מעצימים את המציאות

מאחורי כל סצנה בטלוויזיה של Sony יש עושר של עיבוד אותות ייחודי וטכנולוגיות בקרת צג שפועלים מאחורי הקלעים ליצירת תמונה עוצרת נשימה.

ניגודיות חסרת תקדים – צבעי שחור עמוקים יותר, אורות בהירים יותר

מערכת Backlight Master Drive מאפשרת להציג טווח דינמי חסר תקדים, עם צבעי שחור עמוקים במיוחד ואורות מרהיבים. מערכת תאורה אחורית זו כוללת מבנה LED צפוף במיוחד, אלגוריתם ייחודי של עמעום מקומי ועיצוב אופטי.

שליטה מוחלטת, שיא של אמנות

בקרה עצמאית של מודולי LED

כדי לנצל את כל היתרונות של מערכת Backlight Master Drive, אלגוריתם חדש ומתקדם שולט במבנה ה-LED הצפוף במיוחד. כל מודול LED נשלט בנפרד, כך שנוצרת תמונה מדויקת בצורה חסרת תקדים.

אור במקומות שבהם יש בו צורך

עיצוב LED עם כיול קרניים

מערכת Backlight Master Drive מתאפיינת בעיצוב ייחודי שבו אורות LED נאספים בנקודה אחת. בצורה הזו מתקבלת הפחתה של פיזור האור ואפקט הבוהק שמופיע בטלוויזיות LED אחרות עם מערך מלא. התכונה הזו מאפשרת לוודא שמכל נורית LED יוצאת קרן ישרה, במטרה לספק תמונה ברורה עם אורות ססגוניים וצבעי שחור כהים.

עיצוב קונבנציונלי
עיצוב קונבנציונלי
עיצוב LED עם כיול קרניים
עיצוב LED עם כיול קרניים
עיבוד אותות 
מה מיוחד במעבדים שלנו
Picture Processor X1™ Ultimate
Picture Processor X1™ Ultimate

התכונות כוללות:

Object-based Super Resolution
Object-based HDR Remaster
Super Bit Mapping HDR
עיבוד של מסדי נתונים כפולים
משפר ניגודיות דינמי
מיפוי צבעים מדויק

4K HDR Processor X1™ Extreme
4K HDR Processor X1™ Extreme

התכונות כוללות:

Object-based HDR Remaster
Super Bit Mapping HDR
עיבוד של מסדי נתונים כפולים
משפר ניגודיות דינמי
מיפוי צבעים מדויק

4K HDR Processor X1
4K HDR Processor X1 

התכונות כוללות:

Object-based HDR Remaster
Super Bit Mapping HDR
משפר ניגודיות דינמי

ניתוח ושיפור של עצמים בודדים

Object-based Super Resolution

הטלוויזיות שלנו, אשר כוללות את טכנולוגיית Object-based Super Resolution, מזהות עצמים בודדים בתמונה ומשמרות את רמת הפירוט במסך. מזוהים מאות עצמים, והרזולוציה שלהם משופרת באופן פרטני כדי ליצור תמונה המצטיינת בפירוט ודיוק יוצאי דופן.

תמונה חלקה יותר עם פחות פסים

Super Bit Mapping HDR

כל תמונת שקיעה כוללת בתוכה אלפי גוונים, צללים ומעברי אור. התכונה Super Bit Mapping HDR חושפת את כולם. היא מפיקה תמונה טלוויזיונית חלקה וטבעית תוך כדי הצפייה, ללא ה"פסים" שנוצרים בטלוויזיות אחרות.

ללא מיפוי סיביות מתקדם ב-4K HDR
מקור ‎8 BIT
מקור ‎8 BIT בהשוואה למיפוי סיביות מתקדם ב-4K HDR
אחרי עיבוד ב-14‎ BIT
מסדי נתונים לצמצום רעש ושדרוג אותות מעניקים לך חוויית צפייה מפורטת יותר

עיבוד של מסדי נתונים כפולים

מסד נתונים אחד משמש לניקוי התמונה ולהפחתת הרעש במסך. השני משמש לשדרוג הרזולוציה ולהשגת תמונה ברורה יותר. שני מסדי נתונים חזקים אלה פועלים יחדיו לשיפור התמונה, ומגבירים את איכות הפיקסלים בצורה דינאמית בזמן אמת. לכל אחד ממסדי הנתונים הללו יש עשרות אלפי ערכי ייחוס, אשר נצברו בעקבות הניסיון הרב שצברנו לאורך שנים של יצירת תכני טלוויזיה וסרטים.

