HT-A5000

5.1.2 ערוצים – בוא להיסחף לרמה הבאה

HT-A5000 עוטף אותך בצליל היקפי אמיתי של 5.1.2 ערוצים עם רמקולים המקרינים מעלה, טוויטרי קרן צדדיים וסאב-וופר כפול מובנה. בנוסף, עם רמקולים אחוריים אופציונליים, הוא תומך במיפוי צלילים מרחבי 360 כדי לספק חוויה חדשה לגמרי עם סרטים, טלוויזיה ומוזיקה.

מקרני קול

מיפוי צלילים מרחבי 360 של Dolby Atmos®‎/‏DTS:X®‎ עם מקרן קול 5.1.2 ערוצים | HT-A5000

HT-A5000
מבט קדמי על מקרן קול HT-A5000
צליל מרחבי 360 שמותאם לסביבה שלך

עם רמקולים אחוריים אופציונליים של Sony‏

הטכנולוגיה המהפכנית שלנו, מיפוי צלילים מרחבי 360, יחד עם הרמקולים האחוריים של Sony‏, יוצרים רמקולי פנטום מרובים באמצעות מקרן קול ורמקולים אחוריים בלבד. עם רמקולי פנטום מרובים שסובבים אותך ומסודרים בשדה צליל מיטבי לחלל שבו אתה נמצא, זו חוויית צליל חדשה ומלהיבה. זה הזמן ליהנות מכל הדרמה שמספקים Dolby Atmos®‎ ו-DTS:X®‎, ולשמוע כל נשימה, צעד ומילה כאילו אתה נמצא בתוך הסרט.

גלה את צליל מרחבי 360 הרחב

עם רמקולים אחוריים אופציונליים של Sony‏

שטח האזנה רחב ממלא כל חלק בחלל הסלון, כך שהמשפחה והחברים נהנים מאותה חוויית צליל. שטח ההאזנה לא מוגבל לאזור בחזית הטלוויזיה אלא כולל שטח רחב בהרבה.


צפה בסרטון בנושא מיפוי צלילים מרחבי 360

רוצה לקבל תחושה של צליל מרחבי 360 באמצעות מקרן קול עם רמקולים אחוריים אופציונליים? פשוט הרכב אוזניות ותן לעצמך להיסחף.

טכנולוגיות חדשניות למיטוב שדה הצליל
תרשים שמראה איך HT-A5000 מודד באופן חכם את המיקום של כל רמקול וממטב את הצליל עבור החדר שלך
ממוטב לפי מיקום הרמקול

אין צורך למקם את הרמקולים האופציונליים באופן מדויק. מקרן הקול עם המיקרופונים המובנים עושה הכול במקומך, מודד בצורה חכמה את המיקום של כל רמקול וממטב את הצליל בהתאם לחדר. מקרן הקול מאפשר לך ליהנות ממיטוב שדה הצליל עם או בלי רמקולים אופציונליים. הפעל את תהליך הכיול הפשוט במהלך ההגדרה הראשונית או מתפריט הבית.

צליל היקפי סוחף ממקרן קול מעולה

ל-HT-A5000 יש 5.1.2 ערוצים: שני רמקולים המקרינים מעלה לצליל עילי, שני טוויטרי קרן ושלושה רמקולים קדמיים לצליל היקפי רחב יותר, וגם סאב-וופר כפול מובנה לצלילי בס עמוקים. עם Vertical Surround Engine ו-S-Force PRO Front Surround, הוא יוצר צליל היקפי וירטואלי שמקיף אותך מסביב כדי שתוכל ליהנות מהריגוש של Dolby Atmos®‎ ו-DTS:X®‎.

גרפיקה שמראה איך Vertical Surround Engine מספק צליל מעל המאזין, עבור חוויית שמע תלת-ממדית ללא רמקולים שממוקמים בתקרה
חוויית צליל עילי 

הודות לטכנולוגיה ההיקפית הווירטואלית של Sony, מקרן הקול יכול למקם צליל במקום אנכי – כדי שתוכל לחוות שמע תלת-ממדי ללא צורך ברמקולים מובנים בתקרה. כמו Dolby Atmos ו-DTS:X, גםVertical Surround Engine מספק צליל יותר מציאותי ורב ממדי לתבניות אחרות.

