כל הטלוויזיות

A9 | סדרת MASTER | 48" OLED | 4K Ultra HD | טווח דינמי גבוה (High Dynamic Range - HDR) | טלוויזיה חכמה (Android TV)

A9 Series
תמונה של A9 | סדרת MASTER | 48" OLED | 4K Ultra HD | טווח דינמי גבוה (High Dynamic Range - HDR) | טלוויזיה חכמה (Android TV)

121 ס"מ (48 אינץ')

חזית של טלוויזיית BRAVIA דגם A9
מבט בזווית על טלוויזיית A9 BRAVIA
מבט מאחור בזווית על טלוויזיית A9 BRAVIA
מסגרת צג צרה של טלוויזיית A9 BRAVIA
מעמד מרכזי של טלוויזיית A9 BRAVIA
מבט מלמעלה על טלוויזיית A9 BRAVIA
מבט מאחור על טלוויזיית A9 BRAVIA
מבט מהצד על טלוויזיית A9 BRAVIA
טלוויזיית A9 BRAVIA המותקנת על הקיר
מבט מאחור על טלוויזיית A9 BRAVIA עם כבלים

תכונות

TRILUMINOS Display

משחזרת מגוון רחב יותר של צבעים ביתר-דיוק

TRILUMINOS, אשר עובד עם מעבדי ה-X1 שלנו, מרחיב את קשת הצבעים ומפיק גוונים רבים יותר מהטלוויזיות הרגילות. הוא מנתח ומעבד את הנתונים של כל תמונה ותמונה, כדי שהצבעים יהיו טבעיים ומדויקים יותר והתמונות יהיו דומות יותר למציאות.

4K X-Reality PRO

רזולוציה מעולה בכל סוג של תוכן

עם התכונות הייחודיות של Sony ניתן לשדרג כל תוכן ל-4K עם מראה מציאותי. X1™ Ultimate, אשר מהיר פי 2 מ-X1™ Extreme, מנתח ומעבד נתונים בצורה מדויקת כדי להעשיר תמונות 4K ולהעניק להן את רמות הפירוט והמרקם של העולם האמיתי. גם תמונות שצולמו ב-2K ו-Full HD משודרגות לאיכות קרובה ל-4K בעזרת 4K X-Reality™ PRO עם מסד נתונים 4K ייחודי. לאחר מכן, הרזולוציה של כל אחד מהמצולמים עוברת מיטוב באמצעות Object-based Super Resolution, להצגת מרקמים מציאותיים כמעט לחלוטין.

Pixel Contrast Booster

חיזוק הצבע והניגודיות להפקת תמונה עמוקה ומציאותית יותר

צפה בצבעים מציאותיים, גלה את הפרטים בגווני צללים עמוקים ובהדגשות הבהירות. עם Pixel Contrast Booster, הצבע והניגודיות באזורים הבהירים משופרים כדי שתוכל ליהנות מסצנות בעלות גוונים וצללים הקרובים למציאות, עומק רב יותר, מרקם ברור, וניגודיות השחור הנקייה שרק טלוויזיות OLED יכולות להציע. 

זווית רחבה עם OLED

צבעים יפהפיים מכל זווית

עכשיו הצפייה בטלוויזיה מהצד מהנה בדיוק כמו הצפייה מהמרכז. צג ה-OLED בעל התאורה העצמית שלנו שומר על עקביות ואמינות של הצבע בכל זוויות הצפייה.

X-Motion Clarity

לקבלת סצנות מהירות חדות וברורות

עם תמונות שנוצרות באמצעות מיליוני פיקסלים שנשלטים באופן פרטני, ב-OLED הכל נראה חד וברור. ועם טכנולוגיית X-Motion Clarity™‎ שלנו, גם התנועות המהירות ביותר נשארות חלקות וברורות. התמונות הנעות נשלטות בצורה מדויקת כדי למזער את הטשטוש, כך שגם בסצנות במהירות גבוהה התמונות יישארו אמינות ולא יאבדו את בהירותן.

Super Bit Mapping HDR

Super Bit Mapping HDR

כל תמונת שקיעה כוללת בתוכה אלפי גוונים, צללים ומעברי אור. התכונה Super Bit Mapping HDR חושפת אותם. היא מפיקה תמונה טלוויזיונית חלקה וטבעית באיכות 4K תוך כדי הצפייה, ללא ה"פסים" שנוצרים בטלוויזיות אחרות.