1. מסד נתונים להפחתת רעשים

הרעש הדחוס מזוהה על-ידי מסד הנתונים, אשר כולל נתוני "לפני ואחרי" של מראה התמונה הרצוי ומסיר את רעשי התמונה הדחוסה.

2. מסד נתונים לשדרוג

מסד הנתונים לשדרוג גם כולל נתוני "לפני ואחרי", אשר משמשים לשדרוג האות וליצירת תמונה מציאותית יותר.

הכוח לשפר כל תמונה 

הידע הרב שצברנו מפיתוח שוברי קופות ותוכניות טלוויזיה מצליחות הוא שהופך את טכנולוגיות 4K X-Reality™ PRO ו-X-Reality™ PRO שלנו למיוחדות כל כך. הצורות שבכל סצנה עוברות ניתוח ומשופרות באמצעות מסדי נתונים ייחודיים, כדי לזהות את הגוון, הרוויה והבהירות המדויקים ביותר לכל רזולוציה.

בקרת מסך OLED 
מיליוני פיקסלים של OLED עם בקרות פרטניות

מסך זה כולל מיליונים של פיקסלי OLED בעלי תאורה עצמאית, שניתנים להפעלה פרטנית כדי ליצור תמונות המדמות את החיים האמיתיים. כל אחד מהפיקסלים מואר עצמאית, כדי שכל סצנה עם טכנולוגיית OLED תוצג עם רמת פירוט, צבעים וצללים גבוהה יותר.

אמינות ה-OLED של Sony
אמינות ה-OLED של Sony

טלוויזיות ה-OLED שלנו תוכננו למנוע צריבה של אובייקטים קבועים על המסך. Picture Processor X1™ Ultimate ו-4K HDR Processor X1™ Extreme מזהים תמונה סטטית במסך ומסיטים את הפיקסלים כדי להימנע מ"צריבה" או שימור של התמונה במסך.

קשת צבעים רחבה וטבעית יותר 

בקר הצג המקורי ל-OLED מרחיב את אזור שחזור הצבע וכך ממקסם את הטווח הדינאמי בבהירות גבוהה. התמונות משופרות בתוספת פרטים ומרקם.

בקרת צג LED 
לכידה מלאה של כל גווני האור והצל

האיזון העדין בין פלט האור בכל חלקי המסך, עמעום של חלק מהאזורים מבליט אזורים אחרים, X-tended Dynamic Range™ PRO חושף טווח בהירות גדול פי שלושה משל ה-LED-backlit TV הרגיל. הוא משפר כל מקור לאיכות קרובה ל-HDR עם טווח רחב יותר בהיר.

HDR & Wide Colour
חווית צפייה חדשה

טכנולוגיית HDR

הטווח הדינאמי הגבוה (HDR) משפר את הטווח הדינאמי של התמונה ומגביר את הניגודיות בין הלבנים הבהירים והשחורים הכהים. כל פיקסל ברור יותר לא משנה הרזולוציה והסצנות עשירות בפרטים ומלאות חיים. סרטים ותוכניות טלוויזיה ב-HDR קרובות יותר להקלטה המקומית ולחזון של הבמאי עם בהירות, ניגוד וצבע מהחיים האמיתיים.

מכלול צבעים רחב יותר

תצוגת TRILUMINOS™‎ מצטיינת בשחזור אדומים, ירוקים וכחולים - צבעים שידוע שקשה להציג במדויק על מסך הטלוויזיה. היא משחזרת את וריאציות הצבעים הטובות ביותר ויוצרת תמונות באיכות מובחרת.