גרפיקה שמראה איך טכנולוגיית S-Force PRO Front Surround מספקת צליל היקפי וירטואלי תוך שימוש ברמקולים קדמיים בלבד
קל לקבל צליל היקפי 

הטכנולוגיה הדיגיטלית הייחודית של Sony לעיבוד שדה הצליל משחזרת את שדה הצליל ההיקפי באמצעות רמקולים קדמיים בלבד, והשמע מגיע אליך משני הצדדים. כך תוכל ליהנות מצליל היקפי עשיר וקולנועי בלי עומס בסלון.

צליל מרמקולים מתקדמים וסאב-וופר

רמקולים חזקים פועלים יחד כדי לספק טווח רחב של צליל ברור ברחבי החדר. שני רמקולים המקרינים מעלה לצליל עילי, שני טוויטרי קרן ושלושה רמקולים קדמיים לצליל היקפי וסאב-וופר לבס רועם.

השוואת הצורה המלבנית הייחודית של X-Balanced Speaker Unit עם יחידת רמקול רגיל
יחידת רמקול X-Balanced

הרמקולים המקרינים מעלה, הסאב-וופר הכפול המובנה והרמקול הקדמי כוללים X-Balanced Speaker Unit. הצורה המלבנית הייחודית של הרמקולים האלה מגדילה את אזור הדיאפרגמה לקבלת בס חזק יותר. היא גם מפחיתה את חריגת הדרייבר ושומרת על לחץ הצליל, וכך יש פחות עיוות ויותר בהירות קולית. 

שדרג את המוסיקה הדיגיטלית שלך בזמן אמת

באמצעות Edge-AI (בינה מלאכותית), DSEE Extreme™‎‏ (מנוע לשיפור סאונד דיגיטלי) משדרג קובצי מוסיקה דיגיטליים דחוסים בזמן אמת. בזכות זיהוי דינמי של כלי נגינה, ז'אנרים מוזיקליים ומרכיבים נפרדים בכל שיר, כגון קולות או קטעי ביניים, הוא משחזר את הצליל בטווח הגבוה שהולך לאיבוד בדחיסה לקבלת חוויית האזנה מלאה ועשירה יותר.

גרף המראה שחזור בזמן אמת של קבצים דחוסים באמצעות DSEE Extreme

A = דינמיקת שמע מורחבת (מיתרים ודקויות שקטות כמו לחישות)
B = תדרים גבוהים משוחזרים (ריאליזם של כלים אקוסטיים וקולות)

גרף שמראה איך פועלת הפחתת עיוותים בתוך מודולציות

הגרף הזה נועד למטרות הדגמה.
1. צורת גל של קול 2. צורת גל של בס 3. צורת גל שעברה מודולציה

קול ברור יותר

ככל שצליל הבס עמוק יותר, כך דיאפרגמת הרמקול זזה יותר. זה יוצר אפקט שנקרא עיוות מודולציית מצב כשדיאפרגמה בעלת טווח מלא צריכה לשחזר תדרים גבוהים יותר באופן סימולטני. הטכנולוגיה הייחודית של Sony לעיבוד אותות מפצה על האפקט הזה כדי לקבל דיאלוג ברור יותר וצליל המותאם לאזור מסוים. השיפורים בצורת הגל המווסתת מגבירים את הבהירות ועוזרים למנוע עיוות קול.

בס מורחב

נדרשת עוצמה רבה כדי לשחזר במדויק תדרי בס נמוכים ולעיתים קרובות עלול היווצר עיוות (A). כדי להילחם בכך, ה- HT-A5000 משתמש בטכנולוגיה הייחודית שלSony לעיבוד אותות כדי לספק בס דינמי מרוחב בכל עוצמת קול (B).

גרף שמראה איך EQt מחליק מספק בס דינמי

הגרף הזה נועד למטרות הדגמה.
1. רמה  2. נמוכה  3. גבוהה  4. תדר

גלה מחדש את המוסיקה האהובה עליך

עם שמע ברזולוציה גבוהה, תוכל ליהנות מהמוזיקה האהובה עליך באותנטיות ובדיוק מרביים. נסה את ‎360 Reality Audio‏ בתור דרך חדשה לחוות מוזיקה שתציב אותך בלב החוויה עם צלילים וכלי נגינה שונים מסביבך.  