עיבוד של מסדי נתונים כפולים

Dual database processing

מסד נתונים אחד משמש לניקוי התמונה ולהפחתת הרעש במסך. השני משמש לשדרוג הרזולוציה ולהשגת תמונה ברורה יותר. שני מסדי נתונים חזקים אלה פועלים יחדיו לשיפור התמונה, ומגבירים את איכות הפיקסלים בצורה דינאמית בזמן אמת. לכל אחד ממסדי הנתונים הללו יש עשרות אלפי ערכי ייחוס, אשר נצברו בעקבות הניסיון הרב שצברנו לאורך שנים של יצירת תכני טלוויזיה וסרטים.

Acoustic Surface Audio

צליל שבוקע מהמסך ומעניק חוויה סוחפת

בטלוויזיות הרגילות, הצליל הבוקע מהרמקול שממוקם מתחת למסך לרוב אינו מסונכרן היטב עם התמונה. עם Acoustic Surface Audio - המסך הוא גם הרמקול. רכיב חדשני מאחורי המסך יוצר צליל באמצעות רטט כך שמה שאתה שומע מגיע מהמקום בסצנה שבו מתרחשת הפעולה - דיאלוג של הדמויות, רעש מנוע של מכונית. 

S-Force Front Surround

צא לחוויית צליל רב-ממדית עם S-Force Front Surround

צליל שנשמע כאילו התקבל ממספר רמקולים היקפיים נפרדים. על-ידי המרה ושדרוג של הקלט, התכונה S-Force Front Surround יוצרת בתוך הטלוויזיה שחזור וירטואלי של מערכת עם מספר רמקולים היקפיים, כדי שתוכל ליהנות מצליל סוחף ומלהיב.

Voice Zoom

קולות ברורים

עם Voice Zoom אתה יכול לשמוע דיבור אנושי בבירור ללא צורך להגביר את עוצמת הקול – התכונה האידיאלית למהדורות חדשות ולסרטים תיעודיים.

סאב-וופר משולב

תן כוח לפסקולים שלך

רמקול הסאב-וופר המשולב בגב הטלוויזיה מפיק צלילים יותר דינאמיים ועשירים בבסים – אידיאלי לסרטי פעולה ולהאזנה למוזיקה.

טכנולוגיית Ambient Optimisation

איכות תמונה וצליל מעולה בכל סביבה

תפוס מקום ותיהנה מחוויית הצפייה הטובה ביותר האפשרית. טכנולוגיית Ambient Optimisation הייחודית של Sony מכווננת אוטומטית את התמונה והצליל בהתאם לסביבה.

מסגרת צג מתכתית צרה

מסגרת צג מתכתית צרה 

אתה נשאר ממוקד בתמונה ולא בטלוויזיה עצמה. 

מעמד מרכזי מאלומיניום

מעמד מרכזי מאלומיניום

עיצוב יפהפה המתאים לסלון שלך.

מינימום אי-סדר של הכבלים

מינימום עומס של הכבלים

מחזיקי הכבלים מסתירים את הכבלים מאחורי הטלוויזיה בצורה מסודרת, כדי להפחית אי-סדר ולהעניק לטלוויזיה מראה נקי מלפנים, מהצדדים, וגם מאחור.

חיפוש קולי

אמור במה אתה רוצה לצפות

חפש את התוכן המועדף עליך מהר יותר מאי פעם בעזרת קולך בלבד. תכונת החיפוש הקולי חוסכת ממך את הניווט המורכב או ההקלדה המייגעת – כל שעליך לעשות הוא לשאול.

מספר מנצח של אפליקציות

מעל 5000 אפליקציות, יותר מכל טלוויזיה חכמה אחרת

הטלוויזיה החכמה Android Smart TV של Sony כוללת מספר מנצח של יישומים. בחר את אלו שיעניקו לך חוויה מהנה ומבדרת יותר.

יותר לא צריך להמתין לאפליקציות

יותר לא צריך לחכות

האפליקציות מופעלות במהירות ואין יותר צורך להמתין כשעוברים ביניהן — Netflix מופעלת במהירות גבוהה פי 3 יותר מבעבר.

סמל Google Assistant

Google Home שנמצא בשימוש בסלון

עובד עם Google Home

חבר את Google Home ותיהנה משליטה חלקה בטלוויזיה של Sony ללא שימוש בידיים. עם Google Home תוכל לאתר ולשדר את הסרטונים האהובים עליך לטלוויזיה של Sony שברשותך מבלי לנקוף אצבע.

Apple Air Play המשמש לחיבור הטלפון והטלוויזיה

עובד עם Apple AirPlay / ‏Apple HomeKit

עם Apple AirPlay תוכל להזרים וידאו ושמע לטלוויזיה ישירות ממכשירי ה-iPhone, ה-iPad או ה-Mac שלך. צפה בסרטים ותכניות טלוויזיה דרך יישום Apple TV, היישומים המועדפים עליך, ואפילו Safari. שתף את תמונותיך עם כל הנוכחים בחדר.

סמל Chromecast

שלח למסך גדול וטוב יותר עם Chromecast

עם Chromecast אתה יכול לשדר את הסרטונים, המשחקים והאפליקציות האהובים עליך מההתקן הנייד לטלוויזיה, ובאיכות מלאה. לחיצה אחת קלה על כפתור ה-Cast במסך ה-Android או ה-iOS היא כל מה שתצטרך לעשות כדי ליהנות מתמונה מוגדלת של התכנים שאתה אוהב. שדר את התוכן ואז המשך לעיין בטלפון או במחשב הלוח שלך.

שלט טלוויזיה כסוף

עיצוב יפהפה

שלט רחוק בעיצוב פרימיום מאלומיניום מוברש בגימור דק המעניק תחושה נעימה בידיים ומשתלב בהרמוניה עם מראה הסלון. קישוריות Bluetooth ומגוון כפתורים להפעלה בלחיצה אחת מאפשרים לך לבצע פעולות מרכזיות בקלות ולשלוט בטלוויזיה גם כשבינך ובין הטלוויזיה מפרידים חפצים.

שלט רחוק חכם מחובר לטלוויזיה, נגן Blu-ray, ‏PS4 וממיר

שליטה נוחה עם שליטה מרחוק

חבר ממירים והתקנים אחרים דרך יציאת ה-HDMI של הטלוויזיה ושלוט בכולם דרך שלט חכם אחד. עיצוב דקיק ומעוגל יותר, עם מיקרופון לשליטה קולית מובנית ופריסת לחצנים משופרת המאפשרת שימוש קל ופשוט.

סמל Google Play

Google Play™‎: עולם של תוכן ואפליקציות

גלה סרטים ותכניות טלוויזיה, משחקים ועוד תכנים רבים אחרים ב-Google Play™‎. גלה מבחר אפליקציות אינסופי בטלוויזיה שלך בצורה חדשה לגמרי.

סמל Clear Phase

Clear Phase לתדרים חלקים ומאוזנים

ב-BRAVIA™‎ נעשה שימוש בדגם ממוחשב רב-עוצמה כדי לנתח אי-דיוקים בתגובת הרמקול ולפצות עליהם. היא עושה זאת על-ידי 'דגימה' מדויקת יותר של תדר הרמקול. מידע זה מוזן כמשוב כדי לבטל את נקודות השיא או השפל בתגובה הטבעית של הרמקול – ועל-בסיסו מתקבל אות שמע נקי וטבעי, עם שחזור אחיד וחלק של כל התדרים.

סמל Bluetooth

קישוריות Bluetooth

חבר לטלוויזיה התקנים תואמי-BLUETOOTH®‎ ותיהנה מבידור בקלות וללא כבלים. שייך את אוזניות ה-Bluetooth ל-BRAVIA שלך ותיהנה מתכניות טלוויזיה ומוסיקה היכן שתרצה - ללא הפרעות או עצירות.

לוגו של Creator Calibrated Mode

תיהנה מבידור באיכות אולפן עם מצב מכויל של נטפליקס

מצב זה פותח במיוחד כדי ליהנות מהפקות המקור של Netflix, ולשחזר בטלוויזיה את התמונה המקורית שהיוצרים תכננו לקבל. עם מצב מכויל של נטפליקס, הטלוויזיה מציגה שחזור נאמן של התכנים כפי שדמיינו אותם היוצרים.

