HT-S400

תוכל ליהנות מצליל היקפי עם דיאלוג ברור

עם הספק כולל של 330 ואט וסאב-וופר אלחוטי רב עוצמה, מקרן הקול הזה יוצר בסלון שלך צליל היקפי כמו בקולנוע. חוויית הצפייה בסרטים ובטלוויזיה סוחפת יותר, הודות לצלילי בס עמוקים יותר ושיחות ברורות יותר, ואילו ההאזנה למוזיקה הופכת לחוויה עשירה ומשלהבת יותר.

קולנוע ביתי ומקרני קול

מקרן קול של ערוץ 2.1 עם סאב-וופר אלחוטי ועוצמתי | HT-S400 / HT-SD40

HT-S400
מבט קדמי על מקרן קול HT-S400 וסאב-וופר אלחוטי
הצלילים מגיעים מכל כיוון

מקרן הקול משלב בין Dolby® Digital באיכות גבוהה ל-S-Force PRO Front Surround, טכנולוגיית הצליל ההיקפי הווירטואלי. הוא מספק חיקוי של צליל היקפי בסגנון קולנועי כדי לתת לך תחושה שהסרטים האהובים עליך מקיפים אותך מכל הכיוונים. 

גרפיקה שמראה איך טכנולוגיית S-Force PRO Front Surround מספקת צליל היקפי וירטואלי תוך שימוש ברמקולים קדמיים בלבד
קבלת צליל היקפי בקלות

הטכנולוגיה הדיגיטלית הייחודית של Sony לעיבוד שדה הצליל משחזרת את שדה הצליל ההיקפי באמצעות רמקולים קדמיים בלבד, והשמע מגיע אליך משני הצדדים. תוכל ליהנות מצליל היקפי עשיר וקולנועי.

בוא ליהנות מדיאלוג ברור ומצליל רב-עוצמה

רמקולים עוצמתיים פועלים יחד כדי לספק צליל בעל טווח רחב ברחבי החדר, עם טכנולוגיות כגון X-Balanced Speaker Unit וחריץ קצה מופרד ביחידת הרמקול כדי לשפר את בהירות הקול. בין שתצפה בסרטים או בטלוויזיה, עם הרמקולים האלה לא תחמיץ אף מילה מהשיחה.

השוואת הצורה המלבנית הייחודית של X-Balanced Speaker Unit עם יחידת רמקול רגיל
יחידת רמקול X-Balanced

הרמקולים הקדמיים כוללים X-Balanced Speaker Unit. הצורה המלבנית הייחודית של הרמקולים האלה מגדילה את אזור הדיאפרגמה. היא מפחיתה את חריגת הדרייבר ושומרת על לחץ הצליל, וכך יש פחות עיוות ויותר בהירות קולית.

חריצי קצה מופרדים

חריץ הקצה המופרד ב-X-Balanced Speaker Unit משפר את סימטריית המשרעת האנכית, תכונה חיונית לקבלת איכות צליל חדה. היא עושה זאת על-ידי שימוש בחתכים הנמצאים במיקום אסטרטגי בקצה, שמסייעים לשלוט בלחץ שבתוך ומחוץ לקצה הדיאפרגמה.

תקריב של חריצי קצה מופרדים ב-X-Balanced Speaker Unit
תצוגת שלושה-רבעים של סאב-וופר אלחוטי
צליל בס עמוק ועשיר יותר

סאב-וופר אלחוטי ועוצמתי עם יחידת רמקול בגודל 160 מ"מ משמיע צליל בס עשיר ועמוק יותר.

תענוג להשתמש בו

מקרן הקול מתוכנן לספק חוויית משתמש נטולת מתח הודות לתכונות כמו בקרות אינטואיטיביות וקישוריות אלחוט.

בקרה נוחה

שלט רחוק חדש ופשוט משלב עיצוב נעים ומותאם ליד עם תפעול אינטואיטיבי וקל. התכונות הנוחות כוללות כפתורים ייעודיים לכוונון עוצמת הקול והגדרות הצליל.

תמונה של כף יד המפעילה שלט רחוק
שלט רחוק למקרן קול HT-S400 וסאב-וופר אלחוטי
פשוט בחר את הצליל 

מקרן הקול מציע מבחר הגדרות צליל בהתאם למה שאתה צופה בו או מאזין לו. יש מצב 'קול' לדיאלוג ברור יותר, מצב לילה למקרים שבהם אתה רוצה לצפות בטלוויזיה בלי להעיר את הבית, ו'שדה צליל', שממיר פסקולים רגילים כגון שמע סטריאו לחוויית צליל היקפי. 

חיבור אלחוטי קל.

כדי לצמצם את עומס הכבלים למינימום, תוכל להעביר שמע באופן אלחוטי למקרן הקול שלך מטלוויזיית Sony BRAVIA TV התומכת בחיבור אלחוטי. החיבור האלחוטי גם מאפשר לך להפעיל ולכבות את הטלוויזיה ואת מקרן הקול בו-זמנית באמצעות לחצן ההפעלה של BRAVIA. והוא מפנה קלט של Bluetooth®‎ כדי לאפשר להתחבר למקור קלט אחר, כגון טלפון חכם או מחשב לוח.

איור המציג טלוויזיה, מקרן קול וסאב-וופר המחוברים באופן אלחוטי
תקריב של חלון צג OLED של מקרן הקול, המציג את הטלוויזיה בתור מקור הקלט
חלון צג OLED נוח

חלון צג OLED במקרן הקול מציע פרטי מצב במבט חטוף על פונקציות שלט רחוק, כולל מקור קלט, עוצמת קול והגדרות צליל כגון שדה צליל, מצב 'קול' ומצב לילה.

שליטה קלה עם טלוויזיות BRAVIA

עם ממשק משתמש משולב, הגדרות מקרן הקול מופיעות באופן אוטומטי בתפריט ההגדרות המהירות של טלוויזיות BRAVIA לשליטה נוחה בהגדרות הצליל ובעוצמת הקול.

צילום מסך המציג הגדרות מקרן קול בתפריט 'הגדרות מהירות' של טלוויזיות BRAVIA

הדמיית ממשק משתמש התמונה משתנה בהתאם לאזור ולמוצרים.

נקודת מבט של הצופה על טלוויזיה התלויה על הקיר ומקרן קול בסלון
עיצוב מסוגנן המאפשר תלייה על הקיר

מקרן הקול הניתן לתלייה על הקיר, שתוכנן להתמזג עם הסלון שלך בצורה חלקה, כולל חלק אחורי שטוח וישר שמתאים לקיר בצורה מושלמת.

לוגו של Bluetooth®‎
השמע את המוסיקה שאתה אוהב

לא מדובר רק בסרטים ובטלוויזיה – תוכלו גם להשמיע בקלות את המוסיקה האהובה עליכם במקרן הקול. השתמש בטכנולוגיית Bluetooth®‎ כדי להזרים מוזיקה באופן אלחוטי מהטלפון החכם, ממחשב לוח או מהמחשב הנייד שלך.


הגדרה קצרה של כמה שניות

עם מבחר של ערוצי החזרת שמע של HDMI וקלט אופטי, ניתן לחבר את מקרן הקול בקלות למגוון טלוויזיות – כדי שתוכל להמשיך ליהנות מהסרטים ומהמוסיקה שלך ומאפשרויות נוספות.

שלוש צלחות המציגות מגוון חומרים
לא שכחנו את הקיימות

המוצרים שלנו תוכננו לא רק לשפר את איכות הצליל אלא גם להתחשב בסביבה.
הפלסטיק הממוחזר של Sony שפותח באופן מקורי, נמצא בשימוש בלוח האחורי של הסאב-וופר של HT-S400, מה שמעיד על השאיפה של Sony להפחית את השפעת המוצרים שלה על הסביבה.

מפרטים ותכונות

מקרן זה כולל את S-Force PRO Front Surround לצליל קולנועי, יחידות X-Balanced Speaker Unit לדיאלוג ברור, וסאב-וופר אלחוטי ועוצמתי לבס עמוק יותר.
  • הצליל ההיקפי הקדמי של S-Force PRO יוצר חוויית אודיו קולנועית

  • סאב-וופר אלחוטי עם צליל יותר עמוק ועשיר

  • X-Balanced Speaker Unit לבהירות קולית

  • התחבר לטלוויזיה שלך באמצעות כבלHDMI ARC יחיד

  • קישוריות ®Bluetooth להזרמת מוזיקה אלחוטית.

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו. מידע נוסף על Sony והסביבה