איכות התמונה לא נפגעת

צפה בסצינות מלאות חיים עם צבע ועומק מציאותיים. כל איכות התמונה המקורית נשמרת כשהיא עוברת דרך מקרן הקול HT-A5000 כדי לשקוע לגמרי בסרטים. גם משחקים הופכים למלהיבים ולמציאותיים יותר, עם תמיכה בתבניות העדכניות ביותר, כגון קצב רענון משתנה (VRR) ומצב השהיה נמוכה אוטומטית (ALLM) ב-HDMI 2.1.‏

תמונת הלוגו של 8K HDR, הלוגו של 4K 120 והלוגו של Compatible with Dolby Vision.
קונסולה ובקר של PlayStation®5 לצד טלוויזיית BRAVIA XR™ שמציגה מסך מתוך Horizon Forbidden West
תיהנה מחוויית משחקים וסרטים סוחפת

אתה מוזמן ליהנות מחוויית משחקים וסרטים סוחפת, בצפייה עם הגדרות תמונה ממוטבות באמצעות מיפוי גוון HDR אוטומטי ומצב תמונת Genre אוטומטי בעת החיבור לטלוויזיות BRAVIA XR™‎ ול-PlayStation®5‏ דרך מוצר זה .

קבל צליל מלא ועשיר יותר עם סאב-וופר אלחוטי ורמקולים אחוריים

סאב-וופר אלחוטי אופציונלי מאפשר לסאב-וופר הכפול המובנה במקרן הקול להתמודד עם הבס וקולות השירה, כשהסאב-וופר האלחוטי האופציונלי מתמקד בצלילים בטווח הנמוך. לריגושים קולנועיים נוספים עם צליל שמגיע ישירות מאחוריך, הוסף את הרמקולים האחוריים האלחוטיים האופציונליים שלנו.

תמונת הצד הקדמי של סאב-וופר SA-SW5
סאב-וופר SA-SW5

300 ואט של בס עמוק ועשיר מדרייבר 180 מ"מ עם רדיאטור פסיבי.

תמונת הצד הקדמי של סאב-וופר SA-SW3
סאב-וופר SA-SW3

200 ואט של צליל מסאב-וופר קומפקטי של בס רפלקס עם דרייבר 160 מ"מ.

מבט קדמי על זוג רמקולי SA-RS5
רמקולים אחוריים SA-RS5

צליל היקפי רחב וכולל של 180W עם רמקולים המקרינים מעלה.

תמונת הצד הקדמי של הרמקולים האחוריים SA-RS3S
רמקולים אחוריים SA-RS3S

צליל היקפי רחב יותר של 100W בסך הכול.


הטוב ביותר עם טלוויזיות Sony

בשיוך עם טלוויזיות BRAVIA™, ה-HT-A5000 מעניק לך חוויה אורקולית סוחפת עם תמונה וצליל באיכות הטובה ביותר. זה מקרן הקול המושלם עבור טלוויזיות BRAVIA.

איור של טלוויזיה המראה גלי קול מהמסך כדי לציין את  Acoustic Center Sync
BRAVIA Acoustic Center Sync סוחף אתכם עוד יותר

בעת חיבור טלוויזיית BRAVIA ל-Acoustic Center Sync‏, מקרן הקול והטלוויזיה הופכים שניהם לרמקול המרכזי במערכת הקולנוע הביתי. בנוסף, בעת חיבור מקרן הקול לרמקולים אלחוטיים אופציונליים, הרמקול בטלוויזיה ממלא את תפקיד הרמקול המרכזי עם מקרן הקול כחלק מההגדרה של מיפוי צלילים מרחבי 360‏. זה מאפשר לצליל להתאים במדויק למה שמתרחש על המסך לקבלת חוויה סוחפת באמת.

הצליל תואם בדיוק לאקשן

עם Acoustic Center Sync, תשמע דיאלוג בדיוק מהמקום שבו הדמות עומדת בסצנה. האקשן והצליל מתואמים בדיוק כדי שתוכל לשקוע לגמרי בסרט. 

משפחה צופה בטלוויזיה בסלון עם גלי קול בוקעים מהמסך
ממשק משתמש של מקרן קול על מסך טלוויזיה
שליטה קלה עם BRAVIA

עם ממשק משתמש משולב, הגדרות מקרן הקול מופיעות באופן אוטומטי בתפריט 'הגדרות מהירות' של BRAVIA לשליטה קלה בתכונות כמו שדה צליל ועוצמת קול.

מקרן קול ניצב מול טלוויזיית BRAVIA
מיקום מקרן הקול

אם יש לך BRAVIA עם מעמד בעל כמה מיקומים, תוכל לשנות את מיקום מעמד הטלוויזיה ולהציב את ה-HT-A5000 בנפרד מתחת לטלוויזיה לקבלת מראה נקי יותר.

עיצוב Omnidirectional Block

ה-HT-A5000 והרמקולים האופציונליים עוצבו במסגרת קונספט Omnidirectional Block נפוץ. הקצוות המעוגלים והמתוחכמים שלו מייצגים גוש יציב המספק צליל רחב טווח. שילוב המרקמים העשירים של החומר מדגיש את הקשר הקרוב לכל סלון.

הזרמת מוסיקה מהשירותים האהובים עליך

עם תמיכה מובנית ל-Spotify Connect™ ושירותי מוסיקה נוספים דרך Bluetooth®, ‏Chromecast או Apple AirPlay 2, תוכל ליהנות בקלות מהמוסיקה האהובה עליך.

זוג בבית מזרים מוזיקה דרך ה-HT-A5000
הלוגו של Bluetooth®‎
חיבור ®Bluetooth

הזרם מוסיקה בחיבור אלחוטי מהטלפון החכם, מחשב הלוח או המחשב הנייד שלך באמצעות טכנולוגיית Bluetooth®.

הלוגו של Wi-Fi
הזרמה ב-Wi-Fi

התחבר לאינטרנט. עם Wi-Fi מובנה והזרם מוסיקה מהתקנים ברשת הביתית שלך.

סמל הלוגו של Spotify Connect™‎
Spotify Connect™

הפעל את Spotify ישירות דרך הרמקול שלך באמצעות אפליקציית Spotify Connect™ בהתקן שלך כשלט רחוק.

לוגו של Chromecast built-in
Chromecast built-in

הזרם מוסיקה, רדיו מקוון ופודקאסטים להתקן השמע שלך מהטלפון החכם, מחשב הלוח או המחשב הנייד. רק הקש על כפתור 'Cast'.

סמל הלוגו של Apple AirPlay
APPLE AIRPLAY

שתף מוסיקה ועוד מהתקני ה-Apple האהובים עליך במקרן הקול. הכול בהקשה אחת.

תרשים המראה אדם שולט במקרן קול HT-A5000 באמצעות  דיבור עם עוזרים קוליים
בקרה קולית

מקרן הקול תואם להתקנים עם Google Assistant‏ עם Chromecast built-in™ והתקנים עם Amazon Alexa‏. רק הוסף את מקרן הקול HT-A5000 לקבוצת הרמקולים שלך באמצעות אפליקציית Google Home כדי להתחיל להשמיע מוזיקה, לשנות את עוצמת הקול, או כל פונקציה אחרת באמצעות קולך.

צליל אטמוספרי ללא מאמץ

לחוויית צפייה סוחפת בסרטים, לחץ על כפתור שדה הצליל בשלט רחוק כדי ליהנות מצליל מקיף שמציב אותך בלב ההתרחשות. או כבה את שדה הצליל לקבלת הצליל הטהור של הרמקולים בעת ההאזנה לשמע ברזולוציה גבוהה או למוזיקה בסטריאו.

צילום תקריב של שלט רחוק של HT-A5000
מוכן לשימוש ישר מהקופסה

מערכת ה-HT-A5000 מוכנה לשימוש כמעט היישר מהקופסה. פשוט חבר אותה לחשמל, חבר אותה לטלוויזיה שלך באמצעות ה-HDMI eARC והפעל אותה. עם כבל USB וכבל אופטי וגם כניסת/יציאתHDMI (eARC) ויציאת S-CENTER עבור דגמי BRAVIA תואמים, יש לך את כל החיבורים הדרושים כדי ליהנות מחוויה עוצרת נשימה של צליל היקפי.

מפרטים ותכונות

חוויית הצפייה בסרטים ובתוכן בידורי עולה שלב עם HT-A5000. באמצעות מקרן קול בלבד, תוכל ליהנות מצליל היקפי אמיתי עם 5.1.2 ערוצים באמצעות S-Force PRO Front Surround ו-Vertical Surround Engine. או שתוכל להוסיף רמקולים אחוריים אופציונליים כדי ליהנות ממיפוי צלילים מרחבי 360 עם רמקולי פנטום מרובים.
  • תומך במיפוי צלילים מרחבי 360 עם רמקולים אחוריים אופציונליים

  • S-Force PRO Front Surround ו-Vertical Surround Engine לצליל רב-ממדי

  • רמקולים המקרינים מעלה, טוויטרי קרן, סאב-וופר כפול מובנה ושלושה רמקולים קדמיים

  • מיטוב שדה הצליל להגדרה קלה

  • הזרם את כל המוסיקה שלך בעזרת קישוריות אלחוטית

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה