראותם רק בחיים האמיתיים.

תמונה של דינוזאורים שממחישה איך טכנולוגיית Acoustic Surface מאפשרת להשמיע צליל מהמקום הנכון בסצנה
רמקול מסך, חוויית צליל תיאטרלית

עם טכנולוגיית Acoustic Surface Audio+‎, הצליל מגיע ישירות מהמסך בטלוויזיות ה-OLED של Sony, תוך התאמה מדויקת בין הצליל לתמונה כדי ליצור חוויה סוחפת ועשירה במיוחד. הצלילים מגיעים מהמקום הנכון.