SRS-XE300

שתף את כולם בצלילים המשמחים

רמקול XE300 מציע אותה חוויית צליל לכל מי שנמצא במקום, והכול באמצעות רמקול נישא ועמיד עם חיי סוללה מרשימים. רמקול XE300 מפזר את הצלילים כדי שכל החוגגים יוכלו להרגיש את אותם הצלילים.

פונקציות שיחה
שימושיות
תחיה את החיים בקול רם

את החיים צריך לחיות בשיא העוצמה. להפגיש את החברים, לשמוע מוזיקה הכי חזק שאפשר ולרקוד כל הלילה לקול צלילים עשיר וברור. עם מגוון הרמקולים מסדרה X, תוכל להפיק את המרב מכל רגע, לקיים מסיבות בלתי נשכחות ולחיות תמיד את החיים בקול רם.

הבט לעומק ברמקול SRS-XE300
צליל רחב יותר למסיבות טובות יותר 

XE300 כולל מפזר צורת קו שעוזר לצליל להגיע רחוק מאי פעם. הוא גם בנוי בגודל שנוח לשאת ויש לו חיי סוללה שמספיקים ל-24 שעות, כך שהוא השותף המושלם למסיבה הבאה שלך.

תמונה של הרמקול האלחוטי הנישא SRS-XE300 מסדרה X
רדיאטור פסיבי כפול

רדיאטור פסיבי כפול מפיק צלילי בס עוצמתיים.

סמל סוללה
אורך חיי סוללה של 24 שעות וחישת רעשי סביבה

XE300 מאפשר 24 שעות הפעלה כאשר הסוללה טעונה במלואה. זאת אומרת שטעינה אחת מספיקה לשימוש במשך מסיבה שלמה. בנוסף, טכנולוגיית חישת המיקרופון המיוחדת של Sony, שנקראת חישת רעשי סביבה, עוזרת לחסוך בצריכת הסוללה כשמשתמשים במכשיר בחוץ.

סמל טעינה מהירה
הטען במהירות

אם אין לך מספיק זמן, אל תדאג. טעינה מהירה תעניק לך 70 דקות של השמעה בטעינה של 10 דקות בלבד.

סמל טיפול בסוללה
דאג לסוללה

תכונת הטיפול בסוללה עוזרת לך להימנע מטעינת יתר ולשמור על הסוללה במצב מיטבי לאורך זמן. ניתן להפעיל את התכונה הזו באמצעות אפליקציית Sony | Music Center.

תמונה של איש עם המחשב הנייד שלו ועם הרמקול האלחוטי הנישא SRS-XE300 מסדרה X
ביטול הד משפר את איכות השיחות

ביטול הד עוזר לשפר את חווית הפגישות והשיחות. הוא מאפשר לשני אנשים לדבר בו זמנית מבלי לקטוע אף אחד מהם. בנוסף, ניתן להשתיק ברגע בעזרת הלחצן MIC Mute הנוח שנמצא על הרמקול עצמו. ובעזרת חיבור מרובה נקודות, ניתן לקשר שני מכשירים בו זמנית.

Sony | Music Center

שפר את הגדרות השמע, בחר רשימת השמעה, סמן את השיר הבא ושלוט ב-Party Connect. נהל את המכשירים שלך ישירות מהטלפון בעזרת אפליקציית Sony | Music Center.

סמל של אפליקציית Sony I Music Center
תמונה של אדם רוקד
תכונות כייפיות עם Fiestable

שלוט בתכונות מגניבות כמו בקרת מחוות ובקרת DJ.

סמל של השג את היישום ב-Google Play‎

Sony | Music Center for Android

סמל של הורד ב-App Store

Sony | Music Center for iOS

Fiestable for Android

Fiestable for iOS

תמונה של חומרים גולמיים
לא שכחנו את הקיימות

עיצוב המוצרים שלנו לא רק אופנתי, הוא גם ידידותי לסביבה. בחלקים הפנימיים של XE300 נעשה שימוש בפלסטיק ממוחזר שפותח במיוחד עבור Sony‏. בנוסף, האריזה הייעודית של XE300 מכילה לא יותר מ-5% חומרי פלסטיק. צעדים אלה מעידים על המחויבות של Sony לצמצום ההשפעה של המוצרים ושיטות העבודה שלנו על הסביבה.

מפרטים ותכונות

הרמקול XE300 הוא הפתרון המושלם כשרוצים להביא צליל איכותי למסיבה. מפזר צורת הקו מפיץ צליל רחב לכל הכיוונים, מבלי להתפשר על האיכות. בנוסף, עם חיי סוללה ארוכים, מבנה בגודל שנוח לשאת ועמידות מרשימה, הרמקול הזה הוא השותף המושלם למסיבה הבאה שלך, בכל מקום שתבחר לקיים אותה.
  • צלילים רחבים יותר עם מפזר צורת הקו

  • X-Balanced Speaker Unit לצליל חד ועוצמתי

  • עמיד במים ובאבק בדירוג IP67

  • 24 שעות של חיי סוללה וטעינה מהירה

  • בנוי בגודל נוח לנשיאה כך שאפשר לקחת אותו לכל מקום

סוג רמקול
טווח מלא (מפזר צורת קו)
גודל רמקול
טווח מלא: 49 מ"מ x ‏71 מ"מ
חיי סוללה
כ-24 שעות
מסופי קלט ופלט
USB Type-C
טווח שידור תדרים
‎20 Hz - 20,000 Hz (תדר דגימה ‎44.1 kHz)
Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה