האפליקציות האהובות עוד יותר טובות

בזכות מגוון תכונות בידור ייחודיות של הטלוויזיה החכמה שלנו תפיקו את המיטב מהאפליקציות שאתם הכי אוהבים.

Google Play מביאה 7,000+ אפליקציות ומשחקים לטלוויזיה שלך   

חוויית Netflix מעולה

Netflix ממליצה על מצביע מרחוק לטלוויזיה
Netflix ממליצה על הטלוויזיות החכמות שלנו

Netflix פיתחה דרך קלה לזיהוי טלוויזיות עם ביצועים טובים יותר, גישה קלה יותר לאפליקציות, ותכונות חדשות שמטייבות את המכשיר. הטלוויזיות המומלצות על-ידי Netflix עוזרות לך ליהנות ממופעים וסרטים באמצעות כפתור ייעודי ושליטה קולית. 

סמל מצב מכויל של נטפליקס
תיהנה מבידור באיכות אולפן עם מצב מכויל של נטפליקס

מצב זה פותח במיוחד כדי ליהנות מהפקות המקור של Netflix, ולשחזר בטלוויזיה את התמונה המקורית שהיוצרים תכננו לקבל. עם Netflix Calibrated Mode, הטלוויזיה מציגה שחזור נאמן של התכנים כפי שדמיינו אותם היוצרים.

משפחה בת ארבע נפשות מנשנשת פופקורן על הספה האדומה בסלון וצופה במתח בטלוויזיה
ככה צריכים לצלם סרטים

צפה בכל הסרטים שאתה הכי אוהב בדרך חדשה לגמרי עם יותר דרמה וראליזם במכשיר שייתן לך חוויית תאטרון אותנטי בבית.

לוגו IMAX Enhanced

חלק מטלוויזיות של Sony משופרות ב-IMAX ומוכנות לקבל צבע באיכות גבוהה, ניגוד, בהירות וצליל. התנחם בידיעה שאתה מרוויח וממצה את כל יתרונות תוכן IMAX Enhanced ומחוויית בידור ביתי סוחפת באמת.

לוגו של Dolby Vision / Atmos

חוויה קולנועית מהנה אצלך בבית. Dolby Vision™‎ מפיחה רוח חדשה בסצנות ומעניקה להן מראה אותנטי, ו-Dolby Atmos™‎ ממלאת את החדר בצליל היקפי וסוחף.

הבידור שאתה אוהב. בעזרת Google.

צפה ב-700,000+ סרטים וסדרות במקום אחד. ‏Google TV מציגה את התוכן האהוב עליך מהאפליקציות והמינויים שלך ומסדרת אותם במיוחד בשבילך. קל לחפש – רק שאל את Google. רק אמור “Ok Google, find action movies” או “Ok Google, show me sci-fi adventure TV shows” כדי לחפש בכל האפליקציות האהובות עליך.