משפחה ישובה על ספה וצופה בטלוויזיה

IMAX Enhanced

טלוויזיית ה-4K החכמה של Sony היא מוצר IMAX Enhanced, ומוכנה להעניק לך איכויות גבוהות של צבע, ניגודיות, בהירות וקול. עם טלוויזיה זו תרוויח את כל היתרונות של תוכן IMAX Enhanced ותיהנה מחוויית בידור ביתי סוחפת באמת.

סמלי לוגו של Dolby Vision ו-Dolby Atmos

החוויה המלהיבה של צפייה באיכות קולנועית

חוויה קולנועית מהנה אצלך בבית. Dolby Vision™‎ מפיחה רוח חדשה בסצנות ומעניקה להן מראה אותנטי, ו-Dolby Atmos™‎ ממלאת את החדר בצליל היקפי וסוחף.

סמל CalMAN Ready

הכוונה המדויקת של היוצרים

כדי להתמודד עם שינויי הצבע הנוצרים בתהליך ההפקה, טלוויזיה זו מותאמת לשימוש בתוכנת הכיול האוטומטי המשוכללת Calman של Portrait Displays. תכונה זו מעניקה רמת כיול יוצאת מן הכלל ואפשרות לבצע כוונון עדין שפשוט אינם מתאפשרים עם הגדרות התמונה הרגילות. היא מספקת שחזור צבע אמין בהתאם לאות הטלוויזיה המקורי, וגם יכולה להסתגל לשינויי הצבע העדינים ביותר שעשויים להתרחש עם הזמן. טלוויזיה זו מוכנה לשימוש עם Calman כדי לאפשר ללקוחות ליהנות מהתוכנה שבה משתמשים יוצרי התכנים החזותיים בשלבי הפוסט פרודקשן ובקרת האיכות; יתרון זה ממחיש טוב יותר את מחויבותנו לספק תמונות עם כיול צבע באיכות מקצועית וכיול מדויק גם בבית.

תרשים של Object based HDR

Object-based HDR Remaster

לעומת רבות מהטלוויזיות, שבהן הניגודיות מכווננת רק ביחס לעקומת הניגודיות בין שחור ולבן, עם Object-based HDR Remaster הצבע של אובייקטים יחידים על המסך מנותח, והניגודיות שלהם מכווננת בהתאם. מאחר שכוונוני האובייקטים השונים מתבצעים בנפרד, טלוויזיה זו מסוגלת לשחזר תמונות עמוקות יותר, מרקמים ברורים יותר ותחושת מציאות חזקה יותר.

מפרטים

עכשיו ניתן ליהנות מטכנולוגיית OLED של Sony בגודל קומפקטי. אתה יכול לשקוע לחלוטין בפעולה שעל המסך עם צללים עמוקים, צבעים מלאי חיות, ניגוד משופר, וצליל בהרמוניה עם התמונה. פרטים נוספים על מוצר זה יגיעו בקרוב, בקרו אותנו שוב!

עוצב עם מחשבה על הסביבה

מידע נוסף על Sony והסביבה

Sony מחויבת לספק מוצרים, שירותים ותוכן שמאפשרים ליהנות מחוויות שימוש איכותיות, אך אנו מחויבים גם להתקדם לקראת יעד של טביעת רגל אקולוגית אפסית במסגרת כל תחומי הפעילות העסקית שלנו.

למידע נוסף

תכונות סביבתיות במוצר זה

  • בקרת תאורה אחורית דינמית, או בקרת תאורה ברמת הפיקסל, עוזרת לייעל את צריכת האנרגיה על-ידי כוונון הבהירות של התצוגה בזמן שתוכן התמונה משתנה.

  • מצב החיסכון בחשמל עוזר לחסוך באנרגיה על-ידי כוונון בהירות התצוגה.

  • מצב כיבוי הצג עוזר לחסוך באנרגיה על-ידי כיבוי התצוגה בלי צורך להעביר את הטלוויזיה למצב המתנה מלא, כך שאפשר להמשיך ולהאזין לשמע.