הבידור שאתה אוהב. בעזרת Google.

יותר מ-700,000 סרטים ופרקים מסדרות טלוויזיה במקום אחד. ‏Google TV מציגה את התוכן האהוב עליך מהאפליקציות ומהמינויים שלך ומסדרת אותם במיוחד בשבילך. כדי למצוא תוכן, צריך רק להגיד את השם בקול רם. אפשר גם לחפש המלצות בצורה כללית יותר באמצעות פקודות קוליות כמו "show me sci-fi adventure TV shows (אני רוצה לראות סדרות מדע בדיוני והרפתקאות).

סרטים וסדרות שנבחרו במיוחד עבורך

גלה סדרות וסרטים חדשים עם הצעות שמבוססות על התכנים שבהם צפית בעבר ועל תחומי העניין שלך. ניתן אפילו להוסיף פריטים לרשימת הצפייה שלך ישירות מהטלפון, כדי שההמלצות שלך תמיד יהיו מעודכנות.

רק בשבילך

גלה סרטים ומופעים חדשים במסגרת המינויים שלך והתכנים הזמינים עבורך. ישנו גם פרופיל ילדים מיוחד, אשר עוזר לך להפנות ילדים לתכנים שמתאימים לגילם ומונע מהם לצפות בתכנים שהם אינם אמורים לראות. הגדר ערכות תכנים מועדפות לילדים, הגבל את משך צפייתם בטלוויזיה, ואפילו קבע את שעת כיבוי האורות.

מסך המציג אפליקציות שונות שמיועדות לילדים

Google Play מביאה 7,000+ אפליקציות לטלוויזיה שלך

קבל מידע נוסף בחנות Google Play.

תקריב של אישה ששולטת מרחוק בטלוויזיה באמצעות הקול
אמור מה תרצה לראות עם חיפוש קולי

חפש תכנים מועדפים חדשים במהירות רבה יותר בעזרת החיפוש הקולי. דלג ישירות למופע או לסרט על-ידי קריאה פשוטה בשמו, או נסה לעיין בתכנים באמצעות הוראת חיפוש קולי, כגון "find action movies". לחץ על לחצן הקול בשלט הרחוק כדי להתחיל.

תמונה של סלון עם טלוויזיה ויד שמחזיקה טלפון חכם. שני המסכים מציגים את אותה התמונה של טיול קייקים.
הזרמה מהמכשיר שלך

שדר בקלות סרטים, סדרות, תמונות ועוד מהטלפון ישירות לטלוויזיה שלך.

מסך שמציג For All Mankind ב-Apple TV עם טלפון חכם לפניה.
עובד עם Apple AirPlay

עם Apple AirPlay תוכל להזרים וידאו ושמע לטלוויזיה ישירות ממכשירי ה-iPhone, ה-iPad או ה-Mac שלך. צפה בסרטים ומופעים דרך אפליקציית Apple TV, האפליקציות המועדפות עליך, ואפילו Safari. שתף את תמונותיך עם כל הנוכחים בחדר.

עובד עם Apple HomeKit

טכנולוגיית Apple HomeKit מספקת דרש קלה ובטוחה לשלוט בטלוויזיית Sony באמצעות אפליקציית Apple Home ו-Siri במכשירי iPhone‏, iPad‏, Apple Watch‏, HomePod או Mac. הגדר את הטלוויזיה עם אפליקציית Home בכמה פעולות פשוטות ותוכל לשלוט בה בכל עת באמצעות הקשה או דיבור אל Siri.

עם BRAVIA CAM אתה נהנה מצליל ובהירות שמותאמים במיוחד עבורך ופותחים אותך לעולם של חוויות חדשות

חבר את ה-BRAVIA CAM מבית Sony לטלוויזיית ה-BRAVIA XR שלך ותגלה דרכים חדשות ליהנות מהטלוויזיה. ‏BRAVIA CAM מזהה את מיקומך בחדר ואת המרחק שלך מהטלוויזיה, ואז מכוונן את הגדרות הצליל והתמונה להתאמה מיטבית. הודות למצב החיסכון בחשמל הפועל באופן אוטומטי, הטלוויזיה מחשיכה את המסך אוטומטית כשאינך צופה בה.

שלט רחוק באור ובחושך עם לחצנים בעלי תאורה אחורית בחושך.
פשוט וקל לשימוש מרחוק, קל לשימוש אפילו בחושך

השלט רחוק שלנו עוצב מחדש באופן מלא וכעת הוא מאפשר שליטה ללא מאמץ בטלוויזיה, ביום ובלילה. השלט המעולה החדש שלנו קל לשימוש עם לחצנים פשוטים, תאורה אחורית המאפשרת לראות הכל באופן ברור, גם בחושך. שלט רחוק זה, בעיצוב קומפקטי מאלומיניום, מתהדר במראה יפהפה ומעודן ונוח להחזיק אותו ביד.